Zimilo drinkfontein voor katten, slimme drinkfontein van roestvrij staal, 2 liter capaciteit, 4-voudig filtersysteem, automatische circulatie, afneembaar ontwerp

€ 36,99

Gratis bezorging

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Fonteinen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Waterfontein met zonnecellen en 4 sproeikoppen
INF Waterfontein met zonnecellen en 4 sproeikoppen
€ 22,09
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Waterfontein op zonne-energie 16 cm Zwart
INF Waterfontein op zonne-energie 16 cm Zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,09
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-7%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Zimilo drinkfontein voor katten en honden, roestvrij staal, met 4000mAh accu, waterfontein met UVC-desinfectie en 5-voudig filtersysteem, stille kattenfontein met sensor, AI-gegenereerde afbeelding
Zimilo drinkfontein voor katten en honden, roestvrij staal, met 4000mAh accu, waterfontein met UVC-desinfectie en 5-voudig filtersysteem, stille kattenfontein met sensor
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Zimilo Draadloze kattenfontein, 5,5 liter drinkfontein voor katten, 5000mAh, roestvrij staal 304, kattenfontein met sensor, met filter, gemakkelijk schoon te maken
Zimilo Draadloze kattenfontein, 5,5 liter drinkfontein voor katten, 5000mAh, roestvrij staal 304, kattenfontein met sensor, met filter, gemakkelijk schoon te maken
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van GarveeMore waterfontein voor katten, 3,2 liter, automatische waterfontein van hoogwaardig materiaal
GarveeMore waterfontein voor katten, 3,2 liter, automatische waterfontein van hoogwaardig materiaal
€ 98,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zivacate 2,8 liter kattenfontein, 3-traps filter, 3 actieve koolfilters + 3 filtersponsjes
Zivacate 2,8 liter kattenfontein, 3-traps filter, 3 actieve koolfilters + 3 filtersponsjes
€ 16,12/1l
€ 45,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PETLIBRO kattenfontein filter voor drinkfonteinen
PETLIBRO kattenfontein filter voor drinkfonteinen
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Catit RVS Bloemenfontein Drinkfontein voor Katten met Drievoudig Filter, 3 liter
Catit RVS Bloemenfontein Drinkfontein voor Katten met Drievoudig Filter, 3 liter
€ 21,30/1l
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROTTOGOON Kattenfontein, draadloos, 3,2 liter drinkfontein met bewegingssensor
ROTTOGOON Kattenfontein, draadloos, 3,2 liter drinkfontein met bewegingssensor
€ 70,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Waterfontein voor katten, drinkbak voor katten, inhoud: 2,2 liter, stil, met filter
Waterfontein voor katten, drinkbak voor katten, inhoud: 2,2 liter, stil, met filter
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenfontein van roestvrij staal, 2,8 liter, met 3 filters | Drinkfontein met een 4-traps filtersysteem, ultrasilente pomp en LED-verlichting
Kattenfontein van roestvrij staal, 2,8 liter, met 3 filters | Drinkfontein met een 4-traps filtersysteem, ultrasilente pomp en LED-verlichting
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van RVS kattenfontein, 3,2 liter: Batterijgevoed, draadloze kattenfontein
RVS kattenfontein, 3,2 liter: Batterijgevoed, draadloze kattenfontein
€ 209,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Waterfontein voor katten, universeel, roestvrij staal, draadloos, 3,2 liter + 6 filters
Waterfontein voor katten, universeel, roestvrij staal, draadloos, 3,2 liter + 6 filters
€ 116,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PARENCE - Automatische waterfontein voor katten en honden - Stille fontein met
PARENCE - Automatische waterfontein voor katten en honden - Stille fontein met
€ 13,02/1l
€ 39,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Peluditos kattenfontein, gemaakt van roestvrij staal, 2,5 liter, zonder kabel, oplaadbaar
Peluditos kattenfontein, gemaakt van roestvrij staal, 2,5 liter, zonder kabel, oplaadbaar
€ 41,96/1l
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Katzenfontein, sensor, stil, energiezuinig, automatische waterdispenser, infraroodsensor voor huisdieren
Katzenfontein, sensor, stil, energiezuinig, automatische waterdispenser, infraroodsensor voor huisdieren
€ 24,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van PETLIBRO kattenfontein, filter. 8 filters, vervangingsfilters en sponsen voor Dockstrea
PETLIBRO kattenfontein, filter. 8 filters, vervangingsfilters en sponsen voor Dockstrea
€ 42,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Waterfontein Voor Honden - Drinkfontein - Huisdierfontein - Automatische Drinkbak - Waterdispenser
Waterfontein Voor Honden - Drinkfontein - Huisdierfontein - Automatische Drinkbak - Waterdispenser
€ 374,27/1l
€ 261,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Draadloze kattenfontein, oplaadbaar, stille en automatische waterdispenser voor huisdieren
Draadloze kattenfontein, oplaadbaar, stille en automatische waterdispenser voor huisdieren
€ 22,80/1l
€ 60,00
-5%
€ 57,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vijf voordelen van dit product:

  1. Hoogwaardig roestvrijstalen materiaal:
    De fontein is gemaakt van voedselveilig roestvrij staal 304 en biedt maximale veiligheid, duurzaamheid en eenvoudige reiniging.

  2. Meerlagige filtratie:
    Het vierlaags filtersysteem verwijdert effectief haren, chloor, zware metalen en andere onzuiverheden - voor fris en schoon water.

  3. Stille en energiezuinige werking:
    Met een geluidsniveau van slechts 40 dB is de fontein ideaal voor woonkamers en slaapkamers - uw huisdier zal niet worden gestoord.

  4. Grote capaciteit en eenvoudige reiniging:
    Met een capaciteit van 2 liter dekt de fontein de dagelijkse behoefte van zelfs meerdere huisdieren. Het ontwerp kan volledig worden uit elkaar gehaald voor eenvoudige reiniging.


Details en kenmerken:

  • Materiaal: roestvrij staal 304, PC-kunststof

  • Inhoud: 2 liter (reservoir 1700 ml + bovenkant 300 ml)

  • Filter: microporeuze katoen, actieve kool, ionenwisselhars, PP-schuim

  • Geluidsniveau: ongeveer 40 dB

  • Afmetingen: 175 x 155 mm

  • Gewicht: ongeveer 0,65 kg

  • Geschikt voor: Katten en kleine tot middelgrote honden

  • Speciale kenmerken: Noodwaterreservoir in de bovenkant, vaatwasmachinebestendig, droogloopbescherming

Gewicht
0.65 kg
EAN
9331562054769
Fabrikant
Zimilo

Gewicht
0.65 kg
EAN
9331562054769
Fabrikant
Zimilo
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom 154 cm, kattenboom met een krabpaal met 2 verdiepingen, een hangmat, een afneembaar bed, een sisalbord en een speelbal. Kattenmeubel, klimboom, natuurlijke stijl
COSTWAY Kraboom 154 cm, kattenboom met een krabpaal met 2 verdiepingen, een hangmat, een afneembaar bed, een sisalbord en een speelbal. Kattenmeubel, klimboom, natuurlijke stijl
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
HOTserie Verwarmingdekbed, elektrische deken 150 x 80 cm, artikelnummer 613-400224
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 39,34
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
Feliway Classic Startpakket: Verdampfer + fles van 48 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 62,85
-31%
€ 43,25
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 628
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Gologi drinkfontein voor katten en honden, XL – 3,5 liter – Slimme drinkfontein met app – Drinkfontein voor katten – Geruisloos – Zwart
Gologi drinkfontein voor katten en honden, XL – 3,5 liter – Slimme drinkfontein met app – Drinkfontein voor katten – Geruisloos – Zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Gosmart
Productafbeelding van HDeye drinkfontein van roestvrij staal, 3,5 liter, met 8 filters, geschikt voor katten/honden
HDeye drinkfontein van roestvrij staal, 3,5 liter, met 8 filters, geschikt voor katten/honden
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,90
-11%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Fontein voor katten, roestvrijstalen drinkfontein voor katten, 2 liter watercapaciteit, Catit, waterfontein voor katten en honden met automatische, stille werking
Fontein voor katten, roestvrijstalen drinkfontein voor katten, 2 liter watercapaciteit, Catit, waterfontein voor katten en honden met automatische, stille werking
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Relaxdays 10045870, 1 stuk
Relaxdays 10045870, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Philips drinkfontein voor huisdieren, met filtersysteem, grijs (PAW3210/02)
Philips drinkfontein voor huisdieren, met filtersysteem, grijs (PAW3210/02)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van VEVOR kattenfontein, 2,1 L, keramische drinkfontein, met stille 1,5W pomp, 360° bereik, meerlagig filtersysteem, waterfontein voor huisdieren, katten, honden, blauw, φ240x130 mm
VEVOR kattenfontein, 2,1 L, keramische drinkfontein, met stille 1,5W pomp, 360° bereik, meerlagig filtersysteem, waterfontein voor huisdieren, katten, honden, blauw, φ240x130 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 131,70
-€ 26,34
€ 105,36
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-349, met ladder, multifunctioneel, MDF, sisal, grijs, 60 x 48 x 122 cm
Kattenmeubel met rustplaats en krabpaal, model D30-349, met ladder, multifunctioneel, MDF, sisal, grijs, 60 x 48 x 122 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,90
-10%
€ 40,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-7%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
€ 23,07/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,84
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
Litter box with edges - ROTHO MYPET - BONNIE - 57.2 x 39.3 x 20.9 cm - Green
€ 37,05/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 31,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 31 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Fontein voor katten Zimilo
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 28 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenfontein met scheiding van vers en afvalwater. Zonder filter, roestvrij staal (type 304), BPA-vrij reservoir van 3 liter, 4000 mAh batterij, stille werking
Kattenfontein met scheiding van vers en afvalwater. Zonder filter, roestvrij staal (type 304), BPA-vrij reservoir van 3 liter, 4000 mAh batterij, stille werking
€ 154,35
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
€ 51,45/1l
Productafbeelding van Relaxdays Vrijstaande waterfontein XXL, wateraansluiting in antieke stijl, zuil met kraan en bak, 100 x 38 x 47 cm, donkerbruin
Relaxdays Vrijstaande waterfontein XXL, wateraansluiting in antieke stijl, zuil met kraan en bak, 100 x 38 x 47 cm, donkerbruin
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 254,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10026380, 1 stuk
Relaxdays 10026380, 1 stuk
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10022939, 1 stuk
Relaxdays 10022939, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Buitenfontein, antiek design, afmetingen: 73x39x32 cm, nostalgisch, geschikt voor tuin en terras, met kraan en waterreservoir, vrijstaand, bruin
Relaxdays Buitenfontein, antiek design, afmetingen: 73x39x32 cm, nostalgisch, geschikt voor tuin en terras, met kraan en waterreservoir, vrijstaand, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10022941, 1 stuk
Relaxdays 10022941, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10022942, 1 stuk
Relaxdays 10022942, 1 stuk
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10028966_49
Relaxdays 10028966_49
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Antieke fontein, met kraan en bak, HxBxD: 82 x 29 x 33 cm, wateraansluiting voor tuin of terras, bruin
Relaxdays Antieke fontein, met kraan en bak, HxBxD: 82 x 29 x 33 cm, wateraansluiting voor tuin of terras, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays wandfontein, antiek design, nostalgisch, geschikt voor tuin en terras, met kraan en reservoir, hangend model, afmetingen (h x b x d): 62 x 38 x 20 cm, groen
Relaxdays wandfontein, antiek design, nostalgisch, geschikt voor tuin en terras, met kraan en reservoir, hangend model, afmetingen (h x b x d): 62 x 38 x 20 cm, groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Antieke tuinfontaine, model RD49714
Antieke tuinfontaine, model RD49714
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10022943, 1 stuk
Relaxdays 10022943, 1 stuk
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10026382, 1 stuk
Relaxdays 10026382, 1 stuk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Antieke fontein, met kraan en bak, HxBxD: 77x29x33,5 cm, wateraansluiting voor tuin of terras, bruin
Relaxdays Antieke fontein, met kraan en bak, HxBxD: 77x29x33,5 cm, wateraansluiting voor tuin of terras, bruin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays wateraansluitpunt, hoekig, antiek design, met kraan, 3/4 inch aansluiting, tuinvijver, 91 cm, groen
Relaxdays wateraansluitpunt, hoekig, antiek design, met kraan, 3/4 inch aansluiting, tuinvijver, 91 cm, groen
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Standfontein, antiek model, met kraan, afmetingen 86x19x23 cm, waterpomp voor tuin, terras, decoratieve fontein, donkergroen
Relaxdays Standfontein, antiek model, met kraan, afmetingen 86x19x23 cm, waterpomp voor tuin, terras, decoratieve fontein, donkergroen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Standfontein, antiek model, met kraan, afmetingen: 84x21,5x25 cm, waterpomp voor tuin, terras, decoratieve fontein, grijs
Relaxdays Standfontein, antiek model, met kraan, afmetingen: 84x21,5x25 cm, waterpomp voor tuin, terras, decoratieve fontein, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van INF Zonne-energie aangedreven waterfontein met kleurrijke verlichting zwart
INF Zonne-energie aangedreven waterfontein met kleurrijke verlichting zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 39,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Relaxdays Wandfontein, waterspuwer, wastafel en kraan, tuinfontein, afmetingen 61 x 35 x 18 cm, gietijzer, brons
Relaxdays Wandfontein, waterspuwer, wastafel en kraan, tuinfontein, afmetingen 61 x 35 x 18 cm, gietijzer, brons
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van INF Waterfontein op zonne-energie 18 cm met witte LED verlichting
INF Waterfontein op zonne-energie 18 cm met witte LED verlichting
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 36,19
Gratis bezorging20% Voucher
Verkoper: INFshop