Nishman haarpoeder Powder Hair GumGum 20g

€ 7,16

€ 71,60 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Haarmousse & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
€ 161,05/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 201,67/1l
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
€ 134,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
€ 66,30/1l
€ 19,89
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishman Poeder Haar Styling Wax P1 Flaming 20 g
Nishman Poeder Haar Styling Wax P1 Flaming 20 g
€ 70,80/1kg
€ 7,08
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Oolaboo Glam Volumegevende Schuimcrème voor Voller Haar, 250 ml
Oolaboo Glam Volumegevende Schuimcrème voor Voller Haar, 250 ml
€ 153,80/1l
€ 38,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Montibello Finalstyle Kleurspoelmousse Mahonie, 320 ml
Montibello Finalstyle Kleurspoelmousse Mahonie, 320 ml
€ 39,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,75
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Giorgi Natural Curl Styling Mousse voor krullen, 230 ml
Giorgi Natural Curl Styling Mousse voor krullen, 230 ml
€ 673,00/1l
€ 13,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aveda Phomollient Styling Mousse - Navulverpakking
Aveda Phomollient Styling Mousse - Navulverpakking
€ 185,25/1l
€ 37,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stylingcrème voor glanzende haren (Styling Brilliantine), 50 ml
Stylingcrème voor glanzende haren (Styling Brilliantine), 50 ml
€ 340,83/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Pacinos Signature Line: Haarpuder, 30g
Pacinos Signature Line: Haarpuder, 30g
€ 498,33/1l
€ 48,88
-69%
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Montibello Finalstyle Mousse Sterk, 320 ml
Montibello Finalstyle Mousse Sterk, 320 ml
€ 29,59/1l
€ 12,75
-25%
€ 9,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van MORFOSE Mousse Creamy, fööhncrème, 300 ml
MORFOSE Mousse Creamy, fööhncrème, 300 ml
€ 29,30/1l
€ 8,79
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Londa Dramatize IT 200ml - Volumegevende mousse
Londa Dramatize IT 200ml - Volumegevende mousse
€ 67,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Espuma Montibello DVFV
Espuma Montibello DVFV
€ 34,20/1l
€ 10,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joico JoiWhip Volume Mousse, 300 ml
Joico JoiWhip Volume Mousse, 300 ml
€ 51,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,90
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van SEBORIN Haartonic
SEBORIN Haartonic
€ 28.000,00/1kg
€ 8,40
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Syoss Pure Volume Volumegevende Haarmousse, 250 ml
Syoss Pure Volume Volumegevende Haarmousse, 250 ml
€ 34,12/1l
€ 8,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
€ 54,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Indola CSM Honingblond 200ml Kleurstyling Mousse
Indola CSM Honingblond 200ml Kleurstyling Mousse
€ 79,80/1l
€ 15,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nishman haarpoeder is een veelzijdig stylingproduct dat een stevige hold biedt en een matte afwerking geeft. Het is perfect voor het creëren van textuur en volume in het haar. Dit product is ideaal voor elke haarstijl en zorgt ervoor dat je look de hele dag blijft zitten.
Model
Nishman - P1 GumGum Volume Look Powder
Gewicht
100 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Nishman (Türkei)
EAN
8684736670991
MPN (Manufacturer Part Number)
NIS-PUDER-GUM-20

Model
Nishman - P1 GumGum Volume Look Powder
Gewicht
100 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Nishman (Türkei)
EAN
8684736670991
MPN (Manufacturer Part Number)
NIS-PUDER-GUM-20
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nishman haarwax Fiber Matte Look Wax M5 – 100g
Nishman haarwax Fiber Matte Look Wax M5 – 100g
€ 73,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,38
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Nishman Poeder Haar Styling Wax P1 Flaming 20 g
Nishman Poeder Haar Styling Wax P1 Flaming 20 g
€ 70,80/1kg
€ 7,08
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Nishman Anti Hairloss Hair Shampoo, 480 ml
Nishman Anti Hairloss Hair Shampoo, 480 ml
€ 17,23/1l
€ 8,27
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van NISHMAN Haarstyling Spider Wax 150 ml - S2, groen
NISHMAN Haarstyling Spider Wax 150 ml - S2, groen
€ 46,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, blauw
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 1.299,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Nishman - P1 Fresh Look Poeder - Geurend haarstylingpoeder, 20g
Nishman - P1 Fresh Look Poeder - Geurend haarstylingpoeder, 20g
€ 64,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,49
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
€ 73,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,38
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Nishman haarpoeder voor volume Hair Powder Hairstyling P1 – 160g
Nishman haarpoeder voor volume Hair Powder Hairstyling P1 – 160g
€ 157,44/1l
€ 25,19
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Nishman - M2 Matte Keratin Styling Clay - Hair Pomade 100ml
Nishman - M2 Matte Keratin Styling Clay - Hair Pomade 100ml
€ 73,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,38
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van NISHMAN Aftershave Cologne 400 ml - 06 Aqua d' Asil
NISHMAN Aftershave Cologne 400 ml - 06 Aqua d' Asil
€ 17,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Nishman - 07 Gold One - Aftershave, Aftershave 400ml
Nishman - 07 Gold One - Aftershave, Aftershave 400ml
€ 17,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,88
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van NISHMAN Haarstylingwax 150 ml - 02 Sport, oranje
NISHMAN Haarstylingwax 150 ml - 02 Sport, oranje
€ 46,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van NISHMAN Aftershave Crème & Cologne 400 ml - 01 City Senior Black
NISHMAN Aftershave Crème & Cologne 400 ml - 01 City Senior Black
€ 21,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,79
Verkoper: GlossyShopDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 459,00/1l
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 201,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,05/1l
Productafbeelding van Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 147,90/1l
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,85/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,48/1l
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,53/1l
Productafbeelding van Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
€ 19,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,30/1l
Productafbeelding van Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,71
-45%
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 30,62/1l
Productafbeelding van Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
€ 12,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,73/1l
Productafbeelding van REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
€ 12,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 41,73/1l
Productafbeelding van Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,73/1l