Convivium Paris Black Lemon, parfum extract voor dames en heren, 50 ml

€ 24,00

€ 480,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 423,30/1l
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Diffuser, geur: Orange & Bergamot, 150 ml
Molton Brown Diffuser, geur: Orange & Bergamot, 150 ml
€ 58,14
-12%
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Molton Brown Rhuibarben en Roos geurverspreider, 150 ml
Molton Brown Rhuibarben en Roos geurverspreider, 150 ml
€ 326,40/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Floris Cefiro Geurpoeder (100 g)
Floris Cefiro Geurpoeder (100 g)
€ 377,40/1kg
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sorvella Parfum, Black Vanilla diffuser, 120 ml
Sorvella Parfum, Black Vanilla diffuser, 120 ml
€ 128,58/1l
€ 15,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Yodeyma Rafael Davini eau de parfum voor dames 100 ml
Yodeyma Rafael Davini eau de parfum voor dames 100 ml
€ 301,00/1l
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ayat Ameerat Al Arabia luchtverfrisser, 320 ml
Ayat Ameerat Al Arabia luchtverfrisser, 320 ml
€ 57,19/1l
€ 24,98
-26%
€ 18,30
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Yardley, Gentleman Classic, geurspuit, voor heren, 220 ml
Yardley, Gentleman Classic, geurspuit, voor heren, 220 ml
€ 31,27/1l
€ 6,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Jeroboam Unue Parfum-extract, 100 ml (unisex)
Jeroboam Unue Parfum-extract, 100 ml (unisex)
€ 1.979,20/1l
€ 211,44
-€ 13,52
€ 197,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lady Million - Eau de Parfum, 80 ml. Lichaamslotion, 100 ml
Lady Million - Eau de Parfum, 80 ml. Lichaamslotion, 100 ml
€ 128,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gris Montaigne, Rouh Al Arab, geurmist, 250 ml
Gris Montaigne, Rouh Al Arab, geurmist, 250 ml
€ 70,60/1l
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
€ 55,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Al Wataniah Musk Dubai, luchtverfrisser, 300 ml
Al Wataniah Musk Dubai, luchtverfrisser, 300 ml
€ 9,90/1l
€ 3,58
-17%
€ 2,97
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van White Zagara Luchtverfrisser, 250 ml
White Zagara Luchtverfrisser, 250 ml
€ 50,88/1l
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Amethyst, luchtverfrisser, 300 ml
Lattafa Amethyst, luchtverfrisser, 300 ml
€ 22,40/1l
€ 6,72
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Lattafa Yara Moi Omgevingsparfum, 300 ml
Lattafa Yara Moi Omgevingsparfum, 300 ml
€ 37,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Rp Paris - Musc Neige
Rp Paris - Musc Neige
€ 221,15/1kg
€ 11,50
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Millefiori Milano White Musk, 100 ml
Millefiori Milano White Musk, 100 ml
€ 171,90/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van ULRIC DE VARENS - Federmap UDV Night – Eau de Toilette voor heren, 60 ml +
ULRIC DE VARENS - Federmap UDV Night – Eau de Toilette voor heren, 60 ml +
€ 165,00/1l
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Extrait de Parfum Black Lemon van Convivium Paris, in een fles van 50 ml, biedt een unieke olfactorische ervaring. De frisse, fruitige topnoten van zwarte bes, bergamot, ananas en appel zorgen voor een levendige, moderne opening. Deze combinatie van citrus- en houtachtige tonen verenigt lichtheid en verfijning en is perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden.

Het hart van de Extrait de Parfum Black Lemon onthult een sensuele en verfijnde mix. Marokkaanse jasmijn, roos, berkenhout en patchouli creëren een bloemig-houtachtige diepte die de huid elegant omhult. Elke noot wordt zorgvuldig geselecteerd door Convivium Paris om een complex, boeiend en langdurig parfum te garanderen, waardoor dit parfum een must-have is voor liefhebbers van luxe geuren.

De basisnoten van de Extrait de Parfum Black Lemon, waaronder eikenmos, ambergris, vanille en muskus, zorgen voor een uitzonderlijke duurzaamheid. De geur blijft de hele dag aanwezig en laat een verfijnde, betoverende spoor achter. Met zijn fles van 50 ml verenigt dit parfumextract van Convivium Paris luxe, elegantie en moderniteit en biedt een geur die tegelijkertijd diep en stralend is – perfect om stijl en charme subtiel te benadrukken.

Inhoud
0.05 l
Fabrikant
Convivium Paris
Gewicht
252 g
EAN
3760326820801

Inhoud
0.05 l
Fabrikant
Convivium Paris
Gewicht
252 g
EAN
3760326820801
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 347,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 62,57
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
236070 Geurneutralisator voor luchtverfrisser, 75 ml, TORK
€ 383,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,99
-29%
€ 28,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
Felce Azzurra, Elektrische luchtverfrisser Classic, Navulling, 20 ml / --> Luchtverfrisser Felce Azzurra Classic - Navulling 20 ml
€ 1.965,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,31
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
Sandalo Bergamotto - Millefiori - Contactvulling (voor geuren)
€ 88,78/1kg
€ 7,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
Hammam Geursticks 200ml: Oosterse essentie van ontspanning en harmonie
€ 29,69/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,29
-16%
€ 7,72
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
Vervangingsvulling voor de Signature Clean Baumwolle geurverspreider, 200 ml
€ 55,95/1l
€ 11,79
-5%
€ 11,19
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van 6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
6x Air Wick Freshmatic navulling Glühwein, 250 ml | De geur van glühwein, verrijkt met de aroma's van sinaasappelschillen, kruidnagel en kaneel
€ 20,60/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
Riiffs Hulm: Pure parfum voor vrouwen, 100 ml
€ 292,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,26
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van 5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
5 x Auto-geurverfrisser VIP-mix, luchtzuiveraar voor de woning, autoverfrisser, autoverfrisser, geurzak voor de auto, luchtverfrisser voor de woning, accessoires voor het interieur van de auto
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
Essentiële olie voor aromadiffuser, "Aromatherapy Cool Mist Calm Mind", 17,4 ml
€ 26,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
California Scents x 12: Luchtverfrisser voor auto, taxi, kantoor, huis, geur: kersen (kersen), 12 stuks
€ 2.211,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
€ 65,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VINFER bloemengeur luchtverfrisser, 5 liter
VINFER bloemengeur luchtverfrisser, 5 liter
€ 3,98/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,88
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
Lattafa Perfumes Khamrah luchtverfrisser, 300 ml spray
€ 55,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
€ 234,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Frida Lufterfrischer Raumspray 460 ml - Chill Out Raumduft
Frida Luchtverfrisser Roomspray 460 ml - Chill Out Geur
€ 8,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 3,99
Verkoper: fridaeu
Productafbeelding van Yodema Pour Homme: Geurende water parfum voor mannen, 100 ml
Yodema Pour Homme: Geurende water parfum voor mannen, 100 ml
€ 301,00/1l
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Geurzakje: Het perfecte cadeau
Geurzakje: Het perfecte cadeau
€ 56,17/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
NG PERFUMES NG Darkness, 100 ml
€ 78,60/1l
€ 10,35
-24%
€ 7,86
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
Set van 4 mini geurverwijderaars, 3,7 x 3,7 cm, met actieve kool, zelfklevend, effectief gedurende ongeveer 1 maand – geschikt voor koelkast, auto, kasten en schoenen
€ 12,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Rituals Sakura Mini geursticks, 70 ml
Rituals Sakura Mini geursticks, 70 ml
€ 306,00/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ipuro IFC2265 ipuro Raumspray Cedar Wood fruchtig 120 ml, 1 St.
ipuro IFC2265 ipuro Raumspray Cedar Wood fruchtig 120 ml, 1 St.
€ 58,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,99
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
Poo-Pourri Topilet Spray 6-Pack - Geurenmix 6 Pack
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,99
Verkoper: GUGITA
Productafbeelding van 1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
1.08 Ruimtemist in een elegante glazen fles - XXL verpakking, 800 ml - Geur: AMBER
€ 34,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Gold Air Freshener 300 ml
Lattafa Fakhar Gold Air Freshener 300 ml
€ 50,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
2 stuks vloeibare meststof voor gazons, tuinen, binnenplaatsen en andere groene oppervlakken
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
30 pleisters om mee te stoppen met roken, die de luchtwegen effectief ondersteunen, plantaardig, verminderen de behoefte en zijn plakstrips voor het stoppen met roken
€ 2.100,00/1kg
€ 21,00
6% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
AXE Luchtverfrisser 3D Hangende Gel Alaska
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,79
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
Dodici Luxe Autogeurtje Navulling Max Benjamin Dodici
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,99
Verkoper: GUGITA

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg