Titan Gummi Spray 400 Ml - Zwart - Sil Dek Gum

€ 37,80

€ 28,09-25%

€ 70,22 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Afdichtmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aqua Protect Afdeklaag 280Ml - Clear - Sil Dek Aqua
Aqua Protect Afdeklaag 280Ml - Clear - Sil Dek Aqua
€ 46,64/1l
€ 13,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BISON FLSSIGER GUMMI, 50 ml
BISON FLSSIGER GUMMI, 50 ml
€ 400,80/1l
€ 28,49
-29%
€ 20,04
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van SIKA BLACKSEAL-BT, bitumenlaag voor dakafdichting, 300 ml - SIL DEK S BT
SIKA BLACKSEAL-BT, bitumenlaag voor dakafdichting, 300 ml - SIL DEK S BT
€ 35,40/1l
€ 28,99
-63%
€ 10,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Waterdichte kit voor dakbedekking, zwart, 280 ml - SIL DEK SOU
Waterdichte kit voor dakbedekking, zwart, 280 ml - SIL DEK SOU
€ 22,86/1l
€ 6,40
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PATTEX SP101 WIT, 280 ml
PATTEX SP101 WIT, 280 ml
€ 107,14/1kg
€ 30,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Hittebestendige afdichtingsmiddel 280 ml, temperatuur tot 1500 °C, zwart - Sil Dek Kom
Hittebestendige afdichtingsmiddel 280 ml, temperatuur tot 1500 °C, zwart - Sil Dek Kom
€ 31,90/1l
€ 10,41
-4%
€ 9,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Motorafdichtingsmiddel (250 ml)
Motorafdichtingsmiddel (250 ml)
€ 32,72/1l
€ 8,80
-7%
€ 8,18
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Griffon Polymax Lijmkarton Zwart, 425 gram / 290 ml
Griffon Polymax Lijmkarton Zwart, 425 gram / 290 ml
€ 26,69
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van DEBBEX kitten en plamuurmiddel voor carrosserie, 280 ml, grijs
DEBBEX kitten en plamuurmiddel voor carrosserie, 280 ml, grijs
€ 16,48/1l
€ 5,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Motorafdichtingsmiddel (355 ml)
Motorafdichtingsmiddel (355 ml)
€ 29,24/1l
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek
Productafbeelding van Hylomar universele afdichting, 80 ml
Hylomar universele afdichting, 80 ml
€ 519,63/1l
€ 41,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nullifire FS709, expanderende afdichtingsmassa, 310 ml
Nullifire FS709, expanderende afdichtingsmassa, 310 ml
€ 111,00/1l
€ 34,41
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Afsluitmiddel voor ovens, 280 ml - SIL SOU ovenkit
Afsluitmiddel voor ovens, 280 ml - SIL SOU ovenkit
€ 19,02/1kg
€ 13,20
-27%
€ 9,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Polyurethaan kit, GRAVIT 630, 300 ml, zwart
Polyurethaan kit, GRAVIT 630, 300 ml, zwart
€ 37,03/1l
€ 11,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van OTTOCOLL ALLBERT C04, zwart, 290 ml - 3492304
OTTOCOLL ALLBERT C04, zwart, 290 ml - 3492304
€ 41.206,90/1l
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Set van 12 stuks PATTEX SL 620 Fusion, aluminium, 300 ml
Set van 12 stuks PATTEX SL 620 Fusion, aluminium, 300 ml
€ 43,33/1l
€ 13,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van MANNOL Contactreiniger 9893, spuitbus, 450 ml
MANNOL Contactreiniger 9893, spuitbus, 450 ml
€ 9,16
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
€ 47,55/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,90
-22%
€ 14,74
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Athena S.p.A. Athesil siliconenkit - 80 ml
Athena S.p.A. Athesil siliconenkit - 80 ml
€ 159,47/1kg
€ 20,89
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens




Technische specificaties

Fabrikant: Tytan
EAN: 5902120114238
Inhoud: 400 ml



Tytan rubberspray 400 ml

TYTAN RUBBERSSPRAY is een snelle en eenvoudige manier om lekkages en scheuren in de meeste bouwmaterialen elastisch af te dichten. Dit reparatiemiddel in spuitbusvorm dicht af en voorkomt zo vocht, roest en corrosie. Het overbrugt snel en eenvoudig scheuren. Zwart, geschikt voor buitengebruik.

EIGENSCHAPPEN

  • flexibele, afdichtende coating, voorkomt het binnendringen van vocht en corrosie


- vult lekkages en scheuren

  • loopt niet weg van verticale oppervlakken
  • overschilderbaar - creëert een gladde coating die met latexverf of verf op oliebasis kan worden overschilderd
  • eenvoudig aan te brengen

TOEPASSING

  • beton-, bitumen- en asfalt oppervlakken


- PVC- en houten oppervlakken

  • metalen oppervlakken, inclusief verzinkte en aluminium oppervlakken
  • vinyl gevelbekleding, glasvezel
  • keramische oppervlakken

**
Illustratieve foto's


Fabrikant
Tytan
Inhoud
0.4 l
EAN
5902120114238
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_unimet_5902120114238

Fabrikant
Tytan
Inhoud
0.4 l
EAN
5902120114238
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_unimet_5902120114238
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.