Medicube - TXA Niacinamide Capsule Cream – Crème in capsulevorm met TXA en Niacinamide – 55g

€ 32,49

€ 227,20 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
€ 268,60/1l
€ 22,95
-41%
€ 13,43
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
€ 605,00/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
€ 220,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,40
-10%
€ 16,56
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
€ 965,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van COSRX Centella Blemish Cream 30ml - Kalmerende crème voor een onzuivere huid
COSRX Centella Blemish Cream 30ml - Kalmerende crème voor een onzuivere huid
€ 0,60/1l
€ 18,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Probio-cica Enrich Cream (50 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Probio-cica Enrich Cream (50 ml)
€ 357,80/1l
€ 17,89
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Hydraterende crème met placenta
Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml - Hydraterende crème met placenta
€ 777,00/1l
€ 38,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
€ 321,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
€ 589,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,27
-18%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Hydraterende Crème
Skin1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Hydraterende Crème
€ 226,93/1l
€ 17,02
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yuja Niacin Verhelderende gezichtscrème (Anti-acne crème), 60 g
Yuja Niacin Verhelderende gezichtscrème (Anti-acne crème), 60 g
€ 372,00/1kg
€ 22,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Frudia Verhelderende gezichtscrème, 55g
Frudia Verhelderende gezichtscrème, 55g
€ 483,09/1l
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van EQQUALBERRY Vitamine Verhelderende Crème 50ml, een crème die de huid verheldert
EQQUALBERRY Vitamine Verhelderende Crème 50ml, een crème die de huid verheldert
€ 659,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medisco Peelieve Cica Crème
Medisco Peelieve Cica Crème
€ 50,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Medicube - TXA Niacinamide Capsule Cream – Crème in capsules met TXA en Niacinamide – 55g

Deze crème in capsules met niacinamide, tranexaminezuur en alfa-arbutine helpt de huidskleur te egaliseren, pigmentvlekken te verminderen en dagelijkse hydratatie te bieden.

Medicube - TXA Niacinamide Capsule Cream – Crème in capsules met TXA en Niacinamide – 55g

Verheldering, egalisatie van de huidskleur en hydratatie in een lichte, capsule-crème formule

Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream is een verhelderende en hydraterende crème, speciaal ontwikkeld voor huid met pigmentvlekken, littekens en een ongelijkmatige huidskleur. De formule combineert niacineamide, tranexaminezuur (TXA) en ingrediënten die hydratatie en de beschermende barrière ondersteunen, om het uiterlijk van de huid te verbeteren zonder een zwaar gevoel achter te laten.

De crème helpt geleidelijk de huidskleur te egaliseren, de uitstraling te verbeteren en het hydratatieniveau te verhogen. Het is bijzonder geschikt voor een doffe, gedehydrateerde huid met zichtbare pigmentvlekken of littekens, en heeft dagelijkse verzorging nodig.

Voordelen:

    • Helpt de huidskleur te egaliseren en de zichtbaarheid van pigmentvlekken te verminderen;
    • Verbetert de helderheid en uitstraling van de huid;
    • Biedt hydratatie zonder een zwaar, vettig gevoel;
    • Ondersteunt de beschermende barrière van de huid;
    • Helpt het uiterlijk van een doffe en ongelijkmatige huid te verbeteren;
  • Lichte formule, geschikt voor dagelijks gebruik.

Belangrijkste actieve ingrediënten:

  • Niacinamide – Helpt de huidskleur te egaliseren, ondersteunt de beschermende barrière van de huid en verbetert het uiterlijk van poriën.
  • Tranexamic Acid – Ondersteunt de verzorging van huid met pigmentvlekken en een ongelijkmatige huidskleur.
  • Alpha-Arbutin – Helpt de huid te verhelderen en het uniforme uiterlijk te verbeteren.
  • 3-O-Ethyl Ascorbic Acid – Een vitamine C-afgeleide met een antioxidant- en verhelderend effect.
  • Ceramide NP – Ondersteunt de heropbouw van de beschermende barrière en vermindert vochtverlies.

Consistentie en geur:

De lichte, romige formule bevat actieve capsules die tijdens het aanbrengen oplossen. Het laat de huid zacht en gehydrateerd achter. De geur kan subtiel aanwezig zijn.

Geschikt voor:

Geschikt voor alle huidtypes, met name voor huiden met pigmentvlekken, littekens van acne, een ongelijkmatige huidskleur, een doffe en gedehydrateerde huid.


Gebruik:

Breng een geschikte hoeveelheid crème aan op de gereinigde en getoniseerde huid van het gezicht, als laatste of voorlaatste stap in uw huidverzorgingsroutine. Verdeel de crème zachtjes en masseer deze in tot het volledig is opgenomen. Gebruik 's ochtends en/of 's avonds. Gebruik overdag een SPF-product.

Voer voor het eerste gebruik een allergietest uit.


▶Bekijk de ingrediëntenlijst

Aqua, Glycerin, Niacinamide, Methylpropaandiol, Propaandiol, 1,2-Hexanediol, Dipropyleenglycol, Caprylisch/Caprisch Triglyceride, Glycereth-26, Butyleenglycol, Arginine, Ethylhexylpalmitate, Carbomeer, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltauraat/VP Copolymer, C12-14 Alketh-12, Simethicone, Ethylhexylglycerin, Melia Azadirachta Bloemenextract, Melia Azadirachta Bladerenextract, Adenosine, Polyacrylaat-13, Disodium EDTA, Cyanocobalamine, Triethyl Citraat, Betaine, Polysorbaat 20, Glycerylstearaat, Gehydrolyseerd Sclerotiumgom, Tranexaminezuur, Panthenol, Hibiscus Esculentus Vruchtenextract, Coccinia Indica Vruchtenextract, Corallina Officinalis Extract, Polysorbaat 20, Sorbitan Isostearaat, Glutathion, Fragaria Ananassa Vruchtenextract, Castanea Crenata Schil Extract, Citrus Junos Schil Extract, Betula Alba Schors/Blad Extract, Ricinus Communis Zaadolie, Bisabolol, Ferulinezuur, Illicium Verum Vrucht/Zaad Olie, Octyldodecanol, Cymbopogon Citratus Bladolie, Gehydrolyseerd Hyaluronzuur, 3-O-Ethyl Ascorbinezuur, Natriumhyaluronaat, Alpha-Arbutine, Gehydrogeneerde Lectine, Ceramide NP, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronaat, Caprylyl Glycol, Natrium Acetyleerd Hyaluronaat, Hyaluronzuur, Natriumhyaluronaat Crosspolymeer, Gehydrolyseerd Natriumhyaluronaat, Kaliumhyaluronaat

De fabrikant behoudt zich het recht voor om periodiek de verpakking en de samenstelling van het product te wijzigen zonder voorafgaande kennisgeving. Het ontvangen product kan er anders uitzien dan op de afbeelding, maar behoudt dezelfde kwaliteit en originaliteit.

VeiligheidVeiligheid
Model
TXA + Niacinamide
Gewicht
143 g
Inhoud
55 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Niacinamide (50.000 ppm), Methylpropaandiol, Propaandiol, 1,2-Hexaandiol, Dipropyleenglycol, Capryl/caprine Triglyceride, Glycerylglycoside, Butyleenglycol, Arginine, Ethylhexylpalmitate, Carbomeer, Cetearylalcohol, Cetearyloverivaat, Sorbitanolverivaat, C12-14 Alketh-12, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, Simethicone, Ethylhexylglycerine, Melia Azadirachta bloemextract, Melia Azadirachta bladerenextract, Adenosine, Polyacrylaat-13, Dinatrium EDTA, Cyanocobalamine, Triethylcitraat, Betaïne, Polyisobuteen, Glycerylstearaat, Gehydrolyseerd Sclerotiumgom, Tranexaminezuur, Abelmoschus Esculentus (Okra) fruitextract, Panthenol, Coccinia Indica fruitextract, Corallina Officinalis extract, Polysorbaat 20, Sorbitanisotearaat, Glutathion, Fragaria Vesca (Aardbei) fruitextract, Castanea Crenata (Kastanje) schilextract, Citrus Junos schilextract, Betula Platyphylla Japonica schors/bladextract, Ricinus Communis (Wonderboom) zaadolie, Bisabolol, Ferulinezuur, Cymbopogon Citratus bladolie, Illicium Verum (Anijs) fruit/zaadolie, Octyldodecanol, Gehydrolyseerd Hyaluronzuur, 3-O-ethyl Ascorbinezuur, Natriumhyaluronaat, Alpha-arbutine, Gehydrogeneerde lecithine, Ceramide NP, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Caprylylglycol, Natriumacetylhyaluronaat, Hyaluronzuur, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Kaliumhyaluronaat
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Dames
EAN
8800289461088

Model
TXA + Niacinamide
Gewicht
143 g
Inhoud
55 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Niacinamide (50.000 ppm), Methylpropaandiol, Propaandiol, 1,2-Hexaandiol, Dipropyleenglycol, Capryl/caprine Triglyceride, Glycerylglycoside, Butyleenglycol, Arginine, Ethylhexylpalmitate, Carbomeer, Cetearylalcohol, Cetearyloverivaat, Sorbitanolverivaat, C12-14 Alketh-12, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, Simethicone, Ethylhexylglycerine, Melia Azadirachta bloemextract, Melia Azadirachta bladerenextract, Adenosine, Polyacrylaat-13, Dinatrium EDTA, Cyanocobalamine, Triethylcitraat, Betaïne, Polyisobuteen, Glycerylstearaat, Gehydrolyseerd Sclerotiumgom, Tranexaminezuur, Abelmoschus Esculentus (Okra) fruitextract, Panthenol, Coccinia Indica fruitextract, Corallina Officinalis extract, Polysorbaat 20, Sorbitanisotearaat, Glutathion, Fragaria Vesca (Aardbei) fruitextract, Castanea Crenata (Kastanje) schilextract, Citrus Junos schilextract, Betula Platyphylla Japonica schors/bladextract, Ricinus Communis (Wonderboom) zaadolie, Bisabolol, Ferulinezuur, Cymbopogon Citratus bladolie, Illicium Verum (Anijs) fruit/zaadolie, Octyldodecanol, Gehydrolyseerd Hyaluronzuur, 3-O-ethyl Ascorbinezuur, Natriumhyaluronaat, Alpha-arbutine, Gehydrogeneerde lecithine, Ceramide NP, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Caprylylglycol, Natriumacetylhyaluronaat, Hyaluronzuur, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Kaliumhyaluronaat
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Dames
EAN
8800289461088
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
K-SECRET - SEOUL 1988 Sérum: Retinol liposoom 2% + Zwarte ginseng, 30ml anti-aging serum
€ 531,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
€ 508,91/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: DaniChou
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 602,30/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 73,80
-18%
€ 60,23
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - Verhelderend serum met tranexaminezuur en niacinamide
Medicube TXA Niacinamide 15 Serum 30 ml - Verhelderend serum met tranexaminezuur en niacinamide
€ 966,67/1l
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
Apple iPhone 16 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 128 GB opslag, 48 MP camera, iOS 18, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 610
Gereviseerd
€ 850,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Anua Rice 70 Glow Melktonic, 250 ml
Anua Rice 70 Glow Melktonic, 250 ml
€ 28,75
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
Anua Azelaïnezuur 10% Hyaluron Roodheid Verminderend Serum, 30 ml
€ 865,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 25,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
€ 605,00/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask, 100 gram
Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask, 100 gram
€ 185,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Glow Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Glow Serum (30 ml)
€ 344,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 16,76
-38%
€ 10,33
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
Beauty of Joseon Ginseng Essence Water (150 ml)
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Medicube Deep Vita C Capsule Cream (55 gr)
Medicube Deep Vita C Capsule Cream (55 gr)
€ 125,35/1kg
€ 26,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 13,65
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Serum (30 ml)
€ 574,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,24
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l