"Manner Schokolade" wafers, chocolade, 75 g, MANNER 52475

€ 1,45

€ 1,38-4%

€ 17,25 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
Manner 835927 Manner Törtchen Haselnuss Kekse 400,0 g
€ 30,82/1kg
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
LEIBNIZ 12140 LEIBNIZ BUTTERKEKS –30 % ZUCKER Kekse 150 g
€ 162,73/1kg
€ 34,82
-29%
€ 24,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
€ 32,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEIBNIZ  11550 LEIBNIZ Haferkeks ohne Palmöl, Inhalt: 230 g
LEIBNIZ 11550 LEIBNIZ Haferkeks ohne Palmöl, Inhalt: 230 g
€ 112,17/1kg
€ 34,93
-26%
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Manner Ostya, Mogyorós, 200G, 100510
Manner Ostya, Mogyorós, 200G, 100510
€ 17,57/1kg
€ 4,25
-4%
€ 4,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
Knoppers® 471564 Knoppers® 200,0 g
€ 49,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
Bahlsen 85590 Mandelspekulatius Gebäck 200,0 g
€ 45,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
Krakuski hartjeskoekjes met melkchocolade, 171g
€ 15,06/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manner Gebäck Snack Minis Milch Schoko 27711000 300g
Manner Gebäck Snack Minis Milch Schoko 27711000 300g
€ 25,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
Krakuski chocoladekoekjes, 163 gram
€ 10,22/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco koekjes, 150g
Milka Choco koekjes, 150g
€ 22,47/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,55
-5%
€ 3,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
Leibniz Zoo Chocoladekoekjes, 100 gram
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
€ 23,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Primart Precelki in chocolade, 180 gram
Primart Precelki in chocolade, 180 gram
€ 163.388,89/1kg
€ 29,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Manner Snack Minis, melk-chocolade, 125 gram
Manner Snack Minis, melk-chocolade, 125 gram
€ 15,76/1kg
€ 2,07
-4%
€ 1,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
LEIBNIZ 11080 LEIBNIZ Chocoladekoekjes, inhoud: 200 g
€ 122,05/1kg
€ 34,82
-29%
€ 24,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Góralki chocolade repen, 40 gram
Góralki chocolade repen, 40 gram
€ 16,60/1kg
€ 0,87
-4%
€ 0,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Naps Alpenmilch, 1700 gram.
Milka Naps Alpenmilch, 1700 gram.
€ 41,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LEIBNIZ 12420 LEIBNIZ Zoo -30 % Zucker Kekse 125,0 g
LEIBNIZ 12420 LEIBNIZ Zoo -30 % Zucker Kekse 125,0 g
€ 192,08/1kg
€ 34,42
-30%
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Knapperige wafers gevuld met een romige chocoladepasta, Manner.

Verpakking: 75 gram

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Wafelkoekjes "Manner" met een vulling van room en chocolade, 75 gram
Fabrikant
Manner
EAN
9000331604473

Ingrediënten
Beschrijving
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Wafelkoekjes "Manner" met een vulling van room en chocolade, 75 gram
Fabrikant
Manner
EAN
9000331604473
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
€ 21,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,03
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 23,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,27
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
HELLMA 60114800 Mini 60er Muffins, im Körbchen-Karton
€ 25,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
Zure room en ui smaak, 100g, 24 stuks
€ 167,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
€ 32,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
Kinder 4347 kaarten, 30 stuks.
€ 40,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
WALKERS Shortbread, Fingers, 150g
€ 50,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
Mulino Bianco Macine Kekse - 350 g - Perfekter Snack zu allen Gelegenheiten
€ 8,27/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,39
Verkoper: Spielgeist
Productafbeelding van Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
Hoppe Gebäck, diverse soorten, mix HD707, 150 stuks per verpakking.
€ 51,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maltesers chocoladepasta, 200g
Maltesers chocoladepasta, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
Daelmans 70103852 Mini stroopwafels - 200 stuks, elk 8 gram
€ 22,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
CORNY 3010670 CORNY BIG Chocolate, Biscuit & Marshmallow flavour Müsliriegel 24 Riegel
€ 30,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
Dylon Pod Espresso Brown (350 gr)
€ 7,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
Jacob's Cream Crackers – Knapperige crackers gemaakt van tarwe | 200 g + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 20,40/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
Bonne Maman Frambozen-taartjes, 135g
€ 190,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
Karen Volf, Franse Wafels, Grote Verpakking, 427g
€ 98,22/1kg
€ 41,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
Coppenrath, Spritzgebak van volmelk met chocoladesmaak, 150g
€ 19,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,88
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
€ 129,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
CHOCO-APPEL - FRAMBOOS: Donkere Belgische chocolade, zonder toegevoegde suikers, glutenvrij, 30g - BOB SNAIL
€ 47,67/1kg
€ 2,39
-40%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
Milka Choco Sticks, koekjes bedekt met melkchocolade, 112 gram
€ 154,55/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Filipijnse melkchocolade, 120 gram
Filipijnse melkchocolade, 120 gram
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
KSM-66 Ashwagandha - Poeder met KSM - Ashwagandha wortel Withanolides extract, Ginsengextract, Kamille-extract - voor het zenuwstelsel - 150 g
€ 99,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Marabou Koekjes, melkchocolade
Marabou Koekjes, melkchocolade
€ 108,64/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
Oro Saiwa Koekjes met rozijnen, 198 g
€ 3.710,00/1kg
€ 3,71
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
DeBeukelaer 774765 Prinzen Rolle Mini Chocoladekoekjes, 24 stuks
€ 38,70/1kg
€ 34,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.