Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram

€ 27,91

€ 26,61-4%

€ 181,02 / 1kg

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
ANNEMARIE BÖRLIND Intensief (50 capsules)
€ 1.870,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Payot My Payot Vitamine-rijke revitaliserende gel
Payot My Payot Vitamine-rijke revitaliserende gel
€ 520,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,79
-34%
€ 26,01
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
Medicube Collagen Jelly Cream (110 ml)
€ 199,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 339,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
Anua Heartleaf 70 + Ceramide Intense Kalmerende Crème
€ 589,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,27
-18%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Deep Vita C Capsule Cream (55 gr)
Medicube Deep Vita C Capsule Cream (55 gr)
€ 125,35/1kg
€ 26,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
SKIN1004 Madagascar Centella Kalmerende Crème, 75 ml
€ 220,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,40
-10%
€ 16,56
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
SERUM DO TWARZY Z KOMPLEKSEM CERAMIDÓW 5 % I WITAMINĄ F 3 % 30 ml - MOHANI
Mohani Serum met een complex van 5% ceramiden en 3% vitamine F, 30 ml
€ 1.108.000,03/1kg
€ 55,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Miya Cosmetics Mypureexpress, reinigingsmasker, 50 gram
Miya Cosmetics Mypureexpress, reinigingsmasker, 50 gram
€ 220,50/1kg
€ 17,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mario Badescu Hyaluronic Dew Cream, 42 gram
Mario Badescu Hyaluronic Dew Cream, 42 gram
€ 664,29/1kg
€ 27,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
Apis gezichtsSerum met vitamine C en hyaluronzuur
€ 513,67/1l
€ 24,66
-37%
€ 15,41
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Genabelle PDRN Herstellende Crème
Genabelle PDRN Herstellende Crème
€ 371,43/1l
€ 26,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
APLB Retinol Vitamine C Vitamine E Gezichtscrème
€ 321,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
APIS Herstellende nachtcrème met retinol en vitamine C, 50 ml
€ 268,60/1l
€ 22,95
-41%
€ 13,43
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Mary&Mary Spicule Collageen PDRN Crème
Mary&Mary Spicule Collageen PDRN Crème
€ 847,33/1kg
€ 14,84
-14%
€ 12,71
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream is een hydraterende gezichtscrème die speciaal is ontwikkeld om de elasticiteit van de huid te ondersteunen en een vitalere huidtextuur te bevorderen. Deze crème is geschikt voor huid die tekenen van verlies van elasticiteit vertoont en intensieve verzorging nodig heeft. Belangrijkste ingrediënten: PDRN (Sodium DNA): Ondersteunt de huidregeneratie en draagt bij aan het verbeteren van de elasticiteit van de huid. Gehydrolyseerd collageen: Helpt de huid te hydrateren en haar soepelheid te behouden. Niacinamide: Bekend om zijn vermogen om de huidbarrière te versterken en de huidteint te egaliseren. Hyaluronzuur (verschillende vormen): Biedt intense hydratatie en helpt de huid voller en gehydrateerd te laten lijken. Gebruik: Na het reinigen en aanbrengen van serums, breng een geschikte hoeveelheid crème aan op het gezicht en masseer zachtjes tot de crème volledig is opgenomen. Kan dagelijks 's ochtends en/of 's avonds worden gebruikt. Productdetails: Producttype: Crème Geschikt voor: Huid die ondersteuning nodig heeft bij elasticiteit en hydratatie Gebruiksfrequentie: Dagelijks, ochtend en/of avond Goed om te weten: De combinatie van PDRN en gehydrolyseerd collageen is gericht op het ondersteunen van de huidstructuur en het verbeteren van de elasticiteit, terwijl verschillende vormen van hyaluronzuur zorgen voor een uitgebreide hydratatie.

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème
Model
PDRN
Gewicht
147 g
Inhoud
55 ml
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Niacinamide, Methylpropaandiol, Propaandiol, 1,2-Hexanediol, Dipropeenglycol, Capryl/Capryltriglyceride, Glycereth-26, Arginine, Butyleenglycol, Ethylhexylpalmitate, Cetearylalcohol, Carbomeer, Cetearyloverivaat, Sorbitanolverivaat, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, Simethicone, Eclipta Prostrata-extract, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polyacrylaat-13, Natrium-DNA, Dinatrium-EDTA, Melia Azadirachta-extract, Polyisobutene, Gehydrolyseerd Sclerotiumgom, Glycerylstearaat, Moringa Oleifera-zaadolie, Polysorbaat 20, Sorbitanisotearaat, Natriumhyaluronaat, Glutathion, Octyldodecanol, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Zalmforellextract, Gehydrolyseerde lecithine, Ceramide NP, Cyanocobalamine, Thiootische zuur, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Gehydrolyseerd collageenextract, Natriumacetylhyaluronaat, Acetylhexapeptide-8, Koper Tripeptide-1, Hyaluronzuur, Caprylylglycol, Palmitoyl Pentapeptide-4, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Palmitoyl Hexapeptide-12, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Kaliumhyaluronaat
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800289461071

Model
PDRN
Gewicht
147 g
Inhoud
55 ml
Ingrediënten
Aqua, Glycerin, Niacinamide, Methylpropaandiol, Propaandiol, 1,2-Hexanediol, Dipropeenglycol, Capryl/Capryltriglyceride, Glycereth-26, Arginine, Butyleenglycol, Ethylhexylpalmitate, Cetearylalcohol, Carbomeer, Cetearyloverivaat, Sorbitanolverivaat, Ammoniumacryloyldimethyltauraat/VP-copolymeer, Simethicone, Eclipta Prostrata-extract, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polyacrylaat-13, Natrium-DNA, Dinatrium-EDTA, Melia Azadirachta-extract, Polyisobutene, Gehydrolyseerd Sclerotiumgom, Glycerylstearaat, Moringa Oleifera-zaadolie, Polysorbaat 20, Sorbitanisotearaat, Natriumhyaluronaat, Glutathion, Octyldodecanol, Hydroxypropyltrimoniumhyaluronaat, Zalmforellextract, Gehydrolyseerde lecithine, Ceramide NP, Cyanocobalamine, Thiootische zuur, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Gehydrolyseerd collageenextract, Natriumacetylhyaluronaat, Acetylhexapeptide-8, Koper Tripeptide-1, Hyaluronzuur, Caprylylglycol, Palmitoyl Pentapeptide-4, Gehydrolyseerd natriumhyaluronaat, Palmitoyl Hexapeptide-12, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Kaliumhyaluronaat
Fabrikant
medicube
Doelgroepen
Unisex
EAN
8800289461071
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Crème, 55 gram
€ 508,91/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - anti-aging crème
MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream 50 g - anti-aging crème
€ 502,40/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van MEDI-PEEL Bor-Tox Peptide Ampoule 30 ml - anti-aging serum
MEDI-PEEL Bor-Tox Peptide Ampoule 30 ml - anti-aging serum
€ 705,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
Medicube Salmon DNA PDRN Pink Peptide Serum, 30 ml
€ 672,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 20,17
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 166,56/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
Medicube Age-R Booster Pro Pink, artikelnummer 8800256114481
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 171,98
-€ 6,99
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cybertec24
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 398,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 19,90
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream 55g - Capsulecrème voor gezicht en haar
€ 545,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
€ 17.900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Medicube, PDRN Pink Glutathion, zalm PDRN, gezichtscrème, 50 ml
Medicube, PDRN Pink Glutathion, zalm PDRN, gezichtscrème, 50 ml
€ 538,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,94
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
Medicube Triple Collagen Cream 4.0, 50 ml
€ 605,00/1l
€ 30,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
Medicube Triple Collagen Toner 4.0, 140 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 50 ml
€ 339,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist, 100 ml
Medicube PDRN Pink Glutathione Serum Mist, 100 ml
€ 332,30/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Zonnebrandserum SPF50+ PA++++
€ 401,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 20,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
PDRN Pink Regenererend Huidserum (Exosome Shot Serum 7500), 30 ml
€ 999,67/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
€ 381,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 19,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Zero Pore Pad Mild, 70 stuks.
Medicube Zero Pore Pad Mild, 70 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,10
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml – Regenererend gezichtsmasker met PDRN en peptiden
Medicube AGE-R PDRN Booster Gel 300 ml – Regenererend gezichtsmasker met PDRN en peptiden
€ 70,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 21,00
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Medicube PDRN Pink Cica Kalmerende Toner, 250 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Medicube PDRN Pink Cica Kalmerende Toner, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,75
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
€ 965,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube ZERO Schuimreinigingsmiddel 120 g - Milde reinigingsschuim
Medicube ZERO Schuimreinigingsmiddel 120 g - Milde reinigingsschuim
€ 16,97
Verkoper: NutraBestBG

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 16 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l