5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Givenchy Irresistible Eau de Parfum Spray€ 848,64/1l
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Guerlain Shalimar Eau de Parfum, 50 ml€ 1.429,40/1l
€ 71,47
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Paco Rabanne Olympea Eau de Parfum Spray€ 1.327,20/1l
€ 66,36
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
TRUSSARDI 1911 voor dames, eau de parfum, 50 ml€ 828,60/1l
€ 41,43
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa/Eclaire All Over Spray 150 ml
€ 328,90/1l
€ 32,89
Verkoper: etparadisecom

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Yara, geparfumeerde olie, 20 ml (voor dames)
€ 894,50/1l
€ 17,89
Verkoper: DUBAISTORE

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Pride Affection Eau de Parfum unisex 100 ml
€ 219,90/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Fakhar Femme All Over Spray 150 ml – Bloemige bodyspray
€ 148,33/1l
€ 22,25
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Lattafa Fakhar, Lattafa Pride: Lichaamspray voor dames, 250 ml
€ 124,40/1l
€ 12,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Yara Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 205,40/1l
€ 20,54
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa AmGood Yara van Lattafa Perfumes, parfum- en bodyspray, 200 ml, voor dames
€ 76,10/1l
€ 7,61
Verkoper: etparadisecom

Lattafa Peace & Love, voor dames, 100 ml
€ 329,40/1l
€ 32,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Eclaire Pistache, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Milch, Moschus, Vanille, 1 Stück(e)
€ 232,10/1l
€ 23,21
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
€ 20,29
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Yara Tous Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 249,90/1l
€ 24,99
Verkoper: AromaVibe

Lattafa Yara Tous, geparfumeerde olie, 20 ml (voor dames)
€ 1.093,00/1l
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Ard Al Zaafaran Mousuf Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 174,80/1l
€ 17,48
Verkoper: NutraBestBG

Furla Meravigliosa Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 435,30/1l
€ 43,53
Verkoper: NutraBestBG
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Yara Tous is een damesparfum dat u onmiddellijk meeneemt naar een wereld van luxe en elegantie. De topnoten van mango, kokos en passievrucht creëren een exotische sfeer, vol zon en een tropische bries, waarin elke vrouw zich als een koningin zal voelen. Deze sappige en zoete akkoorden creëren een gevoel van zorgeloosheid, dat de zintuigen prikkelt en een zomerse sfeer oproept.
In het hart van het parfum bevinden zich de middennoten van jasmijn, tuberoos en bloem van de sinaasappelboom, die de compositie een frisse en bloemige karakter geven. Deze bloemige ervaring is niet alleen verfrissend, maar ook onweerstaanbaar aantrekkelijk, waardoor de sensualiteit van het hele parfum wordt versterkt. Dankzij deze tonen krijgt het parfum een delicate vrouwelijkheid en een tijdloze charme.
De basisnoten van vanille, kasjmierhout en muskus geven het parfum diepte en een warme sensualiteit, die een langdurige indruk achterlaat. Deze ingrediënten geven het parfum een zachtheid en een gevoel van een tedere omhelzing, die u de hele dag vergezelt. Lattafa Yara Tous is de perfecte keuze voor vrouwen die in elk moment verfijning en aantrekkelijkheid willen uitstralen.
- Model
- Yara Tous
- Gewicht
- 0.472 kg
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- op de verpakking
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6290362345121
- MPN (Manufacturer Part Number)
- LTF121
- Model
- Yara Tous
- Gewicht
- 0.472 kg
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- op de verpakking
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 6290362345121
- MPN (Manufacturer Part Number)
- LTF121
Gaat ook goed samen met

Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
€ 20,29
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 283,70/1l
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 184,50/1l
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Angham Second Song Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 293,40/1l
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Petra, voor dames, 100 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van pruim, rum, kokos en tuberoos
€ 262,60/1l
€ 26,26
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh Coral, Frauen, 60 ml
€ 316,67/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Nebras Eau de Parfum, 100 ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Mayar Cherry Intense body spray voor dames, 250 ml
€ 170,00/1l
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Mayar Natural Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 262,20/1l
€ 26,22
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Fragrance World Creme of Clouds Eau de Parfum 100 ml, uniseks parfum
€ 184,00/1l
€ 29,95
-38%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,40
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Habik for Women, Frauen, 100 ml
€ 192,00/1l
€ 23,48
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 19,20
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Emaan, voor dames, 100 ml, parfum, bergamot, zwarte bes, oranjebloesem, jasmijn, kruidnagel, tuberoos, cederhout, patchouli, vanille, witte musk
€ 225,80/1l
€ 22,58
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Artisan Ethnique, voor dames, 100 ml
€ 253,20/1l
€ 25,32
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 291,40/1l
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Armaf Island Bliss Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 281,00/1l
€ 28,10
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Sakeena, Frauen, 100 ml
€ 225,80/1l
€ 22,58
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Peace & Love, voor dames, 100 ml
€ 329,40/1l
€ 32,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa | Khamrah Dukhan | 100 ml
€ 312,40/1l
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Yara Elixir Eau de Parfum 100 ml
€ 205,40/1l
€ 20,54
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 206,60/1l
€ 21,31
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,66
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 4 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l