Sleutelhanger - Beer met bedrukte trui met de tekst "Hugs", 7,5 cm - Carte Blanche Greetings Ltd.

€ 24,95

€ 12,58-49%

€ 503,20 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Airbrushverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AK Interactive AK11272 - Dragon Blood Color Punch 17 ml - Nieuw
AK Interactive AK11272 - Dragon Blood Color Punch 17 ml - Nieuw
€ 691,18/1l
€ 11,75
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van REVELL Jumbo drukgasbus (39661)
REVELL Jumbo drukgasbus (39661)
€ 177,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van AL-KO Dop 251VB/2
AL-KO Dop 251VB/2
€ 14,39/1kg
€ 25,99
-44%
€ 14,39
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Naaldpuntje HB-040
Naaldpuntje HB-040
€ 12,53
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Vallejo VA26220 VA26220 Moeraswater - Watertexturen
Vallejo VA26220 VA26220 Moeraswater - Watertexturen
€ 14,89
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Creatieve set: Waterverfdragende draken om te beschilderen voor kinderen
Creatieve set: Waterverfdragende draken om te beschilderen voor kinderen
€ 16,68/1kg
€ 3,92
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Vallejo VA156 VA70771 Donkerroest
Vallejo VA156 VA70771 Donkerroest
€ 219,44/1l
€ 3,95
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Vervangingsset O-ringen voor de Michelangelo airbrush
Vervangingsset O-ringen voor de Michelangelo airbrush
€ 16,46
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Spuitpistool TalenTools
Spuitpistool TalenTools
€ 9,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Karnet B6 Motor - Henry
Karnet B6 Motor - Henry
€ 195,00/1kg
€ 3,90
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Ammo of MIG ATOM20602 ATOM, basiskleurensset voor Amerikaanse marinevaten uit de Tweede Wereldoorlog
Ammo of MIG ATOM20602 ATOM, basiskleurensset voor Amerikaanse marinevaten uit de Tweede Wereldoorlog
€ 13,57
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Warhammer Verf Primer Incubi Darkness 12ml
Warhammer Verf Primer Incubi Darkness 12ml
€ 962,50/1l
€ 11,55
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Airbrush-studio "Ruimte-eenhoorn"
Airbrush-studio "Ruimte-eenhoorn"
€ 69,99/1kg
€ 48,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Gomee Hagrid Displaystandaard (10 stuks)
Gomee Hagrid Displaystandaard (10 stuks)
€ 18,08
-50%
€ 9,04
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Torro Panzergrijs A.MIG-0604
Torro Panzergrijs A.MIG-0604
€ 4,50
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van GUNZE GSC519 Bronsgroen (10 ml)
GUNZE GSC519 Bronsgroen (10 ml)
€ 4,99
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van LIFECOLOR LC-UA082 UA082 Panzerbraun - Duitse tankbruin
LIFECOLOR LC-UA082 UA082 Panzerbraun - Duitse tankbruin
€ 3,34
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Armor K15280OW, Azurová, 1 stuk
Armor K15280OW, Azurová, 1 stuk
€ 295,15/1kg
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van AK Interactive S.L. AK-11260 BLOEDEFFECT
AK Interactive S.L. AK-11260 BLOEDEFFECT
€ 642,35/1l
€ 10,92
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Mecadeco AG 2 620120 Airbrush-set
Mecadeco AG 2 620120 Airbrush-set
€ 113,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sleutelhanger - Beer met bedrukte trui "Hugs" 7,5 cm - Carte Blanche Greetings Ltd.

Bent u op zoek naar een klein, maar betekenisvol cadeau voor iemand speciaal? Deze charmante Me to You sleutelhanger met de iconische Tatty Teddy is een subtiele blijk van genegenheid die meer zegt dan duizend woorden. De grijze beer, gekleed in een trui met de opdruk "Hugs", symboliseert nabijheid, warmte en zorg – perfect om de emoties over te brengen die u wilt delen. De sleutelhanger is ideaal als accessoire voor sleutels, een rugzak of tas, en herinnert elke dag aan iemand belangrijk. Het is een geweldig cadeau voor verjaardagen, Valentijnsdag, jubilea, Moederdag, of gewoon als een spontane blijk van genegenheid. Het subtiele, tijdloze ontwerp en de herkenbare stijl van Tatty Teddy zorgen ervoor dat dit een cadeau is dat een glimlach en een warm gevoel oproept. Geef een knuffel die je altijd bij je kunt dragen.



EAN: 5059105314531
Formaat91x70 mm
Releasedatum2026-02-20
Gewicht25 g
StaatNieuw
Aanbevolen verkoopprijsNEE
Lengte
7.5 cm
Fabrikant
Carte Blanche Greetings
Gewicht
0.025 kg
EAN
5059105314531

Lengte
7.5 cm
Fabrikant
Carte Blanche Greetings
Gewicht
0.025 kg
EAN
5059105314531
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van VEVOR Airbrush-set 1/6 PS met luchtcompressor en tank, 1 dubbelwerkende airbrush-spuit met 3 nozzles (0,2/0,3/0,5 mm) & slang & houder & reinigingsset, geschikt voor het decoreren van taarten, modelbouw, nagelkunst
VEVOR Airbrush-set 1/6 PS met luchtcompressor en tank, 1 dubbelwerkende airbrush-spuit met 3 nozzles (0,2/0,3/0,5 mm) & slang & houder & reinigingsset, geschikt voor het decoreren van taarten, modelbouw, nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 130,60
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Vallejo 71.099, verf- en lakverwijderaar, kant-en-klaar mengsel, vloeistof, fles, 0,2 liter, fles
Vallejo 71.099, verf- en lakverwijderaar, kant-en-klaar mengsel, vloeistof, fles, 0,2 liter, fles
€ 202,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Plasticlijm Quick, extra dun - 40ml, Tamiya, artikelnummer 300087182
Plasticlijm Quick, extra dun - 40ml, Tamiya, artikelnummer 300087182
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,15
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell 39195, Zilver, Metaal, Zwaartekrachtaangedreven, CE-markering, Doos
Revell 39195, Zilver, Metaal, Zwaartekrachtaangedreven, CE-markering, Doos
€ 77,91/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 132,45
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Plantur 39 Spray-kuur, 125 ml
Plantur 39 Spray-kuur, 125 ml
€ 92,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,55
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VEVOR Set met dubbelwerkende airbrush en spuitpistool, 30 psi ± 15% luchtcompressor 230V. Airbrush-set voor make-up, nagelkunst, tatoeages, designverf, ambachten en voedseldecoratie
VEVOR Set met dubbelwerkende airbrush en spuitpistool, 30 psi ± 15% luchtcompressor 230V. Airbrush-set voor make-up, nagelkunst, tatoeages, designverf, ambachten en voedseldecoratie
€ 63,74/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 77,20
-33%
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Revell Wit, zijde RAL 9010, 14 ml blikje, Wit, 1 stuk
Revell Wit, zijde RAL 9010, 14 ml blikje, Wit, 1 stuk
€ 195,71/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,74
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Revell Painta Luxus, Blauw, Goud
Revell Painta Luxus, Blauw, Goud
€ 54,50/1kg
€ 5,45
Verkoper: EpicScale
Productafbeelding van Tamiya 86016 Verf: PS-16 Metallic Blauw, polycarbonaat (Lexan) spuitverf, 100ml
Tamiya 86016 Verf: PS-16 Metallic Blauw, polycarbonaat (Lexan) spuitverf, 100ml
€ 160,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,07
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van 36314 - Revell Aqua Color, beige, satijnmat
36314 - Revell Aqua Color, beige, satijnmat
€ 177,22/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,19
Verkoper: Limonds
Productafbeelding van Revell spuitbus zwart, zijdemat 14 ml (32302)
Revell spuitbus zwart, zijdemat 14 ml (32302)
€ 320,71/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196A met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS196, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 202,59
-€ 4,60
€ 197,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS189, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec beginnersset airbrush compressor AS186, inclusief 1 airbrushpistool type 116 en uitgebreide accessoires, 3 liter drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 153,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS176, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, 0,3 liter druktank, geschikt voor modelbouw, tatoeages, nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 130,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
Wiltec instapmodel airbrush compressor set AS18-2, met 1 airbrush pistool type 116 en uitgebreide accessoires, inclusief drukreservoir, geschikt voor modelbouw, tatoeages en nagelkunst
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
Zeldzame, vintage Aladdin-lamp in de kleur "Magic Genie", een lichtgevende wenslamp, ideaal om te verzamelen (brons)
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 255,56/1kg
Productafbeelding van RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
RVS - Klei - Gereedschap - Keramiekstudio - Verstuiver - Glazuur - Potten - Keramiek - Schilders - Spuitapparatuur (200 ml)
€ 26,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 216,67/1kg
Productafbeelding van LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
LED-penlamp, geel licht, concaaf hoofd, medische penlamp van aluminiumlegering met pupillenmaat, paars
€ 19,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 633,33/1kg