Herfstkunstmest voor naaldbomen, 1,1 kg

€ 17,90

€ 16,90-5%

€ 15,36 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Meststoffen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Compostversneller, 1 kg
Compostversneller, 1 kg
€ 9,45/1kg
€ 19,90
-5%
€ 18,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
Agro Herfstbemesting voor naaldbomen, 2,5 kg
€ 10,07/1kg
€ 25,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
Florovit meststof, kalkhoudend, 5 kg. Microflora 3-in-1 met humuszuren
€ 3,37/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
Nadelbaum-voorjaarsmeststof, 0,9 kg
€ 5,15/1kg
€ 16,45
-6%
€ 15,45
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
SUBSTRAL® 86931 SUBSTRAL® Vertikutiermix 4,0 kg
€ 11,92/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 62,38
-23%
€ 47,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Natuurlijke kalkmest, 5 kg
Natuurlijke kalkmest, 5 kg
€ 2,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,20
-6%
€ 14,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Meststof voor naaldbomen, 5 kg - BR -1122
Meststof voor naaldbomen, 5 kg - BR -1122
€ 8,63/1l
€ 43,17
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
Stopmechu FLORIA, 0,5 kg
€ 12,84/1kg
€ 6,42
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Agro Draselnazout, 3 kg
Agro Draselnazout, 3 kg
€ 2,67/1kg
€ 8,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herfstbemesting, universeel mineraalgranulaat, 1,1 kg
Herfstbemesting, universeel mineraalgranulaat, 1,1 kg
€ 15,36/1l
€ 17,90
-5%
€ 16,90
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Agro Grastuinmest 3 kg
Agro Grastuinmest 3 kg
€ 3,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
Vinbouw meststof AGRO, 3 kg
€ 9,31/1kg
€ 27,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
Granulaire kalkmeststof voor gazon, 10 kg
€ 1,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
ALGOFLASH Cyanamide-meststof – 4 kg
€ 13,31/1kg
€ 53,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Calciummeststof voor gazon, 5 kg
Calciummeststof voor gazon, 5 kg
€ 2,83/1kg
€ 17,97
-5%
€ 16,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Herfstminerale meststof voor naaldbomen van Planta. In de herfst hebben alle tuinplanten veel ondersteuning nodig in aanloop naar de komende, moeilijke winterperiode. Het is verstandig om ze te voorzien van de benodigde voedingsstoffen, zodat ze mooi groen blijven en goed kunnen wortelen. Dit moet zowel in het voorjaar, de zomer als de herfst gebeuren. De herfstmeststof van Planta levert alle benodigde voedingsstoffen, waardoor naaldbomen de winter doorstaan en in het voorjaar weer mooi groen worden, zoals in het voorgaande seizoen. Specificaties: Merk: Planta. Toepassing: Herfstmeststof voor naaldbomen. Verpakking: Karton. Oppervlakte: tot 28 m². Gewicht: 1,1 kg.
Gewicht
1.1 kg
Inhoud
1.1 l
Aantal stuks
10
EAN
5908278995811
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_domodomo_5908278995811
Fabrikant
Planta

Gewicht
1.1 kg
Inhoud
1.1 l
Aantal stuks
10
EAN
5908278995811
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_domodomo_5908278995811
Fabrikant
Planta
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
Monokaliumfosfaat 2 kg, MKP, fosfor, kalium, P-K meststof, bloeibooster, bloei, GiDeli
€ 8,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 17,98
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
Wapeno wordt gebruikt om bomen en struiken te bewerken en als meststof om de zuurgraad van de grond te verlagen en om grond die arm is aan calcium te bemesten.
€ 6,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 15,50
-16%
€ 12,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
BROS spray voor het bestrijden van wespen en hoornaars, met spuitmondstuk, 300 ml
€ 78,10/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
AGRO GLYFO Klasik Strong, totaal herbicide, 100 ml
€ 54,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,44
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
Easy Life Pro, organische meststof voor planten, 5000 ml
€ 16,70/1l
€ 83,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
Schafmistgranulaat 10L: Natuurlijke, gemakkelijk verteerbare meststof
€ 3,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,25
-3%
€ 30,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
Wolf-Garten SQ120: Onkruidbestrijdings- en gazonbemestingsproduct, SQ 120, artikelnummer 314829
€ 17,82/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 44,81
-4%
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
COMPO 14064 COMPO meststof voor cactussen en vetplanten, 250 ml, met doseerfles
€ 38,23/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
Blähton drainagekorrels voor de tuin, 5 liter, 10-20 mm
€ 3,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,86
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking |  Germany
FUXTEC Gazonmeststof Lente/Zomer FX-RDFS10 | Gazonmeststof met een hoog stikstofgehalte | 10 kg voor ongeveer 500 m² | Langdurige werking | Germany
€ 2,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 29,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
Seramis Vitalvoeding voor groene planten en palmen, 500 ml
€ 72,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
€ 8,72/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
Hesi Blüh-Complex, bloeistof, 1 liter
€ 56,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 56,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
Natuurlijke concentraat meststof voor tomaten in potten, 1 liter
€ 17,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,73
-5%
€ 17,73
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
Florovit natuurlijke meststof voor blauwe bessen en zure planten, granulaat, 1,1 liter
€ 15,61/1l
€ 18,17
-5%
€ 17,17
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
SUBSTRAL® vita + plus meststaven voor groene planten, 60 stuks
€ 394,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
PLANTON S meercomponentenmeststof voor Surfinia en Petunia, 200g
€ 56,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,23
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
Biohumus vloeibare meststof voor kamerplanten, 1 liter
€ 14,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,72
-6%
€ 14,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Sum48 Karbid, 1 kg
Sum48 Karbid, 1 kg
€ 13,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,33
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
WOLF-Garten SQ 450 onkruidbestrijder plus gazonbemesting, 9 kg voor 450 m²
€ 10,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
Hamann Mercatus Dolomietkalk, 25 kg
€ 0,32/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
Thujadünger: Meststof voor taxus, levensboom, heggen en andere coniferen. 2 kg
€ 9,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
Mest - Granulaat voor runderen, 5 liter - BR -1250
€ 3,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
-5%
€ 18,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
Hoogwaardige meststof voor gazons, met zowel direct als langdurig effect. 10 kg
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
COM-FOUR® 150x meststokjes voor kamerplanten, een uitgebalanceerde plantenvoeding, voor een gezonde en krachtige groei zonder overbemesting
€ 50,35/1kg
€ 35,99
-63%
€ 12,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
Bloemvoeding 250ml Chrysal Clear
€ 25,20/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
Bloempot van beton. Bloempot van boomwortel in beton. Tuinbloempot
€ 37,00
-10%
€ 33,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 66,67/1kg