3,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Gewicht:
0.15 g- 0.15 g
- 150 g
Liposomale cholinebitartraat druppels, hoge dosering - (60.000 mg cholinebitartraat per verpakking). 2000 mg cholinebitartraat per dagelijkse dosis, waarvan 820 mg choline
€ 24,90
€ 415,00 / 1l
plus € 9,90 verzendkosten
Bij jou thuis
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Liposomale vitamine C-druppels, hoge dosering - (60.000 mg vitamine C per verpakking), 2000 mg vitamine C per dagelijkse dosis - MCT-olie - Hoge biologische beschikbaarheid
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale magnesiumcitraat druppels, hoge dosering - (90.000 mg magnesiumcitraat per verpakking), 3000 mg magnesiumcitraat per dagelijkse dosis, waarvan 1500 mg magnesium
€ 498,33/1l
€ 29,90
Verkoper: Increase

Liposomale aminozuurcomplex druppels, hoog gedoseerd - 120.000 mg aminozuren per verpakking. 4000 mg aminozuren per dagelijkse dosering, met 18 verschillende aminozuren
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale Astragalus druppels, hoog gedoseerd - (60.000 mg Astragalus per verpakking), 2000 mg Astragalus per dagelijkse dosis, waarvan 600 mg polysacchariden - MCT-olie
€ 415,00/1l
€ 24,90
Verkoper: Increase

Hooggedoseerde liposomale druppels met glucosamine, chondroïtine en MSM - (45.750 mg per verpakking), 1525 mg per dagelijkse dosis, met hyaluronzuur, vlierbessenextract en Boswellia
€ 365,00/1l
€ 21,90
Verkoper: Increase

Liposomale Resveratrol-druppels, hoog gedoseerd - (60.000 mg resveratrol per verpakking). 2000 mg resveratrol per dagelijkse dosis, waarvan 1960 mg trans-resveratrol
€ 415,00/1l
€ 24,90
Verkoper: Increase

Liposomale Myo-inositol druppels, hoge dosering - (120.000 mg myo-inositol per verpakking), 4000 mg myo-inositol per dagelijkse dosis, MCT-olie
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale magnesiumcomplex druppels, hoge dosering - (90.000 mg magnesiumcomplex per verpakking), 3000 mg magnesiumcomplex per dag, waarvan 1500 mg magnesium
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale mariadistel druppels met artisjok, paardenbloem en kurkuma, met een hoge dosering - 1000 mg per dagelijkse dosis, met 80% silymarine
€ 498,33/1l
€ 29,90
Verkoper: Increase

Liposomale Prostaatcomplex druppels, hoog gedoseerd - (75.000 mg per verpakking). 2500 mg prostaatcomplex per dagdosering, met zaagpalmenextract
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Verhoogde dosering liposomale Shilajit-druppels - 2000 mg Shilajit per dagelijkse dosis (60.000 mg Shilajit per verpakking) - 50% fulvinezuur en 12% huminezuur
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale elektrolyt druppels, hoge dosering - (75.000 mg elektrolyten per verpakking). 2500 mg elektrolyten per dagelijkse dosering.
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

Liposomale Biotine, Zink en Selenium druppels, hoog gedoseerd - (901.650 µg biotine, zink en selenium per verpakking). 30.055 µg biotine, zink en selenium per dagdosering - MCT
€ 665,00/1l
€ 39,90
Verkoper: Increase

Liposomale vitamine B-complex druppels, hoge dosering - (6.900 mg vitamine B per verpakking), 230 mg vitamine B per dagelijkse dosering
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase

"Nimm 3, betaal 2" actie: Liposomale magnesiumcitraat druppels, hoge dosering - 3000 mg magnesiumcitraat per dag, waarvan 1500 mg magnesium
€ 332,22/1l
€ 59,80
Verkoper: Increase

Magnesiumbisglycinaat, met een hoge dosering van 1365 mg per dagelijkse dosis, 365 veganistische capsules van Exvital
€ 251,69/1kg
€ 52,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Liposomale druppels met een hoge dosering van akkerwinde-extract - (60.000 mg akkerwinde per verpakking), 2000 mg akkerwinde per dagdosering - op basis van MCT-olie
€ 415,00/1l
€ 24,90
Verkoper: Increase

Biotin Complex capsules, met een hoge dosering van 10.000 µg biotine per dagelijkse dosis, 240 stuks van EXVital
€ 319,34/1kg
€ 48,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

"Nimm 3, betaal 2" actie: Hoge dosis liposomale magnesiumbisglycinaat druppels. - 3000 mg magnesium per dag, waarvan 1500 mg magnesium (270.000 mg in 3 flessen)
€ 554,44/1l
€ 99,80
Verkoper: Increase

Liposomale multivitamine- en mineralendruppels, hoog gedoseerd - (30.000 mg per verpakking). 1000 mg multivitamine en mineralen per dagdosering - waardevolle vitamines
€ 831,67/1l
€ 49,90
Verkoper: Increase
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Choline Bitartraat druppels is een complex van plantaardige grondstoffen met een hoog gehalte aan natuurlijk choline, verkregen zonder chemische extractieprocessen.
Een dagelijkse dosis bevat 2000 mg natuurlijk choline bitartraat. Per fles zitten 60.000 mg choline bitartraat.
Aanbevolen gebruik: Tweemaal daags 1 ml innemen. U kunt de druppels mengen met andere vloeistoffen (dranken). De aangegeven aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden.
Ingrediënten: MCT-olie, choline bitartraat, lecithine.
Inhoudstoffen: 2 ml bevat 2000 mg choline bitartraat*, waarvan 820 mg choline*. (*geen RDA-waarde beschikbaar / **percentage van de RDA conform LMIV)
Let op: Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde, evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Buiten bereik van kinderen n.
n op een koele, donkere plaats.
60 ml komt overeen met 30-60 porties, afhankelijk van de behoefte.
Netto inhoud: 60 ml.
- Inhoud
- 60 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: MCT-olie, cholinebitartraat, lecithine.Werkzame stoffen: 2 ml bevatten 2000 mg cholinebitartraat*, waarvan 820 mg choline*. (*geen referentie-inname beschikbaar / **percentage van de referentie-inname conform LMIV aanwezig)
- Gewicht
- 0.15 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Krieger Produkt GmbH Habichtweg 171 54662 Speicher
- Verkoopbenaming
- Voedingssupplementen
- Fabrikant
- Increase
- Aantal stuks
- 1
- Aanbevolen dosering
- Twee keer per dag 1 ml innemen. U kunt de druppels mengen met andere vloeistoffen (dranken). De aangegeven aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden.
- EAN
- 4260708462692
- Inhoud
- 60 ml
- Ingrediënten
- Ingrediënten: MCT-olie, cholinebitartraat, lecithine.Werkzame stoffen: 2 ml bevatten 2000 mg cholinebitartraat*, waarvan 820 mg choline*. (*geen referentie-inname beschikbaar / **percentage van de referentie-inname conform LMIV aanwezig)
- Gewicht
- 0.15 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Krieger Produkt GmbH Habichtweg 171 54662 Speicher
- Verkoopbenaming
- Voedingssupplementen
- Fabrikant
- Increase
- Aantal stuks
- 1
- Aanbevolen dosering
- Twee keer per dag 1 ml innemen. U kunt de druppels mengen met andere vloeistoffen (dranken). De aangegeven aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden.
- EAN
- 4260708462692
Gaat ook goed samen met

Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,05/1l
€ 35,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order

More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards

Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
![Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
€ 35,33
Verkoper: WR-Products

BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek

ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
€ 21,00
Verkoper: RealPharm

PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt

ARMOLIPID: Cholesterol, gezond hart. 60 tabletten
€ 542,71/1kg
€ 37,99
Verkoper: The-Fast-Order

VigorPeak
€ 94,44/1l
€ 39,95
Verkoper: Natucap

Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order

Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop

RIVIERA Original Schwedenbitter, kruidenbitter, 1000 ml
€ 51,49/1l
€ 51,49
Verkoper: AbisZ-Markt

pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,95
Verkoper: WR-Products

BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG

VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis

CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis

Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt

Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt

Doppelherz System Kollageen 11.000 plus, drinkflacons, 30 ampullen
€ 46,04/1l
€ 34,53
Verkoper: AbisZ-Markt

Formule ter ondersteuning van de stofwisseling, SHAPE S capsules, DUO-formule * SET van 3 x 60 capsules
€ 2.250,00/1kg
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: IMPERIUM-HERBALS

ForceVital
€ 113,47/1l
€ 34,95
Verkoper: Natucap

Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt

ESN Ultrapure Creatine Pulver Neutral (500 gr)
€ 54,72/1l
€ 28,05
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij

ALLDEYNN Collarose 300g. Smaak: framboos-bosbessen. Inhoudsstoffen: collageen, hyaluronzuur. Geschikt voor huid en haar
€ 139,17/1l
€ 41,75
Verkoper: NutraBestBG

Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 141,00/1kg
€ 14,10
Verkoper: AbisZ-Markt

MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.280,00/1l
€ 38,00
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,20
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24

Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order

NOW Foods Dietary supplements Ucii, BI4318
€ 542,33/1kg
€ 65,08
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%50% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
50%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Magnesiumoxide druppels hoge dosis
Gewicht 0,15 g
Een super product. Werkt onmiddellijk voor mij
Beoordeeld op 9 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Let op!
Gewicht 0,15 kg
Afval, onjuiste gegevens met betrekking tot de retourzending.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg

Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 80,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg

Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 80,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg

Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg

Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg

Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg

Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg

Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg

Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg

Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg

Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg

Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg

Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg

Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg

Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg

Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 67,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg

Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 65,95
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg

Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg

Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg

Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg