5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Veel Succes€ 1.244,40/1l
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Jadore Intense - parfum€ 2,28/1l
€ 114,05
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
SPEELGOED 2, DOOS 3 stuks€ 16.320,00/1l
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders

Vrouwenkoffer, 3 Stuks
€ 32.296,67/1l
€ 100,17
-€ 3,28Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 96,89
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

DIT IS HET! ETUCHE, 2 stuks
€ 36.500,00/1l
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

ELK KLEINE ETUI, 2 stuks
€ 323,90/1l
€ 32,39
Verkoper: ParfumGroup

POSEIDON FOR ME, set van 2 stuks
€ 12.675,00/1l
€ 25,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

UNICORN, metalen doosje, 10 stuks
€ 1.269,00/1l
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hemelse set
€ 1.183,40/1l
€ 118,34
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

3x5ml BALR. 1/2/1 FOR MEN Miniatuur Geschenkset
€ 49,81
-56%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Centropen vulpennen – doos met 10 stuks / blauw
€ 5,17
Verkoper: TisknuLevneCZ

The One For Men, set van 3 stuks
€ 30.900,00/1l
€ 95,00
-€ 2,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 92,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Speelgoed 2 Gummy - Eau de Parfum
€ 1,68/1l
€ 50,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

FRIS ORANJEWATER KASSE, 3 stuks
€ 80,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

EROS CASE, 2 stuks
€ 25.045,00/1l
€ 50,09
Verkoper: NutraBestBG

Tribe Play Herenetui, 2-Delig
€ 13.370,00/1l
€ 31,55
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

CHLOÉ SIGNATURE SET, 3 stuks
€ 110,25
-€ 15,86Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 94,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Loewe Esencia, set van 3 stuks
€ 49.590,00/1l
€ 148,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

ROUGE SEDUCTION, set van 2 stuks
€ 24,95
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,79
Verkoper: PolisElectro

Bryza, 4-in-1 wascapsules voor gekleurde was, 50 stuks
€ 24,06
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,86
Verkoper: Katomix
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Wilt u graag een 100% originele [b]]grootverpakking parfum en cosmetica[/b] cadeau doen? De 100% originele set met damesparfum Moschino TOY 2 (4 stuks) is een exclusief pakket dat ideaal is als cadeau voor vrienden en familie. Mis deze 100% originele producten van Moschino niet!
- Type: Set
- Naam van het parfum: Toy 2
- Geslacht: Unisex
- Aantal stuks: 4 stuks
- Bevat:
- Douchegel 100 ml
- Lichaamslotion 100 ml
- Eau de Parfum 100 ml
- Eau de Parfum 10 ml
Belangrijke informatie: De productverpakkingen kunnen variëren afhankelijk van de promoties van de fabrikant of het seizoen. De verschillende sets zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.
- Gewicht
- 1.445 kg
- Inhoud
- 4 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum, Aqua, Limoneen, Linalool, Hexyl cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Coumarine, Benzylsalicylaat, Alpha-isomethyl ionon, Benzylalcohol, Farnesol, Cinnamal, Eugenol, Isoeugenol
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 8011003903306
- Gewicht
- 1.445 kg
- Inhoud
- 4 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum, Aqua, Limoneen, Linalool, Hexyl cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citral, Coumarine, Benzylsalicylaat, Alpha-isomethyl ionon, Benzylalcohol, Farnesol, Cinnamal, Eugenol, Isoeugenol
- Fabrikant
- Doelgroepen
- DamesUnisex
- EAN
- 8011003903306
Gaat ook goed samen met

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.866,67/1l
€ 168,00
Verkoper: LifeMeansBeauty

Bvlgari Juice Xmas 2024 parfumset: Wood Essence, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml + parfum..
€ 705,65/1l
€ 81,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dolce & Gabbana The One Eau de Parfum 75 ml + Eau de Parfum mini 10 ml + Body Lotion 50 ml (dames)
€ 22.770,00/1l
€ 74,74
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 68,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rayhaan Nava Sol 100ml Eau de Parfum, nieuw
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS

Cacharel Noa eau de toilette vapo female (100 ml)
€ 362,30/1l
€ 36,23
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz

Xerjoff Mixing Experience Parfum: Amber Star 50 ml + Parfum Star Musk 50 ml (unisex)
€ 7.997,20/1l
€ 399,86
Verkoper: somnia24

Versace Eros Najim Geschenkgiftset: Parfum 100ml / Parfum 10ml / Tuitzakje
€ 99,80
Verkoper: ParfumGroup

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml
€ 2.478,60/1l
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders

J.P. Gaultier: Set met mini-versies van damesparfums
€ 46,44
Verkoper: ParfumGroup

Frederic Malle Vétiver Extraordinaire Eau de Parfum Spray (100 ml)
€ 3.023,90/1l
€ 302,39
Verkoper: ParfumGroup

Rabanne Million Gold EDP Intense 100 ml + EDT MINI 1 Milion 10 ml + Deodorant spray 150 ml
€ 799,10/1l
€ 98,52
-€ 18,61Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 79,91
Verkoper: ParfumGroup

Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)
€ 609,78/1l
€ 70,38
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 68,60
Verkoper: PerfumTraders

Reminiscence Le Patchouli Eau de Toilette Intense, sprayflacon, 100 ml
€ 907,00/1l
€ 90,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Tom Ford Ébène Fumé, 50 ml Eau de Parfum set met reisformaat spray
€ 3.712,80/1l
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue, voor dames, 2 stuks, eau de toilette, 50 ml, 10 ml, 10 ml
€ 1.308,57/1l
€ 91,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Boss Bottled Eau de Toilette 100 ml + Deodorantspray 150 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 424,73/1l
€ 63,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M
€ 285,13/1l
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Boss Boss Bottled EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml M
€ 368,62/1l
€ 77,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Gritti Venetia Adèle, parfum voor dames, 100 ml, met de geurnoten jasmijn, bloemen, roos, narcis, tabak, tuberoos, amber, cederhout en muskus. Spray
€ 1.010,80/1l
€ 101,08
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum Set, voor dames, eau de parfum, 50 ml, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HEXAMETHYLINDANOPYRAN, TETRAMETHYL..., AQUA (WATER), COCOGLYCERIDES, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,...
€ 1.665,40/1l
€ 85,64
-€ 2,37Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 83,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Valentino Valentino Uomo Born In Roma Eau de Toilette 100 ml + Miniatuur Eau de Toilette 10 ml (voor heren)
€ 892,82/1l
€ 98,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Arancia di Capri La Riserva, voor dames, 100 ml, Niet bij te vullen flesje, Parfum, Spray, Inhoudstoffen: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, AQUA (WATER), LINALOOL, CITRAL, CITRONELLOL,...
€ 1.446,50/1l
€ 144,65
Verkoper: ParfumGroup

Pendora Scents Cornflower Delight Eau de Parfum, 100 ml (Unisex)
€ 169,50/1l
€ 16,95
Verkoper: NutraBestBG

L'Oréal Préférence Vivid Colors Haarverf 7.432 Koper
€ 23,38/1l
€ 9,00
Verkoper: Katomix

Simone Andreoli Born from Fire Intense, 100 ml, eau de parfum
€ 1.111,80/1l
€ 166,86
-€ 55,68Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 111,18
Verkoper: PerfumTraders

Afnan 9 pm, 100 ml + DEO spray, 150 ml + Aftershave, 150 ml (voor mannen)
€ 81,27/1l
€ 44,70
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Savo anti-schimmel spray, 500 ml
€ 6,70/1l
€ 5,60
-40%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,35
Verkoper: Avanti_Shop

Riiffs Elyssia Aura, pure parfum, uniseks, 100 ml
€ 262,00/1l
€ 26,20
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 16 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Beste prijs
Ik heb specifiek naar Moschino gezocht en hier de beste prijs gevonden. De levering was snel en het bestellen verliep vlekkeloos.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l

Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l

Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 114,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.267,56/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l