Elizavecca Milky Piggy Collagen Coating Protein Ion Injection 50ml - Gezichtswater met collageen

€ 7,06

€ 6,82-3%

€ 136,40 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 1.632,00/1l
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
€ 606,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Cleansing Powder, 60 gram
Maria Nila Cleansing Powder, 60 gram
€ 345,83/1kg
€ 20,75
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
Haarmasker SKALA Ceramides - 1000 ml
€ 8,14/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Syoss Volume Mousse, 3-in-1 met vitaminecomplex, 250 ml
Syoss Volume Mousse, 3-in-1 met vitaminecomplex, 250 ml
€ 41,76/1l
€ 10,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Living Proof Triple Bond Complex (45 ml)
Living Proof Triple Bond Complex (45 ml)
€ 821,11/1l
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Nurana Bioplac Haarversterkend Behandeling, 6 Ampullen
Nurana Bioplac Haarversterkend Behandeling, 6 Ampullen
€ 1.480,00/1l
€ 14,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
€ 203,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
Ziaja GdanSkin, haarmasker, 100 ml
€ 0,36/1kg
€ 1,79
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
Herstellende haarolie Molecular Repair, 10 ml
€ 3.000,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 30,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kvitok Conditioner: Haarconditioner in sprayvorm, geschikt voor het ontwarren van het haar, 30 ml
Kvitok Conditioner: Haarconditioner in sprayvorm, geschikt voor het ontwarren van het haar, 30 ml
€ 401,33/1l
€ 12,04
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Bingospa Keratine-haarbehandeling met spirulina
Bingospa Keratine-haarbehandeling met spirulina
€ 12,76/1l
€ 3,19
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Activilong ACTIFORCE Versterkend Verzorgingsmasker 250 ml
Activilong ACTIFORCE Versterkend Verzorgingsmasker 250 ml
€ 172,28/1l
€ 43,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MURMELIN Arlberger Emulsie
MURMELIN Arlberger Emulsie
€ 137,17/1l
€ 8,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Maui Moisture Nourishing & moisturising conditioner (385 ml)
Maui Moisture Nourishing & moisturising conditioner (385 ml)
€ 30,47/1l
€ 11,73
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
€ 20,70/1l
€ 6,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
Zechsal Magnesium bodygel (125 ml)
€ 101,68/1l
€ 13,05
-2%
€ 12,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nioxin Ultimate Power Serum tegen haaruitval, 70 ml
Nioxin Ultimate Power Serum tegen haaruitval, 70 ml
€ 1.298,00/1l
€ 90,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
Pressensa DEPIGMENT, 2 ml
€ 96.645,00/1l
€ 193,29
Gratis bezorging
Verkoper: EshopDrnek
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
Moroccanoil Treatment haarmasker voor alle haartypes, 50 ml
€ 812,80/1l
€ 48,12
-15%
€ 40,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Elizavecca Milky Piggy Collagen Coating Protein Ion Injection 50ml is een innovatief Koreaans huidverzorgingsproduct dat de eigenschappen van collageen en proteïnen combineert om de huid intensief te hydrateren en te voeden. De formule van dit product is ontworpen om diep in de huid te dringen, deze te voorzien van essentiële voedingsstoffen en de huidstructuur te versterken.

Voordelen voor de huid:

  • Hydratatie en voedingsstoffen: Dankzij het hoge gehalte aan collageen en proteïnen hydrateert dit cosmetische product de huid intensief en maakt het zacht en soepel.
  • Verbeterde elasticiteit: Bij regelmatig gebruik wordt de elasticiteit van de huid verbeterd, waardoor deze er jonger en gezonder uitziet.
  • Regeneratie en bescherming: De werkzame stoffen ondersteunen het regeneratieproces van de huid en beschermen deze tegen schadelijke invloeden van buitenaf.
  • Versterking van de huidbarrière: Dit product versterkt de natuurlijke barrière van de huid, voorkomt vochtverlies en verbetert de algehele conditie van de huid.

Instructies voor gebruik:

    • Reinig uw gezicht, bij voorkeur met een milde gel of schuimreiniger.
    • Breng een gezichtswater aan om de huid voor te bereiden op een betere opname van de werkzame stoffen.
    • Breng een geschikte hoeveelheid Elizavecca Milky Piggy Collagen Coating Protein Ion Injection aan op het gezicht en masseer het product zachtjes in de huid met uw vingertoppen.
    • Laat het product volledig intrekken voordat u andere huidverzorgingsproducten of make-up aanbrengt.
Gewicht
0.05 kg
Inhoud
0.05 l
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8809543253568

Gewicht
0.05 kg
Inhoud
0.05 l
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
8809543253568
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 75,60/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,76/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
Wella Professionals Nioxin Haardichtheid Verhogende Gel 140ml
€ 26,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
Stylingcrème No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
€ 44,36
-44%
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 168,83/1l
Productafbeelding van Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
Tresemmé Thermische Beschermende Haarspray met Keratine en Marula-olie, 236 ml
€ 12,29
Verkoper: Lemonbite
€ 52,08/1l