Kärcher raamreinigingsrobot RCW 2 Extra+ inclusief microvezel pads en RM 503 reiniger

€ 291,90

€ 2.335,20 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Robotraamwissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
€ 2.737,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
€ 1.499,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 119,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
€ 2.437,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 195,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van HUTT DDC55 Pro raamrobot, wit, zonder app, voor schone ramen
HUTT DDC55 Pro raamrobot, wit, zonder app, voor schone ramen
€ 2.484,88/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 198,79
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 73,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van ECOVACS WINBOT Mini - Window Cleaning Robot - Compact Design - Dual Nozzles with Ultrasonic Spray
ECOVACS WINBOT Mini - Window Cleaning Robot - Compact Design - Dual Nozzles with Ultrasonic Spray
€ 4.178,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 250,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ecovacs Winbot, een robot voor het schoonmaken van ramen, model W2 Pro
Ecovacs Winbot, een robot voor het schoonmaken van ramen, model W2 Pro
€ 5.639,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 349,22
-€ 10,88
€ 338,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ECOVACS Winbot Mini2: Robotstofzuiger voor ramen
ECOVACS Winbot Mini2: Robotstofzuiger voor ramen
€ 1.607,48/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,72
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ecovacs Winbot Mini, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
Ecovacs Winbot Mini, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
€ 3.885,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 240,42
-€ 7,27
€ 233,15
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
€ 1.276,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 171,14
-€ 11,60
€ 159,54
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt
Productafbeelding van Kärcher RCW 4, Stofzuiger, Ramen zonder frame, Wit, 77 dB, 3000 Pa, Intensief, Handmatig, Puntzuiging
Kärcher RCW 4, Stofzuiger, Ramen zonder frame, Wit, 77 dB, 3000 Pa, Intensief, Handmatig, Puntzuiging
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 259,33
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Window cleaning robot - HUTT A1 - 150 ml - White
Window cleaning robot - HUTT A1 - 150 ml - White
€ 1.726,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 259,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Hutt DDC56, Wit
Hutt DDC56, Wit
€ 2.750,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 165,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van TESLA RoboStar W800 WiFi - Robotstofzuiger voor ramen
TESLA RoboStar W800 WiFi - Robotstofzuiger voor ramen
€ 4.009,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 240,54
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Automatische raamreiniger WEBBER WM 170 robot
Automatische raamreiniger WEBBER WM 170 robot
€ 185,84
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Ecovacs Winbot W2S: een robot voor het schoonmaken van ramen
Ecovacs Winbot W2S: een robot voor het schoonmaken van ramen
€ 1.942,96/1l
€ 446,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van ZELURXX raamreinigingsrobot, 5600 Pa zuigkracht, intelligente routeplanning, start met één druk op de knop, batterijback-up van 20 minuten, afstandsbediening
ZELURXX raamreinigingsrobot, 5600 Pa zuigkracht, intelligente routeplanning, start met één druk op de knop, batterijback-up van 20 minuten, afstandsbediening
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,99
-€ 2,00
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van Kärcher WV 2 PLUS, zwart, wit, 0,1 liter, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V
Kärcher WV 2 PLUS, zwart, wit, 0,1 liter, 28 cm, 105 m², 100 - 240 Hz, 50 - 60 V
€ 563,30/1l
€ 56,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Robotstofzuigers voor ramen en spiegels, slimme set voor het schoonmaken van ramen
Robotstofzuigers voor ramen en spiegels, slimme set voor het schoonmaken van ramen
€ 3.293,50/1l
€ 264,99
-€ 133,25
€ 131,74
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Xiaomi Hutt DDC5 Robotraamreiniger
Xiaomi Hutt DDC5 Robotraamreiniger
€ 159,54
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De raamreinigingsrobot RCW 2 vervangt het handmatig schoonmaken van ramen en zorgt automatisch voor een helder, streepvrij uitzicht. Dankzij de krachtige vacuümtechnologie garandeert de RCW 2 een veilige grip op alle gladde oppervlakken, ideaal voor grote en moeilijk bereikbare ramen en spiegels. Een systematische navigatie en 2 sensoren voor het detecteren van randen en objecten zorgen voor een snelle en betrouwbare reiniging. De 2 roterende schijven met microvezelwipes simuleren een handmatige veegbeweging en zorgen voor een glanzend resultaat. Twee ultrasone spuitmonden creëren een fijne nevel van reinigingsmiddel, die precies en zonder druppels op het raam wordt gesproeid. Vier automatische reinigingsmodi en een handmatige modus kunnen worden gekozen, afhankelijk van de reinigingstaak, en comfortabel worden bediend via de afstandsbediening. Bovendien geven LED-signalen en een spraakopname te allen tijde statusinformatie over het apparaat. Het meegeleverde raamreinigingsmiddel RM 503 verwijdert betrouwbaar vuil, droogt streepvrij op en zorgt ervoor dat regenwater sneller van het raam afparelt, voor langdurige reinheid. Zelfs bij een stroomstoring blijft de RCW 2 aan het glas, dankzij de noodaccu en het veiligheidstouw
Inhoud
0.125 l
Model
RCW 2 Extra+
Kleur
Wit
Fabrikant
Gewicht
2.2 kg
EAN
4066529224453
MPN (Manufacturer Part Number)
1.269-213.0

Inhoud
0.125 l
Model
RCW 2 Extra+
Kleur
Wit
Fabrikant
Gewicht
2.2 kg
EAN
4066529224453
MPN (Manufacturer Part Number)
1.269-213.0
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
€ 1.499,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 119,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Lubluelu-DE
Productafbeelding van Floor cleaning solution - ROBOROCK - 200 ml bottle
Floor cleaning solution - ROBOROCK - 200 ml bottle
€ 96,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
Raamreinigingsrobot, Intelligente sproeimodus, 90W raamzuiger, 5600Pa, Raamreiniger, Met UPS-bescherming tegen stroomuitval, Drie automatische reinigingsmodi
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 73,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van ECOVACS WINBOT Mini - Window Cleaning Robot - Compact Design - Dual Nozzles with Ultrasonic Spray
ECOVACS WINBOT Mini - Window Cleaning Robot - Compact Design - Dual Nozzles with Ultrasonic Spray
€ 4.178,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 250,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ecovacs Winbot, een robot voor het schoonmaken van ramen, model W2 Pro
Ecovacs Winbot, een robot voor het schoonmaken van ramen, model W2 Pro
€ 5.639,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 349,22
-€ 10,88
€ 338,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kärcher RCW 2, Wit, 76 dB, 70 ml, Batterij, 100/240 V, 50/60 Hz
Kärcher RCW 2, Wit, 76 dB, 70 ml, Batterij, 100/240 V, 50/60 Hz
€ 3.510,86/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 245,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ecovacs Winbot W3 Omni raamreinigingsrobot
Ecovacs Winbot W3 Omni raamreinigingsrobot
€ 2.554,04/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 587,43
Gratis bezorging
Verkoper: Gamingoase_GmbH
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
€ 2.737,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
€ 1.276,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 171,14
-€ 11,60
€ 159,54
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt
Productafbeelding van Ecovacs Winbot Mini, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
Ecovacs Winbot Mini, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
€ 3.885,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 240,42
-€ 7,27
€ 233,15
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ECOVACS W2s OMNI - Window Cleaning Robot with Docking Station - TruEdge Intelligent Edge-to-Edge Cleaning - Charges While Running
ECOVACS W2s OMNI - Window Cleaning Robot with Docking Station - TruEdge Intelligent Edge-to-Edge Cleaning - Charges While Running
€ 5.586,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 531,69
-€ 84,81
€ 446,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van ECOVACS Winbot Mini2: Robotstofzuiger voor ramen
ECOVACS Winbot Mini2: Robotstofzuiger voor ramen
€ 1.607,48/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,72
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
€ 2.437,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 195,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
Productafbeelding van Ecovacs 6970135033836 Ecovacs WINBOT W2 Pro, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
Ecovacs 6970135033836 Ecovacs WINBOT W2 Pro, een witte robot voor het schoonmaken van ramen
€ 8.006,83/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 480,41
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
EcoFlow WAVE 3 mobiele airconditioner en verwarming, 6100 BTU (koeling) en 6800 BTU (verwarming) – geschikt voor campers en bestelwagens
€ 950,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
Wiltec afvoerslang voor airconditioners met een diameter van 116 mm, slang met variabele lengte van 0,7 tot 1,7 meter, geschikt voor airconditioners, droogovens en afzuigkappen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,99
-7%
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Window cleaning robot - HUTT A1 - 150 ml - White
Window cleaning robot - HUTT A1 - 150 ml - White
€ 1.726,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 259,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ecovacs Winbot W2S: een robot voor het schoonmaken van ramen
Ecovacs Winbot W2S: een robot voor het schoonmaken van ramen
€ 1.942,96/1l
€ 446,88
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
Kärcher WV 2 electric window cleaner 0.1 L Black, Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 71,32
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TESLA RoboStar W800 WiFi - Robotstofzuiger voor ramen
TESLA RoboStar W800 WiFi - Robotstofzuiger voor ramen
€ 4.009,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 240,54
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Vactidy robotstofzuiger W15, 3-in-1: nat en droog, met oplaadstation, 10000Pa zuigkracht, 180 minuten batterijduur, 4 liter grote opvangbak
Vactidy robotstofzuiger W15, 3-in-1: nat en droog, met oplaadstation, 10000Pa zuigkracht, 180 minuten batterijduur, 4 liter grote opvangbak
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: VactidyDE
Productafbeelding van D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
D10 Plus: Stofzuig- en dweilrobot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 267,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 1.009,42
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Hutt DDC56, Wit
Hutt DDC56, Wit
€ 2.750,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 165,02
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
Set professionele dweil met emmer, voorzien van geïntegreerde wielen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 657
€ 51,58
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Maakt goed schoon als de Robbi aanstaat.
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 16 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White
HUTT | Windows Cleaning Robot | W9 | Corded | 3800 Pa | White
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 261,45
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
€ 1.743,00/1l
Productafbeelding van HUTT DDC55 Pro raamrobot, wit, zonder app, voor schone ramen
HUTT DDC55 Pro raamrobot, wit, zonder app, voor schone ramen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 198,79
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
€ 2.484,88/1l
Productafbeelding van HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
HUTT C65 raamreinigingsrobot - Wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 195,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
€ 2.437,50/1l
Productafbeelding van Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
Hutt C7, Bílá, 0,08 liter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: AnexTradeLog
€ 2.737,50/1l
Productafbeelding van Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
Lubluelu CHYW201 Slimme Ramenwasrobot, 9000 Pa, Automatische Routeplanning, Randreiniging, Wasbare Microvezeldoeken, Dubbele Sproeiers
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 119,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 1.499,88/1l
Productafbeelding van AIRMSEN raamreinigingsrobot, 3400 Pa zuigkracht, 6 spuitmonden, 180 ml waterreservoir, 4 schuifdoeken, 4 reinigingsmodi, stille glasreiniger
AIRMSEN raamreinigingsrobot, 3400 Pa zuigkracht, 6 spuitmonden, 180 ml waterreservoir, 4 schuifdoeken, 4 reinigingsmodi, stille glasreiniger
€ 178,99
Gratis bezorging
Verkoper: Airmsen
€ 994,39/1l
Productafbeelding van Lubluelu CHYW200 Slimme Ruitenreinigingsrobot, Raamrobot met Dubbele Watersproeier, 9000 Pa Zuigkracht, Automatische Reiniging, Afstandsbediening & Ve
Lubluelu CHYW200 Slimme Ruitenreinigingsrobot, Raamrobot met Dubbele Watersproeier, 9000 Pa Zuigkracht, Automatische Reiniging, Afstandsbediening & Ve
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 113,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 1.899,83/1l
Productafbeelding van Lubluelu W100 Ramenwasrobot met Sproeifunctie, 7000 Pa Zuigkracht, Afstandsbediening en 4 m Veiligheidskabel
Lubluelu W100 Ramenwasrobot met Sproeifunctie, 7000 Pa Zuigkracht, Afstandsbediening en 4 m Veiligheidskabel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 99,99
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Lubluelu-DE
€ 909,00/1l
Productafbeelding van Robot voor het schoonmaken van ramen met spuitfunctie, Planet Tech, 5600 PA, ingebouwde UPS, afstandsbediening, 10 doekjes, intelligente planning, geschikt voor het reinigen van glas, spiegels en tegels, wit
Robot voor het schoonmaken van ramen met spuitfunctie, Planet Tech, 5600 PA, ingebouwde UPS, afstandsbediening, 10 doekjes, intelligente planning, geschikt voor het reinigen van glas, spiegels en tegels, wit
€ 88,50
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Robotstofzuiger voor het schoonmaken van ramen, Planet Tech, 5600 PA, met afstandsbediening, 10 doekjes, intelligente planning, geschikt voor het reinigen van glas, spiegels en tegels, wit
Robotstofzuiger voor het schoonmaken van ramen, Planet Tech, 5600 PA, met afstandsbediening, 10 doekjes, intelligente planning, geschikt voor het reinigen van glas, spiegels en tegels, wit
€ 72,87
Verkoper: Shopmobile