Neogrün, biologische vingerverf, set van 4 stuks, nieuw

€ 20,16

€ 42,00 / 1kg

plus € 11,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ses vingerverf, 6 kleuren
Ses vingerverf, 6 kleuren
€ 34,74/1kg
€ 30,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Bambino plakkleuren, 10 stuks x 20 ml
Bambino plakkleuren, 10 stuks x 20 ml
€ 1,92/1kg
€ 8,28
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Astrino, set van 6 kleuren posterverf - 20 ml per kleur
Astrino, set van 6 kleuren posterverf - 20 ml per kleur
€ 25,30/1kg
€ 5,82
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
€ 221,70/1l
€ 22,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Temperakleurset, 6 stuks - 10 ml. Schoolverf
Temperakleurset, 6 stuks - 10 ml. Schoolverf
€ 1.015,00/1l
€ 10,15
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Farbe plakatverf, tempera, 40 ml, set van 6 kleuren
Farbe plakatverf, tempera, 40 ml, set van 6 kleuren
€ 13,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Textielverf - neonkleuren set (6 stuks, 42 ml per stuk)
Textielverf - neonkleuren set (6 stuks, 42 ml per stuk)
€ 76,43/1l
€ 3,21
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gele posterverf in tube, 30 ml
Gele posterverf in tube, 30 ml
€ 108,33/1l
€ 3,25
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LIQUITEX Set met 6 fijne stiften
LIQUITEX Set met 6 fijne stiften
€ 7.088,89/1kg
€ 63,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
Temperakleurverf, 10 kleuren, elk 16 ml
€ 18,53
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Tuban TU3543
Tuban TU3543
€ 35,05/1kg
€ 21,38
-67%
€ 7,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
KREUL 81600 Zijdedrukverf JAVANA, Creatieve set
€ 280,17/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,43
-33%
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Rode plakkleuren in tube, 30 ml (6 stuks)
Rode plakkleuren in tube, 30 ml (6 stuks)
€ 291,00/1l
€ 8,73
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van KREUL 16350 KREUL Porseleinmarker, medium "Junior", set van 12 stuks
KREUL 16350 KREUL Porseleinmarker, medium "Junior", set van 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Glasstiften 8 kleuren
Glasstiften 8 kleuren
€ 4,35/1kg
€ 4,35
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Jovi - Vingerverf Jovi 35ml, assorti | Set van 5 potjes
Jovi - Vingerverf Jovi 35ml, assorti | Set van 5 potjes
€ 1.117,14/1l
€ 39,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Plus Color knutselverf
Plus Color knutselverf
€ 84,56/1l
€ 21,14
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Natuurlijk kleuren. Ontdek kleuren – veilig en met een goed gevoel. Vingerverf die niet alleen kleurrijk is, maar echt natuurlijk: De neogrün® 4-delige set "Luka" bestaat uit veganistische, plantaardige en minerale pigmenten – helemaal zonder kunstmatige kleurstoffen of microplastics. Zeer zuinig in gebruik, aan te brengen met de hand. Hiermee ontstaan echte kunstwerken op papier – met een gerust hart gemaakt. Intense, plantaardige en natuurlijke kleuren met een romige textuur. Geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar (onder toezicht van volwassenen). Vrij van parabenen, microplastics en synthetische toevoegingen. Bevordert de motoriek, creativiteit en sensorische ontwikkeling. Veganistisch, biologisch afbreekbaar en composteerbaar. Gemaakt in Duitsland – duurzaam en eerlijk geproduceerd. Gemakkelijk afwasbaar van oppervlakken en uit textiel. Met de neogrün® vingerverf in de 4-delige set "Luka" kunnen kinderen creatief zijn – op een veilige, natuurlijke en milieuvriendelijke manier. Ontwikkeld voor kleine handjes en grote ideeën, de kleuren zijn gemaakt van hernieuwbare grondstoffen en plantaardige pigmenten. Ze bevatten geen synthetische kleurstoffen, zijn veganistisch, biologisch afbreekbaar en vrij van microplastics. Hierdoor zijn ze bijzonder geschikt voor kinderen vanaf 1 jaar – thuis, in de kinderopvang of in de vroege ontwikkeling. De romige textuur is prettig aan te brengen met de vingers, droogt langzaam en zorgt zo voor een zintuiglijke, vrije verfervaring. Of het nu op papier, karton of natuurlijke materialen is – de natuurlijke kleuren nodigen uit tot experimenteren en ontdekken. Tegelijkertijd bevorderen ze de fijne motoriek, het kleur begrip en de vreugde van creatieve expressie. De kleuren worden in Duitsland geproduceerd – onder eerlijke omstandigheden en met korte transportafstanden. De set "Luka" combineert vier harmonieus afgestemde kleuren, die gebaseerd zijn op natuurlijke pigmenten. De kleuren zijn veilig, kindvriendelijk en leuk – zonder compromissen op het gebied van milieu en gezondheid. Allergie-informatie: Vrij van eieren, pinda's en noten, vis, melk, soja, tarwe.
Inhoud
1000 ml
Model
50101
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Gewicht
0.48 kg
EAN
4260660440318
MPN (Manufacturer Part Number)
50101

Inhoud
1000 ml
Model
50101
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Gewicht
0.48 kg
EAN
4260660440318
MPN (Manufacturer Part Number)
50101
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
Vaseline Gluta-hya Dewy Radiance (200 ml)
€ 27,10/1l
€ 5,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
Creative Deco Wasbare Poster-Verf Set voor Kinderen, 24 potten x 20 ml
€ 25,79/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 49,69
-53%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
JOLLY 4446-0012 12er Airbrush-Stifte farbsortiert
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,44
Verkoper: KlockiEduPL
Productafbeelding van Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
Viva Decor 123290234 ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, goudkleurig
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
Nerchau schoolverfset, basis- en aanvullende kleuren, 13 x 18 ml
€ 1.016,11/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,20
-70%
€ 18,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
herlitz Schulmalfarbe, farbig sortiert, 6er Karton
€ 17,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,64
-82%
€ 3,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
Creative Deco 1 L Krijtbord Verf, 1000ml, Matte Zwarte
€ 27,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,24
-50%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
€ 32,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,70
-49%
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
KREUL 42774 KREUL Window Color, omtrekverf, zwart, 80 ml
€ 75,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
KREUL 99462 KREUL Vloeibare brons, goudbruin, 50 ml
€ 210,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,52
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
LEFRANC & BOURGEOIS 188040 Gouachefarbe 1.000 ml weiß
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,43
-51%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
ViVA DECOR Maya Goud, 45 ml, oudgoud
€ 164,20/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,21
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
KREUL 16238 KREUL Verf voor glas en porselein, Classic, parelwit, 20 ml
€ 253,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,07
Verkoper: Art-Paint-Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg