Medicube - Deep Vita C Daily Quick Mask, 30 stuks - Set stralende gezichtsmaskers in zakjes

€ 24,35

€ 81,17 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Algen - Kelp Mask Set | 5 algenmaskers | WHAMISA
Algen - Kelp Mask Set | 5 algenmaskers | WHAMISA
€ 323,59/1kg
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Verhelderende gezichtsmasker (Whitening Mask) 56 g
Verhelderende gezichtsmasker (Whitening Mask) 56 g
€ 619,29/1kg
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
€ 467,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodance Radiant Vita Niacinamide Diepwerkende Masker, set van 4
Biodance Radiant Vita Niacinamide Diepwerkende Masker, set van 4
€ 181,54/1l
€ 24,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Althea Vita Glow Masker en Doekmasker
Dr. Althea Vita Glow Masker en Doekmasker
€ 532,50/1l
€ 14,91
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Eqqualberry Collagen Glow Up Hydrogel Mask (4 stuks)
Eqqualberry Collagen Glow Up Hydrogel Mask (4 stuks)
€ 144,95/1kg
€ 28,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Sungboon Editor Deep Collagen Retinol Boost-Up Masker, 4 stuks
Sungboon Editor Deep Collagen Retinol Boost-Up Masker, 4 stuks
€ 26,85
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask, 30 stuks – Verhelderende gezichtsmaskers
Some By Mi Galactomyces Glutathione Daily Mask, 30 stuks – Verhelderende gezichtsmaskers
€ 88,17/1l
€ 30,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luvos Heilaarde clean-peel masker alle huidtypes 7.5ml (2 stuks)
Luvos Heilaarde clean-peel masker alle huidtypes 7.5ml (2 stuks)
€ 112,67/1l
€ 1,75
-3%
€ 1,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 7TH HEAVEN Vitamine C gezichtsmaskers, 5 stuks
7TH HEAVEN Vitamine C gezichtsmaskers, 5 stuks
€ 3.378,00/1l
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VT Cosmetics Reedle shot Vita-light verhelderende masker, 20 stuks - Verhelderende sheet masks met vitamine C
VT Cosmetics Reedle shot Vita-light verhelderende masker, 20 stuks - Verhelderende sheet masks met vitamine C
€ 48,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Comformidable Collagen Hydra Lift Masker – Collageen Gezichtsmasker – Deep Hydration & Firming – 4 Stuks
Comformidable Collagen Hydra Lift Masker – Collageen Gezichtsmasker – Deep Hydration & Firming – 4 Stuks
€ 139,63/1l
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: DR-Commerce
Productafbeelding van Babor Hydration Cryo Plumping Mask, 1 stuk
Babor Hydration Cryo Plumping Mask, 1 stuk
€ 185,10/1kg
€ 9,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Caudalie Vinergetic C+ Masker voor Directe Detox
Caudalie Vinergetic C+ Masker voor Directe Detox
€ 724,00/1l
€ 25,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Its Skin - The Fresh Coconut Masker, een sheetmasker, 1 stuk
Its Skin - The Fresh Coconut Masker, een sheetmasker, 1 stuk
€ 177,00/1kg
€ 3,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teaology White Tea Peptide Mask (1 stuk)
Teaology White Tea Peptide Mask (1 stuk)
€ 281,90/1l
€ 6,08
-2%
€ 5,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Set Duo, Dermacol, Acne Clear, Anti-Acne, Crème Masker, voor het gezicht, 2 stuks, 8 g
Set Duo, Dermacol, Acne Clear, Anti-Acne, Crème Masker, voor het gezicht, 2 stuks, 8 g
€ 20,14/1kg
€ 10,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mary&May Vitamine C en Niacinamide Verhelderende Masker, 30 stuks - Verhelderend sheetmasker
Mary&May Vitamine C en Niacinamide Verhelderende Masker, 30 stuks - Verhelderend sheetmasker
€ 73,95/1kg
€ 29,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BARULAB The Clean Vegan PEPTIDE Mask 23 g - Peptidenmasker (gezichtsmasker)
BARULAB The Clean Vegan PEPTIDE Mask 23 g - Peptidenmasker (gezichtsmasker)
€ 93,91/1kg
€ 2,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SOMEBYMI Real Glutathione Brightening Care Mask, 1 stuk
SOMEBYMI Real Glutathione Brightening Care Mask, 1 stuk
€ 130,38/1kg
€ 3,39
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medicube Deep Vita C Daily Quick Mask is een set van 30 sheet masks voor de dagelijkse verzorging van doffe huid en een ongelijkmatige huidskleur. Elke mask bevat een geconcentreerde essence met vitamine C, niacinamide en hydraterende en regenererende ingrediënten, die helpen de huidskleur op te lichten, de toon te egaliseren en het algehele uiterlijk van de huid te verbeteren. De handige verpakking met een bijgeleverde pincet maakt het hygiënisch om individuele masks te pakken, waardoor een snelle en gemakkelijke dagelijkse verzorging mogelijk is. Voordelen voor de huid: * Helpt de huidskleur op te lichten en de natuurlijke gloed te herstellen. * Helpt de huidskleur te egaliseren en de zichtbaarheid van pigmentvlekken te verminderen. * Hydrateert intensief en maakt de huid glad. * Helpt de stevigheid en elasticiteit van de huid te verbeteren. * Ondersteunt de regeneratie en vernieuwing van de opperhuid. * Helpt de huid te beschermen tegen vrije radicalen. * Laat de huid fris, stralend en gezond uitziend achter. Gebruik: Pak met de bijgeleverde pincet een mask en breng deze aan op de gereinigde en getoniseerde huid van het gezicht. Laat 10-15 minuten intrekken, verwijder vervolgens de mask en masseer de resterende essence zachtjes in totdat deze volledig is opgenomen. Vermijd de oog- en lippencontouren. Voorzorgsmaatregelen: Alleen voor uitwendig gebruik. Voer een allergietest uit voordat u het product voor het eerst gebruikt. Vermijd contact met de ogen. Niet aanbrengen op beschadigde of geïrriteerde huid. Vanwege de retinol in dit product wordt aanbevolen om dagelijks een crème met een hoge SPF te gebruiken tijdens het gebruik van dit product. Stop het gebruik en raadpleeg een arts bij irritatie. Buiten het bereik van kinderen houden.
Gewicht
300 g
Ingrediënten
Vitamine C, Niacinamide, Retinol
Fabrikant
medicube
EAN
8800289478062

Gewicht
300 g
Ingrediënten
Vitamine C, Niacinamide, Retinol
Fabrikant
medicube
EAN
8800289478062
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Masker senstiive cream (75 ml)
€ 37,17
-6%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l