6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml, Nutri Gloss

€ 30,56

€ 27,09-11%

€ 541,80 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, 500 ml
€ 73,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 96,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 24,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 1000 ml
€ 21,94/1l
€ 21,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 250 ml
€ 59,60/1l
€ 14,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil
6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil
€ 529,00/1l
€ 30,12
-12%
€ 26,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Elvive Shampoo 200ml, Glycolic Gloss
6x L'Oréal Elvive Shampoo 200ml, Glycolic Gloss
€ 223,95/1l
€ 49,58
-9%
€ 44,79
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml, Hydraterende formule met hyaluronzuur
6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml, Hydraterende formule met hyaluronzuur
€ 544,00/1l
€ 27,89
-2%
€ 27,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Hyaluron Pure
6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Hyaluron Pure
€ 544,00/1l
€ 27,89
-2%
€ 27,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Multivitamines 2in1
6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Multivitamines 2in1
€ 474,40/1l
€ 27,11
-12%
€ 23,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x Andrélon Shampoo Glans 450 ml
6x Andrélon Shampoo Glans 450 ml
€ 716,80/1l
€ 35,84
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Hydra Hyaluronic
L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Hydra Hyaluronic
€ 90,60/1l
€ 4,65
-2%
€ 4,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x Garnier Shampoo Loving Blends - Argan 300ml
6x Garnier Shampoo Loving Blends - Argan 300ml
€ 89,60/1l
€ 27,60
-2%
€ 26,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil Kokos
6x L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil Kokos
€ 529,00/1l
€ 31,22
-15%
€ 26,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elvital Shampoo Kleurbescherming & Glans, 2-in-1 (300 ml)
Elvital Shampoo Kleurbescherming & Glans, 2-in-1 (300 ml)
€ 17,50/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
€ 14,12/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,65
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil
L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Extraordinary Oil
€ 88,20/1l
€ 5,02
-12%
€ 4,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Elvive Shampoo – Total Repair, 250 ml
6x L'Oréal Elvive Shampoo – Total Repair, 250 ml
€ 473,60/1l
€ 28,48
-16%
€ 23,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Multivitamines 2in1
L'Oreal Elvive Shampoo 250 ml Multivitamines 2in1
€ 84,20/1l
€ 4,53
-7%
€ 4,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van schauma 5204252004 schauma Superfruit & Glanz Shampoo 400 ml
schauma 5204252004 schauma Superfruit & Glanz Shampoo 400 ml
€ 7,10/1l
€ 3,00
-5%
€ 2,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van 6x Andrelon Shampoo & Conditioner – 2 in 1 400 ml
6x Andrelon Shampoo & Conditioner – 2 in 1 400 ml
€ 62,55/1l
€ 26,66
-6%
€ 25,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: L'Oréal Elvive
Type: Shampoo
Beschrijving: 6x L'Oréal Elvive Shampoo 250 ml Nutri Gloss
Artikelnummer: 3600524178284

Ingrediënten:

aqua / water, sodium laureth sulfate, glycol distearate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, dimethicone, ci 17200 / red 33, guar hydroxypropyltrimonium chloride, cocamide mea, coco-betaine, nacre powder, cocos nucifera oil / coconut oil, sodium benzoate, sodium hydroxide, steareth-6, phenoxyethanol, acetic acid, peg-100 stearate, trideceth-10, trideceth-3, salicylic acid, limonene, fumaric acid, linalool, benzyl alcohol, amodimethicone, alpha-isomethyl ionone, carbomer, citric acid, citronellol, hexylene glycol, hexyl cinnamal, parfum / fragrance



6x L'Oréal Paris Elvive Shampoo Nutri Gloss (250 ml)
Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
EAN
3600524178284
MPN (Manufacturer Part Number)
DW22412

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Informatie niet beschikbaar
Fabrikant
EAN
3600524178284
MPN (Manufacturer Part Number)
DW22412
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 146,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-64%
€ 14,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
€ 21.530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 22.430,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 39,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,44
-4%
€ 39,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 82,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
€ 155,96/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 23,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 42,39/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 47,01
-9%
€ 42,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
10% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 62,27/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
€ 53,04/1l
€ 79,56
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
€ 28,14/1kg
€ 12,54
-3%
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DS Laboratories - Revita Shampoo voor optimale stimulatie van de haargroei, 205 ml
DS Laboratories - Revita Shampoo voor optimale stimulatie van de haargroei, 205 ml
€ 178,32/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,58
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Vichy Shampoo, 210 gram
L'Oréal Vichy Shampoo, 210 gram
€ 47.810,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 47,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 195,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 48,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Bestseller
Productafbeelding van Andrélon Shampoo Zilver Care 250 ml
Andrélon Shampoo Zilver Care 250 ml
€ 58,40/1l
€ 2,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Montibello Intensieve haarmasker voor beschadigd en droog haar, 200 ml
Montibello Intensieve haarmasker voor beschadigd en droog haar, 200 ml
€ 48,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,58
-3%
€ 12,20
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
€ 96,64/1l
€ 48,32
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 2 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,05 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,47/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,75
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,75/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 614
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 38,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 38,87/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg
Productafbeelding van Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
Sebastian Foundation Twisted Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,56/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l