Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml

€ 26,52

€ 189,43 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Haargels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 233,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Nutriplenish Styling Treatment Foam, 200 ml
Aveda Nutriplenish Styling Treatment Foam, 200 ml
€ 160,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,60
-52%
€ 32,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 204,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 182,90/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 171,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
Haargum, wax, haarstylingproducten, sterke pomades
€ 184,10/1kg
€ 20,41
-9%
€ 18,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stylingpasta voor het haar met sterke fixatie (haarwax), 80 ml
Stylingpasta voor het haar met sterke fixatie (haarwax), 80 ml
€ 440,25/1l
€ 35,22
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van KIS Curls Twister, 150 ml
KIS Curls Twister, 150 ml
€ 139,33/1l
€ 20,90
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van got2b Ultra Klever, 150 ml
got2b Ultra Klever, 150 ml
€ 99,60/1l
€ 14,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bumble And Bumble Sumotech, 50 ml
Bumble And Bumble Sumotech, 50 ml
€ 619,00/1l
€ 30,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van STYLING DRY Stylingproduct, modelleerbaar, 150 ml
STYLING DRY Stylingproduct, modelleerbaar, 150 ml
€ 135,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Keune 1922 Matte Measure: Modellage왁스, medium hold, 75 ml
Keune 1922 Matte Measure: Modellage왁스, medium hold, 75 ml
€ 332,67/1l
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Nioxin Haarverdikkingsgel 140ml voor volume en fixatie
Nioxin Haarverdikkingsgel 140ml voor volume en fixatie
€ 181,43/1l
€ 25,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Arganolie
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,73
-14%
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Herbolive Haargel, extra sterke fixatie, 150 ml
Herbolive Haargel, extra sterke fixatie, 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: DutchBeautyHouse
Productafbeelding van Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
Garnier Fructis Style: Structurerende stylinggel, 200 ml
€ 59,10/1l
€ 11,82
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Krulcrème met arganolie en keratine, 250 ml
Krulcrème met arganolie en keratine, 250 ml
€ 60,04/1l
€ 19,72
-23%
€ 15,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Curly Sexy Hair Curly Liquid Krulgel, 250 ml
Curly Sexy Hair Curly Liquid Krulgel, 250 ml
€ 0,07/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
Goldwell - Stylesign Hittebeschermende Balsem voor Stijlgevend Gladmaken, 100 ml
€ 173,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Salon B Stylingcrème voor gladheid, 200 ml
Salon B Stylingcrème voor gladheid, 200 ml
€ 134,75/1l
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Gewicht
50 g
Inhoud
140 ml
Ingrediënten
bestanddelen componenten samenstellende elementen onderdelen samenstellingen
Fabrikant
Sebastian Professional
EAN
4068359093766
MPN (Manufacturer Part Number)
60801

Gewicht
50 g
Inhoud
140 ml
Ingrediënten
bestanddelen componenten samenstellende elementen onderdelen samenstellingen
Fabrikant
Sebastian Professional
EAN
4068359093766
MPN (Manufacturer Part Number)
60801
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
Layrite Cement Clay: Klei voor styling met sterke fixatie, 120 gram
€ 149,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,30
-72%
€ 17,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Brylcreem Classic Pot (250 ml)
Brylcreem Classic Pot (250 ml)
€ 20,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,02
-13%
€ 5,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
€ 233,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Hoge Glans Gel Wax, 100 ml
Goldwell StyleSign Hoge Glans Gel Wax, 100 ml
€ 165,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
Depot No. 304 Hold Strong Gel: Haargel voor sterke fixatie en een glanzende, natte uitstraling. 200 ml
€ 64,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,95
-43%
€ 12,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
Dusy Style Pearl Shaper XXL, 150 ml
€ 76,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
SCHWARZKOPF OSIS+ Fiber Haarband THRILL - 100ml - Nieuw
€ 159,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
Hegron Styling Gel Mega Hold (500 ml)
€ 2,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,46
-2%
€ 1,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
Artègo Touch Be Matt: Mat vaseline voor het haar, voor een mat effect, 100 ml
€ 89,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,76
-24%
€ 8,91
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
BRISK Frisiercrème, standtube, 100 ml
€ 31,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
Selective Professional Cemani Back to Black Styling Gel, 150 ml
€ 42,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,66
-83%
€ 6,36
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
€ 115,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal tecni.art Flex Liss Control 150 ml - Stylingcrème
L'Oréal tecni.art Flex Liss Control 150 ml - Stylingcrème
€ 90,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,20
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
Wella EIMI Shape Me, stylinggel met shape-geheugen, uniseks, 150 ml, 1 stuk
€ 33,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
Syoss Styling Mat Crème, 100 ml
€ 49,20/1l
€ 5,06
-2%
€ 4,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
REUZEL Pink Extreme Hold Matte Pomade. Gemakkelijk uit te wassen. Geschikt voor alle kapsels. 113
€ 110,80/1kg
€ 12,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
Aveda 18084053843, Haarcrème, voor dames, 200 ml, voor krullend haar, voor het definiëren van krullen, geschikt voor alle haarkleuren
€ 134,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,82
-35%
€ 26,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van trea Urea Vloeigel 100 ml
trea Urea Vloeigel 100 ml
€ 99,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
American Crew 4-in-1 Sterke Fixatie Verzorgingsset voor mannen
€ 26,46/1kg
€ 13,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Matte haarpommade
Matte haarpommade
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
Matrix A Curl Can Dream, Lichte gel om golven en krullen te accentueren, 250 ml
€ 94,12/1l
€ 23,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
Joanna Guma voor Creatieve Haarstyling, 100ml - Bruin
€ 91,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
SCHWARZKOPF OSIS+ Curl JAM Defining Gel – 300 ml
€ 50,23/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
Farmavita Curl Cream Amplifier: Crème voor krullen en golven, 150 ml
€ 102,80/1kg
€ 20,56
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Hegron Styling Gel Spray voor extra sterke haarkleuring, 300 ml
Hegron Styling Gel Spray voor extra sterke haarkleuring, 300 ml
€ 17,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,29
-38%
€ 5,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
Londa Professional - Men Solidify It Extreme Hold Gel - Stylinggel voor het haar met extra sterke fixatie, 100 ml
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van D: STRUCT Crèmewas
D: STRUCT Crèmewas
€ 91,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,68
-9%
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
Dear Barber Haarstylingcrème, 100 ml
€ 169,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
NISHMAN Haargel 5+ 300 ml - Effect van een natuurlijke krul
€ 19,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,59
Verkoper: GlossyShopDE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 16 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
OK.
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
Sebastian Professional Liquid Steel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 233,14/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
Maria Nila Styling Cream, Haarcreme, 100 ml, voor extra volume, verpakking: pot. Inhoud: Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Synthetic Beeswax/Cire d'abeille, PEG-40 Hydrogenated..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
Aveda 18084857489, Haargel, voor heren, 150 ml, Fixerend, tube, 1 stuk
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
I.C.O.N Mesh, haarcrème, 250 ml, geschikt voor alle haartypes, voor textuur, 1 stuk, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
Sebastian Professional Seb Man The Hero Herbruikbare Gel, 75 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,80/1l
Productafbeelding van KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
KMS AddVolume Stylingpoeder, 10 gram
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
I.C.O.N Mane Control, Haargel, voor dames, geschikt voor fijn en normaal haar, 150 ml, geeft een glanzende uitstraling, tube
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
Sebastian Liquid Steel, supersterke haargel, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 189,43/1l
Productafbeelding van Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
Sebastian Gel Forte, glanzende haargel met sterke fixatie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1l
Productafbeelding van Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian Texturizer, vloeibare gel voor volume, 145 ml
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,90/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
KMS Hairplay Styling Gel, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
Allow - Pomade 60ml (voor lichtreflectie, glans of een "nat" effect)
€ 24,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 481,00/1l
Productafbeelding van Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
Aveda Confixor Liquid Gel, Haargel, Unisex, 250 ml, Fixerend, Ingrediënten: Water (Aqua), Extracten: Linum Usitatissimum (lijnzaad) extract, ..., 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 92,40/1l
Productafbeelding van PHILIP B Styling Gel, stylinggel voor het haar, voor definitie en volume, 178 ml
PHILIP B Styling Gel, stylinggel voor het haar, voor definitie en volume, 178 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 131,80/1l
Productafbeelding van Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
Haargel met medium fixatie, SEB MAN The Player (Medium Hold Gel), 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
American Crew Modeling Clay 85g - Stylingproduct
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
American Crew Matte Clay Cream, 150 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 122,40/1l
Productafbeelding van Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
Goldwell - Stylesing Curls, lichte stylingvloeistof, 150 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 115,60/1l
Productafbeelding van Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
Goldwell StyleSign Air Dry BB Cream, 125 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 138,72/1l
Productafbeelding van American Crew Firm Hold Styling Cream 100ml, Haarstylingcrème, 100 ml, Geschikt voor alle haartypes, Hydraterend, Tube, Aqua/Water/Eau, VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Acrylates Crosspolymer-3, Aminomethyl...
American Crew Firm Hold Styling Cream 100ml, Haarstylingcrème, 100 ml, Geschikt voor alle haartypes, Hydraterend, Tube, Aqua/Water/Eau, VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Acrylates Crosspolymer-3, Aminomethyl...
€ 17,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 170,60/1l