Head & Shoulders DERMAxPRO Hydrate Conditioner 6 x 200 ml – Voor Droog Haar & Hoofdhuid – Voordeelverpakking

€ 23,99

€ 119,95 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Men Shampoo voor haar en lichaam, 1000 ml
€ 22,94/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin - DermoCapillaire - Shampoo tegen droge hoofdhuidirritatie, 250 ml
Eucerin - DermoCapillaire - Shampoo tegen droge hoofdhuidirritatie, 250 ml
€ 89,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,50
-11%
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van head&shoulders® 8700216328661 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Shampoo 250 ml
head&shoulders® 8700216328661 head&shoulders® DERMAXPRO BERUHIGEND Shampoo 250 ml
€ 57,44/1l
€ 14,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Head & Shoulders Menthol Shampoo, 400 ml
Head & Shoulders Menthol Shampoo, 400 ml
€ 50,82/1l
€ 20,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo, DERMAXPRO, anti-roos, 470 ml
Head & Shoulders Shampoo, DERMAXPRO, anti-roos, 470 ml
€ 53,09/1kg
€ 35,95
-30%
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Head & Shoulders Repair & Care Shampoo, 400 ml
Head & Shoulders Repair & Care Shampoo, 400 ml
€ 55,87/1l
€ 22,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo voor een jeukende hoofdhuid, tegen roos, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo voor een jeukende hoofdhuid, tegen roos, 400 ml
€ 12,50/1l
€ 5,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van head&shoulders® 8001090894991 head&shoulders® JUCKENDE KOPFHAUT Shampoo 300 ml
head&shoulders® 8001090894991 head&shoulders® JUCKENDE KOPFHAUT Shampoo 300 ml
€ 24,50/1l
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Head & Shoulders Shampoo – Appelgeur, 400 ml
Head & Shoulders Shampoo – Appelgeur, 400 ml
€ 27,22/1l
€ 10,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Head & Shoulders Micellaire reinigingsvloeistof voor gebruik voor het shampooën, 250 ml
Head & Shoulders Micellaire reinigingsvloeistof voor gebruik voor het shampooën, 250 ml
€ 36,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,12
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Head & Shoulders – Anti-roos shampoo – Voor een jeukende hoofdhuid – 285 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
Head & Shoulders – Anti-roos shampoo – Voor een jeukende hoofdhuid – 285 ml - Voordeelverpakking - 10 stuks
€ 25,95/1l
€ 92,95
-20%
€ 73,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Head & Shoulders - Shampoo - Intensieve hydratatie - 100% vrij van roos - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
Head & Shoulders - Shampoo - Intensieve hydratatie - 100% vrij van roos - 300 ml - Voordeelverpakking - 6 stuks
€ 32,75/1l
€ 75,95
-22%
€ 58,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van HEAD & SHOULDERS Shampoo 250ml DERMA X PRO
HEAD & SHOULDERS Shampoo 250ml DERMA X PRO
€ 20,28/1l
€ 5,07
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Head & Shoulders – Anti-roos shampoo – Intensieve hydraterende formule – Met kokosolie – 285 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
Head & Shoulders – Anti-roos shampoo – Intensieve hydraterende formule – Met kokosolie – 285 ml - Voordeelverpakking - 20 stuks
€ 22,97/1l
€ 158,95
-€ 28,00
€ 130,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
€ 21,75/1l
€ 8,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van head&shoulders® 8006530006385 head&shoulders® 2 in 1 CLASSIC CLEAN Shampoo & Spülung 225,0 ml
head&shoulders® 8006530006385 head&shoulders® 2 in 1 CLASSIC CLEAN Shampoo & Spülung 225,0 ml
€ 61,24/1l
€ 13,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Joico Moisture Recovery Hydraterende Shampoo, verzorgende shampoo voor droog haar, 50 ml
Joico Moisture Recovery Hydraterende Shampoo, verzorgende shampoo voor droog haar, 50 ml
€ 145,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,97
-19%
€ 7,26
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Head & Shoulders Anti-roos shampoo – Appelfris – met pompflacon – 1000 ml - Voordeelverpakking - 4 stuks
Head & Shoulders Anti-roos shampoo – Appelfris – met pompflacon – 1000 ml - Voordeelverpakking - 4 stuks
€ 21,74/1l
€ 107,95
-€ 21,00
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Anti-haaruitval shampoo, Anti-roos 400 ml - Head & Shoulders
Anti-haaruitval shampoo, Anti-roos 400 ml - Head & Shoulders
€ 0,03/1l
€ 11,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Head & Shoulders Volume Shampoo, 400 ml
Head & Shoulders Volume Shampoo, 400 ml
€ 20,92/1kg
€ 10,46
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verzorg droog haar en een droge hoofdhuid met Head & Shoulders DERMAxPRO Hydrate Conditioner. Deze hydraterende conditioner is speciaal ontwikkeld om haar en hoofdhuid intensief te verzorgen en helpt droogheid en zichtbare schilfers tegen te gaan.

De formule bevat piroctone olamine, een bewezen anti-roos ingrediënt, gecombineerd met aloë vera, kokos en vitamine E. Het haar wordt verzorgd en voelt na gebruik zacht, soepel en gehydrateerd aan.

Voor het beste resultaat kan de conditioner worden gebruikt in combinatie met een Head & Shoulders DERMAxPRO anti-roos shampoo.

Deze voordeelverpakking bevat 6 flessen van 200 ml, goed voor een totale inhoud van 1.200 ml.

Productkenmerken:

  • Head & Shoulders DERMAxPRO Hydrate

  • Hydraterende conditioner

  • Voor droog haar en een droge hoofdhuid

  • Met piroctone olamine

  • Met aloë vera

  • Met kokos

  • Met vitamine E

  • Helpt beschermen tegen droogheid en zichtbare schilfers

  • Maakt het haar zacht en soepel

  • Geschikt voor regelmatig gebruik

  • Inhoud per fles: 200 ml

  • Verpakking: 6 x 200 ml

  • Totale inhoud: 1.200 ml

Model
Dermaxpro Hydrate
Gewicht
1200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Glycerin, Cocos Nucifera Fruit Juice, Prunus Amygdalus Dulcis Oil.
EAN
8006540900147

Model
Dermaxpro Hydrate
Gewicht
1200 g
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Aqua, Stearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Citric Acid, Isopropyl Alcohol, Parfum, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Piroctone Olamine, Tocopheryl Acetate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate 20, Glycerin, Cocos Nucifera Fruit Juice, Prunus Amygdalus Dulcis Oil.
EAN
8006540900147
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 143,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,14
-65%
€ 14,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 107,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 65,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
Anti-roos shampoo Dercos van Vichy (400 ml)
€ 54,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 24,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Moroccanoil Extra Volume Shampoo, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Voor fijn haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 82,96/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 82,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 42,46/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
€ 155,96/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
Redken Extreme Shampoo, 1000 ml
€ 48,34/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 48,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
€ 46,74/1l
€ 70,11
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
Garnier Botanic Shampoo, Groene Thee, 400 ml
€ 28,14/1kg
€ 12,54
-3%
€ 12,10
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
ECRU® Curl Perfect Hydraterende Shampoo, 709 ml
€ 63,37/1l
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Milde shampoo voor huid en haar "Prija", 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
€ 54,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 27,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-2%
€ 27,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
DUCRAY KELUAL DS Intensieve Anti-Schub Shampoo, 100 ml. Shampoo voor intensieve behandeling van schubvorming
€ 223,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
€ 95,86/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
Just For Men Shampoo-in Haarkleur: Kleurenshampoo voor mannen, tint H10, zandblond, 66 ml
€ 151,06/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 9,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
Shampoo voor zwak haar dat vatbaar is voor uitval, Genesis (Anti Haaruitval Versterkende Shampoo), 250 ml
€ 199,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 49,82
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Shampoo voor het haar, 300 ml
€ 66,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 26,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Therapeutische shampoo, Neutrogena, T/Gel Fort, tegen schilfers en jeuk, met salicylzuur, 250 ml
Therapeutische shampoo, Neutrogena, T/Gel Fort, tegen schilfers en jeuk, met salicylzuur, 250 ml
€ 129,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg