Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml

€ 25,00

€ 250,00 / 1l

plus € 6,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – di 13 oktober
Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Xerjoff "V" Laylati Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Laylati Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.043,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 204,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Moresque Tamima Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.998,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 149,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
Nishane Deziro Extrait de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 2.815,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Foconero Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Foconero Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.219,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 121,95
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van White Sugar, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
White Sugar, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Tangy Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
Tangy Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Orchid 14, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Orchid 14, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Loban 46, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Loban 46, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Candy Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Candy Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van B'otched, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
B'otched, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Temptress, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Temptress, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Pistache Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Pistache Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Ice Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Ice Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Oud Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Oud Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Venomous, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Venomous, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 200,00/1l
€ 20,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Pink Intense Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
Pink Intense Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Serum, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Serum, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Aro-Fac, Booze Suger, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Aro-Fac, Booze Suger, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Fruity 26, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Fruity 26, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Sinful, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Sinful, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het verhaal begint met een bijna overweldigende explosie van kleuren en aroma's. Stel je een zware houten tafel voor, volgeladen met rijpe vruchten: fluweelzachte pruimen, zoete aardbeien en sappige perziken, waarvan het sap zich vermengt met de exotische geur van kokosmelk. Maar het is geen kinderlijke zoetheid; basilicum en nootmuskaat geven het geheel een volwassen, licht kruidige en groene toets, die de fruitige zoetheid doorbreekt en een complex en levendig begin creëert. Zodra de fruitige euforie afneemt, betreed je een gang van edele, witte bloemen. Orchidee en iris omhullen de geur in een poederachtige, uiterst elegante sluier, terwijl roos en jasmijn hem een pulserend, klassiek en sensueel hart geven. Op dit moment wordt de geur tastbaar – het voelt als de aanraking van koele zijde op warme huid en oscilleert tussen de zuiverheid van de lelie van het dal en de diepe, mysterieuze bloei. De ware kracht van de geur onthult zich in zijn monumentale basisnoot. Vanille en tonkaboon geven hem warmte en maken hem tot een bijna hypnotische ervaring. Maar de aardse tonen van mos en patchouli geven hem stabiliteit en een donkere diepte, terwijl de combinatie van cederhout, sandelhout en amber een aura van absolute luxe creëert. Muskus sluit het geheel af en laat een blijvende, intieme en magnetische indruk achter op de huid, die onvergetelijk is.
Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRAAT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONEEN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, COUMARINE, BENZYLALCOHOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZOATE, HEXYL CINNAMAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, EXTRACT VAN VIOLET (CI 60730), ORANJE 4 (CI 15510), ROOD 4 (CI 14700), BLAUW 1 (CI 42090), GEEL 5 (CI 19140)
Fabrikant
Marhaba
Doelgroepen
Unisex
EAN
5436260570529

Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRAAT, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, LIMONEEN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, COUMARINE, BENZYLALCOHOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZOATE, HEXYL CINNAMAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, EXTRACT VAN VIOLET (CI 60730), ORANJE 4 (CI 15510), ROOD 4 (CI 14700), BLAUW 1 (CI 42090), GEEL 5 (CI 19140)
Fabrikant
Marhaba
Doelgroepen
Unisex
EAN
5436260570529
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Aro-Fac, Black Sugar, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Aro-Fac, Black Sugar, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Oud Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Oud Suger, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Broken, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Broken, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van White Sugar, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
White Sugar, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Cake Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Cake Suger, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Kirke, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Kirke, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Tangy Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
Tangy Suger, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Intense Suiker, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
Intense Suiker, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Tainted, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Tainted, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 200,00/1l
€ 20,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Bacc Rouge, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
Bacc Rouge, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
€ 320,00/1l
€ 32,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Serum, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Serum, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Amber Oud 07, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Amber Oud 07, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Orchid 14, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Orchid 14, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van First Class 01, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
First Class 01, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Chrome, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Chrome, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Oud 66, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Oud 66, Aro-Fac, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Tob Vanilla, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
Tob Vanilla, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
€ 320,00/1l
€ 32,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van ARMAF ODYSSEY HOMME EDP 100ML Eau de Parfum
ARMAF ODYSSEY HOMME EDP 100ML Eau de Parfum
€ 240,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 24,02
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Chrome Suiker, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
Chrome Suiker, Aro-Fac, Eau de Parfum (unisex), 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van B'otched, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
B'otched, Aro-Fac, Unisex Eau de Parfum, 100 ml
€ 220,00/1l
€ 22,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
Kodak PIXPRO FZ55, 16 megapixels, 4608 x 3456 pixels, CMOS-sensor, 5x optische zoom, Full HD, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 177,81
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Citroen-suiker, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
Citroen-suiker, Aro-Fac, uniseks eau de parfum, 100 ml
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Touch of Oud, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
Touch of Oud, uniseks parfum, eau de parfum, Aro-Fac, 100 ml
€ 240,00/1l
€ 24,00
Verkoper: Marhaba-Parfum
Productafbeelding van Bright Peach van Maison Alhambra, Eau de Parfum, 80 ml sprayflacon
Bright Peach van Maison Alhambra, Eau de Parfum, 80 ml sprayflacon
€ 309,88/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 24,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,08
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,40/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,06
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,60/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,65
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.513,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,53
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 268,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.441,78/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.112,50/1l