VEVOR kweektent, 40x40x160 cm, kweektent van 600D met hoogreflecterend mylar, binnenteeltkas met observatievenster, bodemreservoir en rits, kas/kweektenten voor fruit, bloemen en groenten

€ 66,70

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kassen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kweekkas - Tuinkas - Broeikas - Plantenkas -Folie - 300x200x200 CM
Kweekkas - Tuinkas - Broeikas - Plantenkas -Folie - 300x200x200 CM
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 109,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van COSTWAY Kas 600 x 300 x 200 cm, 18m², Foliekas met metalen frame, kas met 10 rolluiken met gaas en 2 deuren met rits, tunnelkas voor tomaten, groenten, bloemen en fruit
COSTWAY Kas 600 x 300 x 200 cm, 18m², Foliekas met metalen frame, kas met 10 rolluiken met gaas en 2 deuren met rits, tunnelkas voor tomaten, groenten, bloemen en fruit
€ 205,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van VEVOR Kweektent, 60x60x180 cm, binnenteeltkast met full-spectrum LED kweeklamp en ventilatiesysteem, kweekbox 600D met hoogreflecterend mylar, kweektenten, kas voor bloemen en groenten
VEVOR Kweektent, 60x60x180 cm, binnenteeltkast met full-spectrum LED kweeklamp en ventilatiesysteem, kweekbox 600D met hoogreflecterend mylar, kweektenten, kas voor bloemen en groenten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 262,20
-€ 51,21
€ 210,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Jopassy Groeitent, Groeikas, Binnenteelt, Plantenkast, 100x100x200 cm
Jopassy Groeitent, Groeikas, Binnenteelt, Plantenkast, 100x100x200 cm
€ 73,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Happyment® Kas – Kas / Kweekbak – Voor groententeelt – Broeikas – Afneembaar en afsluitbaar – 143x73x195 cm
Happyment® Kas – Kas / Kweekbak – Voor groententeelt – Broeikas – Afneembaar en afsluitbaar – 143x73x195 cm
€ 89,84
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbak, tuinkas, groeilampkast voor binnen, 100 x 100 x 200 cm, geschikt voor bloemen, kleine tomaten, groenten en kruiden
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbak, tuinkas, groeilampkast voor binnen, 100 x 100 x 200 cm, geschikt voor bloemen, kleine tomaten, groenten en kruiden
€ 73,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Lichtdichte kweekkas, 90x90x180 cm, waterdicht, geschikt voor het opkweken van planten
Lichtdichte kweekkas, 90x90x180 cm, waterdicht, geschikt voor het opkweken van planten
€ 279,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 100x100x200 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 100x100x200 cm
€ 73,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 80x80x180 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 80x80x180 cm
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 80x80x180 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 80x80x180 cm
€ 62,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 100x100x200 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 100x100x200 cm
€ 73,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Kweekkast voor binnenshuis, 80 x 80 x 180 cm, gemaakt van 600D reflecterende mylar, met een observatievenster, een afneembare bodem en een rits. Duurzame kweekkast voor fruit, bloemen en groenten
Kweekkast voor binnenshuis, 80 x 80 x 180 cm, gemaakt van 600D reflecterende mylar, met een observatievenster, een afneembare bodem en een rits. Duurzame kweekkast voor fruit, bloemen en groenten
€ 73,95
-12%
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Buitenkas, 9 planken, gemakkelijk toegankelijke rolluikdeur, WIT
Buitenkas, 9 planken, gemakkelijk toegankelijke rolluikdeur, WIT
€ 120,99
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 205,40
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 60x60x180 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 60x60x180 cm
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van VEVOR Boogvormige kas, foliekas, tunnelkas, kweekkas, 6,1 x 3 x 2,1 meter, wit
VEVOR Boogvormige kas, foliekas, tunnelkas, kweekkas, 6,1 x 3 x 2,1 meter, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Jayseuw Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuinkas, groeilampkast voor binnenshuis, 40 x 40 x 120 cm, geschikt voor bloemen, kleine tomaten, groenten en kruiden
Jayseuw Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuinkas, groeilampkast voor binnenshuis, 40 x 40 x 120 cm, geschikt voor bloemen, kleine tomaten, groenten en kruiden
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Kweekkas - Tuinkas - Groentekas - Plantenkas - Kas voor Groenten en Planten - Metalen Frame - 400x200x200 cm
Kweekkas - Tuinkas - Groentekas - Plantenkas - Kas voor Groenten en Planten - Metalen Frame - 400x200x200 cm
€ 340,99
Gratis bezorging
Verkoper: Selius
Productafbeelding van Jopassy folietunnel, tomatentunnel, kas, broeikas, herbruikbaar, wit, 143x143x195 cm
Jopassy folietunnel, tomatentunnel, kas, broeikas, herbruikbaar, wit, 143x143x195 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 60x60x180 cm
Clanmacy Groeitent voor planten, kweektent, kas, opkweekbox, tuin, zaadkweek, groenten, kruiden, groeilampkast, binnen, 60x60x180 cm
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Creëer ideale groeibedingingen

Ideaal voor het kweken van een breed scala aan planten, waaronder groenten en kruiden. Zelfs in de koudere maanden biedt onze kweektent een ideale omgeving, zodat uw planten het hele jaar door kunnen groeien.

Verbeterde lichtopname

De kweektent voor binnenshuis is voorzien van een zeer reflecterende polyesterfolie, die de lichtreflectie maximaliseert en zo energieverspilling vermindert. Bovendien minimaliseert het warmteverlies en zorgt het voor een stabiele binnentemperatuur in koudere regio's. De afdichtingseigenschappen van de folie helpen om de luchtvochtigheid te behouden en de waterverdamping te verminderen.

Lichtdicht ontwerp

De kweektent voor kamerplanten heeft lichtdichte ritsen en afgesloten ventilatieopeningen, die effectief lichtlekken voorkomen en ervoor zorgen dat uw planten de juiste donkerperiode doorlopen voor een gezonde groei en rustfasen. Dit draagt bij aan een verhoging van de algehele groei-efficiëntie.

Gereedschapsvrije montage

Eenvoudige opbouw. Verbind eenvoudig de metalen frame met de T-verbindingen, bedek het frame met de Oxford-geweven tent en sluit de ritsen. Bevestig tot slot het kijkraam, de ventilatieopeningen en andere onderdelen met de riemen om de montage te voltooien.

Geoptimaliseerde ruimte-indeling

Beschikbaar in 7 verschillende maten voor verschillende plantgroottes. Het zorgt voor een beter georganiseerde kweekruimte binnenshuis en vergemakkelijkt grootschalige of modulaire teelt.

Gebruikstip

Vermijd direct zonlicht of de nabijheid van warmtebronnen om materiaalveroudering te voorkomen. Controleer regelmatig de elektrische bedrading op waterbestendigheid om mogelijke elektrische gevaren te voorkomen.

Specificaties

  • Artikelnummer: HX4040160
  • Draagvermogen: 20 kg / 44 lbs
  • Afmetingen tent: 400 x 400 x 1600 mm / 15,7 x 15,7 x 63,0 inch
  • Afmetingen kabelaansluiting: 102 mm / 4 inch
  • Ventilatieopeningen: 3 openingen, elk 152 mm / 6 inch
  • Kleur: Zwart + Groen
  • Materiaal: 600D Oxford-stof, reflecterende polyesterfolie, koolstofstaal, PP
  • Netto gewicht: 3,7 kg / 8,2 lbs

Inhoud van de verpakking

  • 1 x Kweektent
  • 1 x Bodemlade
  • 10 x Steunstangen A
  • 4 x Steunstangen B
  • 4 x Steunstangen C
  • 8 x 3-wegs connectoren
  • 2 x Lange haken
  • 2 x Korte haken
  • 2 x Banden
  • 1 x Gebruikershandleiding
Breedte
0.4 m
Lengte
0.4 m
Gewicht
3.7 kg
Oppervlakte
0.16 m²
Kleur
Zwart
Groen
EAN
0197988715320
197988715320
MPN (Manufacturer Part Number)
3850
Fabrikant

Breedte
0.4 m
Lengte
0.4 m
Gewicht
3.7 kg
Oppervlakte
0.16 m²
Kleur
Zwart
Groen
EAN
0197988715320
197988715320
MPN (Manufacturer Part Number)
3850
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR kweektent, 60x60x80 cm, kweekbox van 600D met hoogreflecterend mylar, binnenteeltkas met observatievenster, bodemreservoir en rits, kas-kweektenten voor fruit, bloemen en groenten
VEVOR kweektent, 60x60x80 cm, kweekbox van 600D met hoogreflecterend mylar, binnenteeltkas met observatievenster, bodemreservoir en rits, kas-kweektenten voor fruit, bloemen en groenten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 82,60
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van 4x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4x T5 LED plantlamp, volledig spectrum plantenlicht, uitbreidbare groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 38,32
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Zelsius Groeitent 60 x 60 x 180 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
Zelsius Groeitent 60 x 60 x 180 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 49,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van 100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
100W LED plantlamp met 287 LED's, full-spectrum groeilamp, 3 lichtmodi, geschikt voor de groei van kamerplanten, plantenverlichting
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 54,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van VEVOR Groeitent, 150x150x200 cm, Binnenteeltkast met full-spectrum LED-kweeklamp en ventilatiesysteem, kweekkast 600D met hoogreflecterend mylar, kweektenten, kas voor bloemen en groenten
VEVOR Groeitent, 150x150x200 cm, Binnenteeltkast met full-spectrum LED-kweeklamp en ventilatiesysteem, kweekkast 600D met hoogreflecterend mylar, kweektenten, kas voor bloemen en groenten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 175,70
-€ 13,71
€ 161,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van 81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
81 LED plantlamp, groeilamp, volspectrum, kamerplanten, groeilamp voor planten, plantverlichting
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 19,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2413
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
Lattafa Fakhar Eau de Parfum für Herren 100 ml silver
€ 1.759,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 663
€ 18,35
-4%
€ 17,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van VEVOR Glampingtent 5 x 2,8 m, tipi-tent van TC-katoen en stevige ijzeren stangen, met een grondzeil van Oxford-stof. Familiecampingtent voor 8 personen, met 8 ramen, geschikt voor groepsavonturen in de buitenlucht
VEVOR Glampingtent 5 x 2,8 m, tipi-tent van TC-katoen en stevige ijzeren stangen, met een grondzeil van Oxford-stof. Familiecampingtent voor 8 personen, met 8 ramen, geschikt voor groepsavonturen in de buitenlucht
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 462,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
VEVOR Groeikas 122 x 61 x 183 cm. Kas van staal met een frame van 22 mm en gemaakt van 2000D Oxford-stof. Groeitent met een draagvermogen van 60 kg. Geschikt voor een groeilamp van 150 W. Binnenteeltkas
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 147,80
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van VEVOR Kweektent, 80x80x180 cm, Kweekdoos van 600D met hoogreflecterend mylar, binnentent voor planten met observatievenster, bodemreservoir en rits, kas-kweektenten voor fruit, bloemen en groenten
VEVOR Kweektent, 80x80x180 cm, Kweekdoos van 600D met hoogreflecterend mylar, binnentent voor planten met observatievenster, bodemreservoir en rits, kas-kweektenten voor fruit, bloemen en groenten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 94,20
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ZELSIUS Groeitent 60 x 60 x 120 cm, grijs/zwart, voor binnenteelt
ZELSIUS Groeitent 60 x 60 x 120 cm, grijs/zwart, voor binnenteelt
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 38,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van VEVOR Strohschirm Hawaii, verstelbaar, gemaakt van PP-stro, met 8 metalen spijlen, tuinkap, strandkap, terraskap, geschikt voor strand, terras, zwembad en tuin
VEVOR Strohschirm Hawaii, verstelbaar, gemaakt van PP-stro, met 8 metalen spijlen, tuinkap, strandkap, terraskap, geschikt voor strand, terras, zwembad en tuin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van LATTAFA Ana Abiyedh Leder Eau de Parfum, uniseks, 60 ml
LATTAFA Ana Abiyedh Leder Eau de Parfum, uniseks, 60 ml
€ 230,17/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 13,81
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van 256 LED-plantlamp, zonlichtlamp, groeilamp voor kamerplanten, kweeklamp voor kas, plantverlichting
256 LED-plantlamp, zonlichtlamp, groeilamp voor kamerplanten, kweeklamp voor kas, plantverlichting
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 37,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
120W, 468 LED plantlamp, volledig spectrum, plantenlicht, groeilamp voor kamerplanten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
VEVOR Groeikast 120x120x200cm, binnenteeltkast, met hydroponische opbergruimte aan de deur
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 205,40
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van VEVOR Projectiescherm met statief (60 inch) met 160° brede kijkhoek, projectiescherm voor binnen- en buitengebruik, 16:9, 4K HD, draagbaar filmscherm met draagtas voor thuisbioscoop presentaties
VEVOR Projectiescherm met statief (60 inch) met 160° brede kijkhoek, projectiescherm voor binnen- en buitengebruik, 16:9, 4K HD, draagbaar filmscherm met draagtas voor thuisbioscoop presentaties
€ 76,60
-20%
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Hugo Boss The Scent Eau de Toilette Spray
Hugo Boss The Scent Eau de Toilette Spray
€ 980,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 49,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van VEVOR Opblaasbaar feesttent, 9x6x4 meter, kubusvormig, geschikt voor discotheek/nachtclub, partytent/bruiloftent met 1100W ventilator, zandzakken, 2 ramen, voor evenementen, verjaardagen, bruiloften, zwart
VEVOR Opblaasbaar feesttent, 9x6x4 meter, kubusvormig, geschikt voor discotheek/nachtclub, partytent/bruiloftent met 1100W ventilator, zandzakken, 2 ramen, voor evenementen, verjaardagen, bruiloften, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2.367,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR projectiescherm (80 inch) met 160° brede kijkhoek en statief, projectiescherm voor binnen- en buisgebruik, 16:9, 4K HD, draagbaar filmscherm met draagtas voor thuisbioscoop, kantoorpresentaties
VEVOR projectiescherm (80 inch) met 160° brede kijkhoek en statief, projectiescherm voor binnen- en buisgebruik, 16:9, 4K HD, draagbaar filmscherm met draagtas voor thuisbioscoop, kantoorpresentaties
€ 71,50
-24%
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van 50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
50 cm plantenlamp met trekschakelaar, LED, volledig spectrum plantenlicht, aansluitbare plantenlamp, groeilamp
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 39,51
-10%
€ 35,39
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
Azofoska universele meststof, granulaat, 5 kg
€ 6,14/1kg
€ 31,72
-3%
€ 30,72
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zelsius Groeitent 40 x 40 x 160 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
Zelsius Groeitent 40 x 40 x 160 cm, grijs/zwart, voor het kweken van planten binnenshuis
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 37,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van VEVOR Radwagen, autowagen, hijwagen, 2 stuks, draagvermogen 680 kg (per wagen), met 360° draaibare wielen, zwaar belastbaar, hydraulische positioneringswagen
VEVOR Radwagen, autowagen, hijwagen, 2 stuks, draagvermogen 680 kg (per wagen), met 360° draaibare wielen, zwaar belastbaar, hydraulische positioneringswagen
€ 501,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
BD ART LED badspiegel rond, Luna, 60 cm, wandspiegel voor de badkamer met verlichting, lichtkleur: koud wit (6000K), IP44
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 204,99
-€ 56,88
€ 148,11
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Flumi uitklapbare kinderbank van schuim, slaapbank met afneembare wasbare hoes
Flumi uitklapbare kinderbank van schuim, slaapbank met afneembare wasbare hoes
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: ModesteSHOP
Productafbeelding van 500W, 504 LED's, plantlamp, LED-groeilamp met volledig spectrum, E27, inklapbare plantlamp, rood en blauw licht, groei lamp voor planten, bloemen en zaailingen
500W, 504 LED's, plantlamp, LED-groeilamp met volledig spectrum, E27, inklapbare plantlamp, rood en blauw licht, groei lamp voor planten, bloemen en zaailingen
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,96
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 23 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Zeus Comfort 15700 ESG/HKP, zwart
Zeus Comfort 15700 ESG/HKP, zwart
€ 4.386,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 15700 HKP16mm, zwart
Zeus Comfort 15700 HKP16mm, zwart
€ 4.386,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 13800 ESG/HKP, zwart
Zeus Comfort 13800 ESG/HKP, zwart
€ 3.936,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 15700, HKP10mm, zwart
Zeus Comfort 15700, HKP10mm, zwart
€ 3.936,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 13800, model HKP16mm, zwart
Zeus Comfort 13800, model HKP16mm, zwart
€ 3.823,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 11900 ESG/HKP, zwart
Zeus Comfort 11900 ESG/HKP, zwart
€ 3.486,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 13800 HKP, 10 mm, zwart
Zeus Comfort 13800 HKP, 10 mm, zwart
€ 3.486,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 11900, model HKP16mm, zwart
Zeus Comfort 11900, model HKP16mm, zwart
€ 3.486,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 11900 HKP, 10 mm, zwart
Zeus Comfort 11900 HKP, 10 mm, zwart
€ 3.261,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 10000 HKP16mm, zwart
Zeus Comfort 10000 HKP16mm, zwart
€ 3.261,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 10000 ESG/HKP, zwart
Zeus Comfort 10000 ESG/HKP, zwart
€ 2.923,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 8100 ESG/HKP, zwart
Zeus Comfort 8100 ESG/HKP, zwart
€ 2.811,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 10000 HKP, 10 mm, zwart
Zeus Comfort 10000 HKP, 10 mm, zwart
€ 2.845,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 8100, zwarte uitvoering, 16 mm
Zeus Comfort 8100, zwarte uitvoering, 16 mm
€ 2.698,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Zeus Comfort 8100, HKP10mm, zwart
Zeus Comfort 8100, HKP10mm, zwart
€ 2.473,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 16 mm verzinkt staal
Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 16 mm verzinkt staal
€ 2.586,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 3 mm gelaagd veiligheidsglas, 10 mm harde kunststof panelen
Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 3 mm gelaagd veiligheidsglas, 10 mm harde kunststof panelen
€ 2.586,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 10 mm polycarbonaat
Vitavia kas "Zeus Comfort 6200", zwart, 6,2 m², 10 mm polycarbonaat
€ 2.248,80
Verkoper: Shopoase24
Productafbeelding van Kweekkas - Tuinkas - Broeikas - Plantenkas -Folie - 300x200x200 CM
Kweekkas - Tuinkas - Broeikas - Plantenkas -Folie - 300x200x200 CM
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 109,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Outsunny vroege kas van hout, afsluitbaar, kas met 4 niveaus, natuurlijke uitstraling
Outsunny vroege kas van hout, afsluitbaar, kas met 4 niveaus, natuurlijke uitstraling
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 309,90
Gratis bezorging10% Voucher
Verkoper: AOSOM-DE