3x Candy Pop Twix Popcorn – 3x 28g – Knapperige chocolade-karamel snack + Verpakkingsmateriaal voor verzending

€ 7,54

€ 89,76 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Popcorn & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Candy Pop Popcorn Snickers, 149 gram
Candy Pop Popcorn Snickers, 149 gram
€ 204,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Candy Pop Popcorn Oreo 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes + Verzendbescherming voor Heartforcards
Candy Pop Popcorn Oreo 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes + Verzendbescherming voor Heartforcards
€ 123,21/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Candy Pop Popcorn Oreo, 3 stuks x 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes (verpakking met 3 stuks) + Verzendbescherming van Heartforcards
Candy Pop Popcorn Oreo, 3 stuks x 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes (verpakking met 3 stuks) + Verzendbescherming van Heartforcards
€ 89,76/1kg
€ 7,54
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Bakalland Popcorn met kaas smaak, 90 gram
Bakalland Popcorn met kaas smaak, 90 gram
€ 14,11/1kg
€ 1,34
-5%
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cheetos, krokante maïs snacks met kaas smaak, 85 gram
Cheetos, krokante maïs snacks met kaas smaak, 85 gram
€ 21,78/1kg
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland Popcorn, boter smaak, 90 gram
Bakalland Popcorn, boter smaak, 90 gram
€ 7,22/1kg
€ 1,24
-47%
€ 0,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland Popcorn, caramelsmaak, 90g
Bakalland Popcorn, caramelsmaak, 90g
€ 12,27/1kg
€ 1,42
-4%
€ 1,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cookie Pop popcorn chips, smaak: Ahoy, 149g
Cookie Pop popcorn chips, smaak: Ahoy, 149g
€ 191,01/1kg
€ 29,65
-4%
€ 28,46
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
Maïskorrels Przysnacki, met kaas smaak, 130 g
€ 21,38/1kg
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cheetos, krokante maïs snacks met ketchup smaak, 85 gram
Cheetos, krokante maïs snacks met ketchup smaak, 85 gram
€ 21,78/1kg
€ 1,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lorenz Popcorn, smaak van boter, 90 gram
Lorenz Popcorn, smaak van boter, 90 gram
€ 15,44/1kg
€ 1,78
-21%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SANTE Glutenvrije maïssticks 40g - Een knapperige snack
SANTE Glutenvrije maïssticks 40g - Een knapperige snack
€ 11,82/1kg
€ 0,80
-35%
€ 0,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Chio Mikrowellen Popcorn 2857 süß 100g
Chio Mikrowellen Popcorn 2857 süß 100g
€ 219,70/1kg
€ 21,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles Kaas- en Uienchips, 165 gram
Pringles Kaas- en Uienchips, 165 gram
€ 111,71/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Beskidzkie noten met de smaak van kaas en ui, 70 gram
Beskidzkie noten met de smaak van kaas en ui, 70 gram
€ 21,29/1kg
€ 1,59
-6%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łapsy Prażynki, natuurlijke, gezouten snacks, 110 gram
Łapsy Prażynki, natuurlijke, gezouten snacks, 110 gram
€ 16,18/1kg
€ 1,87
-4%
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Popcorn - zoet, 50 gram
Popcorn - zoet, 50 gram
€ 46,40/1kg
€ 2,38
-2%
€ 2,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Nachos, gezouten, 100g, El Sabor
Nachos, gezouten, 100g, El Sabor
€ 16.300,00/1kg
€ 1,63
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bakalland, gezouten popcorn, 90 g x 24 stuks, geschikt voor bereiding in de magnetron
Bakalland, gezouten popcorn, 90 g x 24 stuks, geschikt voor bereiding in de magnetron
€ 13,44/1kg
€ 1,27
-4%
€ 1,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
Przysnacki Chrupki met tomatensmaak, 120 gram
€ 23,17/1kg
€ 2,98
-6%
€ 2,78
Verkoper: Katomix

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving:

Deze verpakking met 3 Candy Pop Twix Popcorn combineert luchtige, knapperige popcorn met een zoete laag glazuur en echte TWIX® stukjes. De combinatie van chocolade, karamel en koekjes zorgt voor een intense smaakervaring – perfect voor alle liefhebbers van Amerikaanse zoetwaren.


Kenmerken:

???? Verpakking met 3 Candy Pop Popcorn met TWIX® stukjes
???? Verrijkt met melkchocolade, karamel en koekjes
???????? Origineel geïmporteerd uit de VS
???? Ideaal om te delen of als snack onderweg
???? Zoet, knapperig en tegelijkertijd aromatisch


Ingrediënten:

Suikerlaag (Suiker, Palmkernolie, Magere Melkpoeder, Volle Melkpoeder, Cacaopoeder, Sojalecithine, Zout, Natuurlijke Aroma's, Paprika Extract), Popcorn, Zonnebloemolie, Suiker, Gehakte Twix repen (Melkchocolade [Suiker, Cacaoboter, Chocolade, Magere Melk, Lactose, Melkvet, Sojalecithine, PGPR, Kunstmatige Aroma's], Verrijkte Tarwebloem [Tarwebloem, Niacine, Gereduceerd IJzer, Thiamine Mononitraat, Riboflavine, Foliumzuur], Suiker, Palmolie, Maïssiroop, Magere Melk, Dextrose, Zout (<2%), Cacaopoeder, Sojalecithine, Gemodificeerde Maïszetmeel, Baking Soda, Kunstmatig Aroma).


️ Allergie-informatie:

Bevat melk, soja en tarwe (gluten).
Kan sporen bevatten van pinda's en schorsnoten.


Fabrikant:

SNAX-Sational Brands, USA

Ingrediënten
Suiker, palmolie, magere melkpoeder, volle melkpoeder, cacaopoeder, sojalecithine (emulgator), zout, aroma, eventueel kleurstof (bijv. E160c), popcorn, zonnebloemolie, rietsuiker, stukjes chocoladereep (melkchocolade, tarwemeel/koekgedeelte, suiker, palmolie/maisolie, glucosestroop, melkbestanddelen, enz.), eventueel maïssiroop, gemodificeerde zetmeel, rijsmiddel, kunstmatige aroma's. Bevat onder andere melk, soja, tarwe, en mogelijk sporen van eieren, noten en pinda's.
Voedingswaarde
Voedingswaarde (per 100 gram)Energie: ongeveer 2.093 kJ / 500 kcalVet: ongeveer 26,7 gramwaarvan verzadigde vetzuren: ongeveer 11,7 gramKoolhydraten: ongeveer 63,3 gramwaarvan suikers: ongeveer 43,3 gramEiwit: ongeveer 3,3 gramZout: ongeveer 0,5 gram
Gewicht
84 g
Levensmiddelenbedrijven
Wajih AlqawatiHeartforcardsLagerhausstraße 2167061 LudwigshafenDeutschland
Verkoopbenaming
Popcorn met een chocolade- en karamelcoating, en stukjes chocoladerepen.
Fabrikant
Candy Pop
MPN (Manufacturer Part Number)
POP-TWIX-03PK
EAN
4255763425638

Ingrediënten
Suiker, palmolie, magere melkpoeder, volle melkpoeder, cacaopoeder, sojalecithine (emulgator), zout, aroma, eventueel kleurstof (bijv. E160c), popcorn, zonnebloemolie, rietsuiker, stukjes chocoladereep (melkchocolade, tarwemeel/koekgedeelte, suiker, palmolie/maisolie, glucosestroop, melkbestanddelen, enz.), eventueel maïssiroop, gemodificeerde zetmeel, rijsmiddel, kunstmatige aroma's. Bevat onder andere melk, soja, tarwe, en mogelijk sporen van eieren, noten en pinda's.
Voedingswaarde
Voedingswaarde (per 100 gram)Energie: ongeveer 2.093 kJ / 500 kcalVet: ongeveer 26,7 gramwaarvan verzadigde vetzuren: ongeveer 11,7 gramKoolhydraten: ongeveer 63,3 gramwaarvan suikers: ongeveer 43,3 gramEiwit: ongeveer 3,3 gramZout: ongeveer 0,5 gram
Gewicht
84 g
Levensmiddelenbedrijven
Wajih AlqawatiHeartforcardsLagerhausstraße 2167061 LudwigshafenDeutschland
Verkoopbenaming
Popcorn met een chocolade- en karamelcoating, en stukjes chocoladerepen.
Fabrikant
Candy Pop
MPN (Manufacturer Part Number)
POP-TWIX-03PK
EAN
4255763425638
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Candy Pop Popcorn Oreo 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes + Verzendbescherming voor Heartforcards
Candy Pop Popcorn Oreo 28g – Zoete popcorn met stukjes Oreo-koekjes + Verzendbescherming voor Heartforcards
€ 123,21/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
Chio 362 Chio Süß Popcorn 120,0 g
€ 85,25/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TAKIS Maïs snack, Blue Heat, 100g
TAKIS Maïs snack, Blue Heat, 100g
€ 239,40/1kg
€ 23,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
El Sabor Movie Time Nachos met chili- en dipsmaak, 175 gram
€ 99,94/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple Watch SE, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, Wi-Fi, GPS, 26,4 gram
Apple Watch SE, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, Wi-Fi, GPS, 26,4 gram
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 259,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
€ 24,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
€ 36,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 60,03
-25%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 14,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 1x Candy Pop Twix Popcorn 28g – Knapperige chocolade-karamel snack + Verpakkingsmateriaal voor verzending
1x Candy Pop Twix Popcorn 28g – Knapperige chocolade-karamel snack + Verpakkingsmateriaal voor verzending
€ 10,43/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Maoam Blauw - 265 st - 1200 gram
Maoam Blauw - 265 st - 1200 gram
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
€ 27,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
WISFOR Zware belasting, garderobestang. Kledingroede voor industrieel gebruik. Wandmontage, verkrijgbaar in 90/135/180 cm, verstelbaar, met 3 haken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 229
€ 23,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Premium Butterfly Popcornmaïs 1 kg | Hopser Funfood
Premium Butterfly Popcornmaïs 1 kg | Hopser Funfood
€ 40,86/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 40,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
Kinder Pane Cioccolato 290g(Kinder chocoladekoekjes, 290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Chio 11701 Chio Toffee Karamell Popcorn 120,0 g
Chio 11701 Chio Toffee Karamell Popcorn 120,0 g
€ 195,08/1kg
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
Kellogg's Corn Flakes, klassiek, extra groot pak, ontbijtgranen, 1000g
€ 20,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
Samyang Buldak, pittige kippennoodles, 2x extra pittig, 140g
€ 128,07/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.