Högert Technik 310 ml professionele cartridgepistool / uitdrukpistool – staal/aluminium, 1500 N druk, geschikt voor siliconen en lijm

€ 16,55

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Doseerpistolen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cartridgepers HPS56 met aluminium, draaibare beker
Cartridgepers HPS56 met aluminium, draaibare beker
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van TOTAL - Siliconenpistool - Met afgesloten applicator - Voor het afdichten en repareren
TOTAL - Siliconenpistool - Met afgesloten applicator - Voor het afdichten en repareren
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Siliconenkitpistool van 600 ml met spuitmonden en spatel
Siliconenkitpistool van 600 ml met spuitmonden en spatel
€ 19,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Pištol Strend Pro JWF-F101B, aluminium, chroom, voor gebruik na het aanbrengen van montagefoam
Pištol Strend Pro JWF-F101B, aluminium, chroom, voor gebruik na het aanbrengen van montagefoam
€ 14,23
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Pištol Strend Pro JWF-F104B, aluminium, chroom, voor gebruik na het aanbrengen van montagefoam
Pištol Strend Pro JWF-F104B, aluminium, chroom, voor gebruik na het aanbrengen van montagefoam
€ 10,67
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® schuimpistool voor montagefoam, gemaakt van aluminium, met spuitmond van roestvrij staal. Professionele kwaliteit
KOTARBAU® schuimpistool voor montagefoam, gemaakt van aluminium, met spuitmond van roestvrij staal. Professionele kwaliteit
€ 28,31
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van bestTools Professionele cartridgepers voor 150-310 ml, mengverhouding 20:1, siliconenpistool, inclusief 5 spuitmonden
bestTools Professionele cartridgepers voor 150-310 ml, mengverhouding 20:1, siliconenpistool, inclusief 5 spuitmonden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Siliconenspatel voor metaal, 310 ml
Siliconenspatel voor metaal, 310 ml
€ 4,60
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Werkzeyt B27422 Kartuschenpistole 310,0 ml
Werkzeyt B27422 Kartuschenpistole 310,0 ml
€ 20,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Klemmen voor siliconenslangen, gemaakt van staal en aluminium
Klemmen voor siliconenslangen, gemaakt van staal en aluminium
€ 17,00
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van PICARD cartridgepistool, half geopend. Blauw, aluminium, siliconenpistool, skeletpistool
PICARD cartridgepistool, half geopend. Blauw, aluminium, siliconenpistool, skeletpistool
€ 19,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van Professionele pistool voor het aanbrengen van siliconen en kit, model
Professionele pistool voor het aanbrengen van siliconen en kit, model
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pistoolophanging voor FG140, aluminium, chroom, voor gebruik met montageschuim
Pistoolophanging voor FG140, aluminium, chroom, voor gebruik met montageschuim
€ 12,70
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van kwb 932300 Cartridgepers (932300)
kwb 932300 Cartridgepers (932300)
€ 45,15
Verkoper: Green_Country
Productafbeelding van HARDY WORKING TOOLS: Siliconenpers, cartridgepistool met een ergonomische handgreep
HARDY WORKING TOOLS: Siliconenpers, cartridgepistool met een ergonomische handgreep
€ 42,71
-34%
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 600 ml fles met uitknijpverpakking voor afdichtingsmiddel
600 ml fles met uitknijpverpakking voor afdichtingsmiddel
€ 27,26
-29%
€ 19,19
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Hardex cartridgepers *12*, diameter 50 mm
Hardex cartridgepers *12*, diameter 50 mm
€ 16,92
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Fengda doseerpistolen
Fengda doseerpistolen
€ 13,07
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van KOTARBAU® Cartridspuit, 310 ml, siliconespuit voor lijm, afdichtmiddelen, professioneel cartridgepistool, versterkte 3-voudige zuiger
KOTARBAU® Cartridspuit, 310 ml, siliconespuit voor lijm, afdichtmiddelen, professioneel cartridgepistool, versterkte 3-voudige zuiger
€ 26,79
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van OX Pro siliconenkitpistool, 310 ml – 10:1, met druppelstop
OX Pro siliconenkitpistool, 310 ml – 10:1, met druppelstop
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De robuuste patroonspuit (kitspuit) van Högert Technik is een onmisbaar gereedschap voor alle bouw-, renovatie- of montagewerkzaamheden. Hij maakt een efficiënte en gecontroleerde uitspuiting van siliconen, acryl, lijmen en andere pasta's uit standaardpatronen mogelijk.

Productkenmerken

Professionele patroonspuit (kitspuit) – voor siliconen, acryl, lijm, enz.
Compatibel met 310 ml patronen – standaardmaat voor bouw- en afdichtingsmaterialen
Hoogwaardige stalen en aluminium behuizing – robuust en duurzaam
Hoge perskracht van ca. 1500 N – vergemakkelijkt het aanbrengen van hardere materialen
Ergonomische handgreep – voor comfortabel werken, ook gedurende langere tijd
Ideaal voor bouw, renovatie en professioneel gebruik – ramen, voegen, afdichting, lijmwerkzaamheden


Technische specificaties (selectie)

  • Model: HT4R407

  • Materiaal: Handgreep en frame van staal en aluminium

  • Perskracht: ca. 1500 N

  • Compatibele patroonmaat: ca. 310 ml standaardpatronen

  • Gewicht: ca. 260 g


️ Waarom dit gereedschap?

Deze patroonspuit/kitspuit maakt het nauwkeurig en energiebesparend aanbrengen van afdicht- en lijmmassa's eenvoudiger. Hij is ideaal voor professionals, vakmensen en doe-het-zelvers die siliconenvoegen willen aanbrengen, ramen willen afdichten of lijm gelijkmatig willen verdelen. Door de combinatie van hoogwaardig materiaal en sterke perskracht is schoon en efficiënt werken mogelijk.

Gewicht
0.26 kg
EAN
5902801429132
MPN (Manufacturer Part Number)
HT4R407
Fabrikant
Högert Technik

Gewicht
0.26 kg
EAN
5902801429132
MPN (Manufacturer Part Number)
HT4R407
Fabrikant
Högert Technik
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Debbex sanitair siliconen, 23 ml, wit
Debbex sanitair siliconen, 23 ml, wit
€ 143,48/1l
€ 3,30
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van TOPEX Cartridgepers 21B245, 320 mm, staal
TOPEX Cartridgepers 21B245, 320 mm, staal
€ 17,00
-19%
€ 13,65
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van 5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
5x Universele siliconenkit, transparant - Premium constructiesiliconenkit. Siliconenkit in cartridge, geschikt voor binnen- en buitentoepassing - UV- en weersbestendig - Cartridge
€ 74,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 564
€ 73,00
-34%
€ 48,05
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
Olimpia Splendid Unico Next, wandairconditioner, 7200 BTU/uur, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.899,00
Gratis bezorging
Verkoper: NEI
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 865,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
Amazon B0CQMWQDH4 Amazon Fire TV Stick 3th Generation 8GB (2024)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 64,70
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ESN Shaker, 600 ml
ESN Shaker, 600 ml
€ 27,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,93
-10%
€ 3,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van CIARRA Inbouw Afzuigkap 60 cm, Recirculatie Afzuigkap, Inbouw Afzuigkap, 220 m³/h VM6903DB
CIARRA Inbouw Afzuigkap 60 cm, Recirculatie Afzuigkap, Inbouw Afzuigkap, 220 m³/h VM6903DB
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 99,99
10% Voucher
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: CIARRA
Productafbeelding van Amazon B0CN41GMDK Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025)
Amazon B0CN41GMDK Amazon Fire TV Stick 4K Select (2025)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 40,29
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Mango-hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, kleur: lila (zoom 17)
Mango-hoekbank met slaapfunctie en opbergruimte voor beddengoed, kleur: lila (zoom 17)
€ 310,00
Verkoper: PRMEBLE
Productafbeelding van Geïsoleerde gereedschapset 1000 V, 25-delig – VDE-gecertificeerde set met schroevendraaiers, tangen, steeksleutels en ringsleutels | Högert Technik
Geïsoleerde gereedschapset 1000 V, 25-delig – VDE-gecertificeerde set met schroevendraaiers, tangen, steeksleutels en ringsleutels | Högert Technik
€ 257,90
-€ 27,69
€ 230,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Navulbare YSL Myslf Eau de Parfum spray
Navulbare YSL Myslf Eau de Parfum spray
€ 901,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 90,16
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van ELONEO Opklapbare matras, gastenmatras, 3-delige opvouwbare matras, extra dik schuim (15 cm), geschikt voor mensen met rugproblemen, opklapbaar, opvouwbare matras (grijs)
ELONEO Opklapbare matras, gastenmatras, 3-delige opvouwbare matras, extra dik schuim (15 cm), geschikt voor mensen met rugproblemen, opklapbaar, opvouwbare matras (grijs)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 217
€ 74,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: ELONEO
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PS4-bundel: Resident Evil BLADE
PS4-bundel: Resident Evil BLADE
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,88
Verkoper: PolisElectro
Domácí bezdrátová meteostanice E3070
Emos E3070, AAA, zwart, wit, 13,9 cm, 10 cm, 5,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,43
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Philips HX9044/33 Sonicare C3 Premium: Geavanceerde plaquebestrijding
Philips HX9044/33 Sonicare C3 Premium: Geavanceerde plaquebestrijding
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 520
€ 29,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Original HP 203A Yellow Toner Cartridge for HP Color LaserJet Pro M254/M280/M281
Original HP 203A Yellow Toner Cartridge for HP Color LaserJet Pro M254/M280/M281
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 103,98
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van King Mount TV-beugel voor aan de muur, model KG-1030 Texas | Geschikt voor schermen van 32" tot 70" | VESA-standaard: 100x100 - 400x400 | Draagvermogen: 50 kg | Kleur: zwart
King Mount TV-beugel voor aan de muur, model KG-1030 Texas | Geschikt voor schermen van 32" tot 70" | VESA-standaard: 100x100 - 400x400 | Draagvermogen: 50 kg | Kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 43,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van COSTWAY 3x9 meter tuinpartytent met 8 zijwanden, biertent, UV-bescherming, tuintent, opvouwbare tent, wit
COSTWAY 3x9 meter tuinpartytent met 8 zijwanden, biertent, UV-bescherming, tuintent, opvouwbare tent, wit
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 132,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum: Verheldert en hydrateert - 50 ml
€ 392,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van CF400XD HP 201X CLJ PRO inktpatroon (2 stuks)
CF400XD HP 201X CLJ PRO inktpatroon (2 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 278,42
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KRAFT&DELE | Robuuste cartridgepistool, 21V, 2500mAh, accubediening, cartridgepers, ergonomisch cartridgepistool
KRAFT&DELE | Robuuste cartridgepistool, 21V, 2500mAh, accubediening, cartridgepers, ergonomisch cartridgepistool
€ 79,99
Verkoper: Luxtom