Nog maar 5 voor deze prijs
Inhoud:
50 ml- 15 ml
- 50 ml
Maison Matine Tu Te Calmes Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 47,55
€ 951,00 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Maison Francis Kurkdjian 724 Eau de Parfum, 200 ml (unisex)€ 2.111,70/1l
€ 685,95
-€ 263,61Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 422,34
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)€ 2.815,20/1l
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Maison Francis Kurkdjian Apom Eau de Parfum, 35 ml€ 3.351,43/1l
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Viktor & Rolf Flowerbomb Eau De Parfum (30 ml)€ 1.768,00/1l
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders

MAISON ASRAR Hilm Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 485,80/1l
€ 48,58
Verkoper: Parfumtoi

MAISON ASRAR Infina Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 478,50/1l
€ 47,85
Verkoper: SuperDealsDE

Maison Matine Warni Warni Eau de Parfum, 15 ml (unisex)
€ 1.943,33/1l
€ 29,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

MAISON ASRAR Hikaya Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 476,70/1l
€ 47,67
Verkoper: Parfumtoi

MAISON ASRAR a Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 389,80/1l
€ 38,98
Verkoper: SuperDealsDE

MAISON ASRAR Wadi Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 471,90/1l
€ 47,19
Verkoper: etparadisecom

Maison Matine Warni Warni Eau de Parfum, 50 ml
€ 886,40/1l
€ 46,71
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 44,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Asrar Muharib Eau de Parfum, 100 ml
€ 549,90/1l
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Maison Asrar Khayyal Eau de Parfum, 100 ml
€ 373,50/1l
€ 37,35
Verkoper: NutraBestBG

Maison Asrar, Fakhama, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 337,80/1l
€ 33,78
Verkoper: NutraBestBG

Maison Crivelli Neroli Nasimba Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.854,90/1l
€ 185,49
Verkoper: ParfumGroup

Maison De L'Asie, Nanyang, Parfumextract, Unisex, 15 ml
€ 4.301,33/1l
€ 64,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra Ébène Eau De Parfum 90 ml (unisex)
€ 304,56/1l
€ 27,41
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Crivelli Fleur Diamantine Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.390,00/1l
€ 239,00
Verkoper: FragrancesBg

Maison Crivelli Bois Datchaï Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.838,70/1l
€ 183,87
Verkoper: somnia24

Maison Matine Esprit De Contradiction Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 931,40/1l
€ 48,00
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 46,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Maison Matine Tu Te Calmes is een houtachtig-kruidige geur uit 2023. Als antwoord op de drukte van de moderne wereld, presenteert deze geur zich als rustig, evenwichtig en tegelijkertijd zelfverzekerd. Dit uniseks parfum combineert frisse citrusnoten met kruiden en een diepe, houtachtige basis, resulterend in een harmonieuze compositie voor het dagelijks leven en voor momenten waarin u behoefte heeft aan balans en innerlijke rust. De lichte, verkwikkende opening combineert verfrissende citroen met de bloemig-bittere neroli en de zacht pittige kardamom, die een elegante scherpte toevoegt. In het hart ontmoeten de groene tonen van vijgenblad en de bittere akkoorden van bigarade, waardoor de compositie een modern, aards karakter krijgt. De basis wordt gedragen door veelzijdig Haïtiaans vetiver, Virginia-cederhout en sensuele muskus, die de geur afsluiten met een aangename, rustige nasmaak. Tu Te Calmes is een parfum voor iedereen die ook in de stilte gehoord wil worden – subtiel en toch opvallend, elegant en tegelijkertijd ontspannen. De combinatie van zijn kruidige en houtachtige noten met citrusfrisheid maakt hem veelzijdig en het hele jaar door draagbaar. Ideaal voor wie op zoek is naar een evenwichtige geur met een moderne uitstraling en de subtiel rebelse geest van Maison Matine.
- Model
- Tu Te Calmes
- Gewicht
- 0.245 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONEEN, COUMARINE, ALPHA-ISOMETHYL IONON, GERANIOL, TOCOFEROL, CITRAL, BENZYL BENZOAAT, ISOEUGENOL.
- Fabrikant
- MAISON MATINE
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 3770014291271
- Model
- Tu Te Calmes
- Gewicht
- 0.245 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), LINALOOL, LIMONEEN, COUMARINE, ALPHA-ISOMETHYL IONON, GERANIOL, TOCOFEROL, CITRAL, BENZYL BENZOAAT, ISOEUGENOL.
- Fabrikant
- MAISON MATINE
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 3770014291271
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 916,67/1l
€ 82,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.295,00/1l
€ 229,50
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 861,50/1l
€ 86,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 799,80/1l
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,13
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(24)Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(131)Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l