ODM 5, oplossing, 10 ml oplossing

€ 14,08

€ 14.080,00 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Lenzenvloeistof & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van COQUN oogoplossing, 10 ml oplossing
COQUN oogoplossing, 10 ml oplossing
€ 2.154,00/1l
€ 21,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Xailin Hydrate, 10 ml oplossing
Xailin Hydrate, 10 ml oplossing
€ 949,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.257,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 979,00/1l
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Muches tijmdruppels, 20 ml oplossing
Dr. Muches tijmdruppels, 20 ml oplossing
€ 388,50/1l
€ 7,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lacri-Vision, 30 ml oplossing
Lacri-Vision, 30 ml oplossing
€ 257,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lenscare zoutoplossing, 380 ml
Lenscare zoutoplossing, 380 ml
€ 8,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VISMED multi oogdruppels, 10 ml oplossing
VISMED multi oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 18.330,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Systane Geloogdruppels, flesje van 10 ml
Systane Geloogdruppels, flesje van 10 ml
€ 1.351,00/1l
€ 13,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BLUpan soft OSD oogdruppels, 10 ml oplossing
BLUpan soft OSD oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.112,00/1l
€ 11,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lacri-Vision, 10 ml oplossing
Lacri-Vision, 10 ml oplossing
€ 326,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Artelac™ Oogdruppels MDO, 10 ml
Artelac™ Oogdruppels MDO, 10 ml
€ 1.453,00/1l
€ 14,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Visuevo Multidose, 10 ml
Visuevo Multidose, 10 ml
€ 3.495,00/1l
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ReNu MultiPlus, 240 ml
ReNu MultiPlus, 240 ml
€ 108,67/1l
€ 26,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Esteve Ozonest oogdruppels, 8 ml
Esteve Ozonest oogdruppels, 8 ml
€ 32,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Artelac Splash oogdruppels, MDO, 30 ml oplossing
Artelac Splash oogdruppels, MDO, 30 ml oplossing
€ 1.053,00/1l
€ 31,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hya-Ophtal: Oogdruppels ter verfrissing en bevochtiging, 60 stuks. Oplossing
Hya-Ophtal: Oogdruppels ter verfrissing en bevochtiging, 60 stuks. Oplossing
€ 1.090,67/1l
€ 32,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Rilastil Visilaude Oogdruppels 10 ml
Rilastil Visilaude Oogdruppels 10 ml
€ 2.185,00/1l
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OTITEX oordruppels, voor het oplossen en verwijderen van oorsmeer, 10 ml oplossing
OTITEX oordruppels, voor het oplossen en verwijderen van oorsmeer, 10 ml oplossing
€ 589,00/1l
€ 5,89
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige oogzorg voor medisch gebruik
  • Voor gerichte behandeling
  • Oogdruppels
  • Medisch hulpmiddel, verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: TRB Chemedica AG, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 10810852
Gewicht
0.001 kg
Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Hoogwaardige oogverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
FB VISION
EAN
3664490022507
03664490022507
MPN (Manufacturer Part Number)
10810852

Gewicht
0.001 kg
Inhoud
0.001 l
Ingrediënten
Hoogwaardige oogverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
FB VISION
EAN
3664490022507
03664490022507
MPN (Manufacturer Part Number)
10810852
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
€ 619,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van VISMED oogdruppels voor de behandeling van droge ogen, 60 stuks. Verpakking met enkelvoudige doseringspipetten
VISMED oogdruppels voor de behandeling van droge ogen, 60 stuks. Verpakking met enkelvoudige doseringspipetten
€ 1.490,56/1l
€ 26,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
Bepanthen oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 1.257,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HYLO-VISION oogdruppels tegen brandende ogen, 60 ampullen
HYLO-VISION oogdruppels tegen brandende ogen, 60 ampullen
€ 580,42/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Artelac Splash oogdruppels, EDO, 60 stuks. Enkelvoudige doseringspipetten
Artelac Splash oogdruppels, EDO, 60 stuks. Enkelvoudige doseringspipetten
€ 998,67/1l
€ 29,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Comfort Shield SD - 15 ampullen van 0,3 ml
Comfort Shield SD - 15 ampullen van 0,3 ml
€ 4.282,50/1l
€ 17,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eye Fresh Alles-in-1 vloeistof voor harde contactlenzen (200 ml)
Eye Fresh Alles-in-1 vloeistof voor harde contactlenzen (200 ml)
€ 22,75/1l
€ 4,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Systane Hydratatie, zonder conserveermiddelen, 10 ml
Systane Hydratatie, zonder conserveermiddelen, 10 ml
€ 12,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van REAVET Special oogdruppels voor honden en katten, 20 ml, voor geïrriteerde ogen, traanvlekken en oogverzorging met colloïdale zilver
REAVET Special oogdruppels voor honden en katten, 20 ml, voor geïrriteerde ogen, traanvlekken en oogverzorging met colloïdale zilver
€ 2.939,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 58,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
Hyaluron-ratiopharm oogdruppels, 10 ml oplossing
€ 979,00/1l
€ 9,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VISMED Light: Oogdruppels voor het bevochtigen van het oog, 15 ml
VISMED Light: Oogdruppels voor het bevochtigen van het oog, 15 ml
€ 804,67/1l
€ 12,39
-2%
€ 12,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Intensieve hydratatie voor de oogleden - Starazolin Hydro Forte - 10 ml
Intensieve hydratatie voor de oogleden - Starazolin Hydro Forte - 10 ml
€ 1.995,00/1l
€ 19,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biotrue EDO oogdruppels, 10 flacons van 0,5 ml
Biotrue EDO oogdruppels, 10 flacons van 0,5 ml
€ 21.900,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,95
Gratis bezorging
Verkoper: r2lenses
Productafbeelding van Lenscare zoutoplossing, 380 ml
Lenscare zoutoplossing, 380 ml
€ 8,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,12
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van OCUTEIN SENSITIVE PLUS oogdruppels, 15 ml
OCUTEIN SENSITIVE PLUS oogdruppels, 15 ml
€ 1.901,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hylo-Vision HD oogdruppels, 30 ml oplossing
Hylo-Vision HD oogdruppels, 30 ml oplossing
€ 374,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hylo-Vision HD oogdruppels, 15 ml oplossing
Hylo-Vision HD oogdruppels, 15 ml oplossing
€ 416,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hylo-Vision Gel oogdruppels, 20 ampullen
Hylo-Vision Gel oogdruppels, 20 ampullen
€ 1,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bepanthen oogdruppels, EDO-eindoseercontainers, 20 stuks. Enkelvoudige doseerpijpen
Bepanthen oogdruppels, EDO-eindoseercontainers, 20 stuks. Enkelvoudige doseerpijpen
€ 1.226,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,92
-5%
€ 12,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Opti-Free PureMoist, 300 ml
Opti-Free PureMoist, 300 ml
€ 58,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hylo-Vision HD plus oogdruppels, 30 ml oplossing
Hylo-Vision HD plus oogdruppels, 30 ml oplossing
€ 417,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AO SEPT PLUS HydraGlyde, 4 flessen van 360 ml
AO SEPT PLUS HydraGlyde, 4 flessen van 360 ml
€ 57,24/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 82,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van AO SEPT PLUS HydraGlyde, 360 ml
AO SEPT PLUS HydraGlyde, 360 ml
€ 62,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,21
-6%
€ 22,60
Verkoper: AbisZ-Markt

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 14 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 23 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
Oogdruppels, Bausch+Lomb, Lumify, met brimonidintartraat 0,025%, verminderen rode ogen, 2,5 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 61,99
Verkoper: Lemonbite
€ 619,90/1l