Payot Optimale, intensief hydraterende crème voor het gezicht, 2 ml *proefverpakking

€ 6,69

€ 3.345,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 – di 13 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INCIA Atopure Gelcrème voor de droge huid, 170 ml
INCIA Atopure Gelcrème voor de droge huid, 170 ml
€ 142,41/1l
€ 26,90
-9%
€ 24,21
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Dermalogica Intensive Moisture Hydraterende Crème voor het gezicht *Proefverpakking
Dermalogica Intensive Moisture Hydraterende Crème voor het gezicht *Proefverpakking
€ 23,00/1kg
€ 4,60
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nuxe Prodigieuse Vegan Hydraterende Crème voor het gezicht, 2 ml *proefverpakking
Nuxe Prodigieuse Vegan Hydraterende Crème voor het gezicht, 2 ml *proefverpakking
€ 3.500,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Annayake Men Anti-Rimpel Crème voor het gezicht, 3 ml *Proefverpakking
Annayake Men Anti-Rimpel Crème voor het gezicht, 3 ml *Proefverpakking
€ 2.216,67/1l
€ 6,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clarins Hydraterende Dagcrème voor het gezicht, 50 ml *Testproduct
Clarins Hydraterende Dagcrème voor het gezicht, 50 ml *Testproduct
€ 595,00/1l
€ 29,75
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Payot My Payot Verhelderende gezichtsmasker, 2 ml *proefverpakking
Payot My Payot Verhelderende gezichtsmasker, 2 ml *proefverpakking
€ 15.870,00/1l
€ 31,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Payot No. 2 Balsam tegen roodheid, voor het gezicht, 30 ml *Testproduct
Payot No. 2 Balsam tegen roodheid, voor het gezicht, 30 ml *Testproduct
€ 336,00/1l
€ 10,08
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Seanergy Hydraterende Aloe Vera Gel-Crème, 300 ml
Seanergy Hydraterende Aloe Vera Gel-Crème, 300 ml
€ 48,87/1l
€ 14,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Neutrogena Diep Hydraterende Crème voor Intensieve Hydratatie, 75 ml
Neutrogena Diep Hydraterende Crème voor Intensieve Hydratatie, 75 ml
€ 20,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gallinee Microbiome Skincare, Hydraterende crème voor het gezicht, dagelijks gebruik, 40 ml *Proefverpakking
Gallinee Microbiome Skincare, Hydraterende crème voor het gezicht, dagelijks gebruik, 40 ml *Proefverpakking
€ 605,00/1l
€ 24,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Cosrx Hydraterende Crème voor de Huidbarrière
Cosrx Hydraterende Crème voor de Huidbarrière
€ 65,13/1l
€ 29,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioderma Atoderm Kalmerende en Herstellende Reinigingsolie, 500 ml
Bioderma Atoderm Kalmerende en Herstellende Reinigingsolie, 500 ml
€ 77,74/1l
€ 38,87
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BINGOSPA Collageen-Aloë Vera Lichaamsmelk, 500 ml
BINGOSPA Collageen-Aloë Vera Lichaamsmelk, 500 ml
€ 15,52/1l
€ 7,76
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Apis Apiderm Balsam voor het lichaam, intensief verzorgend en herstellend, 200 ml
Apis Apiderm Balsam voor het lichaam, intensief verzorgend en herstellend, 200 ml
€ 55,70/1kg
€ 20,03
-36%
€ 12,81
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Erborian Bamboo Creme Frappée, hydraterende gel voor het gezicht, 1,5 ml *proefverpakking
Erborian Bamboo Creme Frappée, hydraterende gel voor het gezicht, 1,5 ml *proefverpakking
€ 1.344,00/1l
€ 6,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende en verzorgende bodycrème met aloë en sheaboter, 250 ml
Hydraterende en verzorgende bodycrème met aloë en sheaboter, 250 ml
€ 28,88/1l
€ 7,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intensief hydraterende lotion, 473 ml
Intensief hydraterende lotion, 473 ml
€ 93,57/1l
€ 44,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Revuele Ceramide Hydraterende Crème, 200 ml
Revuele Ceramide Hydraterende Crème, 200 ml
€ 44,75/1l
€ 8,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Xeracalm A.D, herstellende crème, Avène, 200 ml
Xeracalm A.D, herstellende crème, Avène, 200 ml
€ 165,10/1l
€ 33,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Aloe Lichaamscreme, 400 ml
Babaria Aloe Lichaamscreme, 400 ml
€ 12.200,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,20
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Payot Optimale Cream is een luxueuze en verzorgende crème die de huid ultieme hydratatie en vocht toedient. De gladde en zijdezachte textuur glijdt moeiteloos over de huid en laat een zacht, soepel en verjongd gevoel achter. De crème trekt gemakkelijk in, heeft een kalmerend en beschermend effect en helpt tegelijkertijd het uiterlijk en de textuur van de huid te verbeteren. Bij regelmatig gebruik helpt Payot Optimale Cream de uitstraling en vitaliteit te herstellen en geeft het u een gezonde en jeugdige uitstraling. Gebruik: Om Payot Optimale Cream te gebruiken, zorg er eerst voor dat het gebied waar u de crème op aanbrengt schoon en droog is. Neem een kleine hoeveelheid crème en masseer deze zachtjes in de huid. Zorg ervoor dat het hele gebied bedekt is. Laat de crème volledig intrekken voordat u andere producten aanbrengt. Om de beste resultaten te bereiken, is het belangrijk om Payot Optimale Cream consistent en volgens de aanwijzingen te gebruiken.
Gewicht
200 g
Inhoud
2 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Glycerine, Capryl/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Boter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearaat, PEG-100 Stearaat, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Parfum (Geur), Carbomeer, Natriumhydroxide, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Tocoferol, Dinatrium EDTA, Limoneen, Linalool, Citral, Geraniol, Coumarine
Fabrikant
EAN
3390150586590

Gewicht
200 g
Inhoud
2 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Glycerine, Capryl/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Boter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearaat, PEG-100 Stearaat, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Parfum (Geur), Carbomeer, Natriumhydroxide, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine, Tocoferol, Dinatrium EDTA, Limoneen, Linalool, Citral, Geraniol, Coumarine
Fabrikant
EAN
3390150586590
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
€ 93,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 37,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Crèmige, Unisex, Hydraterende, Voedende, Verzachtende crème, Geschikt voor droge huid, 200 ml, Shea boter
L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Crèmige, Unisex, Hydraterende, Voedende, Verzachtende crème, Geschikt voor droge huid, 200 ml, Shea boter
€ 240,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
€ 66,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,30
-8%
€ 6,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
€ 0,07/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
€ 108,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Eucerin Urea Repair 10% Urea Intensieve Hydraterende Lotion, 1000 ml
Eucerin Urea Repair 10% Urea Intensieve Hydraterende Lotion, 1000 ml
€ 46,43/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 46,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nachtkur, 50 ampullen van 1 ml, totaal 50 ml
Nachtkur, 50 ampullen van 1 ml, totaal 50 ml
€ 1.571,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,58
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Witte Vaseline, 5 kg. Zuivere huidverzorging, bescherming voor tatoeages, cosmetische basis, bodylotion. GiDeli
Witte Vaseline, 5 kg. Zuivere huidverzorging, bescherming voor tatoeages, cosmetische basis, bodylotion. GiDeli
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,78
-3%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Aromatics Elixir Body Smoother 200 ml
Aromatics Elixir Body Smoother 200 ml
€ 0,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 25,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van ISDIN ISDINCEUTICS Auriderm, 50 ml
ISDIN ISDINCEUTICS Auriderm, 50 ml
€ 629,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,57
-37%
€ 31,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ARTYZINT Gel voor gewrichten en spieren (50 ml)
ARTYZINT Gel voor gewrichten en spieren (50 ml)
€ 844,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MyPremiumShop
Productafbeelding van Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lichaamslotion, 100 ml (voor dames)
Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lichaamslotion, 100 ml (voor dames)
€ 113,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
€ 45,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vaseline Intensive Care Spray, hydraterende formule met aloë vera, 190 ml
Vaseline Intensive Care Spray, hydraterende formule met aloë vera, 190 ml
€ 48,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,36
-2%
€ 9,12
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
€ 174,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nuxe, Nuxuriance Ultra, Verstevigende bodylotion, 400 ml
Nuxe, Nuxuriance Ultra, Verstevigende bodylotion, 400 ml
€ 91,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lotion, 400 ml, lotion
Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lotion, 400 ml, lotion
€ 48.770,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thierry Mugler Angel, hydraterende lotion, voor normale huid, voor dames, verpakking: pot, 200 ml, 1 stuk
Thierry Mugler Angel, hydraterende lotion, voor normale huid, voor dames, verpakking: pot, 200 ml, 1 stuk
€ 418,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 83,71
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
€ 228,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Youth-Dew, Crème, voor dames, hydraterend, verzachtend, egaliserend, universeel, 200 ml, met pompje
Estée Lauder Youth-Dew, Crème, voor dames, hydraterend, verzachtend, egaliserend, universeel, 200 ml, met pompje
€ 259,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore Les Adorables Body Milk, Lichaamsmelk, voor dames, hydraterend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Dior J'adore Les Adorables Body Milk, Lichaamsmelk, voor dames, hydraterend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, verpakt in een pompflacon
€ 301,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 60,38
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops - Lichaamslotion, 500 ml
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops - Lichaamslotion, 500 ml
€ 0,04/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
€ 89,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Hondroten lichaamspoeder met een verwarmende werking | 50 ml
Hondroten lichaamspoeder met een verwarmende werking | 50 ml
€ 560,00/1l
€ 29,00
-3%
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: HeilkrauterMarkt
Productafbeelding van PRIJA Hydraterende hand- en bodycrème met vitamine E, 2x380ml
PRIJA Hydraterende hand- en bodycrème met vitamine E, 2x380ml
€ 32,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van Ducray Balsam Ducray Kertyol P.S.O. Hydraterende Crème voor Dagelijks Gebruik
Ducray Balsam Ducray Kertyol P.S.O. Hydraterende Crème voor Dagelijks Gebruik
€ 45.160,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 45,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van La Mer The Reparative Body Lotion, Toner, Vrouwen, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 160 ml, Fles
La Mer The Reparative Body Lotion, Toner, Vrouwen, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 160 ml, Fles
€ 821,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Alyssa Ashley - Musk hand- en bodylotion, 500 ml, met pomp
Alyssa Ashley - Musk hand- en bodylotion, 500 ml, met pomp
€ 63.750,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rabanne Olympéa, Eau de Parfum, Dames, Verfrissend, Universeel, 200 ml, Fles
Rabanne Olympéa, Eau de Parfum, Dames, Verfrissend, Universeel, 200 ml, Fles
€ 151,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,60/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,11
-16%
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 482,80/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Givenchy L'Interdit, Milch, voor dames, hydraterend, verzachtend, 200 ml, fles, AQUA (WATER) - DIMETHICONE - ALCOHOL - GLYCERIN - CETEARYL ISONONANOATE - ETHYLHEXYL...
Givenchy L'Interdit, Milch, voor dames, hydraterend, verzachtend, 200 ml, fles, AQUA (WATER) - DIMETHICONE - ALCOHOL - GLYCERIN - CETEARYL ISONONANOATE - ETHYLHEXYL...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 237,10/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
Aftershavelotion Collezione Barbiere van Acqua Di Parma (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 444,80/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l