ipuro IFC3001 ipuro Duftstecker ESSENTIALS Scent Plug-in, 1 St.

€ 18,31

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
FORESAN PURE geconcentreerde luchtverfrisser, 125 ml
€ 87,36/1l
€ 10,92
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van ipuro 1010005 ipuro Raumduft ESSENTIALS white lily blumig 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010005 ipuro Raumduft ESSENTIALS white lily blumig 100,0 ml, 1 St.
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010006 ipuro Raumduft ESSENTIALS soft vanilla Vanille 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010006 ipuro Raumduft ESSENTIALS soft vanilla Vanille 100,0 ml, 1 St.
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1020001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 50,0 ml, 1 St.
ipuro 1020001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 50,0 ml, 1 St.
€ 256,00/1l
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010001 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 100,0 ml, 1 St.
€ 155,40/1l
€ 15,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010004 ipuro Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010004 ipuro Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 100,0 ml, 1 St.
€ 155,40/1l
€ 15,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010011 ipuro Raumduft ESSENTIALS flower bowl blumig 200,0 ml, 1 St.
ipuro 1010011 ipuro Raumduft ESSENTIALS flower bowl blumig 200,0 ml, 1 St.
€ 19,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1020009 ipuro Raumduft ESSENTIALS lavender touch blumig 50,0 ml, 1 St.
ipuro 1020009 ipuro Raumduft ESSENTIALS lavender touch blumig 50,0 ml, 1 St.
€ 256,00/1l
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1020004 ipuro Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 50,0 ml, 1 St.
ipuro 1020004 ipuro Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 50,0 ml, 1 St.
€ 256,00/1l
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010007 ipuro Raumduft ESSENTIALS black bamboo herb 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010007 ipuro Raumduft ESSENTIALS black bamboo herb 100,0 ml, 1 St.
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010056 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS flower bowl blumig 500,0 ml, 1 St.
ipuro 1010056 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS flower bowl blumig 500,0 ml, 1 St.
€ 58,60/1l
€ 29,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010055 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 500,0 ml, 1 St.
ipuro 1010055 ipuro Raumduft-Nachfüller ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 500,0 ml, 1 St.
€ 29,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010016 Raumduft ESSENTIALS black bamboo herb 200,0 ml, 1 St.
ipuro 1010016 Raumduft ESSENTIALS black bamboo herb 200,0 ml, 1 St.
€ 107,75/1l
€ 21,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1020008 ipuro Raumduft ESSENTIALS sunny beachtime fruchtig 50,0 ml, 1 St.
ipuro 1020008 ipuro Raumduft ESSENTIALS sunny beachtime fruchtig 50,0 ml, 1 St.
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010010 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 200,0 ml, 1 St.
ipuro 1010010 ipuro Raumduft ESSENTIALS Baumwolle fields blumig 200,0 ml, 1 St.
€ 68,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
-31%
€ 13,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van febreze 8700216656733 febreze Raumduft Blütenhauch blumig 8,0 ml, 2 St.
febreze 8700216656733 febreze Raumduft Blütenhauch blumig 8,0 ml, 2 St.
€ 14,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
ipuro IFC2030 Raumduft Baumwolle fields blumig
€ 118,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,88
Verkoper: LBD
Productafbeelding van ipuro 1010013 Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 200,0 ml, 1 St.
ipuro 1010013 Raumduft ESSENTIALS cedar wood orientalisch 200,0 ml, 1 St.
€ 107,75/1l
€ 21,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ipuro 1010008 ipuro Raumduft ESSENTIALS sunny beachtime fruchtig 100,0 ml, 1 St.
ipuro 1010008 ipuro Raumduft ESSENTIALS sunny beachtime fruchtig 100,0 ml, 1 St.
€ 155,40/1l
€ 15,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van febreze 8700216497596 febreze Raumduft-Nachfüller Vanille Vanille 20,0 ml, 1 St.
febreze 8700216497596 febreze Raumduft-Nachfüller Vanille Vanille 20,0 ml, 1 St.
€ 788,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

ipuro IFC3001 ipuro Duftstecker ESSENTIALS Scent Plug-in, 1 St.

ipuro Geurkaars ESSENTIALS, navulbaar, 1 stuk.
Hoogte
0.135 m
Fabrikant
EAN
4068921990042
MPN (Manufacturer Part Number)
IFC3001

Hoogte
0.135 m
Fabrikant
EAN
4068921990042
MPN (Manufacturer Part Number)
IFC3001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Irma Antraciet Hoogglans 80 x 58.6 cm, Model 37573
Wastafelonderkast Vicco Irma Antraciet Hoogglans 80 x 58.6 cm, Model 37573
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 147,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 398,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van LED-plafondlamp, plafondlamp 6067-8, afmetingen 100x80x17 cm, LED 148W, met afstandsbediening, instelbare lichtkleur/helderheid, dimbaar, witte metalen frame, lamp
LED-plafondlamp, plafondlamp 6067-8, afmetingen 100x80x17 cm, LED 148W, met afstandsbediening, instelbare lichtkleur/helderheid, dimbaar, witte metalen frame, lamp
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 149,99
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Eurotondisplay
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CDGlobal Gestoffeerd bed 140 x 200 cm, kinderbed, tweepersoonsbed met zachte rugleuning, laag bed met gestoffeerde rand, lattenbodem, linnen, beige
CDGlobal Gestoffeerd bed 140 x 200 cm, kinderbed, tweepersoonsbed met zachte rugleuning, laag bed met gestoffeerde rand, lattenbodem, linnen, beige
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 218,20
Gratis bezorging
Verkoper: UnboxGermany
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.209,30
-€ 78,74
€ 1.130,56
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
SCHÜTTE design badkraan DENVER, badkraan met 1/2" doucheaansluiting, eengreeps badkraan, mat zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 110,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zelfklevende houten decoratiefolie, 300x40 cm, waterdicht vinyl laminaat
Zelfklevende houten decoratiefolie, 300x40 cm, waterdicht vinyl laminaat
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van ipuro IFC4013 ipuro Raumduft-Nachfüller lime light Citrus 20 ml, 1 St.
ipuro IFC4013 ipuro Raumduft-Nachfüller lime light Citrus 20 ml, 1 St.
€ 263,00/1l
€ 5,26
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2-in-1 set, inclusief vloerwisser en emmer met persmechanisme, kleur: groen
Vileda Ultramat 2-in-1 set, inclusief vloerwisser en emmer met persmechanisme, kleur: groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
WESCO WESCO New Double-Boy silber 105690
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 272
€ 90,78
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van BUF BOOF® P100 Autostoeltje i-Size R129, geschikt voor kinderen van 40-150 cm, 360° draaibaar, ISOFIX, zijdelingse bescherming, verstelbare rugleuning tot 165°, kleur: BlackBear
BUF BOOF® P100 Autostoeltje i-Size R129, geschikt voor kinderen van 40-150 cm, 360° draaibaar, ISOFIX, zijdelingse bescherming, verstelbare rugleuning tot 165°, kleur: BlackBear
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 588
€ 127,00
-€ 18,00
€ 109,00
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BUF_BOOF
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE
Make-uptafel MADA ELITE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 146,93
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 180x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 282
€ 280,56
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 140x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1469
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 320,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Muschio Bianco geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,96/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance 322 Ruimtediffuser, Geur: Strandvuur (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
L:A BRUKET Home Fragrance, kamerverfrisser, geur: Grapefruit (200 ml)
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 311,10/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg