Fichte aanmaakhout, droog, 25 kg, geschikt voor kachel, barbecue en kooktoestel

€ 46,27

€ 35,94-22%

€ 1,44 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Brandhout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KD11410 Aardgasdetector
KD11410 Aardgasdetector
€ 35,99
Verkoper: Luxtom
Productafbeelding van Houtpakket - 5 DM3-clips - W-9994DOP/EC
Houtpakket - 5 DM3-clips - W-9994DOP/EC
€ 4,76/1m²
€ 4,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olczyk houtpellets, 15 kg, 6 mm
Olczyk houtpellets, 15 kg, 6 mm
€ 1,67/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Pitmaster Ovengedroogd Haardhout 8kg
Pitmaster Ovengedroogd Haardhout 8kg
€ 18,95
Verkoper: Roost
Productafbeelding van 25 liter oven gedroogd brandhout van Hainbuche - geschikt voor kachel, open haard, en barbecue (houtlengte ongeveer 25 cm, vochtgehalte onder de 15%)
25 liter oven gedroogd brandhout van Hainbuche - geschikt voor kachel, open haard, en barbecue (houtlengte ongeveer 25 cm, vochtgehalte onder de 15%)
€ 2,36/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biobrandstof voor kachel, 1 liter vloeibaar -ethanol, 94,5%
Biobrandstof voor kachel, 1 liter vloeibaar -ethanol, 94,5%
€ 17,98/1l
€ 18,98
-5%
€ 17,98
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Houtbriketten 20 kg - Hoog verwarmingsvermogen, Lange gloeiduur
Houtbriketten 20 kg - Hoog verwarmingsvermogen, Lange gloeiduur
€ 99,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van Birkenbündel Flammifera
Birkenbündel Flammifera
€ 58,47/1m
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Steenkool, 25 kg. Anthracietkolen, 5-50 mm. Hoge calorische waarde. Geschikt voor kachel. Verwarmingskolen GiDeli
Steenkool, 25 kg. Anthracietkolen, 5-50 mm. Hoge calorische waarde. Geschikt voor kachel. Verwarmingskolen GiDeli
€ 1,28/1kg
1,8Gemiddelde beoordeling: 1,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 2 kg aanmaakhout Feniks, ecologisch aanmaakhout, aanmaakhout van wol, aanmaakhout van hout, voor barbecueën, BioBBQ aanmaakhout
2 kg aanmaakhout Feniks, ecologisch aanmaakhout, aanmaakhout van wol, aanmaakhout van hout, voor barbecueën, BioBBQ aanmaakhout
€ 27,85/1kg
€ 55,70
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Natuurlijke brandstarter voor BBQ en open haard - 100% Fatwood (2 stuks)
Natuurlijke brandstarter voor BBQ en open haard - 100% Fatwood (2 stuks)
€ 26,61
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van Schamotte-mortel, schamottecement, emmer van 2,5 kg
Schamotte-mortel, schamottecement, emmer van 2,5 kg
€ 6,44/1kg
€ 22,54
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen
Productafbeelding van Aanstekers voor de open haard, 20 cm lang, geschikt voor kachels
Aanstekers voor de open haard, 20 cm lang, geschikt voor kachels
€ 6,27
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen
Productafbeelding van Duurzaam Mini Brandhout voor Vuurkorven - Oven Gedroogd Hardhout - Geschikt voor Kleinere Vuurputten
Duurzaam Mini Brandhout voor Vuurkorven - Oven Gedroogd Hardhout - Geschikt voor Kleinere Vuurputten
€ 364,03
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van Speciale mortel voor kachelinstallaties, emmer 2 kg, verschillende kleuren | Emmer 2 kg | Braamdonker (RAL 3012) *A
Speciale mortel voor kachelinstallaties, emmer 2 kg, verschillende kleuren | Emmer 2 kg | Braamdonker (RAL 3012) *A
€ 22,60/1kg
€ 45,19
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen
Productafbeelding van Merkloze beukensnippers
Merkloze beukensnippers
€ 3,63/1kg
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Harde beuken- en eikenhoutsbriketten (3 x 10 kg) voor open haard en verwarming
Harde beuken- en eikenhoutsbriketten (3 x 10 kg) voor open haard en verwarming
€ 88,19
Gratis bezorging
Verkoper: Kleyn
Productafbeelding van Pini Kay - Houtbriketten – 12 Stuks – ca. 10 kg – Hardhout Briketten – 850 g per Briket – Voor Houtkachel, Open Haard & Vuurkorf
Pini Kay - Houtbriketten – 12 Stuks – ca. 10 kg – Hardhout Briketten – 850 g per Briket – Voor Houtkachel, Open Haard & Vuurkorf
€ 97,38/1m
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Aanstekers voor de open haard, gemaakt van houtwol, in een opvouwbare doos | 100 stuks
Aanstekers voor de open haard, gemaakt van houtwol, in een opvouwbare doos | 100 stuks
€ 25,20
Gratis bezorging
Verkoper: Kaminladen
Productafbeelding van 30 kg Beuken Houtblokken voor Open Haard en Grill
30 kg Beuken Houtblokken voor Open Haard en Grill
€ 3,17/1kg
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Aanstookhout van het merk Woodok is een hoogwaardig product gemaakt van droog vurenhout. Het is ideaal om vuur te maken in kachels, open haarden en barbecues. Het hout is droog, wat zorgt voor een snelle en efficiënte ontsteking. Door de droge structuur brandt het hout gelijkmatig en produceert het de juiste hoeveelheid warmte. - Lengte van de stukken: willekeurig - Materiaal: vurenhout - Staat: droog - Kleur: natuurlijk - Gewicht: 25 kg.
Gewicht
25 kg
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Spar
Soort brandhout
Aanmaakhout
EAN
5902138732141
Fabrikant
WOODOK

Gewicht
25 kg
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Spar
Soort brandhout
Aanmaakhout
EAN
5902138732141
Fabrikant
WOODOK
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Houtpakket - 5 DM3-clips - W-9994DOP/EC
Houtpakket - 5 DM3-clips - W-9994DOP/EC
€ 4,76/1m²
€ 4,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 25 liter oven gedroogd brandhout van Hainbuche - geschikt voor kachel, open haard, en barbecue (houtlengte ongeveer 25 cm, vochtgehalte onder de 15%)
25 liter oven gedroogd brandhout van Hainbuche - geschikt voor kachel, open haard, en barbecue (houtlengte ongeveer 25 cm, vochtgehalte onder de 15%)
€ 2,36/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 58,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Buchen aanmaakhout, droog, 20 kg, geschikt voor open haard, barbecue en kachel
Buchen aanmaakhout, droog, 20 kg, geschikt voor open haard, barbecue en kachel
€ 1,76/1kg
€ 35,20
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2796
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van NABBI Plastic bloempot DUC600TE, 60 cm - donkergrijs
NABBI Plastic bloempot DUC600TE, 60 cm - donkergrijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 25,95
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van Květináč Prosperplast POTATO GROWER voor het kweken van aardappelen, 39,2 cm, antraciet
Květináč Prosperplast POTATO GROWER voor het kweken van aardappelen, 39,2 cm, antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 11,68
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van GreenBlue automatische eierkoker, vermogen 400 W, maximaal 7 eieren, maatbeker, 220-240 V, 50 Hz, GB573
GreenBlue automatische eierkoker, vermogen 400 W, maximaal 7 eieren, maatbeker, 220-240 V, 50 Hz, GB573
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 22,19
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Emerio EB-115560.12 Emerio Eierkocher,6 Eier,Licht-/Deutsche Sprachanzeige
Emerio EB-115560.12 Emerio Eierkocher,6 Eier,Licht-/Deutsche Sprachanzeige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 244
€ 25,99
Verkoper: TEC-MORE
Gartenstuhl Outdoorstuhl Stapelstuhl stapelbar Metall Textilen Anthrazit Outdoor
Buitenstoel, tuinstoel, stapelstoel, metaal, textiel, antraciet
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 32,98
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Star Trading 3-delige wandlamp, buitenverlichting, bruin, IP44, voor gevelmontage, met schemersensor, 3 lampen
Star Trading 3-delige wandlamp, buitenverlichting, bruin, IP44, voor gevelmontage, met schemersensor, 3 lampen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 23,70
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
Maclean MCE610 10" 12W LED Ring Light with Tripod Stand and Bluetooth Shutter 3 Colors 10 brightness levels 10% -100% Adjustable brightness 160 LED Smartphone Holder lighting light
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 26,83
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Zonnepaneelverlichting Greenblue GB122, vrijstaand tuinverlichting - bolvormig, 15x15x48 cm, met kleurrijke LED-verlichting
Zonnepaneelverlichting Greenblue GB122, vrijstaand tuinverlichting - bolvormig, 15x15x48 cm, met kleurrijke LED-verlichting
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,52
-9%
€ 24,77
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Set van 12 verkoelende handdoeken, verkoelende handdoeken, sport handdoek voor verkoeling, yogahanddoek
Set van 12 verkoelende handdoeken, verkoelende handdoeken, sport handdoek voor verkoeling, yogahanddoek
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 24,18
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van PIR-bewegingsmelder met schemersensor. Infrarood. IP44, wit. Bereik: 12 meter. Maximale belasting: 800/1200W. Model: MCE358 W
PIR-bewegingsmelder met schemersensor. Infrarood. IP44, wit. Bereik: 12 meter. Maximale belasting: 800/1200W. Model: MCE358 W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 19,82
-45%
€ 10,74
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Nordic Walking wandelstokken, trekkingstokken, blauw
Nordic Walking wandelstokken, trekkingstokken, blauw
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 13,19
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Domácí bezdrátová meteostanice E3070
Emos E3070, AAA, zwart, wit, 13,9 cm, 10 cm, 5,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,43
Verkoper: Feim-SK
Productafbeelding van Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Wit
Langwerpige, hoge bloempot RATO Case DRC600T | Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 29,95
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van Automatische eierkoker 400 W tot 7 eieren maatbeker 220-240 V 50 Hz GB572 GreenBlue
Automatische eierkoker 400 W tot 7 eieren maatbeker 220-240 V 50 Hz GB572 GreenBlue
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 20,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Nordic Walking wandelstokken, trekkingstokken, zwart
Nordic Walking wandelstokken, trekkingstokken, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 13,14
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Logitech Bluetooth-audioadapter Draadloze Bluetooth-audioreceiver nieuw model
Logitech Bluetooth-audioadapter Draadloze Bluetooth-audioreceiver nieuw model
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 39,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,16
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Welkomstdeals
Productafbeelding van grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
grillas® 10 kg biologische open haard- en barbecue-aanmaakblokjes ca. 800 stuks, van houtwol, in was geïmpregneerd, kolenaansteker, aanmaakwol, aanmaakhulp zonder resten
€ 4,46/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 46,99
-5%
€ 44,64
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Allibert Trenton Eetstoel + Kussen; 226453
Allibert Trenton Eetstoel + Kussen; 226453
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 91,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van LEKI - 65025201110 - Nordic walkingstokken - lengte 110 cm
LEKI - 65025201110 - Nordic walkingstokken - lengte 110 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: ekwip
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
tillvex® Ligstoel Opvouwbaar tot 200kg | Zonnebed Tuinligstoel Weerbestendig Balkon, Tuin & Terras | Outdoor Ligstoel Verstelbaar met Dik Kussen | Relaxligstoel Nekrolkussen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 158
€ 93,79
-5%
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
Olczyk Pellets, pallet met 65 zakken, 975 kg, gecertificeerde houtpellets
€ 43,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.099,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.