Kleur:

Starbucks Cold Cup Large Edition Becher 710ml wiederverwendbar

€ 13,49

plus € 10,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 11 – do 12 november
Onze bestedeals
Koffiekopjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Stanley AeroLight™ drinkbeker voor onderweg, 0,47 liter - Elektrisch geel
Stanley AeroLight™ drinkbeker voor onderweg, 0,47 liter - Elektrisch geel
€ 59,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Moomin mug 0,3L Mymbles mother 1006197
Moomin mug 0,3L Mymbles mother 1006197
€ 23,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van caterado by Esmeyer Kaffeebecher "Fakt", weiá mit Aufdruck
caterado by Esmeyer Kaffeebecher "Fakt", weiá mit Aufdruck
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,00
-€ 3,15
€ 75,85
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Starbucks You are Here“ Tasse –czech repuplic Edition
Starbucks You are Here“ Tasse –czech repuplic Edition
€ 47,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Starbucks Tasse Weihnachten - Mug Dottie Red 355ml
Starbucks Tasse Weihnachten - Mug Dottie Red 355ml
€ 32,00
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Moomin mug 0,3L Ancestor black 1019852
Moomin mug 0,3L Ancestor black 1019852
€ 23,90
Verkoper: HausDerGeschenke
KUBEK PODRÓŻNY Z TWORZYWA PLA CREASY LU 240 ml - ECOFFEE CUP
REISBEKER VAN BIJENWAKS CREASY LU, 240 ml - ECOFFEE CUP
€ 39,52
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Rosenthal Becher mit Henkel Iron 24120-405303-65505
Rosenthal Becher mit Henkel Iron 24120-405303-65505
€ 18,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Porzellanbecher mit Henkel in Form eines Löwenschwen rest
Porzellanbecher mit Henkel in Form eines Löwenschwen rest
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Rubytec beker voor Robusta
Rubytec beker voor Robusta
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Jura cappuccinobekers en ondertassen, set van 2, 66501, bekers
Jura cappuccinobekers en ondertassen, set van 2, 66501, bekers
€ 57,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Könitz Porzellan, Asterix-Paff! beker
Könitz Porzellan, Asterix-Paff! beker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Moomin mug 0,3L Moomin house 1015964
Moomin mug 0,3L Moomin house 1015964
€ 23,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Rosenthal Kaffee-Obertasse Weiss 19600-800001-14742
Rosenthal Kaffee-Obertasse Weiss 19600-800001-14742
€ 31,50
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van My Neighbor Totoro Cup & Straw Set 3-Set
My Neighbor Totoro Cup & Straw Set 3-Set
€ 28,23
-53%
€ 13,01
Verkoper: reddotcommerce
Productafbeelding van Hrnek, Playstation, 315 ml
Hrnek, Playstation, 315 ml
€ 8,11
Verkoper: MagicalGames
Productafbeelding van Moomin mug 0,3L Thingumy and Bob green 1025547
Moomin mug 0,3L Thingumy and Bob green 1025547
€ 23,90
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Hutschenreuther Kaffee-Obertasse Weiss 02013-800001-14742
Hutschenreuther Kaffee-Obertasse Weiss 02013-800001-14742
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van FIFTYEIGHT PRODUCTS T014301 FIFTYEIGHT Kaffeetasse 200ml - Glücklich weiß
FIFTYEIGHT PRODUCTS T014301 FIFTYEIGHT Kaffeetasse 200ml - Glücklich weiß
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 73,66
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tescoma Šálek ontbijtbeker, met onderbord
Tescoma Šálek ontbijtbeker, met onderbord
€ 19,17
Verkoper: TisknuLevneCZ

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

710ml/24oz Höhe: ca. 30 cm, Durchmesser: ca. 10 cm Material: Kunststoff
Hoogte
30 cm
Diameter
10 cm
Volume
710 ml
Materiaal
Kunststof
Fabrikant
Starbucks
EAN
0762111519320
762111519320

Hoogte
30 cm
Diameter
10 cm
Volume
710 ml
Materiaal
Kunststof
Fabrikant
Starbucks
EAN
0762111519320
762111519320
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
Senseo Milka Choco pads, chocoladedrank, cacaodrank, koffiepads, 8 pads voor 8 porties, 112 g
€ 68,01/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,19
-2%
€ 10,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rotho universele prullenbak, modelnummer 7846851851
Rotho universele prullenbak, modelnummer 7846851851
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,57
-11%
€ 13,72
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van iPhone 17 Pro Max, 256GB, zilver
iPhone 17 Pro Max, 256GB, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.609,13
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Starbucks Coffee To Go Becher Cup Mehrwegbecher Deckel 16oz Mint Grün
Starbucks Coffee To Go Becher Cup Mehrwegbecher Deckel 16oz Mint Grün
€ 14,50
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2784
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Stanley AeroLight, Groen, Roestvrij staal, Roestvrij staal, Koffie, Sap, Thee, 6 uur, 8 uur
Stanley AeroLight, Groen, Roestvrij staal, Roestvrij staal, Koffie, Sap, Thee, 6 uur, 8 uur
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 63,40
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics
Productafbeelding van Starbucks Cold Cup Magenta 17oz
Starbucks Cold Cup Magenta 17oz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van 12 kunstbloemen wandpanelen, rozenwand, 40x60 cm. Geschikt als decoratie voor een bruiloft of als achtergrond
12 kunstbloemen wandpanelen, rozenwand, 40x60 cm. Geschikt als decoratie voor een bruiloft of als achtergrond
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 167,58
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Unyqoos® Gebreide plaid – warme, zachte woondeken, 140 x 190 cm, grijs, 100% polyacryl,  Standard 100
Unyqoos® Gebreide plaid – warme, zachte woondeken, 140 x 190 cm, grijs, 100% polyacryl, Standard 100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Unyqoos
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 cl
Monin Koffiesiropen geschenkset - 5 x 5 clWegwerp
€ 79,80/1l
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Schoenen Adidas HQ6507
Schoenen Adidas HQ6507
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: AreaSport
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 324,37
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 12,00
Verkoper: mijubox
Productafbeelding van Arendo Stab melkschuimer met speciale spiraal, elektrisch handmatig melkschuimer
Arendo Stab melkschuimer met speciale spiraal, elektrisch handmatig melkschuimer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 13,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Ascona bagageset, 5-delig, bestaande uit een koffer met wielen, een harde koffer, een reistas en een toilettas, handbagageset - Lila
Ascona bagageset, 5-delig, bestaande uit een koffer met wielen, een harde koffer, een reistas en een toilettas, handbagageset - Lila
€ 119,90
Verkoper: Travelhouse
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
CLEANMAXX Accu-handstofzuiger set, 7-delig, 7,4V, modelnummer 302467
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 49,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van UISEBRT Polyrotan tuinmeubelset voor 4 personen - 2-zitsbank, 2 fauteuils, tafel met glazen blad en kussens – Weerbestendige balkonmeubels, tuinset voor buiten, tuin, terras, wit, met glas
UISEBRT Polyrotan tuinmeubelset voor 4 personen - 2-zitsbank, 2 fauteuils, tafel met glazen blad en kussens – Weerbestendige balkonmeubels, tuinset voor buiten, tuin, terras, wit, met glas
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 131,99
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
Arendo voorraadpotten, set van 6 glazen containers van 2 liter, gemaakt van borosilicaatglas, met deksel, stickers en tekstmarkers. Set van 6. Hittebestendig, luchtdicht, geschikt voor de magnetron en vaatwasserbestendig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 6 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer mooi
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Autohouder voor beker en muntgeld voor BMW E46, modeljaren 1998-2004, zwart
Autohouder voor beker en muntgeld voor BMW E46, modeljaren 1998-2004, zwart
€ 40,99
Gratis bezorging3% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 3D-eenhoorn mok met lepel en schotel, 350 ml, keramiek, koffiemok, cadeau-idee
3D-eenhoorn mok met lepel en schotel, 350 ml, keramiek, koffiemok, cadeau-idee
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D-mok met luiaardmotief, inclusief lepel en schotel, 350 ml, keramiek, cadeau-idee
3D-mok met luiaardmotief, inclusief lepel en schotel, 350 ml, keramiek, cadeau-idee
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok zwangerschapsgeschenk, "Mama in wording 2026", roze, 400 ml, met lepel en onderzetter
Koffiemok zwangerschapsgeschenk, "Mama in wording 2026", roze, 400 ml, met lepel en onderzetter
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 3D-dinosaurus mok, keramiek, 350 ml, koffiemok, theemok, cadeau-idee
3D-dinosaurus mok, keramiek, 350 ml, koffiemok, theemok, cadeau-idee
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Panda koffiekop, 3D keramiek, met lepel en onderzetter, 350 ml, vaatwasmachinebestendig
Panda koffiekop, 3D keramiek, met lepel en onderzetter, 350 ml, vaatwasmachinebestendig
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische mok, roze met goudkleurige bedrukking, 400 ml. Cadeau voor een dochter
Keramische mok, roze met goudkleurige bedrukking, 400 ml. Cadeau voor een dochter
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok 400 ml, zwart met goudkleurige opdruk: "Jij bent mijn favoriete tovenaar/heks." Geschenkverpakking
Koffiemok 400 ml, zwart met goudkleurige opdruk: "Jij bent mijn favoriete tovenaar/heks." Geschenkverpakking
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok "Papa", marmergrijs, 400 ml, met deksel, lepel, kaart en cadeauverpakking
Koffiemok "Papa", marmergrijs, 400 ml, met deksel, lepel, kaart en cadeauverpakking
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok Chef, cadeau, 400 ml, zwart, mat glazuur, cadeauverpakking
Koffiemok Chef, cadeau, 400 ml, zwart, mat glazuur, cadeauverpakking
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rentnerin theekop 400 ml, roze marmer met goudbedrukking, inclusief deksel en lepel, cadeauverpakking
Rentnerin theekop 400 ml, roze marmer met goudbedrukking, inclusief deksel en lepel, cadeauverpakking
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Matcha-set met cadeauverpakking, 4-delig, keramiek en bamboe
Matcha-set met cadeauverpakking, 4-delig, keramiek en bamboe
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische mok met deksel en lepel, met een 3D-ontwerp van een vos, geschikt voor koffie en thee
Keramische mok met deksel en lepel, met een 3D-ontwerp van een vos, geschikt voor koffie en thee
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Keramische ezel-mok met deksel en lepel, 3D-design, grappige theemok, cadeau-idee
Keramische ezel-mok met deksel en lepel, 3D-design, grappige theemok, cadeau-idee
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 360 ml, blauw, sterrenmotief, vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig
Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 360 ml, blauw, sterrenmotief, vaatwasmachinebestendig, magnetronbestendig
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 480 ml, groen, sterrenmotief, geschikt voor magnetron, vaatwasserbestendig
Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 480 ml, groen, sterrenmotief, geschikt voor magnetron, vaatwasserbestendig
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 480 ml, blauw, sterrenmotief, geschikt voor magnetron, vaatwasserbestendig
Koffiemokken set, 6 stuks, steengoed, 480 ml, blauw, sterrenmotief, geschikt voor magnetron, vaatwasserbestendig
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemokken, steengoed, set van 6, 350 ml/360 ml, kleur: Bonita-blauw
Koffiemokken, steengoed, set van 6, 350 ml/360 ml, kleur: Bonita-blauw
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok met de tekst "Beste vriendin ter wereld", 400 ml, zwart, keramiek. Inclusief cadeauverpakking met lepel en deksel
Koffiemok met de tekst "Beste vriendin ter wereld", 400 ml, zwart, keramiek. Inclusief cadeauverpakking met lepel en deksel
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Koffiemok, 3D-pinguïn, cartoon, dier, 12oz, keramiek, met een verrassing aan de binnenkant
Koffiemok, 3D-pinguïn, cartoon, dier, 12oz, keramiek, met een verrassing aan de binnenkant
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion