Den Gamle Fabrik Aardbeienfruitpuree, 425g

€ 35,94

€ 84,56 / 1kg

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 380g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 380g
€ 16,45/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, aardbeiencreme, 350g
Den Gamle Fabrik, aardbeiencreme, 350g
€ 85,54/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, sinaasappeljam, 380g
Den gamle Fabrik, sinaasappeljam, 380g
€ 16,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
€ 17,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,82
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik: Rabarber-frambozenjam, 380g
Den Gamle Fabrik: Rabarber-frambozenjam, 380g
€ 78,79/1l
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
€ 78,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, frambozenjam, 380g
Den gamle Fabrik, frambozenjam, 380g
€ 16,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, bramen-appel fruitspread, 380g
Den Gamle Fabrik, bramen-appel fruitspread, 380g
€ 78,79/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik Vruchtenconfituur van zure kersen, 380g
Den Gamle Fabrik Vruchtenconfituur van zure kersen, 380g
€ 78,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
€ 86,43/1kg
€ 24,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SCHWARTAU 33090 CoffeeShopTopping Schoko250ml
SCHWARTAU 33090 CoffeeShopTopping Schoko250ml
€ 54,80/1l
€ 13,70
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Den Gamle Fabrik Aardbeienjam 425 g

De aardbeienjam van Den Gamle Fabrik bevat 425 g en wordt in Denemarken geproduceerd. De aardbeienjam is verkrijgbaar in een hersluitbare plastic fles, waardoor het gemakkelijk te doseren is. Na opening in de koelkast n. Het kan gebruikt worden voor desserts, pannenkoeken, wafels of gebak en bevat geen kunstmatige kleur- of smaakstoffen.

Orkla Foods Denemarken behoort tot Orkla, een Scandinavisch voedingsbedrijf met een lange traditie. Het bedrijf verwerkt regionale ingrediënten en gebruikt moderne productiemethoden om een constante kwaliteit te garanderen. Orkla Foods Denemarken produceert verschillende voedingsmiddelen en distribueert deze nationaal en internationaal.

Inhoud
0.425 l
Ingrediënten
Suiker, aardbeien, water, geleringsmiddel (pectine), zuurteregelaar (citroenzuur), conserveermiddel (kaliumsorbaat). Gemaakt met: 40 gram aardbeien per 100 gram
Voedingswaarde
Energie (kJ): 750,00, Energie (kcal): 190,00, Vet: 0,50, Verzadigde vetzuren: 0,50, Koolhydraten: 44,00, Waarvan suikers: 44,00
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
Orkla Foods DanmarkDelta Park 45 , 4 sal.DK- 2665 Vallensbaek Strand
Verkoopbenaming
Den Gamle Fabrik Aardbeienfruitpuree, 425g
Fabrikant
Orkla Foods Danmark A/S
MPN (Manufacturer Part Number)
5011038
EAN
7310090244608

Inhoud
0.425 l
Ingrediënten
Suiker, aardbeien, water, geleringsmiddel (pectine), zuurteregelaar (citroenzuur), conserveermiddel (kaliumsorbaat). Gemaakt met: 40 gram aardbeien per 100 gram
Voedingswaarde
Energie (kJ): 750,00, Energie (kcal): 190,00, Vet: 0,50, Verzadigde vetzuren: 0,50, Koolhydraten: 44,00, Waarvan suikers: 44,00
Gewicht
425 g
Levensmiddelenbedrijven
Orkla Foods DanmarkDelta Park 45 , 4 sal.DK- 2665 Vallensbaek Strand
Verkoopbenaming
Den Gamle Fabrik Aardbeienfruitpuree, 425g
Fabrikant
Orkla Foods Danmark A/S
MPN (Manufacturer Part Number)
5011038
EAN
7310090244608
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Merax kinderbed 90x200 cm met valbeveiliging en schuine zijkanten, huisbed, vloerbed, bed van massief grenenhout, eenpersoonsbed met lattenbodem, grijs
Merax kinderbed 90x200 cm met valbeveiliging en schuine zijkanten, huisbed, vloerbed, bed van massief grenenhout, eenpersoonsbed met lattenbodem, grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 161,99
-€ 9,00
€ 152,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras, koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Matras 90x200, matras 90x200, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras
Koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras, koudschuimmatras 90x200 cm - 7-zone matras voor ergonomisch liggen - Matras stevigheid H3 - Matras hygiënisch, ademend, geschikt voor mensen met allergieën, hoogte 15 cm, matras 90x200. Matras 90x200, matras 90x200, matras 90x200. Top slaapcomfort, schuimmatras, stevige matras
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 89,90
-€ 5,00
€ 84,90
Verkoper: Bella_und_Jolie
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PLANAM Kinderbroek voor werk, model BASALT NEON, maat 170/176, antraciet/geel
PLANAM Kinderbroek voor werk, model BASALT NEON, maat 170/176, antraciet/geel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 29,99
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
€ 62,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 220,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, aardbeiencreme, 350g
Den Gamle Fabrik, aardbeiencreme, 350g
€ 85,54/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van SCHWARTAU 3012304 SCHWARTAU Erdbeer Dessertsauce, 770,0 ml
SCHWARTAU 3012304 SCHWARTAU Erdbeer Dessertsauce, 770,0 ml
€ 17,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Designbank, model CELES PREMIUM, gestoffeerd met Opera Velvet in beige, met een losse ottoman aan de linkerkant
Designbank, model CELES PREMIUM, gestoffeerd met Opera Velvet in beige, met een losse ottoman aan de linkerkant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.159,86
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,78
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 4,61
-15%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Pokemon Phantasmal Flames Booster Bundle
Pokemon Phantasmal Flames Booster Bundle
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 186,46
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
Pokémon 151 Booster Bundle SV3.5, Duitse versie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 219,43
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2784
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.