Florbu, citroenkoekjes zonder toegevoegde suiker - 130 g

€ 1,83

€ 1,74-4%

€ 13,38 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koekjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
€ 6,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,16
-5%
€ 1,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
€ 23,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balocco Cruschelle, 700g, koekje, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle, 700g, koekje, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
€ 3,97/1kg
€ 2,78
Verkoper: SanmartiniStore
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
Krakuski dessertsaus met suiker, 200 gram
€ 8,35/1kg
€ 1,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
Belvita Cacao, graanrepen, 300 gram
€ 56,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
-6%
€ 18,75
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
Milka Pieguski, knapperige koekjes, 135 g
€ 15,14/1kg
€ 2,23
-4%
€ 2,12
Verkoper: Katomix
WAFELKI Z KREMEM KAKAOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW 150 g - FLORBU
Wafels met chocoladecrème, zonder toegevoegde suiker, 150 g - FLORBU
€ 11,33/1kg
€ 1,79
-5%
€ 1,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
€ 39,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varianta, gemalen koffie, 1000 gram
Varianta, gemalen koffie, 1000 gram
€ 44,03/1kg
€ 45,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
Vegan koekjes - Pindakaas, 125g
€ 37.680,00/1kg
€ 4,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Organix 5851.353, 20 gram
Organix 5851.353, 20 gram
€ 77,50/1kg
€ 1,59
-2%
€ 1,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
CIASTKA PEŁNOZIARNISTE BEZ DODATKU CUKRU 150 g - FLORBU
Volkoren koekjes zonder toegevoegde suiker, 150 gram - FLORBU
€ 9,00/1kg
€ 1,42
-4%
€ 1,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Desertekoekjes met suiker, CN, 180 gram
Desertekoekjes met suiker, CN, 180 gram
€ 8,05/1kg
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
Glutenvrije botercookies, 100 g - SCHÄR
€ 2.970,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
Saltari chocoladekoekjes met chocoladestukjes, 700 g
€ 5,36/1kg
€ 3,75
Verkoper: SanmartiniStore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ervaar het heerlijke genot van de Florbu suikervrije citroenkoekjes – een gezondere keuze voor iedereen die minder of geen suiker wil consumeren, zonder in te leveren op smaak. Deze verpakking van 130 gram biedt u verfrissende en knapperige citroen-shortbread koekjes, volledig zonder toegevoegde suiker. Perfect voor mensen met diabetes, voor wie een koolhydraatarm dieet volgt, of voor iedereen die op zijn gewicht let. Deze koekjes zijn niet alleen ideaal voor volwassenen met een gezonde levensstijl, maar ook een geweldige optie voor kinderen. Kies voor een alternatief dat u niet zomaar in de supermarkt vindt – geniet van Florbu suikervrije citroenkoekjes en ontdek meer suikervrije chocolade en koekjes.
Smaak
Citroen
Ingrediënten
Kaneel, tarwemeel, plantaardige vetten, zoetstof
Voedingswaarde
Zonder toegevoegde suiker
Allergenen
Gluten
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Mercatare Michał Zbyszewski Skawińska 25 lok.5 31-066 Kraków
Verkoopbenaming
Citroenkoekjes zonder toegevoegde suiker
Fabrikant
FLORBU
Aantal stuks
1
EAN
8411414014729

Smaak
Citroen
Ingrediënten
Kaneel, tarwemeel, plantaardige vetten, zoetstof
Voedingswaarde
Zonder toegevoegde suiker
Allergenen
Gluten
Gewicht
130 g
Levensmiddelenbedrijven
Mercatare Michał Zbyszewski Skawińska 25 lok.5 31-066 Kraków
Verkoopbenaming
Citroenkoekjes zonder toegevoegde suiker
Fabrikant
FLORBU
Aantal stuks
1
EAN
8411414014729
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
Suikerarme koekjes, 170g, merk Gullón
€ 19,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,52
-5%
€ 3,34
Verkoper: Katomix
CIASTECZKA BOGUTTI Z CZEKOLADĄ BEZ DODATKU CUKRU 135G
Suikerarme Amerikaanse chocolade, 135 gram
€ 6,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,16
-5%
€ 1,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
Boterkeksen, 20% vetvrij, Bogutti, 135g
€ 6,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,16
-5%
€ 1,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Balocco Cruschelle, 700g, koekje, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle, 700g, koekje, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
€ 3,97/1kg
€ 2,78
Verkoper: SanmartiniStore
CIASTKA ORKISZOWE NATURALNE BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 120 g - BIO ANIA
Open Food 5903453002742, Melkpoeder, Cerealgraan, Zout, Bloem, Speltbloem, Kokosvet, Zuivel, Plantaardige olie en vet, ..., 477 kcal, 10,6 g, 73,8 g, 4,1 g, 11,9 g
€ 23,33/1kg
€ 2,95
-5%
€ 2,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
Gullón Suikerarme Chocoladekoekjes, 150g
€ 23,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
WEEKSY chocoladekoekjes, 120g
€ 7,19/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pure & Good, chocoladekoekjes met browniecrème, zonder toegevoegde suiker, 128g
Pure & Good, chocoladekoekjes met browniecrème, zonder toegevoegde suiker, 128g
€ 15,55/1kg
€ 2,09
-4%
€ 1,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nordthy Cola, suikerarme fles, 80g
Nordthy Cola, suikerarme fles, 80g
€ 194,25/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 633
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nordthy Mini Gums, suikervrije kauwgom, 65g
Nordthy Mini Gums, suikervrije kauwgom, 65g
€ 239,08/1kg
€ 15,54
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Glutenvrije smoothiekoekjes, ananas-mango-kokos, veganistisch
Glutenvrije smoothiekoekjes, ananas-mango-kokos, veganistisch
€ 18,73/1kg
€ 1,94
-46%
€ 1,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
De Bron suikervrije Winegums - 1 kilo
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
Coppenrath Wiener Sandringe, huisgemaakte koekjes, 200g (ten minste houdbaar tot: 01.08.2024)
€ 11,30/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,13
-27%
€ 2,26
Verkoper: Katomix
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Czekolada mleczna B/C BEZG. 100 g
Melkchocolade B/C, lactosevrij, 100 gram
€ 189,90/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
Brandt Hobbits kernig Kekse 250,0 g
€ 39,88/1kg
€ 9,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
Pavesi Gocciole chocoladekoekjes, 500 gram. Italiaanse koekjes met chocoladestukjes
€ 6,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
Schär Pausa Ciok, gevulde biscuitreep met chocolade (35g), 33081
€ 20,57/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,79
-8%
€ 0,72
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mulino Bianco Nascondini, 330 gram. Italiaanse koekjes met chocoladevulling
Mulino Bianco Nascondini, 330 gram. Italiaanse koekjes met chocoladevulling
€ 7,53/1kg
€ 3,24
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
GRIESSON 6653082008 GRIESSON soft cake Kekse 300,0 g, 1 St.
€ 33,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 10,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
€ 319,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
WALKERS Shortbread, glutenvrij, 140g
€ 71,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,01
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Balocco Ciambelle, 700g, Koekje, 493 kcal, 2068 kJ, 6,2 g, 71 g, 21 g
Balocco Ciambelle, 700g, Koekje, 493 kcal, 2068 kJ, 6,2 g, 71 g, 21 g
€ 5,63/1kg
€ 3,94
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 59,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.