Wilhelm Sell® Set van 12 badbommen, inclusief een kaars van sojawas en badconfetti

€ 24,98

€ 19,98 / 1kg

plus € 4,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Badbruisballen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 69,90/1kg
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
€ 89,18/1kg
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
€ 311,27/1kg
€ 192,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Simba 105953390 - Maak je eigen badbommen!
Simba 105953390 - Maak je eigen badbommen!
€ 63,83/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,11
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Smoby 105953451, Jongen/meisje, 3 jaar, Meerkleurig
Smoby 105953451, Jongen/meisje, 3 jaar, Meerkleurig
€ 32,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,98
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van CRAZE INKEE, Framboos, 1 stuk
CRAZE INKEE, Framboos, 1 stuk
€ 60,50/1kg
€ 4,84
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van DEPESCHE DINO World: Bubbels voor in bad, thema GALAXY
DEPESCHE DINO World: Bubbels voor in bad, thema GALAXY
€ 7,59
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van JOYIN Halloween-set met heksenketel-badebommen en Mochi squishy speelgoed
JOYIN Halloween-set met heksenketel-badebommen en Mochi squishy speelgoed
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Lavendelgeurige badbommen met rozenblaadjes, 140 gram
Lavendelgeurige badbommen met rozenblaadjes, 140 gram
€ 88,79/1kg
€ 12,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bruisende badbom, octopusvorm, ongeveer 100 gram
Bruisende badbom, octopusvorm, ongeveer 100 gram
€ 98,50/1kg
€ 11,82
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Cadeauset Natava: Badesferen, 4 x 50g
Cadeauset Natava: Badesferen, 4 x 50g
€ 93,10/1kg
€ 37,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Badbom Lavendelbloemen - set van 3 stuks - 145 g
Badbom Lavendelbloemen - set van 3 stuks - 145 g
€ 241,31/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Badeset GLUBSCHIS Badesalz Badeseife Badefizzer
Badeset GLUBSCHIS Badesalz Badeseife Badefizzer
€ 45,30/1kg
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Badbommen cadeau set met verrassingsspeeltjes voor kinderen, 12 stuks, roze
Badbommen cadeau set met verrassingsspeeltjes voor kinderen, 12 stuks, roze
€ 76,57/1kg
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Badbommen cadeau set, 9 stuks, met geur, badkugels voor dames, ideaal voor Moederdag of een verjaardag
Badbommen cadeau set, 9 stuks, met geur, badkugels voor dames, ideaal voor Moederdag of een verjaardag
€ 1.224,75/1kg
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Badebommen voor kinderen met verrassing, set van 15 stuks, cadeauverpakking
Badebommen voor kinderen met verrassing, set van 15 stuks, cadeauverpakking
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van CHLAPU CHLAPU Bruisend badschuim EENHOORN - Kersengeur, 1 stuk.
CHLAPU CHLAPU Bruisend badschuim EENHOORN - Kersengeur, 1 stuk.
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Obsessive - Bloemige en kruidige badbommen, 100 gram
Obsessive - Bloemige en kruidige badbommen, 100 gram
€ 138,36/1kg
€ 15,22
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cadeauset voor Valentijnsdag, verjaardag, Moederdag - In totaal 8 badbommen, 2 badconfetti en 2 sojawas kaarsen - Wellness sets voor dames en heren voor ontspanning.

Voelt u zich gestrest en overweldigd?
Onze wellness set biedt de perfecte oplossing voor ontspanning en verkwikking in uw eigen badkamer.

Geurbeleving en ontspanning:
De badbommen bruisen in het water en verspreiden aangename geuren - voor een revende spa-ervaring en volledige ontspanning in bad!

Kleurenrijk en geurrijk:
De kleurrijke badbommen met de aroma's lavendel, London Rose, honing-amandelen en perzik-mango, samen met het badconfetti, zorgen voor een unieke badervaring!

Voor een gezellige sfeer:
De sojawas kaars met zacht licht en revende geuren creëert een ontspannen sfeer - perfect voor een momentje van rust van de dagelijkse sleur!

Prachtig cadeau:
Een zorgvuldig samengestelde wellness set voor dames en heren - het ideale cadeau voor Valentijnsdag, een verjaardag of Moederdag!

Productkenmerken:
• Afmetingen badbom: Ø ongeveer 6 cm (85g)
• Afmetingen sojawas kaars: Ø ongeveer 5,5 cm (60g)
• Afmetingen badconfetti: Ø ongeveer 1,8 cm (20g)
• Kleur: rood, paars, roze, oranje, geel, wit

Gun uzelf of uw dierbaren een momentje van rust – bestel nu de perfecte wellness cadeau set en dompel uzelf onder in een revende badervaring!
Gewicht
1250 g
Ingrediënten
Natuurlijke etherische oliën
Fabrikant
Wilhelm Sell
EAN
4251805484250
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18594

Gewicht
1250 g
Ingrediënten
Natuurlijke etherische oliën
Fabrikant
Wilhelm Sell
EAN
4251805484250
MPN (Manufacturer Part Number)
CF18594
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ACROPAQ - 8 ringmappen A4 - 2 ringen, met rugetiketten, rugbreedte 3,5 cm, aardetinten, natuurkleuren - ringmappen, ringbinders, schoolmappen
ACROPAQ - 8 ringmappen A4 - 2 ringen, met rugetiketten, rugbreedte 3,5 cm, aardetinten, natuurkleuren - ringmappen, ringbinders, schoolmappen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 58,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
Basilur - Exclusieve zwarte thee, SPECIALTY CLASSICS assortiment, cadeauverpakking - 115g
€ 193,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
Artina Keilframe canvas, Academie kwaliteit, 40x60 cm, set van 12 stuks
€ 9,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van 288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
288 LED-lichtketting met meteoreffect, waterdicht, kerstverlichting, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
Braun IRT3030, oorthermometer van Braun Healthcare - verpakking van 3 stuks - IRT3030
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,50
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
Zelfklevende klembalk, 1 meter lang, 19 mm breed
€ 6,25/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,25
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
Exquisit magnetron MW 900-030, wit | 700 W | Inhoud: 20 liter | Draaitafel: 25,5 cm diameter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 161,19
-€ 59,00
€ 102,19
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van X-Monster 3.5 Truck, afstandsbedienbaar RC-auto, 30 km/u, 1:18 schaal, 2 batterijen, vierwielaandrijving, bereik 100 meter (2 sets carrosserie)
X-Monster 3.5 Truck, afstandsbedienbaar RC-auto, 30 km/u, 1:18 schaal, 2 batterijen, vierwielaandrijving, bereik 100 meter (2 sets carrosserie)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 118,10
-€ 10,25
€ 107,85
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
Zonne-energie radio, draagbare radio met handaandrijving en LED-zaklamp, noodradio met AM/FM-ontvangst en weersvoorspelling, 2000mAh batterij, handaangedreven dynamo, powerbank voor smartphones
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Elegant 30-delig design bestekset | Bestekset voor het diner | Tafelbestek
Elegant 30-delig design bestekset | Bestekset voor het diner | Tafelbestek
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 24,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
Keuken spoelbak van roestvrij staal Pyramis E 860 860x435
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 52,13
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
Set van 10 grillmatten van Teflon, anti-aanbak grillmatten voor grillen, bakken en barbecueën, geschikt tot 260°C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 20,38
-4%
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Hot Wheels - Super Expandable Transporter - Circuit / Small car - From 4 years old GVG37
Hot Wheels - Super Expandable Transporter - Circuit / Small car - From 4 years old GVG37
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van WINTERCHARM cadeaupapier - Kerstpapier inpakpapier voor kerst - 200 x 70 cm - 10 rollen
WINTERCHARM cadeaupapier - Kerstpapier inpakpapier voor kerst - 200 x 70 cm - 10 rollen
€ 59,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
Wiltec kraan voor keukenmengkraan, 360° draaibaar, verchroomd, met aansluiting van 16,41 mm (3/8")
€ 18,84/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 17,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dickie brandweerman
Dickie brandweerman
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,31
Verkoper: Humbi
Productafbeelding van Elektrische warmtekussen, 60x30 cm, grijs, met 6 temperatuurstanden, automatische uitschakeling, machinewasbaar
Elektrische warmtekussen, 60x30 cm, grijs, met 6 temperatuurstanden, automatische uitschakeling, machinewasbaar
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 34,48
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: aerosoft-house-of-simulation
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
Oleanderhof: Gadgets, sportkleding, cadeau-ideeën voor dames en heren. LED-kap met voorhoofdslamp (afneembaar) (WM1582-zwart)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 16,74
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
Arebos aluminium rolstoel, inklapbaar, inclusief boodschappentas, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1723
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 9 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 15 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1kg
Productafbeelding van Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 66,60/1l
Productafbeelding van Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
€ 192,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 311,27/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor dames, 5-delig: orchidee-geur met geurkaars, bodybutter, handcrème en badbommen
Geschenkset voor dames, 5-delig: orchidee-geur met geurkaars, bodybutter, handcrème en badbommen
€ 176,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 294,98/1kg
Productafbeelding van Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 89,18/1kg