GymBeam - Biologisch Yerba Maté-poeder - VanaVita, 100 gram

€ 22,62

€ 188,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Losse thee & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yerba Mate CBSe, smaakassortiment, 6 x 500g
Yerba Mate CBSe, smaakassortiment, 6 x 500g
€ 11.183,87/1kg
€ 34,67
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Mañanita, 500 gram
Yerba Mate Mañanita, 500 gram
€ 13.380,00/1kg
€ 6,69
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Yerba Mate CBSe Endulife met Stevia, 0,5 kg / 500 gram
Yerba Mate CBSe Endulife met Stevia, 0,5 kg / 500 gram
€ 12.145,45/1kg
€ 6,68
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Sinceridad, citroensmaak, 0,5 kg / 500 gram
Yerba Mate Sinceridad, citroensmaak, 0,5 kg / 500 gram
€ 8,98
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Ruvicha Pantanal, 500 gram
Yerba Mate Ruvicha Pantanal, 500 gram
€ 13.820,00/1kg
Gebruikt
€ 6,91
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate CBSe, Hierbas Cuyanas, 500g (0,5 kg)
Yerba Mate CBSe, Hierbas Cuyanas, 500g (0,5 kg)
€ 10.418,18/1kg
€ 5,73
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Taragui Yerba Mate Maracuja, 5 kg
Taragui Yerba Mate Maracuja, 5 kg
€ 12,29/1kg
€ 61,45
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
Productafbeelding van Yerba Mate Ruvicha ChiaMenta Boldo, 500g (0,5 kg)
Yerba Mate Ruvicha ChiaMenta Boldo, 500g (0,5 kg)
€ 6.916,67/1kg
€ 4,15
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Biologische olijfbladthee, 70 gram. THEE
Biologische olijfbladthee, 70 gram. THEE
€ 49,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Yerba mate Pajarito, geroosterd, 250 gram
Yerba mate Pajarito, geroosterd, 250 gram
€ 22.920,00/1kg
€ 5,73
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Campesino met Munt en Cedron, 500 gram
Yerba Mate Campesino met Munt en Cedron, 500 gram
€ 13.780,00/1kg
€ 6,89
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Aguantadora, geschikt voor Tereré, 500 gram
Yerba Mate Aguantadora, geschikt voor Tereré, 500 gram
€ 8,04
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Pajarito, oplosbaar, instant, 75 gram
Yerba Mate Pajarito, oplosbaar, instant, 75 gram
€ 172.875,00/1kg
€ 13,83
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate Campesino Katuava + Ginseng, 500g
Yerba Mate Campesino Katuava + Ginseng, 500g
€ 15,16/1kg
€ 7,58
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van Yerba Mate CBSe Gember (Jengibre), 500g. Imbirowa, 0,5kg
Yerba Mate CBSe Gember (Jengibre), 500g. Imbirowa, 0,5kg
€ 11,46/1kg
€ 5,73
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van CBSE Mate-Tee met Guaraná en Yerba Mate
CBSE Mate-Tee met Guaraná en Yerba Mate
€ 13,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,91
Verkoper: Matea24
Productafbeelding van aleavedis Kleinblütiges Weidenröschen thee, 100 gram thee
aleavedis Kleinblütiges Weidenröschen thee, 100 gram thee
€ 44,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sonnentor Biologisch Kutz Kutz Thee, hoestthee - 50g
Sonnentor Biologisch Kutz Kutz Thee, hoestthee - 50g
€ 179,40/1kg
€ 8,97
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Yerba Mate Rosamonte Suave, 1 kg (1000 gram)
Yerba Mate Rosamonte Suave, 1 kg (1000 gram)
€ 23.050,00/1kg
€ 13,83
Verkoper: Matea24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biologisch Yerba Maté-poeder behoort tot de superfoods en is een goed alternatief voor koffie of tegen vermoeidheid.

Biologisch Yerba Maté-poeder is een mengsel van gemalen bladeren van de Ilex paraguariensis, waaruit het traditionele Zuid-Amerikaanse drankje Yerba Maté wordt gemaakt. Het kenmerkt zich door zijn typische, milde, aardse smaak en zijn neutrale aroma. Zelfs mensen die de sterke smaak van kruidentheeën niet prettig vinden, zullen dit product waarderen.

 

Biologisch Yerba Maté-poeder is eensuperfood en bevat een hoog gehalte aan nuttige, bioactieve stoffen. Dit maakt het geschikt voor het ondersteunen van de hartfunctie en is een geweldig product om de vochtinname te bevorderen, evenals voor gewichtcontrole of het afvoeren van overtollig vocht uit het lichaam. Het is handig als je op zoek bent naar manieren om het lichaam te opfrissen of vermoeidheid te bestrijden. Dankzij het cafeïnegehalte wordt het ook gebruikt als koffiealternatief, waardoor het een perfect product is om je lichaam van energie te voorzien voor fysieke of mentale activiteiten.

 

Het poeder kan met water worden aangemaakt en wordt een originele thee, maar het is ook heerlijk in combinatie met melk of een plantaardig drankje. Je kunt genieten van de natuurlijke smaak van Yerba Maté, maar als je van zoete smaken houdt, kun je het drankje eenvoudig zoeten met erythrit, cichoreisiroop of een ander zoetmiddel. Dit drankje wordt ook wel een "vriendschapsdrank" genoemd, omdat het traditioneel onder vrienden uit één pot wordt gedronken. Bovendien kan het poeder ook aan voedingsmiddelen worden toegevoegd om havermout, yoghurt, smoothies of dessertdeeg te verrijken met voedingsstoffen. Al deze eigenschappen maken het een interessant product dat je helpt om je voeding op een originele manier te diversifiëren.

 

Biologisch Yerba Maté-poeder & de voordelen

  • Een poeder gemaakt van de bladeren van Yerba Maté (Ilex paraguariensis)
  • Wordt gebruikt voor het bereiden van thee en als alternatief voor koffie.
  • Biologische kwaliteit.
  • Een superfood.
  • Bevat veel nuttige, bioactieve stoffen.
  • Heeft een fijne, aardse smaak en een neutrale aroma.
  • Glutenvrij.
  • GMO-vrij.
  • Helpt bij het ondersteunen van de hartfunctie en het afvoeren van vocht.
  • Geschikt voor gewichtscontrole.
  • Geschikt om vermoeidheid te bestrijden.
  • Kan met water worden bereid, maar ook met melk of een plantaardig drankje.
  • Geschikt als ingrediënt in smoothies, havermout of yoghurt.
  • Geschikt voor vegetariërs en veganisten.

 

Aanbevolen gebruik

Meng een halve theelepel (1 gram) met lauw of heet water, afhankelijk van hoe sterk u uw drank wilt.

 

Ingrediënten

Biologisch theepoeder gemaakt van Yerba-bladeren (Ilex paraguariensis).

 

Waarschuwing

Bevat cafeïne. Dit product is niet geschikt voor kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Bewaar het op een koele, droge plaats. Bescherm het tegen direct zonlicht.

Ingrediënten
Biologisch theepoeder gemaakt van yerba-bladeren (Ilex paraguariensis)
Gewicht
120 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o.
Verkoopbenaming
Yerba Maté poeder
Fabrikant
GymBeam Bio
EAN
8586022211836

Ingrediënten
Biologisch theepoeder gemaakt van yerba-bladeren (Ilex paraguariensis)
Gewicht
120 g
Levensmiddelenbedrijven
GymBeam, s.r.o.
Verkoopbenaming
Yerba Maté poeder
Fabrikant
GymBeam Bio
EAN
8586022211836
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
Un Mate yerba mate reisset 7-in-1 Termolid DualFlow PRO – beker 230 ml, Matelisto 500 ml en geïsoleerde fles 1 L
€ 111,73
-€ 11,76
€ 99,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 249.925,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
Un Mate TAKE AWAY 5-delige yerba mate-reisset – Matelisto, thermosfles 1 l, TERMOLID-beker 350 ml, bombilla en borstel, zwart
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 224.975,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,42
€ 84,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.425,01/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
Complete Un Mate yerba mate set Termolid DualFlow PRO Sakura Pink – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en yerbera
€ 89,39
-€ 4,40
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 212.475,01/1kg
Productafbeelding van Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
Un Mate Wave & Magma yerba mate set voor 2 personen – 2 bekers 230 ml, 2 bombillas, Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
Un Mate yerba mate set voor 2 personen – 2 RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2 × 250 g
€ 79,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 44.427,78/1kg
Productafbeelding van Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
Un Mate Black & Jungle yerba mate-set voor twee – 2 geïsoleerde RVS bekers 230 ml, 2 bombilla’s en Taragüi 2×500 g
€ 74,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 41.650,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Forest Green – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
Un Mate MateGo TERMOLID DualFlow PRO 5-delige yerba mate-set – thermosfles 1 l, RVS beker 230 ml, bombilla 18,5 cm, donkergroen
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Ash Gray – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Un Mate MateGo yerba mate set Termolid DualFlow PRO Obsidian Black – beker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 75,42
-7%
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
Complete Un Mate Torpedo INOX yerba mate set – RVS beker 280 ml, geïsoleerde fles 1 L en bombilla
€ 69,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 174.925,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
Un Mate yerba mate set – RVS matebeker 230 ml, geïsoleerde fles 1 L, bombilla en reinigingsborstel
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 162.425,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
Un Mate TERMOLID 4-delige complete yerba mate-set – thermosfles 1 l, geïsoleerde RVS beker 350 ml, bombilla 16 cm en borstel, zwart
€ 64,12
Gratis bezorging
Verkoper: Un-Mate
€ 160.300,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Ash Gray – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Forest Green – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,99
Verkoper: Un-Mate
€ 124.975,00/1kg
Productafbeelding van Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
Un Mate Termolid DualFlow PRO yerba mate set Sakura Pink – RVS beker 230 ml, bombilla en deksel
€ 49,97
Verkoper: Un-Mate
€ 124.925,00/1kg