Draagbare mondspoelapparaat - Draadloos mondspoelapparaat - Voor de mond - Voor tanden - Voor gebruik in de mondholte - 500 ml

€ 41,52

€ 156,68 / 1kg

plus € 9,35 verzendkosten

Bij jou thuis

di 13 – vr 16 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Waterflossers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,70
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
€ 240,88/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,54
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
€ 62,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
€ 22.100,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 221,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Mondspoelsysteem, Waterpik WP-660, Aquarius, met 7 spuitmonden, 1400 psi, 10 drukniveaus, 400 ml reservoir
Mondspoelsysteem, Waterpik WP-660, Aquarius, met 7 spuitmonden, 1400 psi, 10 drukniveaus, 400 ml reservoir
€ 1.413,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 141,35
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Bolusso Waterflosser - Inclusief 7 Opzetstukken - Reistas - E-book - Volledig instelbaar - Monddouche - Tongreiniger - Mondverzorging - Tandplak Verwijderaar - Beugel Schoonmaken - Tandsteenverwijderaar - Flosapparaat - NIEUW model
Bolusso Waterflosser - Inclusief 7 Opzetstukken - Reistas - E-book - Volledig instelbaar - Monddouche - Tongreiniger - Mondverzorging - Tandplak Verwijderaar - Beugel Schoonmaken - Tandsteenverwijderaar - Flosapparaat - NIEUW model
€ 49,94/1kg
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: ShopToppers
Productafbeelding van Waterpik WF-100EU irrigatiesysteem, wit
Waterpik WF-100EU irrigatiesysteem, wit
€ 158,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 103,22
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Promedix PR-770W mondspoelsysteem, inhoud 0-16 liter
Promedix PR-770W mondspoelsysteem, inhoud 0-16 liter
€ 84,90/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 36,93
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SURFOU Monddouche, Elektrische waterflosser, Tanden, Tandheelkunde, draadloos, geavanceerd
SURFOU Monddouche, Elektrische waterflosser, Tanden, Tandheelkunde, draadloos, geavanceerd
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Draagbare, oplaadbare monddouche Denter van InnovaGoods
Draagbare, oplaadbare monddouche Denter van InnovaGoods
€ 34,99
-11%
€ 30,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Tandwaterstraalapparaat voor tanden, USB-oplaadbaar, draagbare waterflosser, 4 standen, wit
Tandwaterstraalapparaat voor tanden, USB-oplaadbaar, draagbare waterflosser, 4 standen, wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Draadloze waterflosser Waterpik WF-21EU
Draadloze waterflosser Waterpik WF-21EU
€ 201,44/1kg
€ 68,49
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Sawgmore Monddouche, Elektrische reiniger voor tussenruimtes tussen tanden, 10 instelbare standen, mondreinigingsapparaat
Sawgmore Monddouche, Elektrische reiniger voor tussenruimtes tussen tanden, 10 instelbare standen, mondreinigingsapparaat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sawgmore Elektrische monddouche, professionele waterflosser met 10 drukstanden en 8 opzetstukken voor mondverzorging
Sawgmore Elektrische monddouche, professionele waterflosser met 10 drukstanden en 8 opzetstukken voor mondverzorging
€ 71,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Monddouche Waterpik, zwart
Monddouche Waterpik, zwart
€ 132,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Waterpik monddouche, tandverzorging, draadloos, geavanceerd, opzetstukken, drukbereik, mondhygiëne
Waterpik monddouche, tandverzorging, draadloos, geavanceerd, opzetstukken, drukbereik, mondhygiëne
€ 169,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AENO Mondspoelsysteem, 3,7 V, 8 W, 2500 mAh, 200 ml
AENO Mondspoelsysteem, 3,7 V, 8 W, 2500 mAh, 200 ml
€ 46,18
Verkoper: Teosmart
Productafbeelding van Berdsen ClearJet X3: Draadloze mondspoelapparaat voor tandheelkundig gebruik
Berdsen ClearJet X3: Draadloze mondspoelapparaat voor tandheelkundig gebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oral-B Aquacare 4 mondspoelsysteem
Oral-B Aquacare 4 mondspoelsysteem
€ 81,10
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van AENO Opzetstukken voor monddouche DI1
AENO Opzetstukken voor monddouche DI1
€ 767,00/1kg
€ 15,34
Verkoper: Teosmart

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Draagbare mondspoelapparaat - Draadloos mondspoelapparaat - Tandverzorging - voor tanden - voor de mondholte - 500 ml


De Zenwire MagniSonic WF238 draagbare waterflosser is de ideale oplossing voor iedereen die waarde hecht aan een uitgebreide mondhygiëne. Dankzij de waterreservoir van 500 ml en de verschillende reinigingsstanden is deze ideaal voor dagelijkse tandreiniging thuis of onderweg. Geniet van de vrijheid van draadloos gebruik en effectieve verzorging van uw tanden en tandvlees.
Productoverzicht De waterflosser biedt u de mogelijkheid om uw mondverzorging aan te passen. Met 5 reinigingsstanden (zacht, normaal, krachtig, pulserend, DIY) en een druk tot 120 PSI kunt u de intensiteit van de reiniging aanpassen. De waterdichte behuizing met IPX8-certificering maakt veilig gebruik in vochtige omgevingen mogelijk, en de oplaadbare batterij met USB-opladen zorgt voor een lange levensduur.
Belangrijkste kenmerken en specificaties Deze draadloze mondspoelapparaat brengt uw mondverzorging naar een nieuw niveau. Dankzij de 2-minuten slimme timer en automatische pauze kunt u de duur van de pulserende reiniging efficiënt regelen.
  • 5 reinigingsstanden: Kies tussen de standen Zacht, Normaal, Krachtig, Pulserend en DIY en pas de reiniging aan uw behoeften aan.
  • Druk: De druk is instelbaar van 30 tot 120 PSI (2-9,65 bar) om zelfs hardnekkige voedselresten te verwijderen.
  • Waterreservoir: Het waterreservoir van 500 ml maakt langdurig gebruik mogelijk zonder frequent bijvullen en zorgt voor een comfortabele reiniging.
  • Timer: De 2-minuten slimme timer met automatische pauze bevordert efficiënt en veilig gebruik.
  • Waterdichtheid: Dankzij de IPX8-certificering is het apparaat volledig waterdicht en kan veilig in de douche worden gebruikt.
  • Ergonomisch ontwerp: Het moderne en stabiele ontwerp zorgt voor een comfortabele bediening, zowel thuis als onderweg.
  • Draaibare spuitmonden: De 360° draaibare spuitmonden maken flexibel gebruik mogelijk zonder het apparaat te hoeven verplaatsen en bereiken moeiteloos moeilijk bereikbare plaatsen.
  • Compatibiliteit: De waterflosser is veilig voor mensen met beugels, omdat er speciale spuitmonden in de verpakking zitten voor het reinigen van beugels en draden.
Aanvullende technische informatie:Merk: Zenwire Model: MagniSonic WF238 Type: Draadloze, draagbare waterflosserWaterreservoir: 500 ml Afmetingen: 250 × 75 × 75 mm Gewicht:** ongeveer 265 g Materiaal: ABS + PC Kleur: zwart Batterijcapaciteit:** 1100 mAh Oplaadtijd:** 3-4 uur Standby-tijd:** tot 90 dagen Geluidsniveau:** <72 dB USB-oplaadkabel:** inbegrepen in de verpakkingVoordelen en gebruik De draagbare waterflosser is niet alleen effectief, maar ook zeer veelzijdig. Het is ideaal voor dagelijkse mondhygiëne, professionele reiniging van tussenruimtes en verzorging van orthodontische hulpmiddelen. Voordelen van het product:Licht en draagbaar: Dankzij de compacte afmetingen en de handige tas is het ideaal voor onderweg.Aanpasbaar: Dankzij de 5 reinigingsstanden kunnen de behoeften van elke gebruiker worden vervuld.Effectieve reiniging: De druk van 120 PSI verwijdert effectief tandplak en voedselresten.Waterdicht: De IPX8-bescherming maakt gebruik mogelijk in vochtige omgevingen.Uitgebreide accessoires: Wordt geleverd met 6 spuitmonden voor verschillende toepassingen en een USB-oplaadkabel.Waarom dit product kiezen? De Zenwire WF238 waterflosser is het ideale apparaat voor een complete mondhygiëne. Het combineert innovatieve technologie met een doordacht ontwerp om u de best mogelijke tandreiniging te bieden. Kies voor kwaliteit en ervaar de voordelen van draagbare tandverzorging
Model
Kabellos
Gewicht
265 g
Inhoud
500 ml
Fabrikant
ZENWIRE
Aantal stuks
1
EAN
5904507521684

Model
Kabellos
Gewicht
265 g
Inhoud
500 ml
Fabrikant
ZENWIRE
Aantal stuks
1
EAN
5904507521684
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
HDeye Professionele, draagbare mondspoelapparaat met 6 opzetstukken, 300 ml reservoir, IPX7 waterdichtheid en 5 standen
€ 62,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
Olvy Waschsauger PRO: Stoomreiniger voor meubels, tapijtreiniger inclusief accessoires, natzuiger voor banken, matrassen, auto's en tapijten
€ 179,98/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
Promedix PR-770B mondspoelsysteem, 0,16 l
€ 240,88/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,54
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,70
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Professionele mondspoel met HDeye, voorzien van 5 drukstanden, een zichtbare tank van 300 ml en 6 spuitmonden - IPX7 waterdicht, batterijduur van 15 dagen
Professionele mondspoel met HDeye, voorzien van 5 drukstanden, een zichtbare tank van 300 ml en 6 spuitmonden - IPX7 waterdicht, batterijduur van 15 dagen
€ 62,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
Oral-B Aqua Care 4, Blauw, Wit, Draadloze mondspoel, Roterende opzetborstel, Oxyjet, Batterij, 1 opzetstuk/stuk
€ 22.100,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 221,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
Blink Outdoor 4 - Netwerkbewakingscamera - Geschikt voor binnen- en buitengebruik - Weerbestendig - Kleurweergave (dag en nacht) - 1080p - Audio - Draadloos - Wi-Fi - Met Sync Module Core
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 87,71
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 65,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,99
-7%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 28,74
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
Einhell nat- en droogzuiger TC-VC 1812 S
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 74,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
UISEBRT Vliegenraam, 80 x 100 cm, Insektenbescherming, Vliegenhor, Muggengaas, met aluminium frame, zonder boren en schroeven, antraciet
€ 21,09/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 21,09
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Waterpik WF-100EU irrigatiesysteem, wit
Waterpik WF-100EU irrigatiesysteem, wit
€ 158,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 103,22
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Promedix PR-770W mondspoelsysteem, inhoud 0-16 liter
Promedix PR-770W mondspoelsysteem, inhoud 0-16 liter
€ 84,90/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 36,93
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Ninja Multi-Function Robot: Food Processor. Multi-Purpose and Personal Blender - BN800EU 3 in 1 Auto-IQ
Ninja Multi-Function Robot: Food Processor. Multi-Purpose and Personal Blender - BN800EU 3 in 1 Auto-IQ
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 288,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
Brita Filter Maxtra Pro 5+1 (6 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 32,49
Verkoper: esiteo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 23 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een degelijke, uitstekende monddouche!
Beoordeeld op 14 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Draagbare monddouche
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mondspoelmachine, 300 ml, 5 standen, met 6 spuitkoppen, UV-sterilisatie, USB-C, batterij 2000 mAh, waterdruk 2,8–9,0 bar, inclusief etui
Mondspoelmachine, 300 ml, 5 standen, met 6 spuitkoppen, UV-sterilisatie, USB-C, batterij 2000 mAh, waterdruk 2,8–9,0 bar, inclusief etui
€ 38,70
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
€ 110,57/1kg
Productafbeelding van Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
Mondspoelsysteem, elektrische tandenreiniger MalTec Toothie X60, 150 PSI, oplaadbare batterij 2600 mAh, 4 werkingsmodi, draadloos, zwart, met reistas
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,70
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van 10 stuks metalen drinkbakken voor varkens, met een eendenbek-mondstuk, geschikt voor vee, landbouwaccessoires
10 stuks metalen drinkbakken voor varkens, met een eendenbek-mondstuk, geschikt voor vee, landbouwaccessoires
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 50,65/1kg