Gullon Sharkies 4-pack Glutenvrij (160 gr)

€ 3,06

€ 19,13 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 oktober
Wees er snel bij!
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
Bezgluten Butter Cookies Glutenvrij (120 gr)
€ 28,42/1kg
€ 3,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Koekjes, met zoetstof, 280 g, GULLÓN, met vezels
Koekjes, met zoetstof, 280 g, GULLÓN, met vezels
€ 14,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
€ 49,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mini koekjes, 110 gram
Mini koekjes, 110 gram
€ 219,82/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,18
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
Ülker Koekjes | Biskrem Chocolade | Met chocoladevulling | 100 gram
€ 99,50/1kg
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 61,10/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
WAFELKI Z KREMEM CZEKOLADOWYM BIO 190 g - BISSON
Bisson Wafels Chocolade (190 gr)
€ 20,89/1kg
€ 4,07
-2%
€ 3,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gullon Chocolate Chip Cookies Glutenvrij (130 gr)
Gullon Chocolate Chip Cookies Glutenvrij (130 gr)
€ 22,31/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,97
-2%
€ 2,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
BAHLSEN 81810 Kerstgebak, Peperkoekhartjes, Akora Edelherb - 150 g
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
Balocco Gocciolotti, 700g, Koekjes, met chocoladevlokken, 480 kcal, 2013 kJ, 6,4 g, 67 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Milka Choco koekjes, 150g
Milka Choco koekjes, 150g
€ 22,47/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,55
-5%
€ 3,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Koekje Princessa met aardbeienroom, 40 gram
Koekje Princessa met aardbeienroom, 40 gram
€ 20,00/1kg
€ 0,84
-4%
€ 0,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
€ 162,20/1kg
€ 34,82
-30%
€ 24,33
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Damhert Rikkies glutenvrij (125 gr)
Damhert Rikkies glutenvrij (125 gr)
€ 24,72/1kg
€ 3,17
-2%
€ 3,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hellma 70000189: Cantuccini, amandelkoekjes
Hellma 70000189: Cantuccini, amandelkoekjes
€ 41,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,70
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hier vindt u glutenvrije mini-koekjes.

Inhoud: 160g (4x40g)

Eigenschappen:

Ingrediënten

Maïszetmeel, suiker, plantaardige olie (zonnebloemolie met hoog oliezuurgehalte) 15%, maïsmeel, aardappelzetmeel, rijstzetmeel, magere cacaopoeder 4%, glucose-fructosestroop, rijstzemelen, rijsmiddel (natriumwaterstofcarbonaat, ammoniumwaterstofcarbonaat), zout, emulgator: sojalecithine; aroma

BewaarinstructiesDroog en beschermd tegen licht n.
Verantwoordelijke voedingsbedrijfsnaamGalletas Gullón S.A., Ctra. de Burgos km 1,5, 34800 Aguilar de Campoo, Spanje
Voedingswaarden per 100g 
Energie1930 kJ / 459 kcal
Vet16 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
1,5 g
Koolhydraten75 g
  • waarvan suikers
21 g
Vezels3,8 g
Eiwitten1,9 g
Zout0,43 g

 

 



Glutenvrije Sharkies in vier handige uitdeelzakjes, ideaal voor onderweg of op school als klein tussendoortje.
Ingrediënten
Maïszetmeel, suiker, plantaardige olie (zonnebloemolie met een hoog gehalte aan omega-6 vetzuren) 15%, maïsmeel, aardappelzetmeel, rijstzetmeel, magere cacaopoeder 4%, glucose-fructosestroop, rijstzemel, rijsmiddel (natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat), zout, emulgator: sojalecithine; aroma.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1930 kJ, Energie (kcal): 459 kcal, Vet: 16 g, waarvan verzadigde vetzuren: 1,5 g, Koolhydraten: 75 g, waarvan suikers: 21 g, Vezels: 3,8 g, Eiwitten: 1,9 g, Zout: 0,43 g
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Galletas Gullón S.A., Ctra. de Burgos km 1,5, 34800 Aguilar de Campoo, Spanien
Verkoopbenaming
Glutenvrije koekjes
Fabrikant
GULLON
MPN (Manufacturer Part Number)
DW26680
EAN
8410376075786

Ingrediënten
Maïszetmeel, suiker, plantaardige olie (zonnebloemolie met een hoog gehalte aan omega-6 vetzuren) 15%, maïsmeel, aardappelzetmeel, rijstzetmeel, magere cacaopoeder 4%, glucose-fructosestroop, rijstzemel, rijsmiddel (natriumbicarbonaat, ammoniumbicarbonaat), zout, emulgator: sojalecithine; aroma.
Voedingswaarde
Energie (kJ): 1930 kJ, Energie (kcal): 459 kcal, Vet: 16 g, waarvan verzadigde vetzuren: 1,5 g, Koolhydraten: 75 g, waarvan suikers: 21 g, Vezels: 3,8 g, Eiwitten: 1,9 g, Zout: 0,43 g
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
Galletas Gullón S.A., Ctra. de Burgos km 1,5, 34800 Aguilar de Campoo, Spanien
Verkoopbenaming
Glutenvrije koekjes
Fabrikant
GULLON
MPN (Manufacturer Part Number)
DW26680
EAN
8410376075786
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gullon Choco Bom 3-pack Glutenvrij (120 gr)
Gullon Choco Bom 3-pack Glutenvrij (120 gr)
€ 23,92/1kg
€ 3,14
-8%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gullon Sandwich Chocolate Cookies Glutenvrij (225 gr)
Gullon Sandwich Chocolate Cookies Glutenvrij (225 gr)
€ 15,58/1kg
€ 4,15
-2%
€ 4,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gullon Cookies Glutenvrij (200 gr)
Gullon Cookies Glutenvrij (200 gr)
€ 18,55/1kg
€ 3,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
Glutenvrije Gullón-koekjes, 250 gram
€ 16,60/1kg
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gullon Hookies Sandwich Cookies Glutenvrij (230 gr)
Gullon Hookies Sandwich Cookies Glutenvrij (230 gr)
€ 17,96/1kg
€ 4,24
-2%
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.