Alexya haargroeiverwijderingspoeder met allantoïne, 100g

€ 4,29

€ 42,90 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
11h 52m 01s
Onze bestedeals
Ontharingscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nair | Haarcrème - 224 gram - Met havermelk - Vanillegeur - Lichaamsverzorging
Nair | Haarcrème - 224 gram - Met havermelk - Vanillegeur - Lichaamsverzorging
€ 75,90/1l
€ 7,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Quickepil After-depilatie olie, 1000 ml
Quickepil After-depilatie olie, 1000 ml
€ 12,12/1l
€ 12,12
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
€ 41,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Veet haarentferdercrème voor de droge huid, 100 ml
Veet haarentferdercrème voor de droge huid, 100 ml
€ 63,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Veet haarspray voor de gevoelige huid, 150 ml
Veet haarspray voor de gevoelige huid, 150 ml
€ 47,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,18
-22%
€ 7,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Veet Professionele haargelcreme met sheaboter, 100 ml
Veet Professionele haargelcreme met sheaboter, 100 ml
€ 57,93/1kg
€ 10,76
-19%
€ 8,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Joanna Sensual, ontharingscrème voor de gevoelige huid, 100 g
Joanna Sensual, ontharingscrème voor de gevoelige huid, 100 g
€ 79,87/1kg
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Veet 3238730 Veet expert Enthaarungscreme 100,0 ml
Veet 3238730 Veet expert Enthaarungscreme 100,0 ml
€ 126,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 51,68
-75%
€ 12,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Veet haarcrème voor normale huid, 200 ml
Veet haarcrème voor normale huid, 200 ml
€ 175,05/1l
€ 35,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Veet PURE haargelcreme
Veet PURE haargelcreme
€ 94,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Haarverwijderingscrème met aloë vera extract, 125 ml
Haarverwijderingscrème met aloë vera extract, 125 ml
€ 92,48/1l
€ 11,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Veet Men ontharingscrème voor het lichaam voor de gevoelige huid 400 ml
Veet Men ontharingscrème voor het lichaam voor de gevoelige huid 400 ml
€ 37,45/1l
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lichaamsdepilatie wax Veet, geschikt voor de gevoelige huid (200 ml)
Lichaamsdepilatie wax Veet, geschikt voor de gevoelige huid (200 ml)
€ 55,60/1l
€ 11,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Snä-Epil ontharingscrème, 75 ml
Snä-Epil ontharingscrème, 75 ml
€ 28,80/1kg
€ 2,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Veet Mennen lichaamsepilatiecrème voor in de douche, 150 ml
Veet Mennen lichaamsepilatiecrème voor in de douche, 150 ml
€ 90,00/1l
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Veet voor Mannen, haarcrème voor gevoelige huid, 200 ml
Veet voor Mannen, haarcrème voor gevoelige huid, 200 ml
€ 207,60/1l
€ 41,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eurostil Roll-On, wasstrips, 100 ml
Eurostil Roll-On, wasstrips, 100 ml
€ 135,40/1l
€ 13,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Veet ontharingscrème voor de gevoelige huid, 200 ml - voordeelverpakking - 6 stuks
Veet ontharingscrème voor de gevoelige huid, 200 ml - voordeelverpakking - 6 stuks
€ 88,29/1l
€ 130,95
-€ 25,00
€ 105,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Veet Men ontharingscrème voor gevoelige huid 200 ml 2 stuks
Veet Men ontharingscrème voor gevoelige huid 200 ml 2 stuks
€ 67,50/1l
€ 27,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Veet Haarentferningscrème voor normale huid, 100 ml
Veet Haarentferningscrème voor normale huid, 100 ml
€ 72,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alexya Depilatiepoeder

Het speciale poeder van Alexya voor suikerdepilatie is een onmisbare hulp bij de dagelijkse haarentferning. Dankzij allantoïne en speciaal geselecteerde ingrediënten biedt het ongeëvenaard comfort tijdens het verwijderen van haren. Het poeder absorbeert effectief overtollige vocht en oliën van de huid, waardoor het gevoel van pijn wordt geminimaliseerd. De unieke formule vermindert de hechting van de suikerpasta aan de huid, of u nu thuis of in een professionele schoonheidssalon depileert.

De toepassing is zeer eenvoudig. Na het aanbrengen van de Alexya pre-depilatie gel, breng het poeder direct aan op de te behandelen huid en verdeel het vervolgens grondig over het gehele gebied waar u haren wilt verwijderen. De allantoïne-rijke formule van het poeder regenereert en kalmeert de huid en vermindert huidirritaties.

Als u de neiging heeft om veel te zweten, geen zorgen. U kunt het poeder tijdens de behandeling opnieuw aanbrengen om de conditie van de huid te behouden en irritaties effectief te bestrijden.

Kies voor Alexya poeder en ervaar de hoogste kwaliteit en het comfort bij suikerdepilatie. Sluit u aan bij de tevreden klanten die dankzij deze unieke formule kunnen genieten van een gladde en gezonde huid.

Inhoud: 100 g

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Alexya
EAN
5902973770087

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
n.v.t.
Fabrikant
Alexya
EAN
5902973770087
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Mitchum Women, ANTITRANSPIREER-DEODORANT-GEL, 63 g
Mitchum Women, ANTITRANSPIREER-DEODORANT-GEL, 63 g
€ 54,90/1l
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
ChapStick Aloha Coconut, hydraterende lippenbalsem met kokos en ananas, 1 stuk
€ 997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Hawaiian Tropic Banana Boat After Sun Gel met Aloë Vera, 230 ml. Één maat
Hawaiian Tropic Banana Boat After Sun Gel met Aloë Vera, 230 ml. Één maat
€ 29,62/1l
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DEGREE Deo-Stick ZWART & WIT, 74 gram
DEGREE Deo-Stick ZWART & WIT, 74 gram
€ 101,22/1l
€ 7,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC INSTITUTE douchegel, bodylotion (2x50 ml) en beker
IDC INSTITUTE douchegel, bodylotion (2x50 ml) en beker
€ 115,90/1l
€ 16,65
-30%
€ 11,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Palmer's Krem voor de handen met Shea-boter, 60g (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Palmer's Krem voor de handen met Shea-boter, 60g (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 37,70/1kg
€ 3,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sally Hansen Airbrush Legs 75 ml - Lichte Gloed
Sally Hansen Airbrush Legs 75 ml - Lichte Gloed
€ 250,27/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Cantu Shea Butter voor natuurlijk haar, voor dames, niet-professionele conditioner, voor breekbaar haar, gekleurd haar, droog haar, hydraterend, vochtinbrengend, 400 ml, fles
Cantu Shea Butter voor natuurlijk haar, voor dames, niet-professionele conditioner, voor breekbaar haar, gekleurd haar, droog haar, hydraterend, vochtinbrengend, 400 ml, fles
€ 29,35/1l
€ 11,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crushed Ice #490, Gekneusd IJs, Semilac 7 ml, Hybride nagellak
Crushed Ice #490, Gekneusd IJs, Semilac 7 ml, Hybride nagellak
€ 1.555,71/1l
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kunstmatige nerts wimpers, mat, zijde, "kiss"-effect
Kunstmatige nerts wimpers, mat, zijde, "kiss"-effect
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kiss My Face - Looks So Natural Wimperproduct (1 paar) - Kunstwimpers voor een natuurlijke uitstraling
Kiss My Face - Looks So Natural Wimperproduct (1 paar) - Kunstwimpers voor een natuurlijke uitstraling
€ 9,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Cantu Shea Butter Shampoo zonder sulfaten, voor krullend haar, 400 ml
Cantu Shea Butter Shampoo zonder sulfaten, voor krullend haar, 400 ml
€ 30,82/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,20
-13%
€ 12,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KISS | Kunstnagels voor de voeten Aqua Impress - 24 stuks - Gemakkelijk aan te brengen - Zonder lijm - Langdurig resultaat
KISS | Kunstnagels voor de voeten Aqua Impress - 24 stuks - Gemakkelijk aan te brengen - Zonder lijm - Langdurig resultaat
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
Scentiva desinfectiedoekjes met kokos-zeeduft, Clorox, 75 stuks.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
€ 42,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van KISS | Kunstnagels voor de voeten, Mai Tai - 24 stuks - Gemakkelijk aan te brengen - Duurzaam - Zonder lijm
KISS | Kunstnagels voor de voeten, Mai Tai - 24 stuks - Gemakkelijk aan te brengen - Duurzaam - Zonder lijm
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van OLD SPICE Pure Sport 48h deodorant voor mannen, 63g
OLD SPICE Pure Sport 48h deodorant voor mannen, 63g
€ 87,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Zonnebrandcrème met een beschermingsfactor 65, BANANA BOAT SPORT, 236 ml
Zonnebrandcrème met een beschermingsfactor 65, BANANA BOAT SPORT, 236 ml
€ 71,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
€ 619,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pompadour Multi x4, valse wimpers op een strip
Pompadour Multi x4, valse wimpers op een strip
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,14
-64%
€ 14,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Teddy Kiss gestreepte wimpers
Teddy Kiss gestreepte wimpers
€ 24,02
-58%
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
Lansinoh Momma Natural WAVE 160ML fles voor baby's, met slow flow speen, 160 ml inhoud, -vrij
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Wimpers van het merk Pagenkopf, 4 stuks, merk Kiss
Wimpers van het merk Pagenkopf, 4 stuks, merk Kiss
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 46,76
-65%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van GiDeli Actieve zuurstof, 10 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
GiDeli Actieve zuurstof, 10 kg, Natriumpercarbonaat, reinigingsmiddel, voor huishoudelijk gebruik
€ 5,76/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Extreme Blast Degree Heren Deodorant, 76 gram
Extreme Blast Degree Heren Deodorant, 76 gram
€ 90,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,89
Verkoper: Lemonbite

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Nair | Haarentferningscrème met cacaoboter - 224 gram - Cacaogeur - Voor het verwijderen van ongewenste haargroei - Bodycrème
Nair | Haarentferningscrème met cacaoboter - 224 gram - Cacaogeur - Voor het verwijderen van ongewenste haargroei - Bodycrème
€ 8,29
Verkoper: Lemonbite
€ 37,01/1l
Productafbeelding van Nair | Haarcrème - Aloë Vera - 224g - Milde huidverzorging - Nair bodycrème
Nair | Haarcrème - Aloë Vera - 224g - Milde huidverzorging - Nair bodycrème
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 35,67/1l
Productafbeelding van Nair | Haarcrème - 224 gram - Met havermelk - Vanillegeur - Lichaamsverzorging
Nair | Haarcrème - 224 gram - Met havermelk - Vanillegeur - Lichaamsverzorging
€ 7,59
Verkoper: Lemonbite
€ 75,90/1l
Productafbeelding van Alexya haargroeiverwijderingspoeder met allantoïne, 100g
Alexya haargroeiverwijderingspoeder met allantoïne, 100g
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l