Payot Pate Grise Peelingserum voor het gezicht, 25 g *Testproduct

€ 6,05

€ 30,25 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Reinigingsscrubs & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant, reinigingsschuim, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, verzachtend, met salicylzuur, tube
Dermalogica Daily Microfoliant, reinigingsschuim, uniseks, geschikt voor alle huidtypes, verzachtend, met salicylzuur, tube
€ 866,53/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,48
-3%
€ 64,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
€ 369,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
€ 157,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 1.961,54/1kg
€ 28,02
-8%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingspeeling, 100 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingspeeling, 100 ml
€ 14.320,00/1l
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Grown Alchemist Enzymatische Gelaatsscrub
Grown Alchemist Enzymatische Gelaatsscrub
€ 426,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SUBLIME CAMILE Reinigingsmousse, 50 ml
SUBLIME CAMILE Reinigingsmousse, 50 ml
€ 285,40/1l
€ 14,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gamarde, Peelinggel, 100 ml
Gamarde, Peelinggel, 100 ml
€ 156,70/1l
€ 15,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
Dermalogica Peelingserum, Dermalogica Liquid Peelfoliant, 59 ml
€ 1.187,80/1l
€ 70,08
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Urtekram Reinigingsmousse Parfumvrij (150 ml)
Urtekram Reinigingsmousse Parfumvrij (150 ml)
€ 9,11
-12%
€ 7,96
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Peelingcrème Juvena Pure Cleansing (100 ml)
Peelingcrème Juvena Pure Cleansing (100 ml)
€ 212,30/1l
€ 21,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Huidpeeling met jojoba, Acneclear (gezichtspeeling), 150 ml
Huidpeeling met jojoba, Acneclear (gezichtspeeling), 150 ml
€ 77,47/1l
€ 11,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NuraGel gezichtspeeling, 100 ml
NuraGel gezichtspeeling, 100 ml
€ 149,20/1l
€ 14,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Peelingscrub voor het gezicht, 100 ml
L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Peelingscrub voor het gezicht, 100 ml
€ 68,20/1l
€ 6,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sensilis Resurfacing: Revitaliserende en verhelderende zwarte peeling, 50 ml
Sensilis Resurfacing: Revitaliserende en verhelderende zwarte peeling, 50 ml
€ 912,20/1kg
€ 45,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Neutrogena Visibly Clear Reinigingscrème (150 ml tube)
Neutrogena Visibly Clear Reinigingscrème (150 ml tube)
€ 49,00/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
€ 168,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Burberry, Mr. Burberry, Exfolierende reinigingsscrub, voor het gezicht, 75 ml
Burberry, Mr. Burberry, Exfolierende reinigingsscrub, voor het gezicht, 75 ml
€ 316,53/1l
€ 23,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot, Biologic, Exfoliërende crème, voor het gezicht, 50 ml
Guinot, Biologic, Exfoliërende crème, voor het gezicht, 50 ml
€ 0,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,30
-17%
€ 35,00
Verkoper: Maison19

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Payot Pate Grise Stick is een draagbaar en handig huidverzorgingsproduct in de vorm van een stick. Het is ontworpen voor gerichte toepassing, waardoor u specifieke delen van uw huid gemakkelijk kunt behandelen. Payot Pate Grise Stick bevat een geconcentreerde formule met verzorgende ingrediënten, speciaal samengesteld voor verschillende huidverzorgingsproblemen, zoals hydratatie, onzuiverheden of fijne lijntjes. Het formaat van de Payot Pate Grise Stick maakt het eenvoudig om het product direct op de huid aan te brengen, waardoor een schone en efficiënte toepassing mogelijk is. Gebruik: Begin met een schone en droge huid. Draai of schuif de Payot Pate Grise Stick omhoog om het product vrij te maken. Breng de Payot Pate Grise Stick direct aan op de gewenste delen van uw gezicht. Indien nodig, meng het voorzichtig of laat het zo. Gebruik de Payot Pate Grise Stick naar behoefte in uw routine en volg daarbij de productinstructies. Profiteer van de draagbaarheid voor gebruik onderweg. Geniet van de gerichte en praktische huidverzorging!
Gewicht
200 g
Ingrediënten
Ethylhexylpalmitaat, Cetearylalcohol, Glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, Silica, Butyleenglycol, Aqua (Water), Glycerine, Salicylzuur, Zinkgluconaat, Laminaria Digitata-extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) bladoppervlakteolie, Parfum (Geur), Natriumhydroxide, Xanthaangom, Tocoferol, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, CI 77891 (Titaandioxide), CI 77492 (IJzeroxiden), CI 77491 (IJzeroxiden), CI 77499 (IJzeroxiden)
Fabrikant
EAN
3390150582868

Gewicht
200 g
Ingrediënten
Ethylhexylpalmitaat, Cetearylalcohol, Glycerylstearaat, PEG-100-stearaat, Silica, Butyleenglycol, Aqua (Water), Glycerine, Salicylzuur, Zinkgluconaat, Laminaria Digitata-extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) bladoppervlakteolie, Parfum (Geur), Natriumhydroxide, Xanthaangom, Tocoferol, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, CI 77891 (Titaandioxide), CI 77492 (IJzeroxiden), CI 77491 (IJzeroxiden), CI 77499 (IJzeroxiden)
Fabrikant
EAN
3390150582868
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Abrikozenpitten, bitter, natuurlijke, biologische, rauwe, 0,227 kg.
Abrikozenpitten, bitter, natuurlijke, biologische, rauwe, 0,227 kg.
€ 66,04/1kg
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Thalgo Peeling Marin: Micro-peeling water, essence, 125 ml
Thalgo Peeling Marin: Micro-peeling water, essence, 125 ml
€ 364,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
€ 392,53/1l
€ 29,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
€ 157,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Celimax - Ji.Woo.Gae Heartleaf BHA Peelingschijfjes - Peelingschijfjes voor de huid, 60 stuks / 125 ml
Celimax - Ji.Woo.Gae Heartleaf BHA Peelingschijfjes - Peelingschijfjes voor de huid, 60 stuks / 125 ml
€ 5.348,34/1l
€ 22,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MEDI-PEEL Algo-Tox Deep Clear reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
MEDI-PEEL Algo-Tox Deep Clear reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
€ 106,33/1l
€ 15,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Red Succinic Acid Peeling Pads, 70 stuks.
Medicube Red Succinic Acid Peeling Pads, 70 stuks.
€ 0,16/1kg
€ 24,04
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant, Black Rice Ampoule, 80 ml
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant, Black Rice Ampoule, 80 ml
€ 409,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOLVERX Rosacea gezichtsreiniger voor rosacea, 200 ml
SOLVERX Rosacea gezichtsreiniger voor rosacea, 200 ml
€ 53,45/1l
€ 10,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingsschuim, Voor dames, Geschikt voor gemengde huid, Normale huid, Vette huid, Aan te brengen op vochtige huid, Reinigend, Reinigend, Verfrissend, Tube, Plastic
Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingsschuim, Voor dames, Geschikt voor gemengde huid, Normale huid, Vette huid, Aan te brengen op vochtige huid, Reinigend, Reinigend, Verfrissend, Tube, Plastic
€ 170,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,58
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van COSRX - Dagelijkse, milde reinigingsgel met salicylzuur, 150 ml
COSRX - Dagelijkse, milde reinigingsgel met salicylzuur, 150 ml
€ 106,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van GARNIER Hautklar 3-in-1 Reiniging, peeling en masker (150 ml) voor een heldere huid en het verminderen van mee-eters
GARNIER Hautklar 3-in-1 Reiniging, peeling en masker (150 ml) voor een heldere huid en het verminderen van mee-eters
€ 42,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van ma:nyo - Galactomy Enzyme Peelingsgel, 75ml. Een enzymatische peeling
ma:nyo - Galactomy Enzyme Peelingsgel, 75ml. Een enzymatische peeling
€ 173,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,47
-21%
€ 12,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Annemarie Börlind ABZPENZP30, voor dames, geschikt voor normale en gevoelige huid, voor een heldere en gladde huid, 1 stuk, verpakking: fles
Annemarie Börlind ABZPENZP30, voor dames, geschikt voor normale en gevoelige huid, voor een heldere en gladde huid, 1 stuk, verpakking: fles
€ 521,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809738312872, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, egaliseert de huid, 1 stuk, gel, tube
Beauty of Joseon 8809738312872, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, egaliseert de huid, 1 stuk, gel, tube
€ 151,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Milde peelingcrème voor de droge en gevoelige huid, 50 ml
Milde peelingcrème voor de droge en gevoelige huid, 50 ml
€ 519,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
€ 693,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF LHA MOISTURE PEELING GEL 120ml - Peelinggel
ANUA HEARTLEAF LHA MOISTURE PEELING GEL 120ml - Peelinggel
€ 172,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,74
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Verwijderende crème, potje van 50 ml
Verwijderende crème, potje van 50 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1,29/1kg
Productafbeelding van Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 282,00/1kg
Productafbeelding van Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 369,70/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-5%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.156,00/1l
Productafbeelding van Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,89
-27%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,80/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 952,00/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,67/1kg
Productafbeelding van Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
€ 29,58
-6%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,71/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
€ 26,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,91/1kg
Productafbeelding van Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 64,95/1l
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 28,02
-8%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.961,54/1kg
Productafbeelding van APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
€ 23,12
-50%
€ 11,45
Verkoper: Lemonbite
€ 57,25/1l
Productafbeelding van Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
€ 26,91
-15%
€ 22,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,88/1kg