Nog maar 3 voor deze prijs
Indulgent Moments, rozengeur van de paardenbloem en waterlelie, eau de parfum, voor dames, 125 ml
€ 26,02
€ 208,16 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.114,70/1l
€ 211,47
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Miss Dior Geurconcentraat, Eau de Parfum. Volume: 50 ml€ 2.880,20/1l
€ 144,01
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Dior Miss, parfum voor dames, 30 ml, geurprofiel: maagdenwitte bloem, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon€ 3.005,00/1l
€ 90,15
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml€ 2.254,40/1l
€ 121,38
-€ 8,66Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 112,72
Verkoper: PerfumTraders

LPDO Rose Sensuelle, voor dames, 100 ml, navulbare verpakking, spray
€ 229,00/1l
€ 22,90
Verkoper: Fragranzia

Delroba Rose Musk Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 561,50/1l
€ 56,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Verleidelijke geur, zoete litsji en roos, eau de parfum, voor dames, 125 ml
€ 182,48/1l
€ 22,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Chopard, Love Chopard, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 624,00/1l
€ 62,40
Verkoper: PerfumTraders

Rua29, Ipazia Intense, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 414,60/1l
€ 41,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rasasi Hawas Exotic Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 443,50/1l
€ 44,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Haya Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 319,90/1l
€ 31,99
Verkoper: AromaVibe

Hermès Twilly d'Hermès Eau Ginger, eau de parfum, 12,5 ml, voor dames
€ 5.191,20/1l
€ 64,89
Verkoper: Glamperfeu

Al Wataniah Al Layl Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 199,60/1l
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Habik voor dames, eau de parfum, 100 ml
€ 319,90/1l
€ 31,99
Verkoper: AromaVibe

Pendora Scents Rose De Nuit, eau de parfum, 100 ml
€ 183,70/1l
€ 18,37
Verkoper: NutraBestBG

Boucheron, Fleurs, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 787,50/1l
€ 78,75
Verkoper: VogueVista

Caron, Tubreuse Merveilleuse, eau de parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.700,40/1l
€ 135,02
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Cherigan Fleurs de Tabac extract parfum, 15 ml
€ 1.950,00/1l
€ 29,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lalique, Amethyst, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 242,50/1l
€ 24,25
Verkoper: ParfumGroup

Chopard - Sparkling Love Eau de Parfum 50 ml
€ 1.084,80/1l
€ 54,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Indulgent Moments, een parfum met rozengeur, paardenbloem en waterlelie, Eau de Parfum, voor dames, 125 ml. Dit is een eau de parfum voor dames. Raadpleeg de productverpakking voor gebruiksaanwijzingen en verplichte informatie over de ingrediënten en veiligheid.
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 125 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Indulgent Moments
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0849017006731849017006731
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 125 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Fabrikant
- Indulgent Moments
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 0849017006731849017006731
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.201,20/1l
€ 220,12
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.069,50/1l
€ 85,56
Verkoper: ParfumGroup

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 860,70/1l
€ 86,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 597,00/1l
€ 59,70
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 802,60/1l
€ 40,13
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Jean Paul Gaultier 2 Eau de Parfum, 100 ml
€ 2.199,80/1l
€ 219,98
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup

Maison Asrar - Vanguard Eau de Parfum
€ 54,80
Gratis bezorging
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 205,02
-€ 19,13Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.858,90/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(19)Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 62,55
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.211,00/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-33%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,50
Verkoper: SEILOIRE
€ 287,50/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l

Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(33)Aantal beoordelingen: 33
€ 100,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,30/1l

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(132)Aantal beoordelingen: 132
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l

Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(55)Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l