Delphin INOX beetmelders met ophangketting

€ 14,60

plus € 12,90 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Beetmelders & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Delphin INOX zwarte beetmelders met ophangketting
Delphin INOX zwarte beetmelders met ophangketting
€ 14,60
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin TECTON 4+1
DELPHIN Bissanmelderset Delphin TECTON 4+1
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 143,70
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin CARPY Bissanmelders, ophanghaak, zwart
Delphin CARPY Bissanmelders, ophanghaak, zwart
€ 13,00
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanwijzer Delphin SKIPER BlackWay, zwart
DELPHIN Bissanwijzer Delphin SKIPER BlackWay, zwart
€ 11,70
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin BRITON 2+1
DELPHIN Bissanmelderset Delphin BRITON 2+1
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,40
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin IXTON beetindicator, blauw
Delphin IXTON beetindicator, blauw
€ 21,80
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Kettingbreekindicator Delphin ChainBLOCK, zwart
DELPHIN Kettingbreekindicator Delphin ChainBLOCK, zwart
€ 11,40
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin TRYO beetindicator, hangend, zwart
Delphin TRYO beetindicator, hangend, zwart
€ 13,00
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmeldersysteem Delphin iTON
DELPHIN Bissanmeldersysteem Delphin iTON
€ 22,50
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelders Delphin FX1
DELPHIN Bissanmelders Delphin FX1
€ 19,50
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin LightBLOCK indicator, zwart
Delphin LightBLOCK indicator, zwart
€ 11,90
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN CODER, bijtindicator voor set, 101001356
DELPHIN CODER, bijtindicator voor set, 101001356
€ 31,60
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin LightCONTACT 6 + 1 LED Bivaklamp
Delphin LightCONTACT 6 + 1 LED Bivaklamp
€ 35,00
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Sonik Bissanmelderset Gizmo2
Sonik Bissanmelderset Gizmo2
€ 365,49
-€ 25,50
€ 339,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin MINOR 2+1
DELPHIN Bissanmelderset Delphin MINOR 2+1
€ 49,50
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin TOTEM 4+1
DELPHIN Bissanmelderset Delphin TOTEM 4+1
€ 122,30
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin BRITON, rood
DELPHIN Bissanmelderset Delphin BRITON, rood
€ 35,90
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bissanmelderset Delphin FORZA LIFE+ 4+1
DELPHIN Bissanmelderset Delphin FORZA LIFE+ 4+1
€ 197,90
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin CatBELL: Belletje voor meerval
Delphin CatBELL: Belletje voor meerval
€ 7,90
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van DELPHIN Bijtwaarschuwing DELPHIN RUNER 9V
DELPHIN Bijtwaarschuwing DELPHIN RUNER 9V
€ 17,10
Verkoper: Fishernator

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Als u op zoek bent naar een onverwoestbare en uiterst duurzame hangende beetindicator die bestand is tegen extreme weersomstandigheden en jarenlang betrouwbaar dienst kan doen, dan is de Delphin INOX precies wat u nodig heeft. Hij is volledig van metaal gemaakt, waardoor er geen risico bestaat dat een onderdeel breekt of beschadigd raakt. Het kogellager houdt de lijn perfect vast, waardoor deze niet per ongeluk kan losraken, en is tevens vrij bewegelijk, wat de flexibiliteit verhoogt. De behuizing heeft een ovale vorm met afgesneden uiteinden en is zwaar genoeg om, zelfs bij slechte weersomstandigheden, over grote afstanden te balanceren en te vissen. De ketting, die lijkt op een fietsketting, is extreem sterk, behoudt zijn vorm en voorkomt zo ongewenste bewegingen van de beetindicator in de wind. De hoogwaardige metalen houder past perfect op elke gangbare elektronische beetindicator. Alle losse onderdelen – ophanger, behuizing, ketting en houder – hebben een schroefdraad met een rubberen band, waardoor ze gemakkelijk kunnen worden gedemonteerd en een onderdeel door een ander met hetzelfde schroefdraadtype kan worden vervangen. Alternatief is het ook mogelijk om de houder op de standaard te laten zitten, de overige onderdelen los te draaien en in een beschermende hoes op te bergen. Afmetingen behuizing: 30x19mm Lengte ketting: 18,5cm Gewicht behuizing: 19g Totaal gewicht: 65g
Fabrikant
Delphin
Model
Delphin Hängebissanzeiger Edelstahl Hänger INOX
Gewicht
0.07 kg
EAN
8586018523004
MPN (Manufacturer Part Number)
DE-101005087

Fabrikant
Delphin
Model
Delphin Hängebissanzeiger Edelstahl Hänger INOX
Gewicht
0.07 kg
EAN
8586018523004
MPN (Manufacturer Part Number)
DE-101005087
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boelie, 20 mm, 10 kg, smaak: Mulberry Magic
Boelie, 20 mm, 10 kg, smaak: Mulberry Magic
€ 4,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Kogha Boilies Crazy Action Eco (Schaaldieren)
Kogha Boilies Crazy Action Eco (Schaaldieren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,24
-6%
€ 29,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van Shimano Hengel Tx-1b Intensity, karperhengel, zilver, 3.96 m / 3.50 lbs, zilver, 3.96 m
Shimano Hengel Tx-1b Intensity, karperhengel, zilver, 3.96 m / 3.50 lbs, zilver, 3.96 m
€ 19,02/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 84,95
-11%
€ 75,30
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Zeck hengel Troy
Zeck hengel Troy
€ 58,33/1m
€ 150,49
-€ 10,50
€ 139,99
Verkoper: Askari
Productafbeelding van DELPHIN D SNAX SHELL Lokstof 12mm/30g Maïs-ananas / drijvers / oplosbaar
DELPHIN D SNAX SHELL Lokstof 12mm/30g Maïs-ananas / drijvers / oplosbaar
€ 213,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,40
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Delphin SYMBOL Hengelsteun / 2 delen, 300 cm / 3,00 lbs
Delphin SYMBOL Hengelsteun / 2 delen, 300 cm / 3,00 lbs
€ 14,20/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,60
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Sekey zonnescherm voor balkon, 210 x 140 cm, rechthoekig, kantelbaar, met verstelbare hoogte, inclusief beschermhoes, UV-bescherming UPF50, geschikt voor terras en tuin, grijs
Sekey zonnescherm voor balkon, 210 x 140 cm, rechthoekig, kantelbaar, met verstelbare hoogte, inclusief beschermhoes, UV-bescherming UPF50, geschikt voor terras en tuin, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 45,99
Verkoper: Sekeymall
Productafbeelding van DELPHIN Loodbijl, Delphin CyberBARBED buis, 90 gram
DELPHIN Loodbijl, Delphin CyberBARBED buis, 90 gram
€ 47,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,30
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Een inklapbaar campingbed met matras en een stevig frame, met een draagvermogen van 150 kg
Een inklapbaar campingbed met matras en een stevig frame, met een draagvermogen van 150 kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 82,82
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van DELPHIN Loodgewicht, Delphin CyberBARBED buis, 40 gram
DELPHIN Loodgewicht, Delphin CyberBARBED buis, 40 gram
€ 87,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,50
Verkoper: Fishernator
Productafbeelding van Meteor Viator campingtafel, inklapbare tafel met tas, beige
Meteor Viator campingtafel, inklapbare tafel met tas, beige
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 25,17
-10%
€ 22,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 146,93
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 20 december 2025 op
Geverifieerde aankoop