Lakme L2 Care Conditioner voor direct ontwarren, 300 ml

€ 19,67

€ 65,57 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – wo 14 oktober
Wees er snel bij!
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Supreme Repair Conditioner, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Penetraitt Supreme Repair Conditioner, 1000 ml
€ 57,12/1l
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Conditioner, 200 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Conditioner, 200 ml
€ 99,15/1l
€ 19,83
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Equave Conditioner voor krullen, definieert en ontklit direct, 50 ml
Revlon Equave Conditioner voor krullen, definieert en ontklit direct, 50 ml
€ 91,80/1kg
€ 9,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lakme L2 Curl Conditioner voor direct ontwarren, 300 ml
Lakme L2 Curl Conditioner voor direct ontwarren, 300 ml
€ 60,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakmé L2 Blonde Instant Uitklittende Conditioner, 300 ml
Lakmé L2 Blonde Instant Uitklittende Conditioner, 300 ml
€ 65,57/1l
€ 19,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Equave Conditioner voor direct uitkambaren, 500 ml
Revlon Equave Conditioner voor direct uitkambaren, 500 ml
€ 45,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 22,73
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
€ 42,65/1l
€ 15,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cameleo Express Keratine Conditioner voor beschadigd haar, 200 ml
Cameleo Express Keratine Conditioner voor beschadigd haar, 200 ml
€ 22,37/1kg
€ 6,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Visible Repair Leave-in Conditioner, 250 ml
Londa Visible Repair Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 59,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
Elleure Versterkende Conditioner, herstellend, 250 ml
€ 86,00/1l
€ 21,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Subrina Repair Conditioner, 1000 ml
Subrina Repair Conditioner, 1000 ml
€ 23,32/1l
€ 23,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nioxin Scalp Recovery Conditioner, 200 ml
Nioxin Scalp Recovery Conditioner, 200 ml
€ 107,60/1l
€ 21,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
€ 62,57/1l
€ 15,24
-28%
€ 10,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Nioxin Scalp Recovery, hydraterende conditioner, 1000 ml
Nioxin Scalp Recovery, hydraterende conditioner, 1000 ml
€ 33,74/1l
€ 33,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Konopie, hydraterende en versterkende conditioner, 200 ml
Joanna Konopie, hydraterende en versterkende conditioner, 200 ml
€ 39,33/1kg
€ 11,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
€ 16,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,37
-21%
€ 4,98
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Herbatint Conditioner voor zwak en beschadigd haar, 200 ml
Herbatint Conditioner voor zwak en beschadigd haar, 200 ml
€ 69,80/1l
€ 14,40
-3%
€ 13,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kerasilk Herstellende Conditioner, 750 ml
Kerasilk Herstellende Conditioner, 750 ml
€ 85,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Indola Care Repair Conditioner, 1000 ml
Indola Care Repair Conditioner, 1000 ml
€ 22,89/1l
€ 24,08
-4%
€ 22,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lakme L2 Care Instant Detangling Conditioner 300 ml is een leave-in conditioner, ontworpen voor alle haartypes, met name voor fijn, verward en moeilijk doorkambaar haar. De lichte formule biedt direct uitkambaarheid, hydratatie en bescherming zonder het haar te verzwaren. Dankzij de verzorgende ingrediënten maakt het haar zacht, soepel en gemakkelijk te stylen, waardoor het een ideale aanvulling is op uw dagelijkse haarverzorgingsroutine. Eigenschappen: * Maakt het doorkammen gemakkelijker en verhoogt de handelbaarheid van het haar. * Leave-in formule voor snel en gemakkelijk gebruik. * Laat het haar glad, glanzend en gehydrateerd. * Geschikt voor alle haartypes. * Milde formule, geschikt voor frequent gebruik. Belangrijkste voordelen: * Minimaliseert breuk bij het kammen. * Vermindert kroezing en geeft het haar elasticiteit. * Biedt directe verzorging zonder het haar te verzwaren. * Verhoogt de natuurlijke glans en zachtheid van het haar. * Ideale oplossing voor een snelle opfrisbeurt van het kapsel. Gebruik: * Schud de fles goed voor gebruik. * Spray op schoon, handdoekdroog haar. * Verdeel gelijkmatig met een kam. * Niet uitspoelen – laat in het haar. * Gebruik dagelijks of naar behoefte
Model
L2
Gewicht
327 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
AQUA (WATER), DIMETHICONE, DIPROPYLEENGLYCOOL, PARFUM (GEURSTOF), CETRIMONIUMCHLORIDE, PEG-40 SORBITAN PEROLEAAT, POLYSILICOON-29, ISOPROPYLALCOHOL, FENOXYETHANOL, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, POLYQUATERNIUM-16, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CHLORFENESINE, MELKZUUR, GLYCERETH-7, PPG-2 METHYLETHER, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, GLYCERINE, FD&C RED NO. 40 (CI 16035), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), CITRAL, CITRUS AURANTIUM SCHILOLIE, CITRUS AURANTIUM BLOEMOLIE, LIMONEEN, LINA LOOL, LINALYLACETAAT, MENTHA VIRIDIS BLADOLIE, PINEEN.
Fabrikant
EAN
8429421455527

Model
L2
Gewicht
327 g
Inhoud
300 ml
Ingrediënten
AQUA (WATER), DIMETHICONE, DIPROPYLEENGLYCOOL, PARFUM (GEURSTOF), CETRIMONIUMCHLORIDE, PEG-40 SORBITAN PEROLEAAT, POLYSILICOON-29, ISOPROPYLALCOHOL, FENOXYETHANOL, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, POLYQUATERNIUM-16, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, CHLORFENESINE, MELKZUUR, GLYCERETH-7, PPG-2 METHYLETHER, PEG-7 GLYCERYL COCOAAT, GLYCERINE, FD&C RED NO. 40 (CI 16035), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), CITRAL, CITRUS AURANTIUM SCHILOLIE, CITRUS AURANTIUM BLOEMOLIE, LIMONEEN, LINA LOOL, LINALYLACETAAT, MENTHA VIRIDIS BLADOLIE, PINEEN.
Fabrikant
EAN
8429421455527
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
Olaplex, No.5 Bond Maintenance, Haarcrème, Repareert en versterkt, 1000 ml
€ 44,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,94
-16%
€ 44,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Redken All Soft Conditioner, 1000 ml
Redken All Soft Conditioner, 1000 ml
€ 45,48/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 50,37
-9%
€ 45,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
Moroccanoil - Hydraterende All-in-One Leave-in Conditioner 160ml
€ 144,25/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 23,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
CHI IONIC Kleurbehandeling voor blond haar, PLATINUM BLOND - 251ml
€ 45,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,82
-3%
€ 11,45
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner: Versterkende conditioner voor droog en breekbaar haar, 200 ml
L'Oréal Professionnel Série Expert Inforcer Conditioner: Versterkende conditioner voor droog en breekbaar haar, 200 ml
€ 77,60/1l
€ 16,02
-3%
€ 15,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 24,38/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,38
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
SEL ARTISTIC FLAIR Twee-fasen conditioner, 450 ml
€ 17,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,28
-3%
€ 8,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, ontklittend, hydraterend, herstellend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 1000 ml
Revlon Orofluido Radiance Argan, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, ontklittend, hydraterend, herstellend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 1000 ml
€ 24,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van John Frieda Brilliant Brunette Conditioner color vibrancy 250ML
John Frieda Brilliant Brunette Conditioner color vibrancy 250ML
€ 213,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,66
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
Wella SP Luxe Oil Elixir, 100 ml
€ 129,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 20,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
Kevin Murphy Leave In Repair: Voedende leave-in behandeling
€ 229,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Conditioner voor Krullen en Golven, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Conditioner voor Krullen en Golven, 1000 ml
€ 50,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 50,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
System Professional Color Save, geschikt voor zowel mannen als vrouwen, voor alle haartypes en kleuren, anti-frizz, beschermt de haarkleur, 185 ml, bevat: Quaternium, bijenwas, UV-filter, Amino TSP, olijfbladextract, chelatieagent (EDTA)
€ 147,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,31
-7%
€ 27,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
Global Keratin, Diepconditioner, Haarcrème behandeling, voor intensieve verzorging, 1000 g
€ 65,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,38
-€ 48,26
€ 65,12
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
Schw. BM Bond Repair Paarse Spray Conditioner 150ml BlondME
€ 86,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
Intensieve herstellende conditioner - Inhoud: 800 ml
€ 33,94/1l
€ 27,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Bestseller
Productafbeelding van Lakmé - Lak-2 Instant Haarkonditioneer - Leave-in conditioner voor zachte en glanzende haren, 300 ml
Lakmé - Lak-2 Instant Haarkonditioneer - Leave-in conditioner voor zachte en glanzende haren, 300 ml
€ 9,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 10,26
-3%
€ 9,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van TENAX SPA 8004395280025, Haarlak, 125 ml, Voor heren, Met spuitmond, Fixerend, Inhoud: Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, ...
TENAX SPA 8004395280025, Haarlak, 125 ml, Voor heren, Met spuitmond, Fixerend, Inhoud: Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate, ...
€ 70,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,07
-50%
€ 8,86
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Aveda 18084014516, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, voedend, hydraterend, Ochana, 200 ml, spray
Aveda 18084014516, voor dames, geschikt voor droog haar, alle haarkleuren, voedend, hydraterend, Ochana, 200 ml, spray
€ 174,75/1l
€ 34,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
€ 50,95/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,95
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
RevitaLash Verdikkende Conditioner, 250 ml
€ 119,16/1l
€ 31,62
-5%
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van Whip-crème, leave-in foam conditioner voor het haar, voor hydratatie, 200 ml
Whip-crème, leave-in foam conditioner voor het haar, voor hydratatie, 200 ml
€ 80,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
Eleven Australia - Repair My Hair Voedende Conditioner - Voedende conditioner voor sterk beschadigd haar, 200 ml
€ 79,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,39
-3%
€ 15,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DEPOT The Male Tools & Co. No. 202 Complete Leave-in: Mannen, haarverzorging voor thuisgebruik, geschikt voor alle haartypes en kleuren, geeft glans, maakt glad en verzacht, 100 ml
DEPOT The Male Tools & Co. No. 202 Complete Leave-in: Mannen, haarverzorging voor thuisgebruik, geschikt voor alle haartypes en kleuren, geeft glans, maakt glad en verzacht, 100 ml
€ 85,10/1l
€ 8,51
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
Montibello Decode Zero Flow Clean: Volumegevende stylingcrème, 250 ml
€ 53,76/1l
€ 13,87
-3%
€ 13,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
Zachte en gladmakende TRESemmé conditioner voor krullend haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Anti-Frizz Conditioner, 709 ml
€ 65,59/1l
€ 46,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
Its A 10 Miracle Dagelijkse Conditioner, 1000 ml
€ 46,83/1l
€ 46,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Hydre Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sebastian Professional Hydre Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 93,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Guhl Aufbau Spülung Lang & Lebendig 2
Guhl Aufbau Spülung Lang & Lebendig 2
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,22
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,22/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,95
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,95/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Voedende Leave-In Conditioner, 147 ml
€ 43,86
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 298,37/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
Kevin Murphy Young Again Rinse, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l