5 liter gieter, natuurlijke groene kleur, binnenkant

€ 72,95

€ 69,98-4%

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Gieters & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Famanu gieter, 7 liter - Steincreme kleur
Famanu gieter, 7 liter - Steincreme kleur
€ 151,58
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter - ongeveer 4 liter - groen
Famanu gieter - ongeveer 4 liter - groen
€ 40,07
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter en emmer, 8 liter, groen
Famanu gieter en emmer, 8 liter, groen
€ 89,86
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter - inhoud ongeveer 4 liter - groen
Famanu gieter - inhoud ongeveer 4 liter - groen
€ 57,87
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 5 liter gieter, groen, natuurlijke stijl
5 liter gieter, groen, natuurlijke stijl
€ 81,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Verzorgingsgordel 17 liter, kleur paars
Verzorgingsgordel 17 liter, kleur paars
€ 37,95
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Groene gieter en emmer van kunststof
Groene gieter en emmer van kunststof
€ 80,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gieter, kleur: koelgrijs - 4,5 liter
Famanu gieter, kleur: koelgrijs - 4,5 liter
€ 72,24
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Waterkan van 1 liter met lange tuit, kleur groen
Waterkan van 1 liter met lange tuit, kleur groen
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Waterkan voor kamerplanten, 1 liter, groen
Waterkan voor kamerplanten, 1 liter, groen
€ 47,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gieter, 2 liter - zwart
Famanu gieter, 2 liter - zwart
€ 98,60
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter, 18 liter - antraciet
Famanu gieter, 18 liter - antraciet
€ 65,50
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Waterkan 17 liter, oranje
Waterkan 17 liter, oranje
€ 25,26/1l
€ 42,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gieter, 1 liter - Vintage, kleur grijs
Famanu gieter, 1 liter - Vintage, kleur grijs
€ 81,09
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter, 12 liter - blauw
Famanu gieter, 12 liter - blauw
€ 87,69
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter, 1 liter - poederroze
Famanu gieter, 1 liter - poederroze
€ 71,52
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Famanu gieter, 7 liter - rood
Famanu gieter, 7 liter - rood
€ 64,80
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Witte gieter, 135x275x225 cm, 15 liter
Witte gieter, 135x275x225 cm, 15 liter
€ 679,67/1l
€ 101,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Famanu gieter, 1,4 liter, met spuitfles en drukbus - grijs
Famanu gieter, 1,4 liter, met spuitfles en drukbus - grijs
€ 78,33
-€ 2,33
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Waterkan voor kamerplanten - 1 liter, groen
Waterkan voor kamerplanten - 1 liter, groen
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: JGDeals

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze gieter van 5 liter is perfect voor het bewateren van planten en bloemen. Hij is gemaakt van verzinkt staal met een poedercoating en is roestbestendig.

Voordelen:
  • Roestbestendig en duurzaam
  • Gebogen handgrepen voor betere controle
  • Beschermrooster voorkomt waterverlies
  • Gemakkelijk schoon te maken

De gebogen handgrepen zorgen voor een stevige grip en meer controle tijdens het gieten.

Specificaties:

  • Materiaal: Verzinkt staal
  • Afmetingen: 23,5 x 23,5 x 6,5 cm
Volume
5 l
Materiaal
Staal
Materiaalsamenstelling
100% staal
EAN
8785300603008
MPN (Manufacturer Part Number)
2026
Fabrikant
Famanu

Volume
5 l
Materiaal
Staal
Materiaalsamenstelling
100% staal
EAN
8785300603008
MPN (Manufacturer Part Number)
2026
Fabrikant
Famanu
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
TS Collection - Waterkan, ontworpen door Lammie - 14x38x26
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Potonline
Productafbeelding van GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
GELI stookoliekan 10 liter, antracietkleur
€ 3,13/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
Angarden gieter met rozenmotief, 12 liter, gieter, metaal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,39
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
Waterkan van roestvrij staal, 1 liter, gepolijst. Geschikt voor het gieten van bloemen en planten. Watergift voor planten en bloemen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van 3.11 Metalen gieter, 3,0 liter - ongeveer 37 x 32 x 13 cm - kleur: zwart (groot)
3.11 Metalen gieter, 3,0 liter - ongeveer 37 x 32 x 13 cm - kleur: zwart (groot)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter -  70 x 20 x 32 cm - Groen
Vintage - Ovale Geëmailleerde metalen gieter – Retro Plantengieter - 70 x 20 x 32 cm - Groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
€ 14,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
Prosperplast gieter, 8 liter, groen, model Spring
€ 0,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,58
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
Giekanne, 10 liter, zilverkleurig, verzinkt metaal
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
Ruzica Kovotvar, na de stoet, Zn
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,27
-53%
€ 7,11
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
Gietkan, inhoud 10 liter, van kunststof, kleur: antraciet
€ 0,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 5,95
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
Esschert Design gieter, katvorm, 3,138 liter, polyethyleen, zwart
€ 9,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,99
-19%
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
Konev tuinaarde SPRING 14 liter - kleur: groen
€ 0,54/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 7,62
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
Konev BLOEMPOT "SPRING" met rozenmotief, kunststof, groen, 4,5 liter
€ 1,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Zinkgießkanne Kanne Gießkanne Zinkkanne Blechkanne Metallkanne Garten 10 Liter
Waterkan, blikken kan, metalen kan, gieter, tuin, verzinkt, 10 liter
€ 2,75/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,48
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
Fiskars Ebert - De irrigatiesystemen kunnen tot 10 liter groen creëren
€ 2,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,62
-27%
€ 21,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
PLASTIA s.r.o. Konvička, Pilea, 1,8 liter, beige
€ 21,66/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l
€ 0,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 3,81
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van BigDean 2X gieter, 10 liter, antraciet, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop
BigDean 2X gieter, 10 liter, antraciet, voor huis en tuin - gemaakt van duurzaam kunststof - tuingietkan met afneembare sproeikop
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
Prosperplast gieter, 10 liter, groen, model "Spring"
€ 0,66/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 6,60
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
KOTARBAU® Gieter - Kunststof - 4,5 L - Antraciet - Plantengieter - Afneembare Broes - Voor Binnen En Buiten - Bloemengieter - Gieter voor Binnen - Ergonomisch Ontwerp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,15
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
Waterkan olifant, 2 liter, roze/groen, afmetingen 29x11x20 cm
€ 7,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,02
-35%
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Waterkan - rood, metaal
Waterkan - rood, metaal
€ 15,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
Konva Strend Pro, 1,7 liter, drinkbeker, roze, kunststof, 27,5 x 11 x 15 cm
€ 1,72
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
Zinken gieter met sproeikop, zilverkleurig - 5 liter - Bloemkan voor binnen en buiten
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
Respana Tuinsieve - Zwart - Pp-Isik400 C
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 13,70
-70%
€ 4,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
Konev tuingebruik AGRI, 7,5 liter - kleur: zwart
€ 1,48/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,13
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van LED-zonne-waterkan met 40 LED's in warmwit licht - op standaard - ongeveer 80 cm
LED-zonne-waterkan met 40 LED's in warmwit licht - op standaard - ongeveer 80 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
€ 17,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer slecht
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
Relaxdays gieter, 1,3 liter, voor kamerplanten, decoratieve gieter voor droogbloemen, vintage design, metaal met poedercoating, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,79
-56%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,68/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
Relaxdays gieter voor kamerplanten, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, lange tuit, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 14,99/1l
Productafbeelding van Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
Relaxdays gieter voor kamerplanten, set van 2, 1 liter, kunststof, roestvrij staal, gieter voor kamerplanten, grijs/groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
€ 17,99/1l
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WT150 Turbo
€ 19,51
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
Diamantfreeschijf (bekerfrees) Procraft WR125, dubbele rij
€ 12,96
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC180
€ 9,50
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC230
€ 13,83
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT230
€ 10,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
Stroomkabel (3,5 mm) (15 meter), type PROCRAFT ZI-3.5/15
€ 2,71
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
Touchscreen-handschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat L, Procraft GL-3T9
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
Touchscreen werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-3T10
€ 0,94
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat M, Procraft GL-WPU8
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
Werkhandschoenen, gedompeld in polyurethaan, maat XL, Procraft GL-WPU10
€ 0,69
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
Diamantzaagblad Turbo Procraft DT180
€ 7,86
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
Struikmaaierdraad (4 mm) (15 meter), ster vorm, merk PROCRAFT, model ZI-4/15
€ 3,66
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
Combinatie handschoenen, leer, maat XL, Procraft GL-L11
€ 2,30
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC150
€ 7,03
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
Diamantzaagblad Deep Cut Procraft DC125
€ 5,10
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
Veiligheidsbril (geel) PROCRAFT
€ 1,76
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
Latex gedompelde werkhandschoenen, model M Procraft GL-LW8
€ 0,94
Verkoper: Procraft