Essence LIP swirl, verzorgend masker voor de lippen, kleurloos, voor dames, voedend, verpakt in een potje, glutenvrij, parabeenvrij

€ 9,62

€ 1.202,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 6.732,00/1l
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
€ 6.346,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, navulbare lippenbalsem, roze, voor dames, met hyaluronzuur, sheaboter, hydraterend, voedend, volumineerd, Ochana, Pink Glow
Sisley Phyto-Lip Balm, navulbare lippenbalsem, roze, voor dames, met hyaluronzuur, sheaboter, hydraterend, voedend, volumineerd, Ochana, Pink Glow
€ 10.540,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,00
-26%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ChapStick Sweet Watermelon, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
ChapStick Sweet Watermelon, hydraterende lippenbalsem, 1 stuks
€ 997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Essence LIP swirl suiker scrub, Exfoliant voor de lippen, Kleurloos, Voor vrouwen, Verzachtend, Verpakking: potje, Vrij van gluten, Vrij van parabenen
Essence LIP swirl suiker scrub, Exfoliant voor de lippen, Kleurloos, Voor vrouwen, Verzachtend, Verpakking: potje, Vrij van gluten, Vrij van parabenen
€ 1.298,75/1kg
€ 10,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van TIRTIR My Glow Lip Oil (Munt), 5,7 ml
TIRTIR My Glow Lip Oil (Munt), 5,7 ml
€ 2.986,67/1l
€ 17,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence Hydra Kiss Lip Oil, Roos, Rosy Sparkle, Kleur, Hydraterend, Gladmakend, Volumegevend, Voor vrouwen, Glanzend, Parabeenvrij, Glutenvrij
Essence Hydra Kiss Lip Oil, Roos, Rosy Sparkle, Kleur, Hydraterend, Gladmakend, Volumegevend, Voor vrouwen, Glanzend, Parabeenvrij, Glutenvrij
€ 1.215,00/1l
€ 4,86
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Miracle Lip Oil, lippenolie voor de verzorging van de lippen, 8 ml
Miracle Lip Oil, lippenolie voor de verzorging van de lippen, 8 ml
€ 1.791,25/1l
€ 14,33
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rodial Lip Tints & Oils: Lipolie
Rodial Lip Tints & Oils: Lipolie
€ 6.810,00/1l
€ 30,09
-9%
€ 27,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Plumping Lip Oil: lippenolie voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
Plumping Lip Oil: lippenolie voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
€ 1.098,75/1l
€ 9,43
-6%
€ 8,79
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Lip- en oogbalsem voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
Lip- en oogbalsem voor vrouwen, 8 ml - Dr. PAWPAW
€ 955,00/1l
€ 7,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Hydraterende lippenbalsem (Lip Balm), 10 gram
Hydraterende lippenbalsem (Lip Balm), 10 gram
€ 1.264,00/1kg
€ 12,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #012, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #012, 1 stuk
€ 53.550,00/1l
€ 53,55
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #103, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #103, 1 stuk
€ 55.220,00/1l
€ 55,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essence - Hydra Kiss Lipolie - 12 Ruby Sparkle
Essence - Hydra Kiss Lipolie - 12 Ruby Sparkle
€ 2.817,50/1l
€ 11,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Essence - Glowcerin Glycerine Lippenverzorging - 01 Glow For It
Essence - Glowcerin Glycerine Lippenverzorging - 01 Glow For It
€ 1.231,67/1kg
€ 14,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PAESE GLOWYPOP serum na rty 505, chocolade swirl, 2,2 gram
PAESE GLOWYPOP serum na rty 505, chocolade swirl, 2,2 gram
€ 8.090,91/1l
€ 17,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vaseline - Lip Therapy - Lippenbalsem - Cacaoboter - 20 g - 1 stuk
Vaseline - Lip Therapy - Lippenbalsem - Cacaoboter - 20 g - 1 stuk
€ 3.990,00/1l
€ 29,95
-33%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Balm na rty Glam In Gold Glow (lipbalsem) 3,5 g. Kleur: 10
Balm na rty Glam In Gold Glow (lipbalsem) 3,5 g. Kleur: 10
€ 332,00/1kg
€ 11,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Benecos Lipbalm Orange Vegan (1 Stuk)
Benecos Lipbalm Orange Vegan (1 Stuk)
€ 450,00/1kg
€ 2,16
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Lip Swirl Caring Mask Essence combineert innovatie en een sensorische ervaring dankzij haar driekleurige formule in lichtblauw, roze en lila, die transparant wordt bij het aanbrengen. Meer dan alleen een speels verzorgingsproduct, biedt dit masker een rijke en beschermende verzorging die de lippen omhult met een frisse glans en een onweerstaanbare geur. Ideaal voor dagelijkse lipverzorging.

Verrijkt met ricinusolie, avocado-olie, sheaboter en mangoboter, verzorgt en herstelt de Lip Swirl Caring Mask Essence diepgaand droge of beschadigde lippen. Versterkt met vitamine E en hyaluronzuur, zorgt het voor intense hydratatie en herstelt het de soepelheid en het comfort. Al na de eerste keer aanbrengen voelen de lippen zachter, gezonder en stralender aan.

De Lip Swirl Caring Mask Essence is veelzijdig en gemakkelijk in gebruik en is perfect voor lipverzorging in de ochtend, voor nachtelijke regeneratie of op elk moment tussendoor. Met haar lichte textuur, de glanzende finish en de heerlijke geur is het een onmisbaar beautyproduct. Met dit masker biedt Essence effectieve lipverzorging die hydratatie, bescherming en schoonheid combineert.

Gewicht
8 g
Ingrediënten
DIISOSTEARYL MALAAT, POLYISOBUTEEN, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPAAT-2, TRIETHYLHEXANOINE, GEHYDROGENEERD POLYISOBUTEEN, SYNTHETISCHE WAS, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARAAT, SILICA DIMETHYL SILYLAAT, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEAAT, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BOTER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OLIE, MANGIFERA INDICA (MANGO) ZAADBOTER, NATRIUMHYALURONAAT, TOCOFEROL, BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEAAT, GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, FENOXYETHANOL, BENZYLAALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), BENZALDEHYDE, VANILLINE, ALUMINIUMHYDROXIDE, CI 15850 (ROOD 6), CI 15850 (ROOD 7), CI 42090 (BLAUW 1 LAK), CI 45410 (ROOD 28 LAK), CI 77491 (IJZEROXIDE), CI 77492 (IJZEROXIDE), CI 77499 (IJZEROXIDE), CI 77891 (TITANIUMDIOXIDE).
Fabrikant
EAN
4059729542816
MPN (Manufacturer Part Number)
954281

Gewicht
8 g
Ingrediënten
DIISOSTEARYL MALAAT, POLYISOBUTEEN, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPAAT-2, TRIETHYLHEXANOINE, GEHYDROGENEERD POLYISOBUTEEN, SYNTHETISCHE WAS, POLYGLYCERYL-2 TRIISOSTEARAAT, SILICA DIMETHYL SILYLAAT, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEAAT, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BOTER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OLIE, MANGIFERA INDICA (MANGO) ZAADBOTER, NATRIUMHYALURONAAT, TOCOFEROL, BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEAAT, GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, FENOXYETHANOL, BENZYLAALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), BENZALDEHYDE, VANILLINE, ALUMINIUMHYDROXIDE, CI 15850 (ROOD 6), CI 15850 (ROOD 7), CI 42090 (BLAUW 1 LAK), CI 45410 (ROOD 28 LAK), CI 77491 (IJZEROXIDE), CI 77492 (IJZEROXIDE), CI 77499 (IJZEROXIDE), CI 77891 (TITANIUMDIOXIDE).
Fabrikant
EAN
4059729542816
MPN (Manufacturer Part Number)
954281
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
€ 1.392,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
essence EVERYBUNNY heeft een lippenbalsem nodig
€ 740,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
Kahi Wrinkle Bounce Multi Balm Stick, 9 gram
€ 772,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
REUZEL Baardbalsem Clean & Fresh, 35 g
€ 278,29/1l
€ 9,74
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Lip Protectant, 13 ml
€ 970,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
Clarins Extra-Firming, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Shea-boter, Verstevigend, Voedend, Volumegevend, Gladmakend, Verzachtend
€ 2.896,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic Original, lippenbescherming, dagelijkse hydratatie, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
NUXE 3264680015809, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor zeer droge huid, Bevat bijenwas, Shea boter, Verzachtend, Voedend, Herstellend
€ 917,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 13,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
Siddhalepa kruidenbalsem, 25 gram | 4 stuks
€ 1.040,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
ISDIN Protector Labiaal: Lippenbalsem met zonnebescherming, factor 50, 4 gram
€ 1.487,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
IDC Institute Aloe Vera, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, voor droge huid, voor normale huid, Aloe Vera, hydraterend, verzachtend
€ 2.447,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,00
-2%
€ 9,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
Dr. Melaxin BP Lip Plumping Shot Maxi, 4 ml
€ 3.747,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
Vichy Stift Naturalblend Getinte Lippenbalsem, roze
€ 687,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Lipverzorging, Intensieve behandeling, 7,5 ml
€ 1.564,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
Lippenbalsem Lip Therapy Vaseline (20 gram)
€ 74,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,55
-3%
€ 1,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
Labello Men activ SPF15 blister (4,8 gr)
€ 11,90/1kg
€ 2,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
Vaseline Lipcare – Therapie Cocoa Butter 20 gr
€ 189,50/1l
€ 28,95
-34%
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
Dr. Bronner's Biologische Lippenbalsem Citroen-Limoen, 4 gram
€ 2.640,00/1kg
€ 10,56
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
Nivea Verzorgende lippenbalsem Original, 4,8g
€ 1.201,00/1kg
€ 12,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
Purol Lippenstick op kaart (4,8 gr)
€ 577,08/1kg
€ 2,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
Sence Coconut Lipbalsem Duo (2 stuks)
€ 1,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
ISDIN Fotoprotector Invisible Stick Balsem 10g, PZN 19075957
€ 1.821,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
Korres Yoghurt lippenbalsem met SPF20, 4,5 g
€ 663,00/1kg
€ 13,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
Weleda Skin Food Lip Balm 8 ml
€ 468,75/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
Dr. Hauschka Lippengold lippenbalsem, 4,9 g
€ 714,00/1kg
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
Abib PDRN collageen lipmasker, glanzende jelly-textuur
€ 1.862,73/1kg
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml - Hydraterend lipmasker
€ 1.052,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-2%
€ 73,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.558,82/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
€ 45,01
-22%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.837,50/1kg
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.287,10/1kg
Productafbeelding van Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.972,00/1l
Productafbeelding van Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
€ 28,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.440,00/1l