BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg

€ 32,88

€ 27,95-14%

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
€ 33,58
-14%
€ 28,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 1 kg
€ 17,46/1kg
€ 18,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lichtvoer voor honden, met vis en rijst - droogvoer - 3 kg
€ 9,32/1kg
€ 27,95
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen M Konijn met rijst - droogvoer voor honden - 1 kg
€ 19,46/1kg
€ 20,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Puppy, monoproteïne lam met rijst - droogvoer voor puppy's - 12 kg
€ 15,08/1kg
€ 181,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 6 kg
€ 25,16/1kg
€ 156,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van EUKANUBA Monoproteïne droogvoer voor volwassen honden met lamsvlees, 12 kg
EUKANUBA Monoproteïne droogvoer voor volwassen honden met lamsvlees, 12 kg
€ 4,86/1kg
€ 58,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 12,77/1kg
€ 26,81
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Meeresfische Crunchy M - Droogvoer voor honden - 9 kg
WIEJSKA ZAGRODA Meeresfische Crunchy M - Droogvoer voor honden - 9 kg
€ 9,71/1kg
€ 87,42
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met appelcrunchies M - Droogvoer voor puppy's - 20 kg
€ 6,77/1kg
€ 136,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
CANAGAN, graanvrij lamvoer voor honden – droogvoer – 12 kg
€ 130,32
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van BOZITA Purely Adult Lam – droogvoer voor honden – 2,5 kg
BOZITA Purely Adult Lam – droogvoer voor honden – 2,5 kg
€ 11,73/1kg
€ 29,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
WIEJSKA ZAGRODA Monoproteïne Eend M/L - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 8,43/1kg
€ 101,64
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
DOLINA NOTECI Rafi met lam - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 56,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 3 kg
ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 3 kg
€ 15,17/1kg
€ 45,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 12 kg
ADVANCE Sensitive Zalm & Rijst - droogvoer voor honden met voedingssensibiliteit, 12 kg
€ 7,76/1kg
€ 93,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 11,68/1kg
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
CALIBRA Veterinary Diets Gastrointestinal, zalm - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 11,55/1kg
€ 23,68
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
€ 79,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutisch, hypoallergeen, voor kleine rassen, herten met rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
BALTICA Nutraceutisch, hypoallergeen, voor kleine rassen, herten met rijst - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 98,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Baltica Adult Light Ryba met Rijst M 3kg Hypoallergeen Droogvoer
Voor middelgrote honden

Hypoallergeen recept, samengesteld op basis van gedroogd visvlees en gemakkelijk verteerbare rijst. Het voer is verrijkt met een unieke combinatie van kruiden en nutraceutica met uitstekende gezondheidsvoordelen. Geschikt voor kieskeurige middelgrote honden met spijsverteringsproblemen of voedselintoleranties. Bevat geen gluten, kippenvlees of peulvruchten. Zorgt voor een langdurig verzadigd gevoel, geschikt voor dieren met de neiging tot overgewicht.

Ingrediënten: gedroogde vis (25%), rijst, erwten, bietenpulp (6%), appel (6%), zwarte bessen, varkensvet (3%), zalmhydrolysaat (3%), zalmolie, mineralen, peterselie (1%), rozenbottels, kruiden (madeliefje, munt, karwij), MSM (0,05%), glucosaminesulfaat (0,03%), chondroïtinesulfaat (0,015%), MOS, FOS.

Potentiële allergenen die zijn vermeden: eiwitten en vetten van andere dieren dan vis en varkensvet (inclusief kippenvlees en eiwit hydrolysaten), gluten, chemische conserveermiddelen, soja, erwten (inclusief groene erwten) en andere sterk winderige peulvruchten.

Energie: 3132 kcal / 1000g

Analytische bestanddelen: Ruw eiwit 22%, ruw vet 7%, ruwe vezels 4,5%, ruwe as 7%, vocht 10%, calcium 1,7%, fosfor 1,4%

Voedingsadditieven/kg: Vitamine A - 14.000 IE, Vitamine D3 - 1000 IE, ijzer (ijzersulfaat) - 36 mg/kg, zink (zinksulfaat, monohydraat) - 36 mg/kg, koper (kopersulfaat, pentahydraat) - 10 mg/kg, mangaan (mangaanoxide) - 5 mg/kg, jodium (calciumjodaat, watervrij) - 1,2 mg/kg, selenium (natriumseleniet) - 0,1 mg/kg,

Technologische additieven: Vitamine C - 40 mg, Vitamine E - 100 mg, tocoferol extracten uit plantaardige oliën.

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5905996520929
Fabrikant
BALTICA
Registratienummer
NA

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Aantal stuks
1
EAN
5905996520929
Fabrikant
BALTICA
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van tillvex Hängesessel Beige 150kg zum Aufhängen | Hängestuhl Indoor & Outdoor | Hängekorb wetterfest | Schaukelkorb mit Kissen
tillvex Hängesessel Beige 150kg zum Aufhängen | Hängestuhl Indoor & Outdoor | Hängekorb wetterfest | Schaukelkorb mit Kissen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 42,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
€ 5,29/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
€ 54,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Syntrox Duitsland, staande ventilator, 50W, 3 standen, met afstandsbediening, zwart
Syntrox Duitsland, staande ventilator, 50W, 3 standen, met afstandsbediening, zwart
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 51,48
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Hangkrukframe HSG-130, zwart
Hangkrukframe HSG-130, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van COSTWAY Kunstkerstboom, 225 cm, dennenboom met sneeuwdecoratie, 1346 PVC-uiteinden, metalen voet en inklapbaar systeem, kunstkerstboom voor Kerstmis
COSTWAY Kunstkerstboom, 225 cm, dennenboom met sneeuwdecoratie, 1346 PVC-uiteinden, metalen voet en inklapbaar systeem, kunstkerstboom voor Kerstmis
€ 10,45/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Turkse koffiepot, Moka-kan, espressoapparaat, Cezve, Dzhesva, 700 ml, volledig gemaakt van roestvrij staal, 1 mm dik
Turkse koffiepot, Moka-kan, espressoapparaat, Cezve, Dzhesva, 700 ml, volledig gemaakt van roestvrij staal, 1 mm dik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 58,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HUND IST KÖNIG: Premium traktatiezak voor honden - stevige voerzak met veel opbergruimte, 4 draagmogelijkheden, geschikt voor voedsel, met dispenser voor hondenpoepzakjes
HUND IST KÖNIG: Premium traktatiezak voor honden - stevige voerzak met veel opbergruimte, 4 draagmogelijkheden, geschikt voor voedsel, met dispenser voor hondenpoepzakjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 65,95
-18%
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Unyqoos
Productafbeelding van KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clatronic® elektrische reinigingsborstel met accu | 8 opzetstukken | tot 90 minuten gebruik | Elektrische borstel voor badkamer, keuken, sneakers, auto, grill | ERB 3815
Clatronic® elektrische reinigingsborstel met accu | 8 opzetstukken | tot 90 minuten gebruik | Elektrische borstel voor badkamer, keuken, sneakers, auto, grill | ERB 3815
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 14,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Mijolnir, Stone - Ecru, badmatten, meerkleurig, katoen, 60 x 100 cm
Mijolnir, Stone - Ecru, badmatten, meerkleurig, katoen, 60 x 100 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 37,97
-30%
€ 26,45
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Flieks Hydraulische boxspring, 180x200 cm, gestoffeerd bed met opbergruimte en bekleding, tweepersoonsbed met lattenbodem, bed met opbergruimte, geschikt voor een tienerkamer, lichtgrijs
Flieks Hydraulische boxspring, 180x200 cm, gestoffeerd bed met opbergruimte en bekleding, tweepersoonsbed met lattenbodem, bed met opbergruimte, geschikt voor een tienerkamer, lichtgrijs
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 252,56
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Zippo stormaansteker - Street Chrome, basismodel
Zippo stormaansteker - Street Chrome, basismodel
€ 423,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tweepersoonsbed, houten bed, bedframe, futonbed, 140x200, wit, grenen, massief hout
Tweepersoonsbed, houten bed, bedframe, futonbed, 140x200, wit, grenen, massief hout
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 159,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van 2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
2-delige veegset: veegschep, veegborstel met lange steel, veegset. Borstel en schep met rubberen rand, kunststof
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 9,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Gillette Fusion5 Power 8 scheermesjes
Gillette Fusion5 Power 8 scheermesjes
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 32,31
-16%
€ 26,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van Hondenvoerstation, in hoogte verstelbaar - 2 bakken - Voerbak, waterbak voor binnen en buiten
Hondenvoerstation, in hoogte verstelbaar - 2 bakken - Voerbak, waterbak voor binnen en buiten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam en Rijst M - droogvoer voor honden - 12 kg
BALTICA Nutraceutic Hypoallergeen Lam en Rijst M - droogvoer voor honden - 12 kg
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
Remescar Crème vermindert wallen en donkere kringen onder de ogen, 8 ml crème
€ 4.426,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,77
Gratis bezorging
Verkoper: EDIBAZZAR
Productafbeelding van Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
Smarttex Legging Leer Print 3 Stuks - Maat Xl
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 42,99
-4%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - roze - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Rieker damesaccessoires, bruine tas, geschikt voor vrijetijdskleding
Rieker damesaccessoires, bruine tas, geschikt voor vrijetijdskleding
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,99
Verkoper: HD_Schuhcompany
Productafbeelding van Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
Baltica Adult Hertenvlees met Rijst XS/S, 3 kg. Hypoallergeen droogvoer voor kleine en mini-hondenrassen
€ 33,58
-14%
€ 28,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Remington S3500 stijltang, stijltang, 150 - 230°C, 43W, zwart
Remington S3500 stijltang, stijltang, 150 - 230°C, 43W, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 20,71
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,77
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.