Inhoud:

750 ml
  • 75 ml
  • 300 ml
  • 900 ml
  • 150 ml
  • 450 ml
  • 750 ml
  • 375 ml
  • 1500 ml
  • 1800 ml
  • 1125 ml
  • 1875 ml

Elmex tandpasta, anti-karies, voor een zachte, witte glans, 75 ml - voordeelverpakking - 10 stuks

€ 94,95

€ 75,95-20%

€ 101,27 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Lavendersept - Kalmerende kruidenformule - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Lavendersept - Kalmerende kruidenformule - Zonder fluoride
€ 59,95/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Elmex Tandpasta Sensitive, voor een zacht wit resultaat, 75 ml - 1 stuk
Elmex Tandpasta Sensitive, voor een zacht wit resultaat, 75 ml - 1 stuk
€ 306,00/1l
€ 33,95
-32%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SENSODYNE Zachte Witte TANDPASTA (75 ml)
SENSODYNE Zachte Witte TANDPASTA (75 ml)
€ 84,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Elmex Tandpasta anti caries gentle white (75 ml)
Elmex Tandpasta anti caries gentle white (75 ml)
€ 43,50/1l
€ 4,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sensodyne, Anti-caries, tandpasta tegen tandbederf, 75 ml
Sensodyne, Anti-caries, tandpasta tegen tandbederf, 75 ml
€ 71,00/1kg
€ 7,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elmex tandpasta anti-caries tube 75 ML
Elmex tandpasta anti-caries tube 75 ML
€ 219,50/1l
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Elmex Tandpasta Anti-caries (75 ml)
Elmex Tandpasta Anti-caries (75 ml)
€ 57,07/1l
€ 4,69
-8%
€ 4,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sensodyne - Tandpasta - Proglasur. Voor een zachte opheldering van het gebit. Versterkt het tandglazuur. 75 ml. Voordeelverpakking - 24 stuks
Sensodyne - Tandpasta - Proglasur. Voor een zachte opheldering van het gebit. Versterkt het tandglazuur. 75 ml. Voordeelverpakking - 24 stuks
€ 95,53/1l
€ 207,95
-€ 36,00
€ 171,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Elmex Anti-Karies tandpasta Original, 75 ml - Voordeelverpakking - 24 stuks
Elmex Anti-Karies tandpasta Original, 75 ml - Voordeelverpakking - 24 stuks
€ 88,31/1l
€ 190,95
-€ 32,00
€ 158,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Isdin Bexident Anti-karies tandpasta, 125 ml
Isdin Bexident Anti-karies tandpasta, 125 ml
€ 135,84/1l
€ 16,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
€ 47,73/1l
€ 3,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SENSODYNE Herstellende en beschermende tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Herstellende en beschermende tandpasta, 75 ml
€ 111,33/1l
€ 8,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SENSODYNE Herstellende en beschermende tandpasta, whitening, 75 ml
SENSODYNE Herstellende en beschermende tandpasta, whitening, 75 ml
€ 111,33/1l
€ 8,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Parodontax - Tandpasta - Ultra Clean - Tegen bloedend tandvlees - 75 ml - 1 stuk
Parodontax - Tandpasta - Ultra Clean - Tegen bloedend tandvlees - 75 ml - 1 stuk
€ 319,33/1l
€ 33,95
-29%
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Aquafresh Tandpasta Intensief Wit, 75 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
Aquafresh Tandpasta Intensief Wit, 75 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 103,87/1l
€ 50,95
-23%
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Meridol tandpasta voor tandvleesbescherming, 75 ml - voordeelverpakking - 10 stuks
Meridol tandpasta voor tandvleesbescherming, 75 ml - voordeelverpakking - 10 stuks
€ 95,93/1l
€ 89,95
-20%
€ 71,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Parodontax - Tandpasta - Zonder fluoride - 75 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Parodontax - Tandpasta - Zonder fluoride - 75 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 199,67/1l
€ 41,95
-28%
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Parodontax - Tandpasta - Verhelderend - 75 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
Parodontax - Tandpasta - Verhelderend - 75 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
€ 104,39/1l
€ 115,95
-€ 22,00
€ 93,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van SENSODYNE Klinische bescherming tegen witte vlekken, 2 x 75 ml
SENSODYNE Klinische bescherming tegen witte vlekken, 2 x 75 ml
€ 177,87/1l
€ 32,87
-18%
€ 26,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sensodyne Whitening Tandpasta, 75 ml
Sensodyne Whitening Tandpasta, 75 ml
€ 188,40/1l
€ 14,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Elmex - Tandpasta - Anti-karies en whitening - 75 ml. De Elmex Anti-karies en whitening tandpasta biedt dubbele bescherming: het helpt bij het voorkomen van tandbederf en helpt uw tanden hun natuurlijke witheid te behouden. Deze unieke tandpasta bevat de Neo-Aminex™-technologie, die beschadigd tandglazuur remineraliseert en een beschermende laag vormt tegen toekomstig mineraalverlies. Het resultaat? Sterkere, minder gevoelige tanden en een stralend gebit.

Belangrijkste kenmerken van de Elmex Anti-karies en whitening tandpasta

  • Bescherming tegen tandbederf: De tandpasta helpt beschadigd tandglazuur te remineraliseren, beschermt uw tanden tegen tandbederf en vermindert toekomstig mineraalverlies.
  • Whitening effect: Dankzij een speciale reinigingsformule worden oppervlakkige verkleuringen zachtjes verwijderd en de natuurlijke witheid van uw tanden hersteld.
  • Neo-Aminex™ Technologie: Deze technologie vormt snel een beschermende laag die uw tanden versterkt en helpt bij het voorkomen van tandbederf.
  • Zacht voor tanden: De tandpasta verwijdert effectief tandplak, maar op een zachte manier, zonder het tandglazuur te beschadigen.
  • Veganistisch en duurzaam: Deze tandpasta is veganistisch en de verpakking is volledig recyclebaar, zodat u niet alleen uw tanden verzorgt, maar ook het milieu.
  • Inhoud: 75 ml, ideaal voor dagelijks gebruik en voor het handhaven van een gezonde mondhygiëne.

Waarom zou u kiezen voor de Elmex Anti-karies en whitening tandpasta?

  • Bescherm uw tanden tegen tandbederf: De tandpasta versterkt het tandglazuur en helpt tandbederf te voorkomen door beschadigd tandglazuur te remineraliseren.
  • Herstelt de natuurlijke kleur van uw tanden: Het heeft een whitening effect dat helpt uw tanden op te helderen door oppervlakkige verkleuringen te verwijderen.
  • Langdurige bescherming: De technologie zorgt voor continue bescherming tegen tandbederf, zelfs na het tandenpoetsen.
  • Effectieve en zachte reiniging: Het verwijdert tandplak en reinigt uw tanden zacht, zodat u elke dag kunt genieten van frisse adem en een schoon mondgevoel.
Gewicht
530 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
750 ml
Fabrikant
EAN
8721418236431
MPN (Manufacturer Part Number)
8721410

Gewicht
530 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
750 ml
Fabrikant
EAN
8721418236431
MPN (Manufacturer Part Number)
8721410
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
€ 49,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 305,20/1l
€ 22,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,83/1l
€ 1,92
-14%
€ 1,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dabur Biologische Tandpasta met Kruidnagel, 100 ml
Dabur Biologische Tandpasta met Kruidnagel, 100 ml
€ 119,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 59,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 247,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 44,90/1l
€ 4,49
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 70,40/1l
€ 3,71
-5%
€ 3,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
1x Frezyderm tandpasta tegen tandplak en tandsteen, 75 ml
€ 88,67/1l
€ 6,65
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Ecodenta - Zwarte tandpasta voor het bleken van tanden, 100 ml, BIOMIKA
Ecodenta - Zwarte tandpasta voor het bleken van tanden, 100 ml, BIOMIKA
€ 29,20/1l
€ 3,19
-8%
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
€ 9.290,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,02
-70%
€ 9,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
Bioniq® 4744086009 Bioniq® Repair Zahnpasta 75 ml
€ 94,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 15 stuks Elmex Tandpasta Anti-Karies Professioneel 75 ml - Tegen tandbederf - Tandcrème - Beschermt tegen gaatjes - Neutraliseert zuren - Verwijdert tandplak
15 stuks Elmex Tandpasta Anti-Karies Professioneel 75 ml - Tegen tandbederf - Tandcrème - Beschermt tegen gaatjes - Neutraliseert zuren - Verwijdert tandplak
€ 196,20/1kg
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Oral-B Classic tandpasta voor het herstellen van tandvlees en tandglazuur, 75 ml
Oral-B Classic tandpasta voor het herstellen van tandvlees en tandglazuur, 75 ml
€ 213,47/1l
€ 16,01
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 44,95/1l
Productafbeelding van BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
BIOMED Tandpasta Whitening Actieve Kool, zonder fluoride, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
Tandpasta, Biomed, Calcimax, versterkt en remineraliseert het tandglazuur, met natriumbicarbonaat en roze klei, veganistisch, natuurlijke ingrediënten, fluoridevrij, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,11
-77%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
Biomed GUM HEALTH Tandpasta: Gezondheid en bescherming van het tandvlees, zonder fluoride. 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-42%
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
€ 45,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
€ 43,97/1l
Productafbeelding van Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
Tandborstel met zilverionen, medium, Silver Medium, Biomed, 1 stuk.
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 299,00/1kg
Productafbeelding van BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
BIOMED Actieve Kool Tandpasta, blekend, zonder fluoride – Set van 2 stuks - 2 x 100g
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 4 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,09
Verkoper: Lemonbite
€ 40,22/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor tanden die snel pijn veroorzaken - Vrij van fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,19
Verkoper: Lemonbite
€ 40,95/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Voor gevoelige tanden - Geschikt voor mensen met pijnlijke tanden - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3-voudig pak - Voor gezond tandvlees - Verzachtende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
Crest 3D White Brilliance Tandpasta met Pepermunt – Bleektandpasta – Set van 3 stuks - 3 x 130g
€ 49,99
Verkoper: Lemonbite
€ 128,18/1l
Productafbeelding van Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
Colgate Cavity Protection 28g | Tandpasta voor op reis | Bescherming tegen gaatjes met fluoride
€ 1,49
Verkoper: Lemonbite
€ 53,21/1l
Productafbeelding van Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
Truesmile | Tandpasta - 100 ml - Purple Reveal - Munt - Met fluoride - Paars pigment - Inclusief tandenborstel
€ 2,79
Verkoper: Lemonbite
€ 27,90/1l
Productafbeelding van SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
SPLAT Medical Herbs Professionele tandpasta voor de bescherming van het tandvlees, 100 ml
€ 22,03
-77%
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l