Dr. Althea - Aqua Marine Deep Serum – Intensief hydraterend serum – 30 ml

€ 16,77

€ 559,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Serums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 1.428,00/1l
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 113.499,99/1l
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 1.870,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 1.564,00/1l
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Althea - Milde vitamine C serum, verhelderende serum, 30 ml
Dr. Althea - Milde vitamine C serum, verhelderende serum, 30 ml
€ 722,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSRX 5 PDRN Collageen Intensief Vitaliserend Serum, 100 ml
COSRX 5 PDRN Collageen Intensief Vitaliserend Serum, 100 ml
€ 248,30/1l
€ 24,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea - 15% Niacinamide Purity Serum 30ml, een serum dat de huid egaliseert en verheldert
Dr. Althea - 15% Niacinamide Purity Serum 30ml, een serum dat de huid egaliseert en verheldert
€ 728,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Omorovicza Blue Diamond Super Serum
Omorovicza Blue Diamond Super Serum
€ 316,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
€ 525,00/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,75
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
Medicube Deep Vita A Retinol Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van TIRTIR - Pure Vitamin C 24 Serum 30ml, een serum dat de huid verheldert
TIRTIR - Pure Vitamin C 24 Serum 30ml, een serum dat de huid verheldert
€ 866,33/1l
€ 25,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van PURITO - Deep Sea Droplet Serum, 30 ml
PURITO - Deep Sea Droplet Serum, 30 ml
€ 728,00/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
Purito Txa 6 Niacinamide 10 Retinal Serum (30 ml)
€ 743,00/1l
€ 22,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TIRTIR - Niacinamide 20% Serum - Verhelderend serum voor de huid met niacinamide en retinol, 30 ml
TIRTIR - Niacinamide 20% Serum - Verhelderend serum voor de huid met niacinamide en retinol, 30 ml
€ 694,00/1l
€ 25,12
-17%
€ 20,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Avene Dermabsolu Hercontourerend Serum, 30 ml
Avene Dermabsolu Hercontourerend Serum, 30 ml
€ 47.720,00/1l
€ 78,12
-38%
€ 47,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube ZERO PORE Sérum, 30 ml
Medicube ZERO PORE Sérum, 30 ml
€ 903,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,11
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Cetaphil Repair & Renew Serum (30 ml)
Cetaphil Repair & Renew Serum (30 ml)
€ 560,00/1l
€ 19,19
-12%
€ 16,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA A RETINOL SERUM 30 ml, anti-rimpel serum
Medicube DEEP VITA A RETINOL SERUM 30 ml, anti-rimpel serum
€ 815,67/1l
€ 52,59
-53%
€ 24,47
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medik8 Intense Peptide Serum, 30 ml
Medik8 Intense Peptide Serum, 30 ml
€ 2.192,00/1l
€ 67,22
-2%
€ 65,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist
€ 205,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,50
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dr.Althea - Aqua Marine Deep Serum – Intensief hydraterend serum – 30ml

Intensief hydraterend serum voor het gezicht met mariene extracten en hyaluronzuur

Dr.Althea - Aqua Marine Deep Serum – Intensief hydraterend serum – 30ml

Diepe hydratatie en verlichting voor droge en gedehydrateerde huid

Dr.Althea Aqua Marine Deep Serum is een geconcentreerd hydraterend serum dat helpt om het vochtgehalte intensief aan te vullen, de hydrolipidebarrière te ondersteunen en tekenen van droogheid te kalmeren. De formule met een complex van mariene extracten, PDRN en verzachtende ingrediënten (Panthenol, Centella Asiatica Extract, Guaiazulene) zorgt ervoor dat de huid zacht, glad en comfortabel aanvoelt.

Het serum werkt uitstekend in combinatie met andere producten uit de Aqua Marine-lijn – het kan worden gebruikt als een stap voor de crème of mist om een langdurig hydratatie-effect te bereiken.

Voordelen:

    • Hydrateert intensief en ondersteunt diepe hydratatie;
    • Kalmeert irritaties en vermindert het gevoel van trekkerigheid;
    • Versterkt de hydrolipidebarrière;
    • Verbetert de elasticiteit en zachtheid van de huid;
    • Trekt gemakkelijk in, verzwaart de huid niet;
  • Ideaal als stap voor de crème of mist.

Belangrijkste actieve ingrediënten:

  • Complex van mariene extracten – ondersteunt hydratatie, verfrissing en comfort van de huid.
  • Complex van hyaluronzuur – meerlagige hydratatie en gladheid.
  • PDRN - ondersteunt regeneratie, verzorgt de huid met de eerste tekenen van veroudering en vermindert fijne lijntjes, verhoogt de elasticiteit van de huid.
  • Panthenol – kalmeert, ondersteunt regeneratie en versterkt de beschermende barrière van de huid.
  • Centella Asiatica Extract – heeft een kalmerend effect, ondersteunt het comfort van de huid en vermindert tekenen van irritatie.
  • Guaiazulene – een verzachtend ingrediënt, ondersteunt het verminderen van ongemak en roodheid.
  • Niacinamide – ondersteunt de huidbarrière en verbetert het algehele uiterlijk.
  • Lactococcus Ferment Lysate – ondersteunt de conditie van de huid en haar evenwicht (verzorging die de barrière ondersteunt).
  • Raffinose + Fructooligosachariden – hydraterende ingrediënten die comfort ondersteunen en het vochtgehalte behouden.
  • Bambusa Vulgaris Water – bambuswater met hydraterende en verfrissende eigenschappen.

Consistentie en geur:

Lichte, serum-gel textuur die snel wordt opgenomen en geen plakkerig gevoel achterlaat. De geur is subtiel en fris.

Geschikt voor:

Alle huidtypes, met name de droge, gedehydrateerde, gemengde en gevoelige huid. Uitstekend als een intensieve hydraterende stap in uw dagelijkse verzorgingsroutine.


Gebruik:

Na de toner, breng een paar druppels serum aan op het gezicht en de hals en masseer zachtjes tot het volledig is opgenomen. Breng vervolgens een crème of mist aan. Gebruik 's ochtends en/of 's avonds.

Voer voor het eerste gebruik een allergietest uit.


▶Bekijk de ingrediëntenlijst
INCI: Bambusa Vulgaris Water, 1,2-Hexanediol, Water, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Raffinose, Panthenol, Propanediol, Xanthan Gum, Lactococcus Ferment Lysate, Fructooligosaccharides, Centella Asiatica Extract, Cyperus Rotundus Root Extract, Sodium Chloride, Sodium Hyaluronate, Adenosine, Tromethamine, Carbomer, Disodium Edta, Sodium Dna, Agave Tequilana Leaf Extract, Maltodextrin, Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Hizikia Fusiforme Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Laminaria Japonica Extract, Butylene Glycol, Caulerpa Lentillifera Extract, Guaiazulene, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Dimethyl Isosorbide, Oleyl Alcohol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

De fabrikant behoudt zich het recht voor om periodiek de verpakking en de samenstelling van het product te wijzigen zonder voorafgaande kennisgeving. Het ontvangen product kan er anders uitzien dan op de afbeelding, maar behoudt dezelfde kwaliteit en authenticiteit.

VeiligheidVeiligheid
Gewicht
150 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Bambusa vulgaris water, water (aqua), 1,2-hexanediol, glycerine, niacinamide, raffinose, panthenol, propaan-1,2-diol, xanthaangom, ethylhexylglycerine, natriumhyaluronaat, adenosine, carbomeer, tromethamine, dinatrium EDTA, maltodextrine, butyleenglycol, gehydrolyseerd extract van Gardenia florida, extract van Agave tequilana blad, extract van Caulerpa lentillifera, lysate van Lactococcus ferment, fructooligosachariden, extract van Centella asiatica, extract van Hizikia fusiforme, extract van Cyperus rotundus wortel, extract van Sargassum fulvellum, extract van Laminaria japonica, guaiazuleen, natriumchloride, dimethyllisosorbide, natrium-DNA, natriumhyaluronaat crosspolymeer, oleylalcohol, gehydrolyseerd hyaluronzuur
Fabrikant
Dr.Althea
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
8809447256191
MPN (Manufacturer Part Number)
G0016540613

Gewicht
150 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Bambusa vulgaris water, water (aqua), 1,2-hexanediol, glycerine, niacinamide, raffinose, panthenol, propaan-1,2-diol, xanthaangom, ethylhexylglycerine, natriumhyaluronaat, adenosine, carbomeer, tromethamine, dinatrium EDTA, maltodextrine, butyleenglycol, gehydrolyseerd extract van Gardenia florida, extract van Agave tequilana blad, extract van Caulerpa lentillifera, lysate van Lactococcus ferment, fructooligosachariden, extract van Centella asiatica, extract van Hizikia fusiforme, extract van Cyperus rotundus wortel, extract van Sargassum fulvellum, extract van Laminaria japonica, guaiazuleen, natriumchloride, dimethyllisosorbide, natrium-DNA, natriumhyaluronaat crosspolymeer, oleylalcohol, gehydrolyseerd hyaluronzuur
Fabrikant
Dr.Althea
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
8809447256191
MPN (Manufacturer Part Number)
G0016540613
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 397,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 19,85
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
Dr. Althea Vitamine C Booster Serum 30 ml - Verhelderend serum
€ 525,00/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,75
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser 140 ml – Milde gezichtsreiniger in schuimvorm
Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser 140 ml – Milde gezichtsreiniger in schuimvorm
€ 139,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea Anastatica Huidverzorgende Toner 250 ml - hydraterende gezichtswater
Dr. Althea Anastatica Huidverzorgende Toner 250 ml - hydraterende gezichtswater
€ 20,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea - Hydraterende crème Aqua Marine Watery Cream, 50 ml
Dr. Althea - Hydraterende crème Aqua Marine Watery Cream, 50 ml
€ 242,00/1l
€ 12,10
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Estée Lauder Soft Clean Infusion Hydraterende Essentie, gezichtslotion, voor dames, 400 ml, geschikt voor een droge huid, hydraterend, in een fles
Estée Lauder Soft Clean Infusion Hydraterende Essentie, gezichtslotion, voor dames, 400 ml, geschikt voor een droge huid, hydraterend, in een fles
€ 87,02/1l
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CeraVe Reinigingsgel voor de gezichtsreiniging, speciaal voor poriën en met salicylzuur, geschikt voor een vette huid en huid die neigt tot acne, 473 ml
CeraVe Reinigingsgel voor de gezichtsreiniging, speciaal voor poriën en met salicylzuur, geschikt voor een vette huid en huid die neigt tot acne, 473 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, 100 ml
€ 695,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 332
€ 69,57
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream SPF30 PA+++, 30 ml
Purito Seoul Wonder Releaf Centella BB Cream SPF30 PA+++, 30 ml
€ 567,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,01
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, eenpersoonsbed met bedframe, multifunctioneel bed, lichtgrijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 245,68
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
€ 381,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 19,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Dr. Althea – Retinol Flat Iron Eye Roller – Oogroller met retinol en peptiden – 25 ml
Dr. Althea – Retinol Flat Iron Eye Roller – Oogroller met retinol en peptiden – 25 ml
€ 643,20/1l
€ 16,08
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Bioderma Pigmentbio Schuimende Crème, Reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, reinigend, hydraterend, vochtinbrengend, verzachtend, tube, 200 ml
Bioderma Pigmentbio Schuimende Crème, Reinigingscrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, reinigend, hydraterend, vochtinbrengend, verzachtend, tube, 200 ml
€ 19.450,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dr. Althea Multi-Action Infusion Serum, 30 ml
Dr. Althea Multi-Action Infusion Serum, 30 ml
€ 563,33/1l
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
Estée Lauder Advanced Night Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, vermindert donkere kringen, hydraterend, herstellend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Bifida Ferment Lysate, Dimethicone/Vinyl...
€ 2.999,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Virello

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Farmona | Serum - Normaliserend - 30ml - Met shikimiszuur - Zuiverend voor vette, gecombineerde huid
Farmona | Serum - Normaliserend - 30ml - Met shikimiszuur - Zuiverend voor vette, gecombineerde huid
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,67/1l
Productafbeelding van La Mer, Sérum voor versteviging en liftend effect
La Mer, Sérum voor versteviging en liftend effect
€ 329,46
-€ 21,58
€ 307,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.310,13/1kg
Productafbeelding van Food for Skin Cucumber Serum - Soothing 30 ml
Food for Skin Cucumber Serum - Soothing 30 ml
€ 38,50
-7%
€ 35,55
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 1.185,00/1l
Productafbeelding van Food for Skin Pumpkin Serum - Strengthening 30 ml
Food for Skin Pumpkin Serum - Strengthening 30 ml
€ 38,50
-7%
€ 35,55
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 1.185,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
SkinCeuticals PHLORETIN CF, voor dames, fles, ingrediënten: aqua / water / eau, dipropyleenglycol, alcohol denat., ascorbinezuur, butyleenglycol, triethyl..., 1 stuk, 30 ml
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 183,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.104,33/1l
Productafbeelding van Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
Kiehl's Vital Skin-Strengthening Super Serum
€ 146,88
-€ 4,08
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
SkinCeuticals Serum 10, 30 ml
€ 120,36
-€ 6,86
€ 113,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 113.499,99/1l
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Guerlain Abeille Royale YOUTH Waterige Olie Serum, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 106,76
-€ 15,98
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.815,60/1l
Productafbeelding van Rodial White Crystal Drops, 31 ml
Rodial White Crystal Drops, 31 ml
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.632,26/1l
Productafbeelding van MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
MEGA MUSHROOM serum tegen donkere vlekken, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Vitamine-rijke verzachtende serum
Bobbi Brown Vitamine-rijke verzachtende serum
€ 68,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.284,67/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
Babor Doctor Babor Hydration Hydro Filler Serum 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 56,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.874,67/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Regenererend Serum
Dr. Hauschka Regenererend Serum
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.870,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
Ahava Apple Of Sodom Geavanceerd Gladmakend Serum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 56,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.882,33/1l
Productafbeelding van Babor Sensitive Anti-Roodheid Serum, 30 ml
Babor Sensitive Anti-Roodheid Serum, 30 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l
Productafbeelding van Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
Evolve Organic Beauty Peptide 360, een natuurlijk gezichts serum
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.768,00/1l
Productafbeelding van VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
VICHY Neovadiol Meno 5 Bi-Serum voor de huid tijdens de menopauze, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 45,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.500,33/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Serum
Dr. Grandel Timeless Serum
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
Dr. Grandel Vitamine Sérum, 30 ml
€ 47,94
-2%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.564,00/1l
Productafbeelding van Ahava Lifting Serum met Halobacteriën, herstelt de elasticiteit, 30 ml
Ahava Lifting Serum met Halobacteriën, herstelt de elasticiteit, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,85
-14%
€ 45,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l