Taft - Extreme Freezing 5 - Styling Gel - Sterke fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks

€ 30,95

€ 22,73-26%

€ 37,88 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Taft - Extreme Freezing 5 - Styling Gel - IJskrachtige Fixatie - 200 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Taft - Extreme Freezing 5 - Styling Gel - IJskrachtige Fixatie - 200 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 72,37/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - Titane 6 - Styling Gel - Sterke fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
Taft - Titane 6 - Styling Gel - Sterke fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 12 stuks
€ 29,71/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,95
-€ 25,00
€ 106,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - V12 - Styling Gel - Supersterke fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Taft - V12 - Styling Gel - Supersterke fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 39,03/1l
€ 23,42
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - Maxx Power 8 - Styling Gel - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Taft - Maxx Power 8 - Styling Gel - Langdurige fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 34,97/1l
€ 62,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Hegron Styling Gel - Megahold - Sterke fixatie - 150 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
Hegron Styling Gel - Megahold - Sterke fixatie - 150 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 76,50/1l
€ 32,95
-30%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Kallos Styling Gel, extra sterke fixatie, 275 ml
Kallos Styling Gel, extra sterke fixatie, 275 ml
€ 8,70/1kg
€ 4,51
-42%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Taft - Super Glue 14 - Styling Gel - Ultieme fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Taft - Super Glue 14 - Styling Gel - Ultieme fixatie - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 32,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - Super Glue 14 - Styling Gel - Ultieme holdkracht - 150 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
Taft - Super Glue 14 - Styling Gel - Ultieme holdkracht - 150 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 38,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,95
-30%
€ 29,02
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taffeta - Power 4 - Styling Gel Spray - 150 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
Taffeta - Power 4 - Styling Gel Spray - 150 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 39,52/1l
€ 54,95
-46%
€ 29,64
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Joico Joigel Sterke Styling Gel, 250 ml
Joico Joigel Sterke Styling Gel, 250 ml
€ 44,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron - Haargel voor styling - Extra sterk - Voor een sterke fixatie - 500 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
Hegron - Haargel voor styling - Extra sterk - Voor een sterke fixatie - 500 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
€ 7,59/1l
€ 70,95
-19%
€ 56,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft Styling Gel 250ml, Sterke Fixatie (6)
Taft Styling Gel 250ml, Sterke Fixatie (6)
€ 324,00/1l
€ 28,90
-43%
€ 16,20
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Stylingpasta voor het haar met sterke fixatie (haarwax), 80 ml
Stylingpasta voor het haar met sterke fixatie (haarwax), 80 ml
€ 428,75/1l
€ 34,30
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Spray voor extra sterke haarkleuring, 300 ml
Hegron Styling Gel Spray voor extra sterke haarkleuring, 300 ml
€ 16,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,29
-40%
€ 4,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kallos Gogo Styling Gel, sterke fixatie, 125 ml
Kallos Gogo Styling Gel, sterke fixatie, 125 ml
€ 22,72/1l
€ 2,84
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Taft - Titane 6 - Styling Gel - Krachtige styling - 250 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
Taft - Titane 6 - Styling Gel - Krachtige styling - 250 ml - Voordeelverpakking - 5 stuks
€ 28,10/1l
€ 49,95
-29%
€ 35,12
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taft - Power 5 - Styling Gel - Sterkere fixatie voor elke haardos - 150 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Taft - Power 5 - Styling Gel - Sterkere fixatie voor elke haardos - 150 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 52,17/1l
€ 59,95
-21%
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Taffeta - V12 - Styling Gel - Turbofixatie - 150 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
Taffeta - V12 - Styling Gel - Turbofixatie - 150 ml - Voordeelverpakking - 15 stuks
€ 39,98/1l
€ 89,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold 5 – Extreem sterke fixatie – 300 ml

Voor een ijskoud, sterke effect:
De Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold 5 biedt een unieke, extreem sterke fixatie die uw kapsel de hele dag perfect in vorm houdt. Speciaal ontwikkeld voor kort haar, biedt deze krachtige gel langdurige fixatie zonder te plakken of zichtbare resten achter te laten. Dankzij de Freezing Hold Technologie voelt uw haar sterk aan, zonder zijn natuurlijke uitstraling te verliezen. De formule is gemakkelijk uit te spoelen, bevat geen alcohol of siliconen en is volledig veganistisch.

Waarom kiezen voor Taft Extreme Freezing Hold Gel?

  • Freezing Hold (5/15): Geniet van een ijskoud, sterke effect dat uw haar moeiteloos op zijn plaats houdt, ideaal voor krachtige, gestructureerde kapsels.
  • Speciaal voor kort haar: De gel is perfect afgestemd op kort haar en biedt maximale controle en stylingvrijheid.
  • Niet plakkerig en zonder resten: Voor een natuurlijke look zonder afbrokkelen, vettigheid of stijfheid.
  • Gemakkelijk uitspoelbaar: De formule is gemakkelijk uit te spoelen, zonder het haar uit te drogen.
  • 0 % alcohol & siliconenvrij: Zacht voor haar en hoofdhuid, zonder uitdrogende ingrediënten of zware siliconen.
  • Veganistische formule: Vrij van dierlijke ingrediënten – een bewuste keuze voor uw verzorgingsroutine.
  • Duurzaam verpakt: De tube bestaat voor 50 % uit gerecycled plastic (zonder dop) en is daardoor een milieuvriendelijker alternatief.

Aanbrengtips

Neem een kleine hoeveelheid gel en verdeel het gelijkmatig in droog of vochtig haar. Style uw haar met uw vingers zoals gewenst. Laat het vervolgens aan de lucht drogen voor een extreem stevig resultaat. Voor extra textuur of accenten, breng kleine hoeveelheden met uw vingertoppen aan.

Voor wie is deze gel geschikt?

De Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold is ideaal voor mannen met kort haar die een krachtige, langdurige fixatie willen, zonder in te leveren op comfort of verzorging. Perfect voor dagelijks gebruik, zowel op het werk, tijdens het sporten als in uw vrije tijd.

Voordelen in een oogopslag:

  • Ijskoud, sterke fixatie voor langdurige controle
  • Fixatie 5/15 – speciaal voor krachtig stylingresultaat
  • Geschikt voor kort haar
  • Geen plakkerig gevoel, geen zichtbare resten
  • Gemakkelijk met water uitspoelbaar
  • Veganistische formule zonder alcohol en siliconen
  • Verpakking bevat 50 % gerecycled plastic (exclusief sluiting)

Laat u niet beperken door uw kapsel met Taft Men Power Gel Extreme Freezing Hold. Krijg een frisse, krachtige look die blijft zitten – elke dag, in elke situatie.

Model
Extreme Freezing 5
Gewicht
700 g
Inhoud
600 ml
Ingrediënten
Aqua (Water, Eau), VP/VA Copolymer, Carbomeer, PVP, Aminomethyl Propanol, PEG-32, Fenoxyethanol, PEG-40 Gehydrogeneerde Ricinusolie, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Cafeïne, Taurine, Benzofenon-4, Parfum (Geur), DMDM Hydantoïne, PEG-12 Allylether, Linalool, PEG-12, Ethylhexylglycerine, Hexyl Cinnamal, Benzylalcohol, Alpha-Isomethyl Ionon, Geraniol, Citronellol
Fabrikant
EAN
8721418371125
MPN (Manufacturer Part Number)
872142

Model
Extreme Freezing 5
Gewicht
700 g
Inhoud
600 ml
Ingrediënten
Aqua (Water, Eau), VP/VA Copolymer, Carbomeer, PVP, Aminomethyl Propanol, PEG-32, Fenoxyethanol, PEG-40 Gehydrogeneerde Ricinusolie, PEG-12 Dimethicone, Panthenol, Cafeïne, Taurine, Benzofenon-4, Parfum (Geur), DMDM Hydantoïne, PEG-12 Allylether, Linalool, PEG-12, Ethylhexylglycerine, Hexyl Cinnamal, Benzylalcohol, Alpha-Isomethyl Ionon, Geraniol, Citronellol
Fabrikant
EAN
8721418371125
MPN (Manufacturer Part Number)
872142
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
Goldwell - Stylesign Textuurvormende Crème, 75 ml
€ 152,93/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,97
-11%
€ 11,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
€ 144,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,30
-73%
€ 17,33
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brylcreem Classic Pot (250 ml)
Brylcreem Classic Pot (250 ml)
€ 20,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,02
-13%
€ 5,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Revlon Style Masters Fanaticurls, haarcrème, 150 ml, voor krullend haar, geschikt voor dik haar, voor het creëren van krullen, verpakking: pompflacon. Inhoud: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Polyquaternium-37,...
Revlon Style Masters Fanaticurls, haarcrème, 150 ml, voor krullend haar, geschikt voor dik haar, voor het creëren van krullen, verpakking: pompflacon. Inhoud: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Polyquaternium-37,...
€ 94,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 233,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
L'Oréal Studio Line – Haargel Radical Fiber Gel, 150 ml
€ 83,80/1l
€ 4,46
-6%
€ 4,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
€ 114,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,73
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
€ 62,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
-45%
€ 12,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Haarstylingproduct (Fiber Pomade), 95 gram
Haarstylingproduct (Fiber Pomade), 95 gram
€ 66,80/1kg
€ 16,24
-38%
€ 10,02
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
€ 2,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,46
-2%
€ 1,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
€ 76,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
€ 143,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
€ 41,07/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,66
-84%
€ 6,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
€ 86,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,76
-26%
€ 8,63
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Taft Styling Paste 100ml: Textuur en stevige fixatie, geschikt voor 5+ dagen
Taft Styling Paste 100ml: Textuur en stevige fixatie, geschikt voor 5+ dagen
€ 34,70/1l
€ 4,03
-13%
€ 3,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
€ 32,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,80
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
€ 49,20/1l
€ 5,06
-2%
€ 4,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
€ 134,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,82
-35%
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van trea Urea Vloeigel 100 ml
trea Urea Vloeigel 100 ml
€ 99,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
€ 25,65/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
-3%
€ 13,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
Hegron Styling Gel Wet Look (500 ml)
€ 2,80/1l
€ 1,44
-2%
€ 1,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Matte haarpommade
Matte haarpommade
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Gel, 250 ml
Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Gel, 250 ml
€ 34,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,70
-45%
€ 8,63
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
€ 107,92/1l
€ 26,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
€ 91,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
€ 102,80/1kg
€ 20,56
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Londa Coil UP 200ml - Crème voor krullen
Londa Coil UP 200ml - Crème voor krullen
€ 33,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,56
-21%
€ 6,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van D: STRUCT Crèmewas
D: STRUCT Crèmewas
€ 91,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,68
-9%
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Osmo Matte Clay Extreme, 100 ml
Osmo Matte Clay Extreme, 100 ml
€ 155,00/1l
€ 15,50
Verkoper: Beautykaufen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 21 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
PHILIP B Gravity-Defying Gel, haargel voor sterke fixatie, 178 ml
€ 64,26
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,01/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,14
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,73
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,92/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 178,50/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,34
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
€ 17,34
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
€ 17,34
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 138,72/1l