Nishman Poeder Haar Styling Wax P1 Flaming 20 g

€ 7,08

€ 70,80 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Haarmousse & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
€ 459,00/1l
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
€ 161,05/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 201,67/1l
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
€ 134,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishman haarpoeder Powder Hair GumGum 20g
Nishman haarpoeder Powder Hair GumGum 20g
€ 71,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,16
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Stylingcrème voor glanzende haren (Styling Brilliantine), 50 ml
Stylingcrème voor glanzende haren (Styling Brilliantine), 50 ml
€ 340,83/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Montibello Finalstyle Kleurspoelmousse Mahonie, 320 ml
Montibello Finalstyle Kleurspoelmousse Mahonie, 320 ml
€ 39,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,75
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van L'Oréal, Paris Studio, Haarcrème, 150 ml
L'Oréal, Paris Studio, Haarcrème, 150 ml
€ 48,60/1kg
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Got2B Pianka voor krullend haar, 250 ml
Got2B Pianka voor krullend haar, 250 ml
€ 60,92/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Espuma Montibello DVFV
Espuma Montibello DVFV
€ 34,20/1l
€ 10,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Redken Root Lifter 300 ml
Redken Root Lifter 300 ml
€ 88,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dusy Brilliant Mousse, 200 ml
Dusy Brilliant Mousse, 200 ml
€ 79,75/1l
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Pacinos Signature Line: Haarpuder, 30g
Pacinos Signature Line: Haarpuder, 30g
€ 498,33/1l
€ 48,88
-69%
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Joanna Keratine Schuimende Styling- en Verzorgingsproduct voor het Haar, 150 ml
Joanna Keratine Schuimende Styling- en Verzorgingsproduct voor het Haar, 150 ml
€ 81,27/1l
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aveda Phomollient Styling Mousse - Navulverpakking
Aveda Phomollient Styling Mousse - Navulverpakking
€ 185,25/1l
€ 37,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oolaboo Glam Volumegevende Schuimcrème voor Voller Haar, 250 ml
Oolaboo Glam Volumegevende Schuimcrème voor Voller Haar, 250 ml
€ 153,80/1l
€ 38,45
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SEBORIN Haartonic
SEBORIN Haartonic
€ 28.000,00/1kg
€ 8,40
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Taft Haarmousse – Volume Mega Strong 200 ml
Taft Haarmousse – Volume Mega Strong 200 ml
€ 17,75/1l
€ 3,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Taft, Haarlak Power 5, 150 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Taft, Haarlak Power 5, 150 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 27,94/1kg
€ 4,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Dramatize IT 200ml - Volumegevende mousse
Londa Dramatize IT 200ml - Volumegevende mousse
€ 67,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • MATTE AFWERKING, GEEN GLANS – Geeft volume en structuur met een natuurlijke, matte finish – zonder vettigheid, klitten of een stijf gevoel.
  • DIRECT VOLUME – Lift de haaraanzet op en geeft fijn of dik haar direct merkbaar volume en textuur.
  • HOUDFASTHEID – MAAR NIET STIJF – Zachte hold met bewegingsvrijheid. Geen "helm"-effect, geen zwaar gevoel.
  • REIN. ALTIJD. – Geen witte residuen, geen vettige film. Werkt zowel op nat als droog haar.
  • GESCHIKT VOOR ELK HAARTYPE – Glad, krullend, fijn of golvend – geschikt voor elk type haar en elke gelegenheid.

Gebruik: Breng een kleine hoeveelheid aan op de haaraanzet of het gewenste gebied en verdeel het met uw vingers. Vermijd het inademen van het poeder.

Waarschuwingen: Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd het inademen van het poeder en contact met de ogen. Buiten bereik van kinderen houden.

Ingrediënten: Raadpleeg de etikettering op de productverpakking.



Nishman Poeder Haar Styling Wax is een innovatieve stylingproduct dat een sterke hold biedt voor een veelzijdige haarstijl. Het poeder is lichtgewicht en gemakkelijk aan te brengen, waardoor je de controle hebt over je look. Perfect voor het creëren van textuur en volume in je haar.
Model
Nishman - P1 Flaming Powder
Gewicht
100 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Nishman (Türkei)
EAN
8684736671011
MPN (Manufacturer Part Number)
NIS-PUDER-FLAM-20

Model
Nishman - P1 Flaming Powder
Gewicht
100 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Nishman (Türkei)
EAN
8684736671011
MPN (Manufacturer Part Number)
NIS-PUDER-FLAM-20
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
Oribe Styling Featherbalm Weightless Styler 100ml - Lichte, uitspoelbare crème
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 459,00/1l
Productafbeelding van Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
Sachajuan Ocean Mist Volume Haarmousse, 150 ml
€ 32,31
-6%
€ 30,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 201,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
Sebastian Volupt Thickify Volume Mousse, 190 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,05/1l
Productafbeelding van Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
Sebastian Mousse Forte: Volumegevende mousse voor sterk en langdurig resultaat, 200 ml
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 147,90/1l
Productafbeelding van Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
Sachajuan Haarmousse (medium sterke fixatie), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,85/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 40,48/1l
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
Wella EIMI Shape Shift, haarwax, 150 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, verpakking, voor het stylen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,53/1l
Productafbeelding van Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
Fanola FANTOUCH Curl Mousse, 300 ml
€ 19,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,30/1l
Productafbeelding van Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
Goldwell - StyleSign Volume, volumegivende mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
Goldwell StyleSign Volumegevende Styling Mousse, 300 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,71
-45%
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,40/1l
Productafbeelding van Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
Volumegevende haarlak met flexibele fixatie, Silhouette (Mousse Flexible Hold), 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 30,62/1l
Productafbeelding van Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
Revlon Style Masters Amplifier Mousse, 300 ml
€ 12,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,73/1l
Productafbeelding van REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
REVLON MODULAR MOUSSE Haarschuim - 300 ml
€ 12,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 41,73/1l
Productafbeelding van Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
Goldwell STYLESIGN VOLUME: Volumegevende stylingmousse, ideaal voor alle haartypes, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,73/1l