Inhoud:

50 ml
  • 30 ml
    Beschikbare opties weergeven
  • 50 ml

Gewicht:

218 g
  • 500 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 218 g

Payot My Payot Vitamine-rijke revitaliserende gel

€ 39,79

€ 26,01-34%

€ 520,20 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - DERMASOFT Intensieve kalmerende gel, 50 ml
APIS - DERMASOFT Intensieve kalmerende gel, 50 ml
€ 135,40/1l
€ 14,10
-51%
€ 6,77
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Vochtgevende gel Salises Sesderma (50 ml)
Vochtgevende gel Salises Sesderma (50 ml)
€ 694,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,71
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
€ 1.870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
SERUM DO TWARZY Z KOMPLEKSEM CERAMIDÓW 5 % I WITAMINĄ F 3 % 30 ml - MOHANI
Mohani Serum met een complex van 5% ceramiden en 3% vitamine F, 30 ml
€ 1.108.000,03/1kg
€ 55,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Collageen Crème-Gel, 50 ml
Nacomi Collageen Crème-Gel, 50 ml
€ 209,80/1l
€ 10,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Multivitamine crème van Ziaja voor de huid, 50 ml
Multivitamine crème van Ziaja voor de huid, 50 ml
€ 31,00/1kg
€ 1,86
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Babor Vitaliserende Crème Rijk
Babor Vitaliserende Crème Rijk
€ 1.144,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
€ 513,67/1l
€ 24,66
-37%
€ 15,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Isntree C-Niacin Toner met Vitamine C, 50 ml
Isntree C-Niacin Toner met Vitamine C, 50 ml
€ 375,40/1l
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Omlazende crème Bioderma Matricium - Regenererende formule voor het herstellen van de huid
Omlazende crème Bioderma Matricium - Regenererende formule voor het herstellen van de huid
€ 71.440,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,44
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 1.033,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Plantana Olijfgezichtscrème met Hyaluronzuur en Vitamine E, 50 ml
Plantana Olijfgezichtscrème met Hyaluronzuur en Vitamine E, 50 ml
€ 234,00/1l
€ 11,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anua Centella Crème voor pigmentvlekken, 30 ml
Anua Centella Crème voor pigmentvlekken, 30 ml
€ 748,67/1l
€ 22,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARTIDERM Amatist Serum, gezichts serum, 30 ml
MARTIDERM Amatist Serum, gezichts serum, 30 ml
€ 931,67/1l
€ 27,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Verhelderende gezichtscrème met vitamine C, 50 ml
Verhelderende gezichtscrème met vitamine C, 50 ml
€ 365,60/1l
€ 18,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Frezyderm Revitaliserend Serum, 30 ml
Frezyderm Revitaliserend Serum, 30 ml
€ 390,40/1l
€ 39,04
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
€ 372,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van COXIR - Ultra Hyaluronzuur Gezichtscrème - Rijke crème met hyaluronzuur, 50 ml
COXIR - Ultra Hyaluronzuur Gezichtscrème - Rijke crème met hyaluronzuur, 50 ml
€ 570,40/1l
€ 28,52
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van L'Oréal Dermo RevitaLift Vitamine C Serum
L'Oréal Dermo RevitaLift Vitamine C Serum
€ 1.050,00/1l
€ 31,50
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

MY PAYOT Gelée Vitaminée Éclat is een verhelderende, vitamine-rijke gel van PAYOT. Dit verfrissende product bevat 92% natuurlijke ingrediënten en brengt de natuurlijke stralingskracht van de huid naar boven. De innovatieve formule is verrijkt met krachtige ingrediënten zoals biologische granaatappelextract, biologische goji- en açaibessen, en vitamine C. De My Payot Gelée Glow verhoogt de huidhelderheid, hydrateert gedurende 12 uur en beschermt tegen dagelijkse invloeden van buitenaf. Ervaar de verkwikkende, poederachtige geltextuur die uw huid energie geeft en de natuurlijke glans bevordert. Voordelen: - Directe stralingskracht: De lichte en verfrissende gelformule verheldert uw gezicht onmiddellijk en geeft uw huid een natuurlijke gloed. - Diepgaande hydratatie: Met vitamine C en hyaluronzuur hydrateert deze gel uw huid intensief en langdurig, waardoor deze zacht en stralend aanvoelt. - Antioxidantbescherming: De toegevoegde vitamines en antioxidanten ondersteunen actief de strijd tegen vrije radicalen en verminderen het risico op vroegtijdige huidveroudering. - Revitaliseerde huid: De snel absorberende, niet-vette textuur laat uw huid verfrist en goed voorbereid aanvoelen voor de dag.
Gewicht
218 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, bambusa arundinacea stambloem poeder, chlorfenesine, CI 14700 (rood 4), citroenzuur, coco-caprylaat/capraat, gluconolacton, glycerine, hydroxyethylaacrylaten/natriumacryloyldimethyltauraat copolymeer, methylpropaandiol, o-cymen-5-ol, parfum, polysorbaat 60, kaliumsorbaat, extract van Punica granatum vrucht, natriumascorbylfosfaat, natriumcitraat, natriumhyaluronaat, natriumhydroxide, sorbinezuur, tocoferylacetaat, xanthaangom.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3390150595271
MPN (Manufacturer Part Number)
65119424

Gewicht
218 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, bambusa arundinacea stambloem poeder, chlorfenesine, CI 14700 (rood 4), citroenzuur, coco-caprylaat/capraat, gluconolacton, glycerine, hydroxyethylaacrylaten/natriumacryloyldimethyltauraat copolymeer, methylpropaandiol, o-cymen-5-ol, parfum, polysorbaat 60, kaliumsorbaat, extract van Punica granatum vrucht, natriumascorbylfosfaat, natriumcitraat, natriumhyaluronaat, natriumhydroxide, sorbinezuur, tocoferylacetaat, xanthaangom.
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3390150595271
MPN (Manufacturer Part Number)
65119424
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
€ 252,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
€ 576,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 28,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
€ 448,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
€ 1.663,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,17
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
€ 63,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
€ 2.856,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 268,58
-€ 68,63
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Thermacare rugpijnverlichting, warmtekompres, voordeelverpakking met 4 stuks. Werkt tot 16 uur
Thermacare rugpijnverlichting, warmtekompres, voordeelverpakking met 4 stuks. Werkt tot 16 uur
€ 23,36/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
€ 1.171,80/1l
€ 61,27
-4%
€ 58,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
€ 2.918,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 262,63
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
€ 312,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
€ 1.472,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.051,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 78,87
Verkoper: etparadisecom
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
€ 1.213,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 169,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Oral-B CrossAction, 4 stuks, wit, Oral-B, doos
Oral-B CrossAction, 4 stuks, wit, Oral-B, doos
€ 500,00/1kg
€ 21,45
-30%
€ 15,00
Verkoper: NovaCarta
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende, frisse crème
La Mer, de hydraterende, frisse crème
€ 4.686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guinot Long Life Crème
Guinot Long Life Crème
€ 2.034,60/1l
€ 101,73
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
€ 784,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,96
-€ 24,22
€ 117,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mary Kay TimeWise Wunderset Ultimate 3D - 5-delige set voor normale/droge huid, SPF30
Mary Kay TimeWise Wunderset Ultimate 3D - 5-delige set voor normale/droge huid, SPF30
€ 649,97/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 194,99
Gratis bezorging
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Ultra-geconcentreerd serum, 30 ml
La Roche-Posay Effaclar Ultra-geconcentreerd serum, 30 ml
€ 1.136,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
€ 300,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Gritti Venetia Rebellion, uniseks, 100 ml, bergamot, citroen, munt, cipres, exotische vruchten, shiso, amber, eikenmos, patchouli, spray
Gritti Venetia Rebellion, uniseks, 100 ml, bergamot, citroen, munt, cipres, exotische vruchten, shiso, amber, eikenmos, patchouli, spray
€ 1.044,40/1l
€ 104,44
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
€ 1.204,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
CeraVe - Hydraterende Gel-Crème voor Vette Huid - Hydraterende gel-crème 52ml
€ 372,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,38
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
Le Couvent Ambra, geparfumeerd water, 100 ml
€ 787,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 1 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Inhoud 0,03 lGewicht 0,5 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.209,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Nourilys Nutri Repair Gezichtsolie voor zeer droge huid, 30 ml
Jeanne Piaubert Nourilys Nutri Repair Gezichtsolie voor zeer droge huid, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 54,06
-2%
€ 52,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.763,00/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Elizabeth Arden, Retinol HPR Ceramide, 50 ml
Anti-rimpelcrème Elizabeth Arden, Retinol HPR Ceramide, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
Sisley Phyto-teint Perfection, pompflacon, crème, universele huidtint, verzachtend, hydraterend, egaliserend, kalmerend, neutrale tint, beige
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.074,00/1l
Productafbeelding van Redness Solutions Dagcrème voor Verlichting, 50 ml
Redness Solutions Dagcrème voor Verlichting, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, hydraterend, beschermend, herstellend, verzachtend, verpakt in een potje
Clinique Smart Clinical Repair, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, hydraterend, beschermend, herstellend, verzachtend, verpakt in een potje
€ 56,97
-2%
€ 55,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.113,20/1l