Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
€ 928,20 / 1kg
plus € 2,99 verzendkosten
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff XJ Kaars, 200 gram€ 963,90/1kg
€ 192,78
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Xerjoff VintaClub geurkaars, 200g€ 851,70/1kg
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
BDK Parfums: Matin Parisien, geurkaars, 250 gram€ 363,12/1kg
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Diptyque Feu De Bois geurkaars, 190g€ 375,79/1kg
€ 73,44
-€ 2,04Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Parfums de Marly, Delina, bloemengeur, geurkaars, 190 gram
€ 500,42/1kg
€ 95,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Olphactory Mistique, geurkaars, 310 gram
€ 94,87/1kg
€ 29,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Courreges, Le Messager, Bergamot, geurkaars, 190 gram
€ 295,21/1kg
€ 56,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Mizensir, Gingembre Rose, geurkaars, 90 gram
€ 425,11/1kg
€ 38,26
Verkoper: NutraBestBG

Birkholz Geurkaarsen Collectie: Citrus & Kaneel (200 g)
€ 280,50/1kg
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders

Velvetvelo, Archimede In Love, geurkaars, 185 gram
€ 145,46/1kg
€ 31,81
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 26,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Giardino Benessere, kruidenthee, geurkaars, 260 gram
€ 134,15/1kg
€ 34,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Cartier, Les Ecrins Petales, geurkaars, 220 gram
€ 766,14/1kg
€ 168,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Figuier Amalfi kaars, 600 gram
€ 239,45/1kg
€ 143,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 348,63/1kg
€ 66,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Figuier de Sicile, geurkaars, 90 gram
€ 425,11/1kg
€ 38,26
Verkoper: NutraBestBG

Lalique Geurkaars, 190 gram
€ 307,32/1kg
€ 58,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Mizensir, Figuier De Sicile, Vruchtige geurkaars, 1500 g
€ 166,35/1kg
€ 249,52
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

De Olphactory geurkaars "Majestic Symphony" met ledergeur, 310 gram
€ 94,87/1kg
€ 29,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Xerjoff Luna Lovers, geurkaars, 170g
De Xerjoff Scentimento Collection Luna Lovers (170 g) werd geïntroduceerd voor het merk Xerjoff en bevindt zich sindsdien regelmatig onder de top 25 best verkochte accessoires voor zowel dames als heren.
De Xerjoff Scentimento Collection Luna Lovers (170 g) werd geïntroduceerd voor het merk Xerjoff en bevindt zich sindsdien regelmatig onder de top 25 best verkochte accessoires voor zowel dames als heren.
- Gewicht
- 100 g
- Fabrikant
- Ingrediënten
- ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
- EAN
- 8054320903840
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CAND.LUNA170
- Gewicht
- 100 g
- Fabrikant
- Ingrediënten
- ALCOHOL, PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE
- EAN
- 8054320903840
- MPN (Manufacturer Part Number)
- CAND.LUNA170
Gaat ook goed samen met

Kneipp Geurkaars Be Sandelhout-Patchouli
€ 9,47
-43%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,33
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Yankee Candle Evening Riverwalk, grote glazen kaars, rond, azuurblauw, met houtachtige geur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 35,40
-34%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store

Acqua di Parma Buongiorno, Rund, Geel, Cederhout, Jasmijn, Lavendel, Citroen, Munt, Muskus, Rozemarijn, 50 uur, 1 stuk
€ 308,30/1kg
€ 61,66
Verkoper: somnia24

Geurzakje XL, klassiek linnen - Decostar
€ 2,58/1l
€ 6,46
Verkoper: Arthome

LARS360 Geurkaarsen Set 120g – 4-delige aromatherapie set met stickers en potjes, decoratieve geurkaarsen voor de slaapkamer
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

HORECA KAARSEN citroenella kaarsen, 6 stuks – 8 uur brandduur, terracotta, geschikt voor tuin en balkon
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis

Vonná kaars Christmas Bliss, groot formaat
€ 76,32/1kg
€ 39,99
Verkoper: Arthome

Haribo™ Geurkaars Winterkers, 2 stuks, HxD: 13x10 cm, brandduur: 100 uur, kaars in glas, geur: karamel, kers, sinaasappel, rood
€ 23,46/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

KOTARBAU® Geurkaars in glas kaars met houten lont geur geschenken met aangename aromatherapie decoratieve kaarsen cederhout & vanilla
€ 25,68/1kg
€ 20,39
Verkoper: KOTARBAU

Max Benjamin Geurkaart Lemongrass en Gember Max Benjamin
€ 8,99
Verkoper: GUGITA

WoodWick 76112, Overig, Wit, Vanille, 1 stuk
€ 64,79/1kg
€ 29,39
Verkoper: Glamperfeu

Organic Goodness geurkaars wierook en mirre - pakket van 6 stuks - 200 g
€ 11,19
Verkoper: TradeConcept

Vonná lamp "Thais sandelhout" – keuze uit formaten: Mini tot Jumbo
€ 11,95
Verkoper: ateelier

Grote geurkaars in pot BISPOL Aura, 100 uur brandduur, rozengeur
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

ARÔME, rustieke kaars, wit
€ 4,12
Verkoper: TradeConcept

Airwick geurkaars 185gr vanille en zoete amandel
€ 31,95
-31%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

MILKHOUSE KAARS Victorian Christmas, geurkaars. BUTTER JAR, dubbele lont (454 g)
€ 35,67
Verkoper: LBD

Geurkaars in glas, LAVENDEL, 500 gram
€ 2.275,00/1l
€ 22,75
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

GALA 96916 FLAVOUR by Gala Duft-Teelichter "Cherry"
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Kerstkaars in glas, vanillegeur, 500 gram
€ 37,82/1kg
€ 18,91
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

NAIZY Dekokerzen 120g – 4-delig, zwarte deksel, apothekersglas, geurkaars voor in huis, woonaccessoire, ontspanningskaars
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

UISEBRT Aromatherapie geurkaarsen cadeau set, 120g – 4-delige set in apothekerspot met zwarte dop, decoratieset voor geurkaarsen
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome

Geurkaarsen set "Creation", 10 stuks in pot, lange brandduur en aangename geur (aardbeiengeur)
€ 13,99
Verkoper: Bestlivings

Chakra-kaars: Universele kracht – een regenboogkaars die de energie van alle chakra's combineert en harmonie bevordert voor lichaam en geest
€ 10,35
Verkoper: TradeConcept

Bolsius Geurkaarsen, Vanille, 6 stuks
€ 3,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Kronenkerzen, 240/24 stuks, in doos, kleur ivoor
€ 8,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij

12 citroenella-kaarsen in terracotta potjes, 7 x 7 cm. Brandduur per kaars: 6 uur. Muggenwerende geurkaars. Insectenwerend
€ 24,90
Verkoper: HAC24-GmbH

Vilde Citronella-kaars | Muggenwerende kaars met citroengeur, geschikt voor buitengebruik
€ 5,99
Verkoper: MONDEX

Tesori Geurkaars, Japanse Rituelen
€ 25,60/1kg
€ 17,80
-56%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,68
Verkoper: Avanti_Shop

We Love The Planet Scent Diffuser - Spiritual Spa (100 ml)
€ 239,70/1l
€ 23,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg

Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg

Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg

Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg

Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg

Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg

Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg

Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders

Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg

Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg

Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
€ 55,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,79/1kg

Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1kg