Sensodyne Rapid tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml

€ 12,84

€ 171,20 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 14 – vr 16 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van R.O.C.S. Sensitive tandpasta, 75 ml | Zonder fluoride | Voor gevoelige tanden
R.O.C.S. Sensitive tandpasta, 75 ml | Zonder fluoride | Voor gevoelige tanden
€ 119,87/1l
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van WOOM Sensitive+ tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
WOOM Sensitive+ tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
€ 106,27/1l
€ 14,86
-46%
€ 7,97
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
Biomed Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, versterkt het tandglazuur, 100 g
€ 45,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,46
-38%
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Sensitive - Voor gevoelige tanden - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Sensitive - Voor gevoelige tanden - Zonder fluoride
€ 59,95/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta rapid relief (75 ml)
Sensodyne Tandpasta rapid relief (75 ml)
€ 61,60/1l
€ 5,02
-7%
€ 4,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rapid Relief tandpasta Whitening 75 - Sensodyne
Rapid Relief tandpasta Whitening 75 - Sensodyne
€ 96,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Whitening Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, 3 x 75 ml
Whitening Sensitive tandpasta voor gevoelige tanden, 3 x 75 ml
€ 84,58/1l
€ 19,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta voor gevoelige tanden en tandvlees, 75 ml
Sensodyne Tandpasta voor gevoelige tanden en tandvlees, 75 ml
€ 521,33/1l
€ 39,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BEXIDENT Tandpasta voor Gevoelige Tanden, 75 ml
BEXIDENT Tandpasta voor Gevoelige Tanden, 75 ml
€ 25,77/1l
€ 19,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DESENSIN Tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
DESENSIN Tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
€ 242,00/1l
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lacalut Sensitiv tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
Lacalut Sensitiv tandpasta voor gevoelige tanden, 75 ml
€ 32,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Isdin Bexident Mondwater voor Gevoelige Tanden, 500 ml
Isdin Bexident Mondwater voor Gevoelige Tanden, 500 ml
€ 44,86/1l
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DESENSIN Tandpasta voor gevoelige tanden, 125 ml
DESENSIN Tandpasta voor gevoelige tanden, 125 ml
€ 167,52/1l
€ 20,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tandpasta voor gevoelige tanden, whitening, 75 ml
Tandpasta voor gevoelige tanden, whitening, 75 ml
€ 187,60/1l
€ 14,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van miradent mirasensitive tandpasta voor gevoelige tanden, 50 ml. Tandpasta
miradent mirasensitive tandpasta voor gevoelige tanden, 50 ml. Tandpasta
€ 63,20/1l
€ 6,32
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Parodontax - Tandpasta voor wittere tanden. Witteffect. 75 ml. 75 ml
Parodontax - Tandpasta voor wittere tanden. Witteffect. 75 ml. 75 ml
€ 283,60/1l
€ 21,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tandpasta voor wittere tanden, 50 ml
Tandpasta voor wittere tanden, 50 ml
€ 238,00/1l
€ 11,90
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Parodontax Whitening, tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
Parodontax Whitening, tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
€ 126,20/1kg
€ 12,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Parodontax Tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
Parodontax Tandpasta voor wittere tanden, 75 ml
€ 66,93/1l
€ 19,32
-74%
€ 5,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Prodent Tandpasta gevoelige tanden/tandvlees (75 ml)
Prodent Tandpasta gevoelige tanden/tandvlees (75 ml)
€ 22,53/1l
€ 2,28
-25%
€ 1,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sensodyne Rapid tandpasta verlicht pijn bij gevoelige tanden binnen 60 seconden. Sensodyne Rapid tandpasta, met een snelle werking, biedt een klinisch bewezen verlichting van pijn bij gevoelige tanden. Zinkfluoride herstelt de beschermende laag op het blootliggende dentine.
Inhoud
75 ml
Fabrikant
EAN
5054563237163

Inhoud
75 ml
Fabrikant
EAN
5054563237163
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Rapid Relief tandpasta Whitening 75 - Sensodyne
Rapid Relief tandpasta Whitening 75 - Sensodyne
€ 96,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sensodyne Tandpasta rapid relief (75 ml)
Sensodyne Tandpasta rapid relief (75 ml)
€ 61,60/1l
€ 5,02
-7%
€ 4,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tandpasta voor complete bescherming van uw tanden, Advanced Clean, 75 ml
Tandpasta voor complete bescherming van uw tanden, Advanced Clean, 75 ml
€ 167,20/1l
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SENSODYNE® 4751560000 SENSODYNE® REPAIR & PROTECT Extra Frisch Zahnpasta 75 ml
SENSODYNE® 4751560000 SENSODYNE® REPAIR & PROTECT Extra Frisch Zahnpasta 75 ml
€ 187,07/1l
€ 14,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 30,13/1kg
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l
Productafbeelding van 3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 102,04/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 109,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l